کلوپ آبیدلان.

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاری میکنم که هیچکدوم از بازیایه تیممونو نتونی سوت بزنی چه برسه به اینکه بخوای کسیو اخراجشون بکنی.اگرم نشد کار نداره که، میدم اسپارتاکوس از وسط نصفت کنه.چی ببخشید سوتتو نصف کنه.
اینا آشفتگیهای قبل از بازیاست،بزودی لیست بازیکنانمون رو میدم.ضمنا بچها بیاین بگین از کدوم بازیکن استقلال خوشتون میاد.این تو تعیین پستاتون تاثیر داره طبق روانشناسیایی که صورت گرفته هرکی از یه بازیکنی خوشش بیاد احتمالا تو پست اون بازیکن موفق میشه(مرکز روانپزشکی کمپانیه پچول آباد پنسیلوانیای theland.)

چیکارش داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:razz:;)یعنی چی میدم اسپاتاکوس سوتتو نصف کنه.:D
فقط حنیف بقیرم دوس دارم اما اینو بیشتر دوس میدارم

ddrraaggoonn

عضو جدید
کاری میکنم که هیچکدوم از بازیایه تیممونو نتونی سوت بزنی چه برسه به اینکه بخوای کسیو اخراجشون بکنی.اگرم نشد کار نداره که، میدم اسپارتاکوس از وسط نصفت کنه.چی ببخشید سوتتو نصف کنه.
اینا آشفتگیهای قبل از بازیاست،بزودی لیست بازیکنانمون رو میدم.ضمنا بچها بیاین بگین از کدوم بازیکن استقلال خوشتون میاد.این تو تعیین پستاتون تاثیر داره طبق روانشناسیایی که صورت گرفته هرکی از یه بازیکنی خوشش بیاد احتمالا تو پست اون بازیکن موفق میشه(مرکز روانپزشکی کمپانیه پچول آباد پنسیلوانیای theland.)
کسی که به حرف ما گوش نکرد این سر مربیو بر کنار کنه......حالا بی خیالش.
فقط آرش و عشقه البته بگم من چپ بازی نمیکنما فقط نوک حمله........:D

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیکارش داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:razz:;)یعنی چی میدم اسپاتاکوس سوتتو نصف کنه.:D
فقط حنیف بقیرم دوس دارم اما اینو بیشتر دوس میدارم

عشق من فقط فریدونه....تو هر تیمیم بره دوسش دارم!!!!:heart:

فقط آرش و عشقه البته بگم من چپ بازی نمیکنما فقط نوک حمله........:D

خوبه که دارین مهرهای مختلفو انتخاب میکنین ،اینطوری بمشکل نمیخوریم.

فقط آرش و عشقه البته بگم من چپ بازی نمیکنما فقط نوک حمله........:d
کسی به حرف ما گوش نکرد این سر مربیو بر کنار کنه +++ من چپ بازی نمیکنما فقط نوک حمله........ === پس باید بذارمت نوک دفاع چپ. :d

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میبینم که همه در نبود کاپیتان و بزرگ تیم حرفای زیادی زدین.
ببینید همه فردا باید 2 ساعت بیشتر تمرین کنید.
محمد پر رو نشو.میذارمت رو سکو فهمیدی.
این انصار فرد پولکی رو هم نمیخوایم فرهاد میاد کنار خودم این لنگی هارو آشپال میکنیم.
فردا 9صبح تمرینه یادتون باشه.

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه داداش همونی که گفتم هر کی موافقه دستا بالا....جهان پهلوانم پاها بالا.....یادته؟؟؟؟دی

من عاشق خسرو هستم چون تخصص خودم هم دفاع هستش اگه بخواهم هافبک وایسم عشق است مجتبی البته اون زمان که پولکی نبود.......

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
در نبود من همه پست ها رو دادین.
ببینید من میگم کی کجا باشه.
علی.علی اینا رو ساکت کن(قلعه نوعی):D
ابولفضل رو من نمیخوام.تو لیست فروشه.
محمد هم رو نیمکت.
بقیه خوبن.سقف قرار داد رو هم باید رعایت بشه.
کاپیتان داودی.

همیشه تو فوتبال تب تاب فقل انتقال بازیکنا جذاب بوده اما الان پستای دیگه اینجا جذابیت بیشتری پیدا کرده
دو روز امتحان داشتم یه نفر یادی از من نکرده:cry:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربونت برم آبجی اگه تونبو دی باید می رفتم چمنا رو آب بدم قرار بود من بشم مدیر عامل با محسنم قرار دا 200000000 امضا کردم.

شما گلی توپ جمع کن زیاده بگو چپ پایی یا راست پا بزاریمت پیستون چپ و راست ؟؟؟؟؟؟؟
ببینم مگه دختر همسایتون دوچرخه نداره می خوای ماله پسرشون رو بگیریییییی؟؟؟؟؟؟؟ من رو بچه های تیم غیرتیماااااااااا !!!!!!!!!

راست میگی ها الان تکلیف قرارداد من چی میشه
اصلا کی سر مربیه من تو لیستش هستم؟؟؟؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر همه بچه های آبیدل....
2 روز اینجا نبودیما همه پستا رو بین خودتون تقسیم کردید؟؟؟؟
آقا من رئیس هیئت مدیره....اگر موافقت نشه اون شمشیر خوشکله رو میارماا....

خوش به حالت تو شمشیر داری من چی تفنگ اب پاشم ندارم!!:دی
یکی تکلیف منو مشخص کنه چرا قرارداد من ثبت نمیشه

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پژمان دوس دارم
از محکم بازی کردن اندو لذت میبرم
اما بین مهاجما خدای کسی نیست که بازیش به دل من بشینه(فرهاد اکنون در استقلال به سر نمیبرد)
اما عاشق همه بازیکنای استقلام
رییس هیت مدره اسپارتاکوسم خوبه
مدیر عامل پهلوانم کارشو بلده
کاپیتانم که بین علما اختلافه که ابولفضل باشه یا اقا رضا
دکترم داریم ولی به نظرم ابجی نرگس تو که روانشناسی ، تیم یه متخصص ارتوپد یا فیزیوتراپم لازم داره
اینو به نظر من محول کنیم به دوش ابجی خودت دوست جدیدمون که دلش ابی(چلسی)
در ضمن اقای مدیر پهلوان و سرمربی محترم(راستی سر مربی کیه؟؟)سریعتر تیم جمع جور کن بچه هار و من هماهنگ میکنم سریع بریم هیت فوتبال باهاشون ثبت کنیم بریم سر تمرین دیگه چهار روز دیگه بازیا شروع میشه
هر چند تمرین نکرده هم بعضیا رو میبریم در حد بوندسلیگا!!!(منظورم به تیم خاصی نبود ها )!!!!!
از کجا فهمیدید منظورم سوراخپولیسه!!!؟؟؟؟؟؟!!!!!!

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای یک فصل دیگر
زندی با استقلال تمدید کرد

خبرگزاری فارس: هافبک استقلال قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با این تیم تمدید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی در روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر جدایی فریدون زندی از استقلال به گوش می‌رسید، این بازیکن قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با آبی‌پوشان تهرانی تمدید کرد.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[h=1]مهدی رحمتی قراردادش را تمدید کرد[/h]

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان پس از نشست با مدیرعامل باشگاه استقلال قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد.
به گزارش مهر، سیدمهدی رحمتی که چند روز قبل در گفتگوی تلفنی با علی فتح الله زاده موافقت ابتدایی خود برای تمدید قرارداد با استقلال را اعلام کرده بود، عصر امروز یکشنبه در نشستی با مدیر عامل باشگاه استقلال به توافق رسید تا یکسال دیگر پیراهن این تیم را برتن کند.

سیدمهدی رحمتی که از چند تیم دیگر از جمله مس کرمان پیشنهاداتی دریافت کرده بود، پس از دیدار با فتح الله زاده قراردادش را به مدت یک فصل دیگر با آبی پوشان تمدید کرد. رحمتی دروازه بان اول سالهای اخیر تیم ملی فوتبال ایران است.

خب خدارو شکر ایندو بازیکن خوبمون تمدید کردن.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
لعنت به این انصاری فرد آشغال اون عوضی هم دستمون رو گذاشت تو پوست گردو ،بزمجه گورشو گم کرده لنگستون
من نمی دونم این فتح ا... داره چه غلطی می کنه امروز کلی عصابمو ریخته بهم

داداش! فتح الله زاده بیچاره چیکار کنه؟ بیشرفا بهش نمیرسن خب،کسی بهش کمک نمیکنه بادست خالی داره با بازیکنا قرارداد میبنده، باز دم این بازیکنایی گرم که همینطوری خالی خالی دارن قرارداد میبندن، ازونور معلوم نیست لنگیا چطوری و ازکجا دارن پول خرج میکنن.ولی اینو مطمئن باش که حاجی داره تمام تلاششو میکنه.و تا الان هم بد کار نکرده.
درکل کار ندارم،همون بهتر که انصاری فرد نیومد استقلال اینطوری احتمال حضور داداش فرهاد تو تیممون بیشتر میشه.
خوشبختانه با بیشتر بازیکنای قبلی توافق کردن، حیدری هم احتمال موندنش خیلی زیاده،فقط مونده جباری،که اونم انشالله مسائل بینشون حل میشهو تمدید میکنه،دارن با دو بازیکن پرتغالی هم کار میکنن تا بگیرنشون،فتح الله زاده هم گفته این هفته با مجیدی مذاکره میکنه.اینوسط فقط وضعیت آندو مشخص نیست،که انشالله اونم بمونه یا اگرم رفت یه فکری ووسه جاش میکنن.
در کل اینو دارم میگم زیاد حساسه خبرها نباش،طبق تاکتیک قلعه نوعی (که طرفدار آتیشیشی)،از بازیکنای استقلال فقط آندو خیلی مورد نیاز بوده که هنوز وضعیتش مشخص نیست.وگرنه طبق چیزی که قلعه نوعی خواسته تقریبا انجام شده. پس اعتماد کن و حمایت کن. انشالله امسال خیلی بهتر از پارسال نتیجه میگیریم.
سلام ابجی سرمربی کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:w20::w20:

داداش بعد از اینهمه وقت هنو نمیدونی مربی حاجیته؟
بخاطر این فعلا یه هفته برو توپ جمع کن تا بعدش ببینم چیکار میتونم ووست بکنم.

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش بعد از اینهمه وقت هنو نمیدونی مربی حاجیته؟
بخاطر این فعلا یه هفته برو توپ جمع کن تا بعدش ببینم چیکار میتونم ووست بکنم.[/QUOTE]

یک هفته؟؟؟!!!
اصلا تقصیر پهلوانه به من خبر نداده با سر مربی قرارداد بسته!!

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
رسولي‌نژاد: انصاري‌فرد نوش‌جان لنگیا!/ مبلغ قراردادش معقول بود، جذبش مي‌كرديم

رييس هيات مديره باشگاه استقلال پس از پيوستن كريم انصاري فرد به تيم شوتبال لنگی 04 گفت: اگر مبلغ قرارداد كريم انصاري‌فرد معقول بود، فتح‌الله‌زاده اختيار داشت كه با او قرارداد ببندد.

احمد رسولي‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: كريم انصاري‌فرد مبارك لنگی 04 باشد. نوش‌جانشان. لنگکده جزو تيم‌هاي پرطرفداري است كه بايد تلاش كند به استقلال برسد. بالاخره استقلال يك تيم كهكشاني است.

وي تصريح كرد: با پيوستن امين منوچهري و چند بازيكن ديگر، حس مي‌كنيم در خط هافبك و حمله بازيكنان خوبي داريم. تشخيص سرمربي تيم اين است كه بازيكن خارجي در خط حمله بگيريم. ما در استقلال تا جايي كه توانستيم سقف قراردادها را رعايت كرديم. بنا داريم از اين پس روي تيم‌هاي پايه سرمايه‌گذاري كنيم.
رييس هيات مديره باشگاه استقلال در پاسخ به اين پرسش كه اظهاراتتان به اين معناست كه به كريم انصاري‌فرد در استقلال نياز نداشتيد؟ تاكيد كرد: اگر مبلغ قراردادها معقول بود، فتح‌الله‌زاده اختيار داشت او را جذب كند. نمي‌دانم كه انصاري‌فرد با چه مبلغي با لنگستان توافق كرده است، ولي ما براي جذب بازيكن، تا يك سقفي اجازه امضاي قرارداد داريم. به اعتقاد من استقلال بايد به سراغ بازيكنان با استعداد و جديد برود، چراكه به اندازه كافي بازيكن دارد.

