قبـل و بعد از آرایش !

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
این عکسا مربوط به برنامه هایی هست که از TV پخش می شه و هدف اینه که به خانوم ها نشون بده به خودشون برسن و کلی هزینه داره و تبلیغات مراکز زیبایی و مارک ها و برندها هستش.

این طوری هم می تونین به قضیه نگاه کنین که سیگار نکشین، زیاد اخم نکنین، آب زیاد بخورین، کرم های تقویت کننده پوست مصرف کنین، ورزش کنین و به صورتتون ماساژ بدین تا دیرتر پییر شین....
اگه سی سال از شروع زندگی تون گذشت، اگه تمایل دارین، پولشو هم دارین، می تونین قیافتونو جوون تر کنین.
اگه هم نخواستین هموون طور زشت و چروکیده به زندگی ادامه بدین.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا! دخترای اینجا(باشگاه) همشون میگن ما آرایش نمیکنیم. حقیقته یا شعاره؟؟؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودم رفتی خواستگاری عکسشو دیدم به دلم نشنست.اینم عکسش

دیگه این یکی فوتو شاپه!!!نانسی دیگه خودش خوشگله!!!!:cry:
نگو که اینم آرایشه که الان میرم بالای کوه خودمو میندازم پایین!!!:cry:

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
آجو تو هم که ارایش نداری زیات:|

وا:surprised:

اجوو این پسرایی تو باشگا دارم میبینم منو ببینم میگن میخای بری عروسی مگه:| خیلی داخونن:|
ای بابا! دخترای اینجا(باشگاه) همشون میگن ما آرایش نمیکنیم. حقیقته یا شعاره؟؟؟
من اهلشم:)
بقیه هم هستن :)
دیگه این یکی فوتو شاپه!!!نانسی دیگه خودش خوشگله!!!!:cry:
نگو که اینم آرایشه که الان میرم بالای کوه خودمو میندازم پایین!!!:cry:

نانسی کلا قیافه واقعیشم فتوشاپه:|

• Like
واکنش ها: etnn

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان با دیدن این عکسا حس میکنم یه طرف بدنم بی حسه نکنه سکته زدم:surprised:

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
موقع زن گرفتن بايد عروسو تشويق كنيد بره صورتشو با آب بشوره اونوقته كه حقايق معلوم ميشه

اقا فکر نکنم دیگه در این حد باشن دخترای ایرونی...که دیگه اینقدر صورتشون و پوستشون مشکل داشته باشه که بخوان با ارایش نشون بدن خوشکلن...
دختر ایرونی خوشکلی خودشو داره!

COLONI

عضو جدید
اقا فکر نکنم دیگه در این حد باشن دخترای ایرونی...که دیگه اینقدر صورتشون و پوستشون مشکل داشته باشه که بخوان با ارایش نشون بدن خوشکلن...
دختر ایرونی خوشکلی خودشو داره!

بلا نسبت شما دخترای این مدلیم تو همین مرزو بوم داریم

♫ ♫ (。◕‿◕。) ♫ ♫

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلا نسبت شما دخترای این مدلیم تو همین مرزو بوم داریم

اره خب...حق با شماست... خب اینم در نظر بگیرین که مواد ارایشی بد و قلابی و.... صورت خانوما رو به این روز میندازه...
اما خب عده ای هم از زیبایی صورت بی نصیب هستن...

ivana

عضو جدید
اا

اا

اره خوب همه که خوشگل نمیشن ولی مطمینن اینا نسلی هم که میدن شبیه خودشون میشن هر چی باشه دختر به مامانش میره

A.mohsenzadeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس هرکی تو تی وی میبینیم ایمطوری گریم میشن دیگه؟
وگرنه زشتن

COLONI

عضو جدید

ruhina

عضو جدید
چه جالب اینا ارایش نکردن والا ارایش این همه هم تغییر نمیده ادمو که میمون رو کنه ادم

mandana-n

عضو جدید
با دیدن اینا اولین چیزی که به ذهنم رسید شکر خدا بود.... واقعا من یکی اگه یه جوش رو صورتم ببینم تا دو روز افسرده ام اینا چه بی خیال عکس هم گرفتن!!!
نظرات آقایون هم خیلی جالب بود واقعا!!!!! یعنی فکر می کنید تو ایران این کرم پودرها و وسایل گریم گیر میاد؟؟؟ اگه هم باشه قیمتهاش سربه فلک میکشه و هر کسی قادر به خریدش نیست!! پس نمیخواد نگران باشید:biggrin:

حامدیا

اخراجی موقت
با دیدن اینا اولین چیزی که به ذهنم رسید شکر خدا بود.... واقعا من یکی اگه یه جوش رو صورتم ببینم تا دو روز افسرده ام اینا چه بی خیال عکس هم گرفتن!!!
نظرات آقایون هم خیلی جالب بود واقعا!!!!! یعنی فکر می کنید تو ایران این کرم پودرها و وسایل گریم گیر میاد؟؟؟ اگه هم باشه قیمتهاش سربه فلک میکشه و هر کسی قادر به خریدش نیست!! پس نمیخواد نگران باشید:biggrin:

تو بگو قیمتش قیمت خون باشه باز هم میخرند!!!!!!!!!!!
یه جور میگیدشما نمیخواد نگران باشید انگار خانومای ایرانی هیچ آرایشی نمیکنن و زیباییشون همون زیبایی طبیعی هستش ...یعنی واقعا خودشون هستن ؟واقعا میشه باور کرد؟

mandana-n

عضو جدید
نه آرایش می کنن زیادم آرایش میکنن ولی واقعا همچین کرم هایی تو ایران نیست یا خیلی کمه.
آدم به راحتی از روی آرایش ایرانیا میتونه عیب های پوست رو ببینه:biggrin: