[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

kiyan_max2020

عضو جدید
از اونجايی که اگه چيزی بگيم ممکن است بن بشيم و بلاک و این حرفا ميگيم چشم
اما موضوع تاپيک از اولش مصاحبه بود حالا که 4 ماه از مصاحبه گذشته و ما چراغ این مسجد رو روشن نگه داشتيم و خواستيم يه جامعه مدنی تشکيل بديم که شير ها و شغالا برابر باشن توش. حالا بازم خود دانيد آقايون مدير
در هر صورت ما گردنمون از مو هم باريک تره و هرچی شما بگين ميگيم چشم ؛)
معذرت از تمامی دوستان از حالا به بعد ما ميشيم خواننده و نميگم که امروز زنگ زدم گزينش چی گفت چون گزينش به مصاحبه ربطی نداره

همه با هم برابریم
این حرفا هم همش شوخیه
از این به بعد هم میگیم فلات عشق که فلاتیا ناراحت نشن
این بچه ها هنوز نرفته اعصاب ندارن
شما هم بگو به این بچه ها که تو گزینش چه خبره
البته من خودم با گزینش مناطق ارتباط کامل دارم میدونم اوضاع مناطق چه جوره
راستی شما کدوم شرکتی؟

kiyan_max2020

عضو جدید
وقتي به اصطلاح (توخيال خودش مدير) اينطوري بي احترامي ميكنه و ميگه من استادم و (فوقش ليسانس داره) واس به حال موقعي كه واقعا شد مدير خدايي نكرده.چه شود خداداند

دوست عزیز بد نبود میخوندی قبلش چی گفتن
منم چیزی بهشون نگفتم
فقط یه شوخی با شرکتشون کردم که خیلی دور ور ندارن

شما هم سعی کن وقتی بحث بین 2 نفر دیگست زیاد تند نری
چون میدونی که وقتی زمستون بره چی میشه
ساله خوبی در پیش داشته باشی

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
قصد توهین ندارم ولی لیسانس لیسانسه دیگه؟!!!!!
دوست من که تو علوم تحقیقاته که بهترین دانشگاه آزاده جزوه درسای منو میبینه کپ میکنه!ریاضی 2 درحد دبیرستان بهش گفتن!جرم کتاب نخوندن جزوه داده استاد،باورت میشه همشو حذف کرده بود؟
خداوکیلی 95% فارغ التحصیلای دانشگاه آزاد بیسوادن،اون 5% ام خودشون میخونن و مزد زحمت خودشونه.:)

ببخشيد که جواب ميدم اميدوارم کسی ناراحت نشه
اما با حرفت اندکی موافقم من خودم ليسانس از دانشگاه آزاد گرفتم و فوقم رو از دانشگاه دولتی! تفاوت هارو خوب درک ميکنم و تا اینجا باهات موافقم. اما وقتی ميگيم ليسانس ليسانسه ديگه منظور اون ليسانسه هايی هستن که تو مراحل آزمون و مصاحبه قبول شدن ! بين اونا فرقی نيست و دوستان بنده بودن که ليسانس از دانشگاه دولتی با معدل خوب گرفته بودن اما تو آزمون اول رد شدن! پس بر عکسشم هست که دانشجوی دانشگاه دولتی هم داريم که نتونسته به مرحله بعد بياد. اما ما نبايد بگيم که فلان مدرک به درد نميخوره چون نتونسته بياد تو سيستم

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه با هم برابریم
این حرفا هم همش شوخیه
از این به بعد هم میگیم فلات عشق که فلاتیا ناراحت نشن
این بچه ها هنوز نرفته اعصاب ندارن
شما هم بگو به این بچه ها که تو گزینش چه خبره
البته من خودم با گزینش مناطق ارتباط کامل دارم میدونم اوضاع مناطق چه جوره
راستی شما کدوم شرکتی؟