رسولي نژاد گفت: ما در تمام خطوط بازيكنان مورد نظر را جذب كرده‌ايم و مشكلي نداريم. اخيرا هم اجازه دادند مانند ليگ اروپا از چهار بازيكن خارجي استفاده كنيم. استقلال سه، تا چهار بازيكن خارجي خوب براي اين فصل جذب مي‌كند.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک هفته؟؟؟!!!
اصلا تقصیر پهلوانه به من خبر نداده با سر مربی قرارداد بسته!!

چیه کمه؟ بیشترش کنم؟
میخوای اصلا بگم باهات قرارداد نبنده ؟میخوای بگم ناز محسنو نکشین؟
حالا قهر نکن بیا چون خیلی با تعصبی،برو دوروز توپجمع کن،! بابا توپ جمع کردن ووسه استقلال خودش کلی افتخاره.
دارم رو لیست فکر میکنم،بقیه هم بیان بازیکنای مورد علاقشونو بگن، لیستو میبندم.

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیه کمه؟ بیشترش کنم؟
میخوای اصلا بگم باهات قرارداد نبنده ؟میخوای بگم ناز محسنو نکشین؟
حالا قهر نکن بیا چون خیلی با تعصبی،برو دوروز توپجمع کن،! بابا توپ جمع کردن ووسه استقلال خودش کلی افتخاره.
دارم رو لیست فکر میکنم،بقیه هم بیان بازیکنای مورد علاقشونو بگن، لیستو میبندم.

به نظر من جباری میمونه
یعنی اگه حاجی مدیرعامله تیمه جباری میمونه
رفتن اندو هم قطعی شده با یک تیم قطری قرارداد امضا کرده

1992.sarina

عضو جدید
خوشبختانه با بیشتر بازیکنای قبلی توافق کردن، حیدری هم احتمال موندنش خیلی زیاده،فقط مونده جباری،که اونم انشالله مسائل بینشون حل میشهو تمدید میکنه،دارن با دو بازیکن پرتغالی هم کار میکنن تا بگیرنشون،فتح الله زاده هم گفته این هفته با مجیدی مذاکره میکنه.اینوسط فقط وضعیت آندو مشخص نیست،که انشالله اونم بمونه یا اگرم رفت یه فکری ووسه جاش میکنن.
در کل اینو دارم میگم زیاد حساسه خبرها نباش،طبق تاکتیک قلعه نوعی (که طرفدار آتیشیشی)،از بازیکنای استقلال فقط آندو خیلی مورد نیاز بوده که هنوز وضعیتش مشخص نیست.وگرنه طبق چیزی که قلعه نوعی خواسته تقریبا انجام شده. پس اعتماد کن و حمایت کن. انشالله امسال خیلی بهتر از پارسال نتیجه میگیریم.

.
به نظر من حاجی باید رو برگردوندن فرهاد سرمایه گذاری کنه،اینکه جباری بازیکن خوبیه شکی درش نیست ولی با رقم بالایی که میگه اصلا نمی ارزه چون همیشه بیشتر فصل رو مصدومه!!
اینکه پرسپولیس داره تلاش میکنه بیشتر بازیکن بگیره طبیعیه یادتون نرفته که فصل قبل تا مرز سقوط به دسته 1 هم رفته بود؟!

...SPARTACUS

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر همه دوستان...
من نمیدونم شماها چه طرفداریه از فرهاد میکنید!!!!
اون بی غیرت اگه استقلالو دوست داشت وسط فصل استقلالو به خاطر پول ول نمیکرد و بره.....بعدشم بهونه بیاره دخترم میخواد بریم امارات.....پس چرا رفت قطر؟؟؟
فصل پیش استقلال قهرمانیو به خاطر این آقا از دست داد.....با 1 امتیاز اختلاف قهرمان نشدیم،بازی شهرداری که مهاجما توپارو از دهنه دروازه بیرون میزدن،آقا فرهاد تو قطر 2تاگل میزدو 1پاس گل میداد!!!
سنبل غیرت استقلال حاج علی منصوریان و از این دست نفرات بودن!!!