راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

faegheh_ar

عضو جدید
اره دیگه همه چیز تموم شده و باید منتظر نتایج بود من که زدم به بیخیالی.ولی ان شالله نتایج همگی خوب میشه همگی جاهای خوبی قبول میشیم.راستی تو اردبیل انتخاب نکردی؟
نه عزيز دلم ... اردبيل كه روزانش فقط مرد ميگرفت... منم از غيرانتفاعيا فقط سوره رو زدم....
تازه روزانه تبريزم خيلي با شك و ترديد زدم،ميترسم يه وقت نتونم تبريز زندگي كنم!!خيلي نگرانم...

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزيز دلم ... اردبيل كه روزانش فقط مرد ميگرفت... منم از غيرانتفاعيا فقط سوره رو زدم....
تازه روزانه تبريزم خيلي با شك و ترديد زدم،ميترسم يه وقت نتونم تبريز زندگي كنم!!خيلي نگرانم...
نه بعدا که اصلاحیه داد روزانشم دختر گرفت.
نترس تبریز شهر خیلی خوبیه.بعد یه مدت کاملا عادت میکنی.دانشگاه تبریز یه دانشگاه خیلی قشنگیه.راستی شاید بتونی بعد یه ترم انتقالی بگیری تهران

alirad

عضو جدید
سلام.یه سوال داشتم.لطفا هرکی میدونه جوابمو بده.
اون ماجرای ندادن حق طراحی برای کارشناسی ناپیوسته ها بود،شنیدم عوضش کردن و فقط به اونایی که از هنرستان اومدن نمیدن. کسایی که از ریاضی اومدن کاردانی گرفتن حقشون سرجاشه.کسی میدونه این خبر درسته یا نه؟

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.یه سوال داشتم.لطفا هرکی میدونه جوابمو بده.
اون ماجرای ندادن حق طراحی برای کارشناسی ناپیوسته ها بود،شنیدم عوضش کردن و فقط به اونایی که از هنرستان اومدن نمیدن. کسایی که از ریاضی اومدن کاردانی گرفتن حقشون سرجاشه.کسی میدونه این خبر درسته یا نه؟
سلام به نظرم بری این تاپیک بهتر راهنمایت میکنن
[h=3]آخرين مصوبات كميسيون هم ارزي رشته ها براساس عنوان مدرك تحصيلي دانشگاه ها (سازمان نظام مهندسی)[/h]

alirad

عضو جدید
ببخشید این لینک رو میزنم نمیره.تو سایت نظام مهندسی هم بخش کمیسیون ها غیرفعاله.اگه ممکنه آدرس سایتش رو بدین تا بریم ببینیم چه خبره.
تو سایت نظام تهران هم چیزی در مورد مدرک تکنولوژی معماری ننوشتن.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز

حجت0110

اخراجی موقت
دوستان من با مدير تالا اشتي كردم
وهمينجا از ايشان معذرت مي خوام
وهمجنين خواهش مي كنم كه بجه ها را يه جا جمع كنه تا همه بتونيم در يه تاپیک كنار هم باشيم

alirad

عضو جدید
بچه ها یه پیشنهاد برای اونایی که مطمئنن کارشناسی قبول میشن دارم.سعی کنین تو این 2 هفته باقی مونده اگه شمام مث من 3dsMax رو بلد نیستین حتما یاد بگیرین.مخصوصا اونایی که فک میکنن از محقق قبول میشن.چون پروژه های طرح برا تحویل نهایی حتما باید با 3d باشه!;)

حجت0110

اخراجی موقت
خيلي ممنون كه ياد اوري كردي ولي مطاسفانه شامل حال بنده نمي شود جون بنده كارشناس لامر ويا زاهدان تشررررررررررررررررررررررررررررررررررررررريف دارم وفك نمي كنم كه ازاين خبرا اونجا نباشه

:D

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که شدیدا دارم اردبیل جذب میکنم.امیدوارم از اردبیلم قبول بشم.از هفته اینده هم کلاس 3 بعدیم شروع میشه.راستی بچه ها من فردا کنکور ددانشگاه ازاد دارم خوابم الان به جایه اینکه بخوابم اینجام.
علی اقا راستی از اون رتبه ها که گفتی تبریزو انتخاب کردن فقط رتبه 22 دختره؟اخه رتبه های قبل من خیلی ها اول شریعتی رو با تبریز زدن میخوام ببنم می تونم اردبیل قبول بشم
بچه ها یه پیشنهاد برای اونایی که مطمئنن کارشناسی قبول میشن دارم.سعی کنین تو این 2 هفته باقی مونده اگه شمام مث من 3dsMax رو بلد نیستین حتما یاد بگیرین.مخصوصا اونایی که فک میکنن از محقق قبول میشن.چون پروژه های طرح برا تحویل نهایی حتما باید با 3d باشه!;)

alirad

عضو جدید
من که شدیدا دارم اردبیل جذب میکنم.امیدوارم از اردبیلم قبول بشم.از هفته اینده هم کلاس 3 بعدیم شروع میشه.راستی بچه ها من فردا کنکور ددانشگاه ازاد دارم خوابم الان به جایه اینکه بخوابم اینجام.
علی اقا راستی از اون رتبه ها که گفتی تبریزو انتخاب کردن فقط رتبه 22 دختره؟اخه رتبه های قبل من خیلی ها اول شریعتی رو با تبریز زدن میخوام ببنم می تونم اردبیل قبول بشم
خدا کنه اردبیل قبول شی بعد بیای سر کلاس دکتر رشید یا جهان زمین و با اونا طرح پاس کنی! اونوقت می فهمین ما تو این دو سال چی کشیدیم!!!
دیگه قرار شد که در مورد رتبه و انتخاب رشته حرف نزنیما،اما بله فقط 22 دختره.کلا فقط ما 5 نفر تبریزو زدیم.بقیه همه موندن اردبیل!بهش فک نکن.نهایت تا 26 جواب میاد دیگه.
میگم واقعا حیف اون 15 تومن نبود دادی برا دفترچه آزاد؟؟!من که خوشحالم ثبت نام نکردم.پولم موند تو جیبم.
ولی آزاد نگران نباشین.پارسال دوستای من با حداکثر درصد 20 از اردبیل قبول شدن!

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا کنه اردبیل قبول شی بعد بیای سر کلاس دکتر رشید یا جهان زمین و با اونا طرح پاس کنی! اونوقت می فهمین ما تو این دو سال چی کشیدیم!!!
دیگه قرار شد که در مورد رتبه و انتخاب رشته حرف نزنیما،اما بله فقط 22 دختره.کلا فقط ما 5 نفر تبریزو زدیم.بقیه همه موندن اردبیل!بهش فک نکن.نهایت تا 26 جواب میاد دیگه.
میگم واقعا حیف اون 15 تومن نبود دادی برا دفترچه آزاد؟؟!من که خوشحالم ثبت نام نکردم.پولم موند تو جیبم.
ولی آزاد نگران نباشین.پارسال دوستای من با حداکثر درصد 20 از اردبیل قبول شدن!
منم تو دانشگاه دولتی درس خوندم واقعا که ادمو تو بعضی از درسا استادا خیلی اذیت میکنن.
عیبی نداره من اردبیل قبول بشم تو این 6 ماه که وقتم ازاده کلی کار انجام میدم.که شاگرد زرنگ بشم.راستی سال قبل نتایج 29 میاد
اقا پسر تو رتبت خوبه خیالت راحته قبولی ولی ما هنوز معلوم نیست چی به سرمون میاد.من که غیرانتفایی تو شهر دیگه نمیرم تو شهر خودمونم جز ازاد جایی نیست پس مجبور بودم کنکور ازاد بدم.
ولی اصلا استرس ندارم چون یه ار دادم قبول شدم اونموقع هنوز اوایل ترم 3 بودم.

alirad

عضو جدید
ولی اصلا استرس ندارم چون یه ار دادم قبول شدم اونموقع هنوز اوایل ترم 3 بودم.[/QUOTE]
منم استرس تبریز یا اردبیل رو دارم.اردبیل باشم نیمسال دوم میرم اونوقت از اون طرف ترم چهار طرح 5و6 میوفته که یا باید فکر ارشد باشی یا درسای یونی.برا همین محقق امار قبولی ارشدش تو معماری خیلی کمه.خوش به حال شما دخترا.ما پسرا که خدمت ولمون نمیکنه.ارشد قبول نشدی برو خدمت!
میگم شما کدوم دانشگا بودی؟فنی بودی یا ریاضی؟

