کلوپ آبیدلان.

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان من برگشتم.............:biggrin:
اومدم با تمام قوا بزنیم لنگیا رو له کنیم........:D
دمتون گرم خیلی خوب کلوپ و بالا نگه داشتین..........هرکی می خواد بهم خوش آمد بگه و پایه هست واسه آسفالت کاری لنگیا بسم الله ،بزنه لایکو.........;)

به، جناب مهندس.
علیک سلام...
خوش اومدید .;)...............

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان من برگشتم.............:biggrin:
اومدم با تمام قوا بزنیم لنگیا رو له کنیم........:D
دمتون گرم خیلی خوب کلوپ و بالا نگه داشتین..........هرکی می خواد بهم خوش آمد بگه و پایه هست واسه آسفالت کاری لنگیا بسم الله ،بزنه لایکو.........;)

خوش آمدید لنگیا همینجوری آسفالت هستن خسته نکنین خودتونو:biggrin:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
به، جناب مهندس.
علیک سلام...
خوش اومدید .;)...............
مرسی دوست عزیز بقیه کوشن.........چه خلوته........

خوش آمدید لنگیا همینجوری آسفالت هستن خسته نکنین خودتونو:biggrin:

خیلی نوکرم.........نه الان دو باندس.........می خوام چهار باندشون کنم..........اصلا بچه ها به من میگن حاج مجید راه باز کن.........:biggrin:

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی دوست عزیز بقیه کوشن.........چه خلوته........

خیلی نوکرم.........نه الان دو باندس.........می خوام چهار باندشون کنم..........اصلا بچه ها به من میگن حاج مجید راه باز کن.........:biggrin:

پس بسم الله بلکن فرجی شد بخت این لنگیایه بد بخت باز شد:biggrin:

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااام به به الی خانوم...........بله خودم هستم..........حالا چرا با نانچیکو؟؟؟؟؟؟
خوبی؟؟؟؟؟؟؟
اصل حالت چطوره؟؟؟؟؟؟؟

خو خیلی وقت نبودی دلمون تنگ شد:cry:
خوبم تو چطوری؟
تاپیکو حال میکنی؟

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
چطوری جهان ، خوبی؟؟ از اون رفیقمون ابوالفضل چه خبر؟؟ از نرگس چی؟؟از اون دوستمون که رفت سربازی چطور؟؟

خوبم داداش...........تو چطوری؟؟؟؟؟؟؟ دلم تنگ شده بود........گفتم بیام یه سری بزنم........البته دیگه تا چند وقت هستم.........
از محمد که رفت سربازی بیخبرم..........
ابوالفضلم که تا عید بود بعش رفت بی خبر شدم...............نرگس خوبه همین دورورا می پلکه..........سلام داره..........ولی گفت دیگه نمی یاد.............:biggrin:
ببینم این لنگیا چرا پر رنگ شدن........این بی رنگا ابراز وجود کردن..........باید بپکنیمشون..........:biggrin:
میبینم ماه پشت ابر نمونده بالاخره آوتار دار شدی..........مبارک باشه..........خیلی خیلی مبارکه.........

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبم داداش...........تو چطوری؟؟؟؟؟؟؟ دلم تنگ شده بود........گفتم بیام یه سری بزنم........البته دیگه تا چند وقت هستم.........
از محمد که رفت سربازی بیخبرم..........
ابوالفضلم که تا عید بود بعش رفت بی خبر شدم...............نرگس خوبه همین دورورا می پلکه..........سلام داره..........ولی گفت دیگه نمی یاد.............:biggrin:
ببینم این لنگیا چرا پر رنگ شدن........این بی رنگا ابراز وجود کردن..........باید بپکنیمشون..........:biggrin:
میبینم ماه پشت ابر نمونده بالاخره آوتار دار شدی..........مبارک باشه..........خیلی خیلی مبارکه.........

قربانت
چطور یعنی چی پر رنگ شدن ؟؟ کل کل که دیگه خبری نیست تا پرسپولیسیا یه نظری بذارن ما بریم اونجا وگرنه فعلا که صلحه صفاست
چه کنیم دیگه ، اینم رای من بود ، امسال جز اون 28 درصدی بودم که نبودن

H.N!GHT

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
یه دختــــــــــــــــــــــر...

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربانت
چطور یعنی چی پر رنگ شدن ؟؟ کل کل که دیگه خبری نیست تا پرسپولیسیا یه نظری بذارن ما بریم اونجا وگرنه فعلا که صلحه صفاست
چه کنیم دیگه ، اینم رای من بود ، امسال جز اون 28 درصدی بودم که نبودن

یعنی دارن به چشم میان............نباید بیان..........دیگه........:biggrin: مگه حرفی هم واسه گفتن دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا ما سر قولمون وایسادیم.............شب قهرمانی اومدیم شما نبودیااااااااااا..........سرما بره قولمون نمیره..........
نه 27.3% ما که همیشه تو صحنه هستیم...........عیب نداره اون موقع رایتو ندادن.........الان بقیه رایشونو پس گرفتن...........مبارکشون..........
اینجا همه تک راییم اونم آبیه...........می ترسم حرفی بزنیم چراغ خطرای تو دیزی برن خبر بدن...........
از نقل و انتقلات چه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچی به رضا داوودی میگم به من سمت بده من رییس تاپیک باشم میگه نه

گه رضا میاد؟؟؟؟؟؟؟؟
ست می خوای؟؟؟؟؟؟؟ خب را گیری کنید.......من حسشو ندارم وگرنه باز همون سیستم قبل رو راه می نداختیم...........:biggrin:
اگه اومد ازش رخصت میگریم باشگاه رو با اعضای جدید طراحی میکنیم.........

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
گه رضا میاد؟؟؟؟؟؟؟؟
ست می خوای؟؟؟؟؟؟؟ خب را گیری کنید.......من حسشو ندارم وگرنه باز همون سیستم قبل رو راه می نداختیم...........:biggrin:
اگه اومد ازش رخصت میگریم باشگاه رو با اعضای جدید طراحی میکنیم.........

تو خیلی مهربونی

سفارشمونو بکن

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو خیلی مهربونی

سفارشمونو بکن

ای بابا تو دیگه چطوری فهمیدی من مهربونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باشه آبجی جون اگه خودمنو نندازه بیرون سفارشتو می کنم.........بزار بیاد ببینم منو میشناسه یا نه بعد باهاش می حرفم...........

.eliii.

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا تو دیگه چطوری فهمیدی من مهربونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باشه آبجی جون اگه خودمنو نندازه بیرون سفارشتو می کنم.........بزار بیاد ببینم منو میشناسه یا نه بعد باهاش می حرفم...........

مگه میشه یادش نباشه

fantastic girl

عضو جدید
یعنی می تونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
شایدم نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خخخخخ
دیگه کسی نیست بیاد سلامی بهش بکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا دیگه!هست!سرورت!
نصفه شبی .......!استغفرا...
کچل تازه به باشگاه رسیده!
اخی یادش بخیر چه مسابقاتی جهانی برگزار میکردیما!!خخخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا دیگه!هست!سرورت!
نصفه شبی .......!استغفرا...
کچل تازه به باشگاه رسیده!
اخی یادش بخیر چه مسابقاتی جهانی برگزار میکردیما!!خخخخخ

سورور یا سرور؟؟؟؟؟ اااااااا تو سوروره منی؟؟؟؟؟؟؟
کچل کجا بود؟؟؟؟؟ من موهام در اومده اون 6 ماه پیش بود کچل بود.........مثلا 6 ماه اینجا نبودمااااااااااااا
آخی یادش بخیر.........
با بارسا و اینتر و اونتر بازی کردیم.......
یادته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو همش رو نیمکت بودی............؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخ
ولی بازیکن خوبی بودی.........گلم زدی؟؟؟؟؟؟؟

fantastic girl

عضو جدید
ابییییییییییییییدلاااااااااان
سلام صورتی!

سورور یا سرور؟؟؟؟؟ اااااااا تو سوروره منی؟؟؟؟؟؟؟
کچل کجا بود؟؟؟؟؟ من موهام در اومده اون 6 ماه پیش بود کچل بود.........مثلا 6 ماه اینجا نبودمااااااااااااا
آخی یادش بخیر.........
با بارسا و اینتر و اونتر بازی کردیم.......
یادته؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تو همش رو نیمکت بودی............؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخ
ولی بازیکن خوبی بودی.........گلم زدی؟؟؟؟؟؟؟
اخ
اخ این شیش ماه عینک لازمم که شدی!!!سرور عزیزم!دیدی؟؟!!
اره اره!توام که حافظت اندازه ماهی قرمز مگه چیزی یادت میمونه!بنده داور بودم!اخرین گل و نی نی باشگاه و صدازدی اومد زد تو دروازه!
توام یادته توپ جمع کن خوبی بودی!درسته یکم دیر توپارو میدادی ولی اخلاق داشنتی!خخخخخخ

آخرین ویرایش:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام صورتی!

اخ
اخ این شیش ماه عینک لازمم که شدی!!!سرور عزیزم!دیدی؟؟!!
اره اره!توام که حافظت اندازه ماهی قرمز مگه چیزی یادت میمونه!بنده داور بودم!اخرین گل و نی نی باشگاه و صدازدی اومد زد تو دروازه!
توام یادته توپ جمع کن خوبی بودی!درسته یکم دیر توپارو میدادی ولی اخلاق داشنتی!خخخخخخ
نه عینک نمی خوام از میکروسکوپ استفاده میکنم............
آهان راست میگیا............گفتم بازیکن خوبی بودی ولی همش با اعصاب منو بازیکنام بازی می کردی با اون سوت زدنت........تو با ما بودی یا با حریف؟؟؟؟
اگه اون پنالتی آخرو نمی گرفتی که دیگه از لیست بین المللی خارجت می کردیم........خخخخخخ
من توپ جم کن نبودم بچه تو رو به توپ بسته بودن من توپا رو می دادم بچه بزنن پودرت کنن با اون داوریت.......اگه محمد و شمشیرش نبودن.........یا عماد تو دروازه نبد همه بازیا رو می باختیم......خخخخخخخ
صورتی با آب قاطی شد بنفش شد رفت.......فکر کم الان به عنوان پرچم وسط میدون سرو هستش........خخخخخ