جذاب ترین مرد سال انتخاب شد !

M.T.R.W

عضو جدید
کاربر ممتاز

بازیگر ۳۲ ساله آمریکایی به عنوان جذاب ترین مرد زنده سال ۲۰۱۲ توسط مجله “پیپل” انتخاب شد.

"چنینگ تیِتوم” بازیگر آمریکایی که به خاطر بازی در فیلمهایی همچون "خیابان جامپ ۲۱ و استپ آپ” شناخته شده است به عنوان برترین مدل مرد در مجله معروف آمریکایی People انتخاب شد.

چنینگ در گفتگویی که با این مجله داشته گفته است که اصلا باور نمیکردم که من انتخاب شده ام،اولین بار که به من این خبر گفته شد خیال میکردم که با من شوخی می کنند اما بعد از آن که خبرش را از همسرم شنیدم خیلی شگفت زده شدم.

سال گذشته ستاره فیلم "خماری” یعنی بردلی کوپر عنوان جذاب ترین مرد سال را به خود اختصاص داده بود.

mech_eng2000

عضو جدید
خوبه، انتخاب خوبی بوده
جذابترین زن هم بی شک جنیفر لوپز، انتخاب دیگه ای نیست

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی بامزه است فقط:biggrin:
پاها کمی بیشتر از عرض شانه ها باز:w15:
اسم فیلمشم بهش میاد الحق خماره:w15:

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
حیییییف ک بوره...

بور نیستااااا!!!!

ولی خب اینا که فقط جذابیت چهره رو در نظر نمی گیرن...علاوه بر هیکل و چهره چیزای دیگه ای هم مد نظر رای دهنده ها بوده...به فرض میزان محبوبیت درسال و ....فیلمایی که بازی کرده اون سال و....

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بور نیستااااا!!!!

ولی خب اینا که فقط جذابیت چهره رو در نظر نمی گیرن...علاوه بر هیکل و چهره چیزای دیگه ای هم مد نظر رای دهنده ها بوده...به فرض میزان محبوبیت درسال و ....فیلمایی که بازی کرده اون سال و....

چرو هامو خیلی بوره...

hellenaa

عضو جدید
تو friends هم بود,جذاب؟جذاب یعنی جیسون استپهام,جذاب یعنی تام کروز,جورج کلونی که شدیدا جذابه
ولی نه
جذاب یعنی ادموند معروف به محمد رها;-)