[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد راهپیمایی گفتم اگه بتونم و وقت کنم خیلی دلم میخواد برم سال های قبل رفتم امسال نتونستم برم ... در مورد بسیج هم گفتم عضوش نیستم راستش حقیقتش و گفتم اگه خودتو خیلی زیاد هم خوب جلوه بدی امکانش هست سوتی بدی یا یه جوری انتظارش و ببری بالا و سوال پیچت کنه به نظر من حقیقتش و بگو مهندس جان ...راستی مهندس شما چه جوری از جواب طب صنعتیت خبر دار شدی یعنی همون روز نتایج تموم آزمایشاتت و بهت دادن یا چند روز بعدش بهت خبر دادن که مناسب هستی؟

اوکی مرسی اما اخه يه مشکلی هست من تو محله جوری رفتار کردم تو این چند وقت که اونايی که من رو نميشناختن (آخه خيليا مارو نميشناختن) فک ميکنن من بسيجی ام و این حرفا :دی
اما آره راس ميگی راستش رو ميگم عين روز مصاحبه که گفتم ارشد ميخونم !

من بعد از اینکه دکتر امضاهاش رو کرد (تا جواب تمام آزمايشات رو جمع نکنی اصن پيش دکتر نميری يعنی اون منشيش چک ميکنه که کامل باشه بعدا بری تو اتاق)ازش پرسيدم آقای دکتر اوکی هستم؟ گفت بله و بعد گفت این پرونده رو پذيرش تحويل بدين ! بعد که اومدم بيرون پرونده رو باز کردم ديدم جلوی مناسب است رو تيک زده، از نگهبانش هم که دمش گرم کلی کمکم کرد پرسيدم که الان اینو ميدم به پذيرش چی ميشه؟ گفت اگه گفته برو کميسيون يا متخصص يعنی مشکلی داشتی اما اگه نگفته يعنی قبولی!
من اینجوری فهميدم که قبول شدم

رضا عسگری

عضو جدید
اوکی مرسی اما اخه يه مشکلی هست من تو محله جوری رفتار کردم تو این چند وقت که اونايی که من رو نميشناختن (آخه خيليا مارو نميشناختن) فک ميکنن من بسيجی ام و این حرفا :دی
اما آره راس ميگی راستش رو ميگم عين روز مصاحبه که گفتم ارشد ميخونم !

من بعد از اینکه دکتر امضاهاش رو کرد (تا جواب تمام آزمايشات رو جمع نکنی اصن پيش دکتر نميری يعنی اون منشيش چک ميکنه که کامل باشه بعدا بری تو اتاق)ازش پرسيدم آقای دکتر اوکی هستم؟ گفت بله و بعد گفت این پرونده رو پذيرش تحويل بدين ! بعد که اومدم بيرون پرونده رو باز کردم ديدم جلوی مناسب است رو تيک زده، از نگهبانش هم که دمش گرم کلی کمکم کرد پرسيدم که الان اینو ميدم به پذيرش چی ميشه؟ گفت اگه گفته برو کميسيون يا متخصص يعنی مشکلی داشتی اما اگه نگفته يعنی قبولی!
من اینجوری فهميدم که قبول شدم
خوبه مهندس خوش به حالت پس اگه تحقیق محلی کنن کارت ردیفه:biggrin: راستش منم روز مصاحبه اون خانومه که داشت مدارک و چک میکرد فهمید دانشجوام گفتش اگه رفتی داخل واسه مصاحبه اصلن نگو که دانشجویی چون واست بد میشه منم مثل شما حقیقتش و گفتم برام بد نشد و قبولم کردند اینا روی دروغ خیلی سخت گیرن شما هم خوب کاری کردین با حقیقت جلو اومدی خیالت راحته :smile:

yaserja

عضو جدید
بعله ميتونيد بپرسيد :D
این رو نميدونم اما ميدونم من و داوود که از بچه های فلات قاره اس ( من پارس هستم) بايد به اونجا مراجعه کنيم
ما هر دو ساکن استان اصفهان هستيم
یکی از دوستام که مثل خودم فلات هستش بهم زنگ زد(دوستم ساکن شیراز) و گفت امروز باهاش تماس گرفتن که روز جمعه بره مصاحبه عقیدتی (همون شیراز)، از بچه ها کسی میدونه که امکانش هست یه عده تو این مرحله دعوت نشن برا گزینش:que:

sreza3433

عضو جدید
همين الان از گزينش شرکت نفت به من زنگ زدن و گفتن روز 17 اسفند ساعت 6:30 بعد از ظهر برم آموزش شرکت نفت تو خيابان کاوه اصفهان، گفت که رساله ی احکام رو هم بخون
خدارو شکر که این مرحله رو هم داريم ميريم جلو
مهندس شما چه شركتي هستين؟

yaserja

عضو جدید
همين الان از گزينش شرکت نفت به من زنگ زدن و گفتن روز 17 اسفند ساعت 6:30 بعد از ظهر برم آموزش شرکت نفت تو خيابان کاوه اصفهان، گفت که رساله ی احکام رو هم بخون
میدونم شما و داوود ساکن استان اصفهان هستین میخواستم بدونم ساکن خود اصفهانید یا شهرستانها

lonelinesspains

عضو جدید
سلام، برای شما تحقیق محلی انجام شده یا نه؟!

payam214

عضو جدید
الان به من زنگ زدن که 18 اسفند ساعت 2 بعد از ظهر برم آموزش شرکت نفت در اصفهان برای گزینش .شرکت نفت و گاز پارس هستم

lonelinesspains

عضو جدید
الان به من زنگ زدن که 18 اسفند ساعت 2 بعد از ظهر برم آموزش شرکت نفت در اصفهان برای گزینش .شرکت نفت و گاز پارس هستم
آقا شما لطفا اول فامیلیتون و اینکه تحقیقات محلی براتون انجچام شده یا نه و خود اصفهان هستید یا شهرستان یعنی هر کس باید بره مرکز استان یا تو خودش هرستان انجام می گیره مصاحبه ی عقیدتی رو بفرمایید.

آخرین ویرایش:

samy_Y

عضو جدید
منم باید فردا 90/12/10 برم واسه مصاحبه عقیدتی.شیراز هم هسش فکر کنم همه ی بچه های شیراز گفتن بیان.چون به بجه های فلات هم گفتن بیان همون جا.من خودمم مناطق مرگزی هستم.

davood253

عضو جدید

پس من يك روز زودتر از شما بايد برم
قابل توجه آقايي كه به من گفت اين چه جورياست
داود جان به منم تاكيد كرد حتمن رساله را بخون

davood253

عضو جدید
یکی از بچه ها میگفت دوستش برای دوشنبه 8/12/ دعوت شده واسه مصاحبه عقیدتی(فلات قاره) لطفا اگر امکانش هست یه آمار بگیره ببینینیم چیکار کرده و اینکه ممکن اونهایی که تحقیقات محلی شون خوب بوده برای قبل از شروع کار به مصاحبه عقیدتی دعوت نشن و در طول دوره کارآموزی دعوت ش:w18:ن

عزيز مصاحبه عقيدتي كاري به تحقيق نداره و در كل همه بايدئ برن مصاحبه عقيدتي
من فلات قاره هستم 16 اسفند اصفهان مصاحبه عقيدتي دارم

davood253

عضو جدید
میدونم شما و داوود ساکن استان اصفهان هستین میخواستم بدونم ساکن خود اصفهانید یا شهرستانها

نه من ساكن خود اصفهان نيستم و يكي از شهرستانهاش هستم
هركس تو استان اصفهان باشه براي مصاحبه عقيدتي خود اصفهان دعوت خواهد شد
فكر كنم دعوت به مصاحبه به ترتيب حروف الفبا است
چون اول فاميل من ب است و فكر كنم اولين گروه مصاحبه عقيدتي در اصفهان هستم
چون همه بعد از 16 اسفند زمان مصاحبه را اعلام كردن

davood253

عضو جدید
one-1
داود جان من 16 بايد به همون آدرس كه به شما دادن اصفهان باشم
شما هم ساعت 4 اونجا باش تا شما را ملاقات كنم
و بعد از مصاحبه با سوالات آشنات كنم
چون شما 17 تاريخ مصاحبت است. خبرش بهم بده

S - CH

عضو جدید
آقاي محترم لطفاً جو منفي تو اين تاپيك نده چون خودتم ميدوني كه نفت ايران بدون مشتري نميمونه اينو از پيش بيني قيمت نفت براي بودجه 91 به راحتي ميشه حدس زد.

اگه خيلي ناراحتي ميتوني بري دنبال يه كار ديگه مثلاً خبرنگار بي بي سي بهت خيلي مياد.

شعر نگوووووووو عزیزم
کار من هم به شما هیچ ربطی نداره

samnic68

عضو جدید
پیشنهاده خوبی بهت دادبری بی بی سی فارسی،حقوق خوبی هم میدن،آقای منفی نگرسوخته

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقاي محترم لطفاً جو منفي تو اين تاپيك نده چون خودتم ميدوني كه نفت ايران بدون مشتري نميمونه اينو از پيش بيني قيمت نفت براي بودجه 91 به راحتي ميشه حدس زد.

اگه خيلي ناراحتي ميتوني بري دنبال يه كار ديگه مثلاً خبرنگار بي بي سي بهت خيلي مياد.

شعر نگوووووووو عزیزم
کار من هم به شما هیچ ربطی نداره

دوستان عزیز لطف کنید به همدیگه توهین نکنید. ضمناً جای این بحث ها اینجا نیست.

با تشکر:gol:

samnic68

عضو جدید
@سلام@ازمهندسین آینده مناطق نفت خیزکسی نیست که طب صنعتی رفته باشه ومراحل آزمایش های که انجام داده روبرامون بگه چطوری بود.#ممنون میشم اگه کسی جوابموبده#

blae

عضو جدید
@سلام@ازمهندسین آینده مناطق نفت خیزکسی نیست که طب صنعتی رفته باشه ومراحل آزمایش های که انجام داده روبرامون بگه چطوری بود.#ممنون میشم اگه کسی جوابموبده#

مرحله ایی نداره.رفتی به ادرسی که گفتن بهت میگن برو فلان جا ازمایشاتت رو انجام بده.میری انجام میدی.

aa313

عضو جدید
مصاحبه عقیدتی، سیاسی، اجتماعی، اخلاقی، فرهنگی، هنری، ورزشی و.... شرکت نفت و گاز پااااارس

مصاحبه عقیدتی، سیاسی، اجتماعی، اخلاقی، فرهنگی، هنری، ورزشی و.... شرکت نفت و گاز پااااارس

سلام به همگی
دوستان این طور که از ظواهر امر هویدا است، همه باید این مصاحبه را هم طی کنیم....:eek:
به ترتیب حروف الفبا است و هر کسی را به استانی که امتحان کتبی اول را داده می فرستن!
البته به نظر میرسه صرفا برای اجرای قانونه و جنبه خالی نبودن عریضه را داشته باشه.:redface:
ان شاء الله ما هم 18ام به این توفیق نائل میشیم.:d
لطفا دوستانی که زودتر میرن، بیان خبرش رو بگن.
یا علی مدد

yam2011

عضو جدید
سلام
بچه ها این معاینات بالینی چیه؟
میگن باید لخت مادرزاد شی آره؟
برای همه همین طوری بوده؟

samnic68

عضو جدید
میگم برای هرآزمایش طب صنعتی بایدنوبت بگیریم؟بعداکل آزمایشهای اون توبیمارستان شهرک نفت هست؟کل آزمایشهاچندروزطول میکشه؟ممنون میشم جواب بدینb

samy_Y

عضو جدید
اقایون اگه میخاین این تاپیک دوباره قفل شه این مسله رو کشش بدین.
بس کنین دیگه مثلا تحصیل کرده این. :mad:
این تاپیک واسه ما مفید اگر واسه شما نسیت میتونی نظر ندی.:mad:

farkhaniii

عضو جدید
با سلام خدمت همکاران خدوم شرکت نفتی :)

از سری گزاراشات استخدامی رو بازم تقدیم میکنم

امروز برای گزینش و مصاحبه عقیدتی رفته بودم تو مهمانسرای نفت تو مشهد از طرف شرکت نفت و گاز پارس

از ساعت 11 اونجا بودم ، بچه های فلات و پارس رو اونجا دیدم مخصوصا بچه های شیمی

یک نفر از تهران به عنوان ناظر اومده بود و دو نفره دیگه هم بازپرسی میکردن :cry:

نوبت من که شد خورد به نماز ظهر ، جاتون خالی رفتیم یک نماز جماعتی نفتی تو رگ زدیم برگشتم و شروع کردن به سوال پیچ

یک بیوگرافی کامل کامل از من گرفت از خانواده و عمو و غیره و ذالک

بعد یکمی سوالاتش در مورد مسائل سیاسی و ولایت فقیه و التزام داشتن بود

بعد وارد مسائل احکام و اعتقادی شد

از نماز و روزه و خمس و اصول دین و فروع بگیر تا مبطلات و شکیات نماز و و الی آخر

دقیقا تا ساعت 2 داشتم جواب پس میدادم ، اونجا بود که به عذاب شب اول قبر ایمان اوردم :cry::D

این آخرا استرس گرفته بود منو وقتی گفت 12 امام رو اسم ببر آخرش نتونستم کامل بگم :(

یکمی هم راجب سیاست ایران و مسئولین نظام پرسید که رئیس مجلس خبرگان کیه، نمایندگان مجلس شهرتون کیه ؟ نماینده ولی فقیه استان کیه؟

رای میدی ؟

یک آدم خشم و خشن و غد بود دریغ از یک لبخند که روحیه آدم عوض شه، بهش گفتم خیلی استرس دارم با اعتماد به نفس گفت من که قیافم ترسناک نیست راحت باش:biggrin:

ولی ایشالاا که قبولم
این مصاحبه برای من سختر از مصاحبه فنی بود :confused:

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم اهل کدوم شهر هستید. ولی پالایشگاه نوتون مبارک!
:D
این بچه هایی که توی این تاپیک می بینین:w31: الآن تقریباً 8 ماه میشه که علاف شرکت نفتن یکیش خود من !

واسه نونه ، واسه نونه!:biggrin:

پالايشگاهي كه دارن ميزنن فهميدم اول مردماي شهرخودمونو ميخوان كار بدن اول بعد استخدامي داره
نميدونم يه چيزايي شنيدم

دوست عزیز به حال کی می خندی؟ به حال نخبه های کشور که از بین 150000نفر تونستن خودشونو بکشن بالا؟؟؟؟؟تو بند پشو چیکار داری،پارتی میشه یه نفر دو نفر نهایتش 1000 نفر،دیگه 5000 نفر
همش که پارتی نیس که دادا،من خیلیارو شنیدم هم باباش کارمند نفته هم بومیه هم ارشده هم سهمیه ی ایثارگری نمی دونم چی چی داره ولی از این امتحان قبول نشد،پس زیادم بند پ مطرح نیست،بعدشم هر کی احساس می کنه حقش ضایع شده می تونه بره دیوان عدالت اداری

خوب چيزي نگفتم اما اكثرا پارتي
دعوا داري؟؟!!!!.....

samnic68

عضو جدید
میگم برای هرآزمایش طب صنعتی بایدنوبت بگیریم؟بعداکل آزمایشهای اون توبیمارستان شهرک نفت هست؟کل آزمایشهاچندروزطول میکشه؟ممنون میشم جواب بدینblae

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم اهل کدوم شهر هستید. ولی پالایشگاه نوتون مبارک!
:D
این بچه هایی که توی این تاپیک می بینین:w31: الآن تقریباً 8 ماه میشه که علاف شرکت نفتن یکیش خود من !

واسه نونه ، واسه نونه!:biggrin:

دوست عزیز به حال کی می خندی؟ به حال نخبه های کشور که از بین 150000نفر تونستن خودشونو بکشن بالا؟؟؟؟؟تو بند پشو چیکار داری،پارتی میشه یه نفر دو نفر نهایتش 1000 نفر،دیگه 5000 نفر
همش که پارتی نیس که دادا،من خیلیارو شنیدم هم باباش کارمند نفته هم بومیه هم ارشده هم سهمیه ی ایثارگری نمی دونم چی چی داره ولی از این امتحان قبول نشد،پس زیادم بند پ مطرح نیست،بعدشم هر کی احساس می کنه حقش ضایع شده می تونه بره دیوان عدالت اداری

با سلام خدمت همکاران خدوم شرکت نفتی :)

از سری گزاراشات استخدامی رو بازم تقدیم میکنم

امروز برای گزینش و مصاحبه عقیدتی رفته بودم تو مهمانسرای نفت تو مشهد از طرف شرکت نفت و گاز پارس

از ساعت 11 اونجا بودم ، بچه های فلات و پارس رو اونجا دیدم مخصوصا بچه های شیمی

یک نفر از تهران به عنوان ناظر اومده بود و دو نفره دیگه هم بازپرسی میکردن :cry:

نوبت من که شد خورد به نماز ظهر ، جاتون خالی رفتیم یک نماز جماعتی نفتی تو رگ زدیم برگشتم و شروع کردن به سوال پیچ

یک بیوگرافی کامل کامل از من گرفت از خانواده و عمو و غیره و ذالک

بعد یکمی سوالاتش در مورد مسائل سیاسی و ولایت فقیه و التزام داشتن بود

بعد وارد مسائل احکام و اعتقادی شد

از نماز و روزه و خمس و اصول دین و فروع بگیر تا مبطلات و شکیات نماز و و الی آخر

دقیقا تا ساعت 2 داشتم جواب پس میدادم ، اونجا بود که به عذاب شب اول قبر ایمان اوردم :cry::D

این آخرا استرس گرفته بود منو وقتی گفت 12 امام رو اسم ببر آخرش نتونستم کامل بگم :(

یکمی هم راجب سیاست ایران و مسئولین نظام پرسید که رئیس مجلس خبرگان کیه، نمایندگان مجلس شهرتون کیه ؟ نماینده ولی فقیه استان کیه؟

رای میدی ؟

یک آدم خشم و خشن و غد بود دریغ از یک لبخند که روحیه آدم عوض شه، بهش گفتم خیلی استرس دارم با اعتماد به نفس گفت من که قیافم ترسناک نیست راحت باش:biggrin:

ولی ایشالاا که قبولم
این مصاحبه برای من سختر از مصاحبه فنی بود :confused:

اين سوالايي رو كه از شما پرسيدن كه خوبه بدتر از اونم هست براي آموزش و پرورش آدمو پشيمون ميكنه كه اومده دبير شه بيچارش ميكنن تا استخدامو رسمي بشه خيلي سخته

farkhaniii

عضو جدید
رييس طرح‌ها و برنامه‌هاي تامين نيروي وزارت نفت تشريح كرد:
روند ثبت‌نام و جذب فارغ‌التحصيلان ممتاز در صنعت نفت

1390/12/9 سه شنبه

رييس طرح‌ها و برنامه‌هاي تامين نيروي وزارت نفت گفت: امكان ثبت‌نام فارغ‌التحصيلان ممتاز دانشگاه‌ها بدون محدوديت زماني تا تكميل ظرفيت اعلام شده از سوي شركت‌ها ميسر است.

محمد صفار زاده در گفتگو با پايگاه اطلاع‌رساني وزارت نفت(MOP)، با اشاره به اينكه ثبت‌نام متقاضيان جذب در صنعت نفت بدون محدوديت زماني در سامانه فارغ‌التحصيلان ممتاز دانشگاه‌ها امكانپذير است، افزود: با تكميل ظرفيت اعلامي از سوي شركت‌ها، سامانه ثبت نام فارغ‌التحصيلان ممتاز به طور موقت بسته خواهد شد.وي تصريح كرد: با اعلام نياز شركت‌ها به جذب دانش‌آموختگان ممتاز، متقاضيان واجد شرايط به تعداد چهار تا پنج برابر به ترتيب اولويت به جلسه مصاحبه فني/تخصصي دعوت مي‌شوند.صفار زاده با بيان اينكه براساس دستورالعمل استخدام، متقاضيان ممتاز از شرط شركت در آزمون معاف هستند، خاطرنشان كرد: براساس درخواست‌هاي اخير متقاضيان، تصميماتي مبني بر امكان حضور ممتازان در آزمون‌ها ي آتي اخذ شده است.وي در پاسخ به اين پرسش كه داوطلباني كه درمصاحبه تخصصي قبول نشوند، چه وضعيتي پيدا مي‌كنند و آيا به صورت كامل از سامانه حذف خواهند شد؟ گفت: متقاضياني كه به جلسه مصاحبه دعوت شده‌اند و در زمره پذيرفته‌شدگان نهايي قرار نگرفته‌اند، دو بار ديگر شانس دعوت به مصاحبه و حضور در جلسات مصاحبه را خواهند داشت و نتيجه مصاحبه قبلي آنان ملاك عمل نيست.اين مقام مسئول در تشريح محدوديت زماني براي ارائه مدرك تحصيلي توسط داوطلبان توضيح داد: امكان جذب فارغ‌التحصيلان ممتاز در صنعت نفت صرفاً از طريق ثبت‌نام در سايت وزارت نفت فراهم است و پس از بسته‌ شدن سايت، متقاضيان پس از اعلام نياز شركت‌ها ثبت‌نام خواهند شد. همچنين ثبت‌نام در سايت نيز صرفاً پس از فراغت از تحصيل و اسكن مدرك مربوطه وجود دارد.
براساس اين گزارش، متقاضيان واجد شرايط مي‌توانند براي كسب اطلاعات بيشتر با ثبت‌نام به سامانه ثبت‌نام فارغ‌التحصيلان ممتاز دانشگاه‌ها به نشاني
http://eservice.mop.ir/ مراجعه كنند.در اين خصوص دكتر سلحشور معاون توسعه منابع انساني و مديريت وزارت نفت به تازگي با تاكيد بر ضرورت ايجاد زيرساخت‌ها براي حضور جوانان متخصص تصريح كرده بود: تعداد شاغلان ممتاز در وزارت نفت حدود 4295 نفر معادل 4.3 درصد از كل شاغلان است كه 3119 نفر آنان را مردان و 1176 نفر را زنان تشكيل مي‌دهند.

بالا