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ریاضی بودم.دانشگاه ارومیه.
ولی اصلا استرس ندارم چون یه ار دادم قبول شدم اونموقع هنوز اوایل ترم 3 بودم.
منم استرس تبریز یا اردبیل رو دارم.اردبیل باشم نیمسال دوم میرم اونوقت از اون طرف ترم چهار طرح 5و6 میوفته که یا باید فکر ارشد باشی یا درسای یونی.برا همین محقق امار قبولی ارشدش تو معماری خیلی کمه.خوش به حال شما دخترا.ما پسرا که خدمت ولمون نمیکنه.ارشد قبول نشدی برو خدمت!
میگم شما کدوم دانشگا بودی؟فنی بودی یا ریاضی؟[/QUOTE]

alirad

عضو جدید
ببخشیدا ولی فک میکنم شما الان بخوابین بهتره.چون اونوقت میبینی فردا وسط آزمون داری انتخاب رشته میکنی!!!میبینی که الان از امیرو بقیه بچه ها خبری نیس.همشون الان خوابن! امیدوارم فردا آزمونتونو خوب که نه عالی بدین.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره شب بخیر دارم میرم بخوابم.
ببخشیدا ولی فک میکنم شما الان بخوابین بهتره.چون اونوقت میبینی فردا وسط آزمون داری انتخاب رشته میکنی!!!میبینی که الان از امیرو بقیه بچه ها خبری نیس.همشون الان خوابن! امیدوارم فردا آزمونتونو خوب که نه عالی بدین.

faegheh_ar

عضو جدید

اره...منم موافقم...آدم هرچقدرم كه دستش قوي باشه،بازم بايد نرم افزارارو حتما بلد باشه... منم تازه شروع كردم به ياد گرفتن max يه جلسه از كلاسم گذشته..اما به نظرم خيليم سخت نيست . ما كه نيازي نداريم كلشو ياد بگيريم.در همون حدي كه مربوط به معماري ميشه بدونيم كافيه..كه اونم كار زياد سختي نيست...

faegheh_ar

عضو جدید
به همه بچه هايي كه امروز كنكور آزاد داشتن خسته نباشيد ميگم...من كه خودم ثبت نام نكرده بودم.اما اميدوارم همه اونايي كه از اول برنامشون براي دانشگا آزاد بوده هر جا كه خودشون دوس دارن قبول بشن...

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
به همه بچه هايي كه امروز كنكور آزاد داشتن خسته نباشيد ميگم...من كه خودم ثبت نام نكرده بودم.اما اميدوارم همه اونايي كه از اول برنامشون براي دانشگا آزاد بوده هر جا كه خودشون دوس دارن قبول بشن...
سلام مرسی.ولی کنکور که چه عرض کنم من خوابم میومد سر جلسه.شب دیر خوابیده بوده.کلا حس کنکور نداشتم.اخه من اصلا دوس ندارم بعد این همه زحمت برم دانشگاه ازاد

homah

عضو جدید
چه سوالای مسخره ای داشت آزاد!!!!!!!!!
از بس آسون بود من که همش وقت اضافه میاوردم و چرت میزدم :D
مخصوصا سوتی آجر کلاغ پرش فوق العاده بود :D:D

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه سوالای مسخره ای داشت آزاد!!!!!!!!!
از بس آسون بود من که همش وقت اضافه میاوردم و چرت میزدم :D
مخصوصا سوتی آجر کلاغ پرش فوق العاده بود :D:D
اره دیدین خودش روی سوال جوابشو داده بود.
دی:

آخرین ویرایش:

faegheh_ar

عضو جدید
سلام مرسی.ولی کنکور که چه عرض کنم من خوابم میومد سر جلسه.شب دیر خوابیده بوده.کلا حس کنکور نداشتم.اخه من اصلا دوس ندارم بعد این همه زحمت برم دانشگاه ازاد
فرزانه جان تو كه رتبت خوب بوده و صد در صد دولتي قبولي....من واسه اونايي آرزوي قبولي كردم كه از اول واسه آزاد سرمايه گذاري كردن...

