مشاوره برای خرید گوشی

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من میخوام یه گوشی بخرم اما از بین این چنتا موندم کدومو بخرم.....خوشحال میشم راهنماییم کنین...
experia neo l
experia neo v
experia sola
experia e
huawei y300
huawei acsend g 510 u 8951
البته اگه گوشی های دیگه ای تو این رنج قیمت و بهتر از اینا سراغ دارین معرفی کنین بیزحمت

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام ;)
به نظر من گوشیهای هواوی رو کلا کنار بذار . آشغال به تمام معنان ...
نهایت نهایت نهایتش چقدر میتونی هزینه کنی :D

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ;)
به نظر من گوشیهای هواوی رو کلا کنار بذار . آشغال به تمام معنان ...
نهایت نهایت نهایتش چقدر میتونی هزینه کنی :D

اووووکی
تو همین حدودا دیگه.....700 بالاتر نباشه...پایین تر بود چه بهتر;) ولی کیفیتش خوب باشه دیگه.....مخصوصا تاچش...اینطوری نباشه که التماس کنی حرکت کنه...
راستی به نظرت بهتره یکم صبر کنم یا نه؟؟؟چون اینطور که معلومه داره قیمتا میاد پایین!!!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
قیمتا که داره پایین میاد ! یه کم صبر کنی به نظرم میتونی گلکسی اس ادونس یا اس 3 مینی بگیری ! ولی الان ایس 2 میتونی بگیری . از گوشیهای بالا بهتره !

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قیمتا که داره پایین میاد ! یه کم صبر کنی به نظرم میتونی گلکسی اس ادونس یا اس 3 مینی بگیری ! ولی الان ایس 2 میتونی بگیری . از گوشیهای بالا بهتره !

قیافه ایس دو تو نت یه جوریه:razz:....از چه نظر از بقیه بهتره؟ من رفتم از دو تا مغازه پرسیدم نئو ال رو تعریف کردن....قیافشم خوب بود...ولی تو یکی از تاپیکا شوما گفتی از اونا مشاوره نگیر اومدم ببینم شوما چی میگی...
به نظر خودمم یکم صبر کنم بهتره...ولی تا کککککککککککیییییی:w09:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
نئو ال اصلا به درد نمیخوره ! تک هسته ایه ! ایس 2 دو هسته ایه !
صبر کن ببینم قیمتا چه جوری میشه
من فکر منم وسطای تابستون خوب باشه

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نئو ال اصلا به درد نمیخوره ! تک هسته ایه ! ایس 2 دو هسته ایه !
صبر کن ببینم قیمتا چه جوری میشه
من فکر منم وسطای تابستون خوب باشه

من از تک هسته ای و دو هسته ای سر در نمیارم:confused:....خوب شد گفتی...مرسی داداش...بالاخره ما هم میدونیم دیگههههه از کی مشاوره بگیریم...;)
پسر عموی من اس دو دست دوم گرفته 800 تومن...اگه تا وسطای تابستون صبر کنم فک کنم قیمتش خیلی بیاد پایین...خیلی گوشیش خوشگل بود...ایشالا من دست اولشو با اون قیمت میخرم

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش اکسپریا ای و وی هم تک هسته ایه؟؟؟از کجا میشه فهمید تک هسته ایه یا دو هسته ای.؟اصلا به چه دردی میخوره دو هسته بودن؟؟؟

مینا73

عضو جدید
سلام دوستان منم میخوام گلکسی s advanceبگیرم.نظرت درمورد این چیه؟
یا با این قیمت گوشی بهتری هست ک هم تاچش خوب باشه همcpuاش؟مرسی

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
من از تک هسته ای و دو هسته ای سر در نمیارم:confused:....خوب شد گفتی...مرسی داداش...بالاخره ما هم میدونیم دیگههههه از کی مشاوره بگیریم...;)
پسر عموی من اس دو دست دوم گرفته 800 تومن...اگه تا وسطای تابستون صبر کنم فک کنم قیمتش خیلی بیاد پایین...خیلی گوشیش خوشگل بود...ایشالا من دست اولشو با اون قیمت میخرم
دو هسته ای بودن مربوط میشه به پردازنده گوشی ! معمولا هرچی تعداد هسته ها بیشتر باشه گوشی سریعتره !
اس 2 الان کارکردش 900 تومن به بالاس !
ولی اگه بتونی اس 2 بگیری واقعا عالیه !
داداش اکسپریا ای و وی هم تک هسته ایه؟؟؟از کجا میشه فهمید تک هسته ایه یا دو هسته ای.؟اصلا به چه دردی میخوره دو هسته بودن؟؟؟
آره آبجی گلم . اکسپریا وی دو هسته ایه . اتفاقا پردازنده قدرتمندیم داره !
از خوندن مشخصاتش میشه فهمید دیگه ...
سلام دوستان منم میخوام گلکسی s advanceبگیرم.نظرت درمورد این چیه؟
یا با این قیمت گوشی بهتری هست ک هم تاچش خوب باشه همcpuاش؟مرسی
سلام . دوست گلم اگه میخوایم مشاوره بگیرین بهتره تاپیک جدید باز کنین ! اما در کل ادونس گوشی خیلی خوبیه ! به نظر من با 850 تومن فعلا بهترین گوشی هست که میشه خرید ...
تاچش عالیه
پردازندش هم دو هسته ایه !

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فکر میکنم سولا از همه بهتر باشه.....البته با این پول...!تو اکثر سایتا همه سولا رو تعریف کردن...ولی وقتی رفتم موبایل فروشی بین سولا و نئو ال ...نئو رو پیشنهاد کرد!!!نگو میخواد قالب کنه...:mad:
نظر شوما چیه؟؟؟البته ببخشا داداش هی زحمت میدم....دیگه متخصص بودن این دردسرارم داره دیگههههه:D;)

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام آجی گلم .
خب نئو رو کلا کنار بذار !
1 - سولا الان قیمتش 740 تومنه در صورتی که ایس 2 الان کمتر از 700 تومنه ...
2 - دوربین ایس 2 بهتره
3 - ایس2 کمتر داغ میکنه
4 - باتری ایس2 خیلی بهتره
5 - ساپورت ایس 2 خیلی بهتره
و ...
اما در کل سولا هم گوشی خوبیه

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دادا شرمنده نوکیا لومیا 520 چطوره؟؟؟یا اچ تی سی 8 اس؟؟؟قیافه باحالی دارن ارزش خریدن دارن؟؟؟تاچش چطوره؟؟؟
یا اینو تازه کشفش کردم این چطوره؟؟؟!!!Samsung Galaxy Ace S5830

آخرین ویرایش:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام آجی گلم .
قیمت 8 اس که بالاس ! ضمن اینکه کلا ویندوز رو پیشنهاد نمیکنم

ایس هم که قدیمیه به دردت نمیخوره

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آجی گلم .
قیمت 8 اس که بالاس ! ضمن اینکه کلا ویندوز رو پیشنهاد نمیکنم

ایس هم که قدیمیه به دردت نمیخوره

مررررسی داداش شرمنده هی بهت زحمت میدم....این گوشیمو بخرماااا هم خونوادم راحت میشن هم شوما:biggrin:
پس با این حسابی که میگی نوکیارم بیخیال شم...چون اونم ویندوز 8 ه...!ولی انصافا خیلی خوشگل تر از ایس 2 هستن:(...8 اس هم 760 تومنه...بازم بد نیست....:confused:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
اگه میتونی با برنامه و بازی کمش بسازی لومیا گوشی بدی نیست !
قربونت ! خوشحال میشم کمک کنم :)

مینا73

عضو جدید
دو هسته ای بودن مربوط میشه به پردازنده گوشی ! معمولا هرچی تعداد هسته ها بیشتر باشه گوشی سریعتره !
اس 2 الان کارکردش 900 تومن به بالاس !
ولی اگه بتونی اس 2 بگیری واقعا عالیه !

آره آبجی گلم . اکسپریا وی دو هسته ایه . اتفاقا پردازنده قدرتمندیم داره !
از خوندن مشخصاتش میشه فهمید دیگه ...

سلام . دوست گلم اگه میخوایم مشاوره بگیرین بهتره تاپیک جدید باز کنین ! اما در کل ادونس گوشی خیلی خوبیه ! به نظر من با 850 تومن فعلا بهترین گوشی هست که میشه خرید ...
تاچش عالیه
پردازندش هم دو هسته ایه !
چشم عزیزم.ممنون

parham78

عضو جدید
یه سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال میخواستم اگه میشه یه سری اطلات درباره ی گشیه وین تاچ بهم بگین . :gol:

reyhanu

عضو جدید
سلام من یه گوشی یا تبلت میخوام که درسترسی به اینترنتش خوب باشه ... از اینی که دارم بیتر تر باشه... ممنون...

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
Huawei media pad 7 رو بعنوان تبلت با قيمت مناسب و كارايي خوب با گارانتي مايكروتل پيشنهاد مي كنم . برند هواوي الان شش ماه هست. توجه داشته باشيد هو اوي متاسفانه براي برخي بد جا افتاده اما با توجه به هزينه و معادل سازي كه داريد برندي هست كه تو بازار ايران جواب داده و بورس شده است.
براي گوشي هم I8190 SIII MINI هم خوب هست باز جزييات بيشتر بفرماييد بهتر راهنمايي ميشيد

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
من با تخريب هواوي مخالفم- با توجه به هزينه كيفيت مناسبي دارد خدمات پشتيباني خوبي هم مايكروتل براي ان دارد. با مدل هاي مختلفش هم تبلت و هم گوشي كار كردم جواب مي ده برنامه ريختم و .. بهر حال كيفيت صفحه نمايش واي سيصد از ادونس سامسونگ پايين تر است اما خوب اختلاف سيصد توماني كه وجود دارد و اينكه اين اختلاف براي همه خيلي نمود ندارد.
پيشنهاد مي شود Huawei Y300
HUAWEI G510
در مورد صبر كردن هم در نظر داشته باشيد دلار باز هم افزايش داشته و رو رنج قيمتي شما نهايت بيست تومان بالا و پايين مي رود يك مدل و زمان گذاشتن زياد پيشنهاد نمي شود.

بالا