آخه برادر من قربون قد و هيکلت برم که اسمت آدم رو ياد رسيور های کيامکس ميندازه این شوخی درسته که يکی بياد بگه من شيرم شما شغال؟
وگرنه من دست همه ی بچه های این تاپيک رو ميبوسم و مخلص همشونم هستم بدون در نظر گرفتن مدرک و شرکت
من با اجازه اتون شرکت پارسم نه ميدونم خوبه نه ميدونم بده فقط ميدونم از ذوب آهن خيلی بهتره

m_tavakoli

کاربر فعال
قصد توهین ندارم ولی لیسانس لیسانسه دیگه؟!!!!!
دوست من که تو علوم تحقیقاته که بهترین دانشگاه آزاده جزوه درسای منو میبینه کپ میکنه!ریاضی 2 درحد دبیرستان بهش گفتن!جرم کتاب نخوندن جزوه داده استاد،باورت میشه همشو حذف کرده بود؟
خداوکیلی 95% فارغ التحصیلای دانشگاه آزاد بیسوادن،اون 5% ام خودشون میخونن و مزد زحمت خودشونه.:)

نه دوست عزیز من منظورم از نظر حقوق بود وگرنه اره از نظر علمی که لیسانس ها خیلی با هم فرق دارن حرف شما تایید میشه ما فعلا اینجا جنبه حقوقی و استخدامیشو مد نظر داریم و گرنه جنبه ی علمی مدرک تحصیلی رو هر کس بعد مشغول شدن رو میکنه.... در مورد اون امار 95 و 5 درصدی هم که دادین من جبهه گیری نمیکنم.... به هر حال شما که یه دانشگاه سراسری خوب مدرک گرفتین و باسواد هستین تو کارتون پیشرفت میکنین و اونی که یه مدرک ازاد گرفته و بقول شما بیسواده سرکار درجا میزنه!!!! حتما اینم قبول دارین که سرکار قرار نیست ریاضی2 ومعادلات دیفرانسیل و ..... حل کنیم؟؟؟؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه لیسانس دانشگاه ازاد بی سواد بودن مطمئنا نباید قبول می شدن
پس خواهشا با دلیل و مدرک حرف بزنین.

ma_h

عضو جدید
دوستان من امروز رفتم شرکت نفت نامه سوء پشینه رو بدم ازشون پرسیدم شروع بکار کی میشه گفتن اوایل خرداد:eek:
راستی من هنوز نرفتم واسه مصاحبه عقیدتی کسی هست که هنوز دعوت نشده باشه؟؟مناطق نفتخیز جنوب

mahdibavi

عضو جدید
آقای عزیز حالا لیسانس دانشگاه آزاد یا لیسانس دانشگاه ملی جزایر قمر ، هرکس که قبول شده حتما زحمت کشیده و درس خونده حالا سوادش در حد شما (که به درد BP و ُShell) میخوره نیست بلکه در حد همین شرکت نفت در پیته که تو آزمونش 150000 نفر شرکت کردن پس لطفا تا دیر نشده خودتو به ناسایی مایکروسافتی جایی معرفی کن و گرنه یک عمر باید با این آدم های بیسواد همکار بشی. با تشکر

آخرین ویرایش:

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دوست عزیز من منظورم از نظر حقوق بود وگرنه اره از نظر علمی که لیسانس ها خیلی با هم فرق دارن حرف شما تایید میشه ما فعلا اینجا جنبه حقوقی و استخدامیشو مد نظر داریم و گرنه جنبه ی علمی مدرک تحصیلی رو هر کس بعد مشغول شدن رو میکنه.... در مورد اون امار 95 و 5 درصدی هم که دادین من جبهه گیری نمیکنم.... به هر حال شما که یه دانشگاه سراسری خوب مدرک گرفتین و باسواد هستین تو کارتون پیشرفت میکنین و اونی که یه مدرک ازاد گرفته و بقول شما بیسواده سرکار درجا میزنه!!!! حتما اینم قبول دارین که سرکار قرار نیست ریاضی2 ومعادلات دیفرانسیل و ..... حل کنیم؟؟؟؟

من دانشگاه ازادی هستم...قبول من بیسواد...ولی دوستانی داشتم تو دانشگاه که بچه های خوب سراسری به گردشون هم نمیرسیدن...تو همین آزمون یکی از آشناها فارغ التحصیل م.شیمی از شریف با معدل 17 رد شد...متاسفم برای طرز فکرتون...درضمن مهندس از نظر حقوقی لیسانس لیسانسه چه از هاروارد چه از چلغوز آباد...لاقل یه حرفایی نزنین که اگه یکی اومد تاپیکو خوند بهمون بخنده

m_tavakoli

کاربر فعال
آقای عزیز حالا لیسانس دانشگاه آزاد یا لیسانس دانشگاه ملی جزایر قمر ، هرکس که قبول شده حتما زحمت کشیده و درس خونده حالا سوادش در حد شما (که به درد BP و ُShell) میخوره نیست بلکه در حد همین شرکت نفت در پیته که تو آزمونش 150000 نفر شرکت کردن پس لطفا تا دیر نشده خودتو به ناسایی مایکروسافتی جایی معرفی کن و گرنه یک عمر باید با این آدم های بیسواد همکار بشی. با تشکر

من دانشگاه ازادی هستم...قبول من بیسواد...ولی دوستانی داشتم تو دانشگاه که بچه های خوب سراسری به گردشون هم نمیرسیدن...تو همین آزمون یکی از آشناها فارغ التحصیل م.شیمی از شریف با معدل 17 رد شد...متاسفم برای طرز فکرتون...درضمن مهندس از نظر حقوقی لیسانس لیسانسه چه از هاروارد چه از چلغوز آباد...لاقل یه حرفایی نزنین که اگه یکی اومد تاپیکو خوند بهمون بخنده

ای بابا! اقا من خودم دانشگاه آزادیم. اقا حامد شما متن منو دقیق نخوندی. سوءبرداشت شده. شما متن hamed.18123 رو بخون جواب من به ایشون رو هم بخون. بعدشم حامد خان هر کی اومد تو این تاپیک یه راست میاد صفحه 490 پست منو میخونه و بهمون میخنده؟ اره؟ دیگه چیز خنده دار تو این تاپیک نیست؟؟؟؟ والا به خدا.....

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من امروز رفتم شرکت نفت نامه سوء پشینه رو بدم ازشون پرسیدم شروع بکار کی میشه گفتن اوایل خرداد:eek:
راستی من هنوز نرفتم واسه مصاحبه عقیدتی کسی هست که هنوز دعوت نشده باشه؟؟مناطق نفتخیز جنوب
البته رشته با رشته فرق میکنه برای دعوت به گزینش شاید هنوز نوبت به شما نرسیده.گوشیت سعی کن همیشه دسترس باشه..
اینا میگن اوایل خرداد ولی سر از تابستون درمیاره

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا! اقا من خودم دانشگاه آزادیم. اقا حامد شما متن منو دقیق نخوندی. سوءبرداشت شده. شما متن hamed.18123 رو بخون جواب من به ایشون رو هم بخون. بعدشم حامد خان هر کی اومد تو این تاپیک یه راست میاد صفحه 490 پست منو میخونه و بهمون میخنده؟ اره؟ دیگه چیز خنده دار تو این تاپیک نیست؟؟؟؟ والا به خدا.....
چیز خنده دار که کم نیست تو این تاپیک...اینم یکیش بود...پست حامد دم دست نبود ازش نقل قول بگیرم از شما گرفتم:D

mahdibavi

عضو جدید
دوست عزیز آقای توکلی منظورم من جنابعالی نبود

آخرین ویرایش:

m_tavakoli

کاربر فعال
چیز خنده دار که کم نیست تو این تاپیک...اینم یکیش بود...پست حامد دم دست نبود ازش نقل قول بگیرم از شما گرفتم:D

حامد جان اون دوستمون که پست زده بود و در مورد حقوقا گفته بود رو دانشگاه تاکید کرده بود مثلا گفته بود لیسانس فنی ازاد اینقد حقوق، لیسانس علم و صنعت اینقدر.... منم بخاطر همین سوال کردم برام جای تعجب بود...... شکلک :surprised: رو ندیدی من زده بودم......

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
حامد جان اون دوستمون که پست زده بود و در مورد حقوقا گفته بود رو دانشگاه تاکید کرده بود مثلا گفته بود لیسانس فنی ازاد اینقد حقوق، لیسانس علم و صنعت اینقدر.... منم بخاطر همین سوال کردم برام جای تعجب بود...... شکلک :surprised: رو ندیدی من زده بودم......
گوش نده دوست من...اینجا خیلیا خیلی چیزا میگن.....
برای لیسانس یه فنی داریم یه غیر فنی که پایه حقوقا فرق میکنه البته دریا و خشکی هم فرق داره ...

H-Engineer

عضو جدید
دوستان عزیز اولا من اول حرفم گفتم قصد توهین ندارم،خیلیا هستن که خودشون زحمت میکشن و میخونن.حالا شما همه تون جزء بهترینا،نه چیزی از من کم میشه،نه چیزی به شما اضافه میشه!من خوشحال میشم همه بچه های اینجا آخر درسو تجربه و تحصیل باشن.
دوما از همه دوستانی که ناراحت شدن عذرخواهی میکنم،ببخشید.
سوما خدا وکیلی،من دوستام دانشگاه آزاد تهران،اراک،شیراز و کرمانشاه هستن،من با استناد به جزوات و حرف های اونا گفتم،شمایی که توی BP کار میکنیو نگفتم.من میبینم حرارتشون،سیالاتشون،جرمشون،عملیاتشون،راکتورشون و .... همه جزوه هستش،اونم نسبت به کتاب ها خیلییییییی حذفش زیاده،مطمئنا قبول دارید کتاب خوندن با جزوه نصفه نیمه خیلی فرق داره.
چهارما آقایی که گفت قرار نیست معادله حل کنیم،آره قرار نیس معادله حل کنی ولی وقتی به یه مهندس معادله بدن نتونه حل کنه خیلیه!!حداقل با متلب حلش کنه!در ضمن شاید شما دوس داری از صبح تا شب بشینی پای یه دستگاه کار روتین انجام بدیريا،حقوقتم بگیری، خیلیا اینو نمیخوان.
در آخر، مطمئنم خودتونم میدونید که در کل،دانشگاه سراسری خیلی با آزاد فرقشه.

mahdibavi

عضو جدید
دوستان عزیز اولا من اول حرفم گفتم قصد توهین ندارم،خیلیا هستن که خودشون زحمت میکشن و میخونن.حالا شما همه تون جزء بهترینا،نه چیزی از من کم میشه،نه چیزی به شما اضافه میشه!من خوشحال میشم همه بچه های اینجا آخر درسو تجربه و تحصیل باشن.
سوما خدا وکیلی،من دوستام دانشگاه آزاد تهران،اراک،شیراز و کرمانشاه هستن،من با استناد به جزوات و حرف های اونا گفتم،شمایی که توی BP کار میکنیو نگفتم.من میبینم حرارتشون،سیالاتشون،جرمشون،عملیاتشون،راکتورشون و .... همه جزوه هستش،اونم نسبت به کتاب ها خیلییییییی حذفش زیاده،مطمئنا قبول دارید کتاب خوندن با جزوه نصفه نیمه خیلی فرق داره.
چهارما آقایی که گفت قرار نیست معادله حل کنیم،آره قرار نیس معادله حل کنی ولی وقتی به یه مهندس معادله بدن نتونه حل کنه خیلیه!!حداقل با متلب حلش کنه!در ضمن شاید شما دوس داری از صبح تا شب بشینی پای یه دستگاه کار روتین انجام بدیريا،حقوقتم بگیری، خیلیا اینو نمیخوان.

برادر شرمنده میتونی معادلتو همراه با حل بسیط بنویسی تا این جمع ضعیف الفکر رو از تاریکی جهالت خارج کنی
;)

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز

مهندس میتونم بپرسم کدوم دانشگاه درس میخونی شما!!!
چشمه ی خاصی که ازت ندیدم راستش تو تاپیک سوالات علمی هم ناشیانه برخورد کردی با سوالا فکر نمیکنم خیلی................
ولی موردی نداره ما بی سوادارو در کنار خودت پذیرا باش بالاخره یجوری باهم کنار میاییم.
اینو قسم میخورم که فرقی بین دانشگاه سراسری و آزاد نمیبینم چون معتقدم همه چیز خود دانشجو هستش و بس...اگه خودش بخواد تو بدترین دانشگاه بهترین میشه و اگه نخواد تو بهترین دانشگاه بدترین میشه...البته قبول که چندتااز دانشگاهای ایران از شرایطی بهترا ولی ابدا قبول ندارم که همه ی فارغ التحصیلاشون با سوادن....

bahramps

عضو جدید
دوستان و مهندسین عزیز همگی خوبیم مطمئن باشید و شک نکنید من یه وبلاگ پیدا کردم متعلق به یک مهندس خوش ذوق و با احساس شاغل در سکو های فلات قاره حتما سر بزنید خصوصا دوستانی که معتقدند کار اقماری خوبه (یا نه) چون ایشون اقماری هستن سوالی دارین میتونید بپرسید من سوالی داشتم ازشون برادرانه بهم جواب دادن این آدرس وبلاگشون:http://mprishan.blogfa.com
اسم وبلاگ ایشون هست "میم پریشان"

davood253

عضو جدید
وقتي به اصطلاح (توخيال خودش مدير) اينطوري بي احترامي ميكنه و ميگه من استادم و (فوقش ليسانس داره) واس به حال موقعي كه واقعا شد مدير خدايي نكرده.چه شود خداداند

دوست من ناراحت نشو از اين جور پرسنل تو صنعت هم پيدا ميشه .
و تو صنعت پرسنل با اين جور همكارها به گونه اي برخورد ميكنن و بايكوتش ميكنن كه بيماري افسردگي و روحي بگيره و يا خوب ميشه و يا بدتر عقده اي ميشه.
اگر يك روز سابقه كار داشت و تو صنعت كار كرده بود ميفهميد يه من ماست چقدر كره داره
.
كه نياد اينجا به كسي توهين كنه

ما فلات قاره اي ها به شركتمون افتخار ميكنيم
.
من تو اين تاپيك با همه دوستم و با همه شوخي ميكنم و جنبه اش را هم دارم كه با من شوخي هم كنند ولي هيچ وقت به كسي توهين نكردم و نخواهم كرد.

آخرین ویرایش:

davood253

عضو جدید
ای بابا بر ضد ما کودتا شده
از طرف نیرو های دهات قاره ببخشید اشتباه شد فلات قاره
این دوستان عزیز که سازو کار جامعه مدنی رو بر نمی تابند
و با ما نفت خیزی ها در تضاد هستند نخصوصا این داود اصفهانی که عشق سکو های سروش و نوروزه
دیگه چی بگم بقول یکی از بزرگان: اونقدر جا پای شغال اومدی که جا پای شیر پاک شده
باید رفت
ما هم شرح صدر مدیریتی به خرج میدیم و چیزی نمیگیم
فقط میریم
:biggrin:

شير پاكتي يا شيرشلنگي:biggrin::biggrin:

H-Engineer

عضو جدید
خیلیا هستن که خودشون زحمت میکشن و میخونن
آقای حامد اقلا کامل بخون،بعد قسم بخور!
شما جزء اون خیلیا،شما آخرش ،شما حرفه ای!قبول،منم خیلی بارم نیست،ناشی هم هستم،اصن سواد درست حسابی هم ندارم جانم!
در ضمن توی بخش سوالم،سوال آقا حامد عزیز رو بلد نبودم و فکر نمیکنم با یه چیز بشه به یکی گفت خیلی...............
اره چشمه ای از من نمی جوشه،چون نمیشینم توی تالار بحث ها هی پست بدم،
در ضمن فکر نمیکنم زیبنده تالار باشه این بحثا،اگه دوس داری رو صفحه م پیام بزار;)

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلیا هستن که خودشون زحمت میکشن و میخونن
آقای حامد اقلا کامل بخون،بعد قسم بخور!
شما جزء اون خیلیا،شما آخرش ،شما حرفه ای!قبول،منم خیلی بارم نیست،ناشی هم هستم،اصن سواد درست حسابی هم ندارم جانم!
در ضمن توی بخش سوالم،سوال آقا حامد عزیز رو بلد نبودم و فکر نمیکنم با یه چیز بشه به یکی گفت خیلی...............
اره چشمه ای از من نمی جوشه،چون نمیشینم توی تالار بحث ها هی پست بدم،
در ضمن فکر نمیکنم زیبنده تالار باشه این بحثا،اگه دوس داری رو صفحه م پیام بزار;)

حامد خان بحث من و شما نیست...بحث سراسری و ازاده که خیلی سنگشو به سینه میزنی..گذشت اون زمونی که میگفتن طرف فارغ التحصیل سراسریه...الان مهم اینه که کسی که فارغ التحصیل میشه چی داره با خودش...بیخیال این حرفا..نگفتی ترم چندی کدوم دانشگاه حامد خان؟

ehsan6472

عضو جدید
حامد خان بحث من و شما نیست...بحث سراسری و ازاده که خیلی سنگشو به سینه میزنی..گذشت اون زمونی که میگفتن طرف فارغ التحصیل سراسریه...الان مهم اینه که کسی که فارغ التحصیل میشه چی داره با خودش...بیخیال این حرفا..نگفتی ترم چندی کدوم دانشگاه حامد خان؟
با حرف آقا حامد اینجا کاملا موافقم.....

davood253

عضو جدید
دوستان مهم دانشگاه دولتي و آزاد نيست مهم اينه كه تونستين تا الان موفق باشيد و تا اينجا پيش بياين وگرنه كساني بودن كه مدركشون را از دانشگاه دولتي و هم از دانشگاه آزاد گرفتن ولي تو آزمون كتبي قبول نشدن.
پس ما اينجا همه در يك سطح سواد و اطلاعات تخصصي هستيم كه تا اين مرحله پيش اومديم و با هم برابر و برادريم .

موفق باشيد

H-Engineer

عضو جدید
همونطور که گفتم بهتره تو صفحات مربوطه ادامه داشته باشه،چون طبق قانون به موضوع تاپیک ربطی نداره این بحث.
بنده جواب آقا حامدو دادم تو صفحه ش،هرکی هم حرفی داره تو صفحه من بگه.
متاسفانه یه عده هنوز متوجه حرف من نشدن.

davood253

عضو جدید
قابل توجه فلات قاره ايها در مورد محل دوره آموزش در جزيره كيش و دوره هاي آموزشي

شرکت نفت فلات قاره - آموزش
شرح پروژه :
• ارائه خدمات آموزشی – شرکت نفت فلات قاره
• محل آموزش : جزیره کیش
• كارفرما : شركت نفت فلات قاره

این پروژه طی قراردادی با شرکت نفت فلات قاره جهت آموزش پرسنل محترم مناطق مختلف آن شرکت در جزیره کیش در حال انجام است که شامل عناوین آموزشی زیر می باشد:
مبانی HMI
مبانی PLC
WinCC
PLC SERV(S71 & S72)
PLC S7 -III
Yokogawa Fundamental
Yokogawa Maintenance
Yokogawa Engineering
Allen Bradley SLC-500 Maintenance
Allen Bradley SLC-500 Engineering
Industrial Ethernet& Modbus
Profibus Networking
Bentley Nevada 3500
HIMA ESD Maintenance
HIMA ESD Engineering
Prosafe ESD
MULCOM Engineering
HIBUS HIMA Networking

براساس توافق به عمل آمده شرکت اپکو امکانات آموزشی لازم، از قبیل رک های آموزشی، سیستمها و برنامه های نرم افزاری لازم را به جزیره کیش درمرکز آموزش شرکت نفت فلات قاره و همچنین دفتر شرکت در کیش منتقل و سه کلاس آموزشی را تجهیز نموده است

hamed_majhool

عضو جدید
کاربر ممتاز
همونطور که گفتم بهتره تو صفحات مربوطه ادامه داشته باشه،چون طبق قانون به موضوع تاپیک ربطی نداره این بحث.
بنده جواب آقا حامدو دادم تو صفحه ش،هرکی هم حرفی داره تو صفحه من بگه.
متاسفانه یه عده هنوز متوجه حرف من نشدن.

خوشبختم حامد جان...منم حامدم.فارغ التحصیل دانشگاه ازاد
میدونی چرا فکر میکنی دانشگاه مهمه؟چون هنوز دانشجویی و داری با تئوری ها ی مهندسی شیمی حال میکنی وقتی ایشالا اقدام کردی واسه استخدام یا اپلای یا ارشد اون موقع متوجه میشی که دانشگه اصلا مهم نیست...وقتی که 5تا مصاحبه گر نشستن جلوت شما بگو من فارغ التحصیل هارواردم اصلا ارزشی نداره وقتی نتونی جلوشون دربیایی....این تجربه رو تک تک بچه های این تاپیک دارن...یکی از دوستام از شریف با بهترین معدل یکی از پلی تکنیک رو سر مصاحبه انداختن ... قول بهت میدم وقتی فارغ التحصیل که شدی نظرت برمیگرده...شب دراز است و قلندر بیدار حامد جون

بالا