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرزانه جان تو كه رتبت خوب بوده و صد در صد دولتي قبولي....من واسه اونايي آرزوي قبولي كردم كه از اول واسه آزاد سرمايه گذاري كردن...
مرسی عزیزم امیدوارم قبول بشم دولتی.یعنی اصلا فکر رفتن به دانشگاه ازادم هم اذیتم میکنه.من خیلی زحمت کشیده بودم.هم درسای دانشگاه باید میخوندیم هم کنکور فکرشو کن من 28 تیر تحویل پروزه داشتم

آخرین ویرایش:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اين پست واسه اون تاپيك متروكه!!!
بخاطر اينكه امسال بچه هاي دانشگاه اردبيل خيلي قوي بودن!!! كاش همچين فضاي رقابتي تو رشتم بود!!! واي اگه رجايي قبول شم خيلي خوب ميشه!!! راستي مي دوني نتايج كي مي ياد؟؟؟

حجت0110

اخراجی موقت
بنده براي مهندسي مكانيك امتحان دادم در ضمن ففففففففففففففففففك نكنم قبول بشم جون ازسوتي كه شما كفتين در امتحان خبري نبود:w02:

alirad

عضو جدید
اين پست واسه اون تاپيك متروكه!!!
بخاطر اينكه امسال بچه هاي دانشگاه اردبيل خيلي قوي بودن!!! كاش همچين فضاي رقابتي تو رشتم بود!!! واي اگه رجايي قبول شم خيلي خوب ميشه!!! راستي مي دوني نتايج كي مي ياد؟؟؟
ببخشید کدوم تایپیک؟
ممنون .شما لطف دارین.رتبه های خوب بچه های ما یه دلیلش این بود که هممون بهمن فارغ التحصیل شدیم ،وقتمون زیاد بود برا خوندن.بعدشم به ما گفته بودن امسال فقط اردبیل بر میداره با غیر انتفاعی .آموزشکده ها هم حذفن!برا همین هرچی توانمون بود می خوندیم.
نتایج رو من فک میکردم 25 میاد ولی فرزانه می گفت پارسال 29 اومد.فک کنم میخوان دیر بدن تا ما مهر استراحت کنیم!!!:smile:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید کدوم تایپیک؟
ممنون .شما لطف دارین.رتبه های خوب بچه های ما یه دلیلش این بود که هممون بهمن فارغ التحصیل شدیم ،وقتمون زیاد بود برا خوندن.بعدشم به ما گفته بودن امسال فقط اردبیل بر میداره با غیر انتفاعی .آموزشکده ها هم حذفن!برا همین هرچی توانمون بود می خوندیم.
نتایج رو من فک میکردم 25 میاد ولی فرزانه می گفت پارسال 29 اومد.فک کنم میخوان دیر بدن تا ما مهر استراحت کنیم!!!:smile:
خوش به حالتون که بهمن فاغ التحصیل شدین.من که تا 28 تیر تحویل پروزه داشتیم.به خاطر همون تو دانشگاه بچه ها زیاد رتبه نیاوردن.منم با اینکه تلاش زیادی کردم اما....
ولی خوب هرچی بوده تموم شده.
من چند تا از از دوستمم بون اینکه شمارو بشناسیم باهاتون رقابت داشتیم هی چه روزایی بود.

alirad

عضو جدید
خوش به حالتون که بهمن فاغ التحصیل شدین.من که تا 28 تیر تحویل پروزه داشتیم.به خاطر همون تو دانشگاه بچه ها زیاد رتبه نیاوردن.منم با اینکه تلاش زیادی کردم اما....
ولی خوب هرچی بوده تموم شده.
من چند تا از از دوستمم بون اینکه شمارو بشناسیم باهاتون رقابت داشتیم هی چه روزایی بود.
شما ورودی 88 بودین؟مگه دانشگاه ها از 87 به بعد پذیرش کاردانی رو حذف نکردن؟
از 20 تیر تا 4 مرداد روزای اوج خوندن ما بود.من خودم تو اون 2 هفته آخر روزی 15 ساعت فقط می خوندم تازه این شدم.پس شما اگه وقت ما رو داشتین که 1 میشدین.!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا