دوستای عزیز اصفهانی بیان داخل

13sharare13

عضو جدید
اگه یه میتینگ بذاریم دوستان با هم آشنا بشیم خوب میشه
اخه وقتی یه گروه 10 یا 20با هم آشنا میشن راحت می تونن مشکلای هم دیگه رو حل کنن
و این میتینگ به خاطر این باشه و بعدش دوستان فعال بشن.داخل مملکت خودمون کار گروهی خیلی صعیفه
در حالی هر کاری با کار گروهی راحت انجام میشه

حالا قراره كجا همديگه رو ببينيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما كه همديگه رو نميشناسيم

.:kamran:.

عضو جدید
من با بچه های موبایلستان رفتم یه بار بیرون . (سی سه پل) خیلی حال داد . گفتم حالا که همه دانشجو هستیم و امکانش را داریم و بیشتر هم کیف میده ، پس یه میتینگ بزاریم . شاید شروع دوستی های خوبی بشه ( یکی از همین بچه های موبایلستان برام یه کار پیدا کرد که ازش خیلی ممنونم)

عضو جدید
اگه یه میتینگ بذاریم دوستان با هم آشنا بشیم خوب میشه
اخه وقتی یه گروه 10 یا 20با هم آشنا میشن راحت می تونن مشکلای هم دیگه رو حل کنن
و این میتینگ به خاطر این باشه و بعدش دوستان فعال بشن.داخل مملکت خودمون کار گروهی خیلی صعیفه
در حالی هر کاری با کار گروهی راحت انجام میشه

داش مهدی معلومه طرز فکرت خیلی با من شبیهه . من میخواهم اپلای کنم و نیاز به مقاله دارم و برای مقاله ام نیاز به همه نوع رشته ای دارم تا مقاله ام قوی باشه . آشنایی با سایر دانشجویان رشته های مختلف خیلی کمک کننده هست .

عضو جدید
رفقا یه پیشنهاد دارم . بهتره که خودمون یه تایپیک را برگزینیم و اون را دامه بدیم تا تایپیک های دیگه کسی نره . اقا مهدی شما بگو کدوم تایپیک را ادامخ بدیم ؟ راستی اگه ممکنه یه بار دیگه خودتون را معرفی کنید تا من هم بشناسمتون :D درباره میتینگ هم بیخیال ( انگار اینجا کسی پایه نیست :surprised:)

MEHDISH12

عضو جدید
رفقا یه پیشنهاد دارم . بهتره که خودمون یه تایپیک را برگزینیم و اون را دامه بدیم تا تایپیک های دیگه کسی نره . اقا مهدی شما بگو کدوم تایپیک را ادامخ بدیم ؟ راستی اگه ممکنه یه بار دیگه خودتون را معرفی کنید تا من هم بشناسمتون :D درباره میتینگ هم بیخیال ( انگار اینجا کسی پایه نیست :surprised:)
آره راس گفتی هیچ کس پایه نیس!!!
من مهدی
مهندسی مکانیک دانشگاه اصفهان
شما؟؟

عضو جدید
آره راس گفتی هیچ کس پایه نیس!!!
من مهدی
مهندسی مکانیک دانشگاه اصفهان
شما؟؟

سلاااااااااااااااااااااااااااام

سلام بر شما .

بنازم که ظاهرا همه دولتی هستید !!

بنده کامران - برق مخابرات - دانشگاه آزاد اسلامی (ره) نجف آباد !!!!

vahid.hp

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم میتینگو پایم...تو یکی دیگه از تپیکا هم گفتم...
و البت موافقم که یکی از تاپیکارو پیش ببریم...

MEHDISH12

عضو جدید
دوستان و هم شهریای گرامی
همه داخل تایپیک ((اصفهانیای با شگاه ..))جمع بشن چون با سابقه تر از همس!
یک جا جمع بشیم هم بهتره!!

water.87

کاربر بیش فعال
بهار را در دست هایمان می گیریم

و سخاوتمندانه هدیه می کنیم
به ساکنان خزان زده گوشه های خاکستری شهر

مثل هر سال، جمعیت امداد دانشجویی-مردمی امام علی (ع) طرح بوی عید را در بیمارستان ها و مراکز درمانی کودکان برگزار می کند تا ساعاتی لبخند را میهمان رخوت لحظه های کودکانی کند که هفت سینشان "سلامتی" ندارد
شما هم در کنار ما باشید تا بهار را آسمانی آغاز کنیم

: مراکز هماهنگ شده

خانه سالمندان غدیر

زمان : 21 اسفند ساعت 15:30

مرکز کودکان معلول ذهنی فردوس

زمان : 22اسفند

مرکز کودکان معلول ذهنی مریم

زمان : 23 اسفند ساعت 10:30 تا 11:30

بازدید از بخش کودکان الزهرا

زمان : 25 اسفند

تعداد برای افراد محدود است

شماره تماس برای ثبت نام : 09388630837

http://imamali-esf.blogfa.com/

water.87

کاربر بیش فعال
آرزویت را به من بسپار! کعبه ای خواهم ساخت از جنس ِسادگی ِ آرزو هایت!طواف ِ من به دور ِ کعبه دل ِ کوچک ِ تو! قربة الی الله..
جمعیت امام علی(ع) قصد دارد تا همزمان با میلاد امام شیعیان، حضرت علی(ع) با برگزاری طرح کعبه کریمان با تمرکز ویژه بر منطقه حصه، سهم ِ کوچکی داشته باشد در برآورده کردن ِ آرزوی کودکان ِ حصه!
طرح کعبه کریمان طرحی است که در ایام ولادت حضرت علی (ع) برگزار می شود. هدف از این طرح برآورده کردن آرزوی کودکان محروم و کودکان مراکز بهزیستی و بیمارستان ها می باشد. در این طرح کودکان آرزوهای خود را بر روی کاغذی نوشته و آن را درون کعبه هایی مقوایی فرار می دهند و سپس آرزوی درون این کعبه ها به دست معتکفین، دانشجویان و اقشار نیکوکار جامعه برآورده می شود و به دست ِ کودک خواهد رسید..
به امید آنکه لبخندی باشیم بر لبان ِ کودکی و پیام بر ِ عشقی باشیم از سوی علی)ع( برای کودکانِ سرزمینمان..

imamali-esf.blogfa.com