بررسی آزمون کارشناسی ارشد معماری 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yashel

عضو جدید
مرسی از توهینت :)) شما تو پارم بودی انگار آره ؟؟ یه یاشل اونجام بود ! آزمون پارسه چجوری بود به نظرت میشه تطبیق داد؟ اگه کسی زیر 70 بوده باشه امیدی هست؟ برا سراسری منظورمه...برا تهران مرکز چی ؟
وای نه معذرت می خوام قصد توهین نداشتم. ولی جدی دانشگاه آزاد همینه! یه خورده گل و بته بکشی و رنگ و لعاب داشته باشه کارت حداقل 60 می زنی!!
آره بودم. اونجا که مزخرف بود من از آزمون سوم یا چهارم دیگه نیومدم.

Paradiso100

عضو جدید
وای نه معذرت می خوام قصد توهین نداشتم. ولی جدی دانشگاه آزاد همینه! یه خورده گل و بته بکشی و رنگ و لعاب داشته باشه کارت حداقل 60 می زنی!!
آره بودم. اونجا که مزخرف بود من از آزمون سوم یا چهارم دیگه نیومدم.

آخه همه بد میگن در مورد آزاد اما دوستای من هنر قبول شدن .. :( تازشم رتبه ما از خیلی از سراسریا بهتر بود ... البته آزاد تا آزاد داریم ..
یه سوال من اصلا از سراسری خبر ندارم .. . باید چند درصد ا***ی بزنی ؟ چقد با آزاد فرق داره ... یعنی اگه آزاد 60 باشه تو سراسری چند میشه ...

ro0o0oxana

عضو جدید
[ اگه کسی زیر 70 بوده باشه امیدی هست؟ برا سراسری منظورمه...برا تهران مرکز چی ؟[/QUOTE]

به این چیزا نیس پسرم.همکلاسیم پارسال پازسه 60 70 میشد کنکورشو 13 شد.

Paradiso100

عضو جدید
[ اگه کسی زیر 70 بوده باشه امیدی هست؟ برا سراسری منظورمه...برا تهران مرکز چی ؟

به این چیزا نیس پسرم.همکلاسیم پارسال پازسه 60 70 میشد کنکورشو 13 شد.[/QUOTE]

آره میدونم ولی حتما یه نسبتی هست دیگه ... یعنی منظورم اینه حدودا نمیشه هیچی گفت ؟

ro0o0oxana

عضو جدید
آخه همه بد میگن در مورد آزاد اما دوستای من هنر قبول شدن .. :( تازشم رتبه ما از خیلی از سراسریا بهتر بود ... البته آزاد تا آزاد داریم ..
یه سوال من اصلا از سراسری خبر ندارم .. . باید چند درصد ا***ی بزنی ؟ چقد با آزاد فرق داره ... یعنی اگه آزاد 60 باشه تو سراسری چند میشه ...
من پارسال آزاد تهران مرکز دادم 70 زدم.سراسری دادم 40 زدم.ولی واسه سراسری مواردی که میخواست زیاد بود.من سایت پلان و نماهیی که میخواست و نکشیدم

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
همه ی اینا هست ... قبول دارم
ولی می دونین که پارسال کلی آیتم خواسته بودن اونم تو 2 - 3 ساعت!!!
مهم اینه که تو این زمان بتونی در بیاری!!!!
لم داره همه اینا
باور کنید اونی که رتبه 1 اسکیس میشه هم اگر بهش بگید تو 4 ساعت بشین یه موضوعی بدم، یه موضوع خیلی آسون نمیتونه تموم کنه تو اون وقت کم
یه روشی هست وقتی برید کلاس بهتون میگن
من بدون پول همونو میگم
قبل ارشد باید از هر کاربری و هر اقلیمی حداقل 3-4 مورد برای خودتون بکشید داشته باشد
سر آزمون اسکیس مثلا از 30 طرحی که شما قبلا برای کاربریای مختلفو برای جاهای مختلفو اقلیم مختلف کشیدید حداقل 2-3دتاش درست در میاد
بعد اونو میکشیدو ارائه میدید
کارای مثلا صدیق رو ببینید
از بس یه طرحو کشیده دستش ناخوداگاه میکشه
اصلا بهش فکر نمیکنه
شمام 1 ماه مونده باید برای همه کاربریایی که فکر می کنید طرحاتونو استخراج کرده باشد
میتونید از تکنیک کولاژ هم بهره بگیرید
یعنی ریزفضا طراحی کنید بعد این ریزفاضا ها رو میتونید برای هر کاربری با یکم تغییر کنار هم بچینیدو طرحتون رو ارائه بدید

ro0o0oxana

عضو جدید
به این چیزا نیس پسرم.همکلاسیم پارسال پازسه 60 70 میشد کنکورشو 13 شد.

آره میدونم ولی حتما یه نسبتی هست دیگه ... یعنی منظورم اینه حدودا نمیشه هیچی گفت ؟[/QUOTE]
هیچ مقیاسی وجود نداره.کنکور واقعا یه چیز دیگه اس.فهمیدی حتما منو هم در جریان بزار.من ایوان خانه میدادم حتی بالای 20 هم نداشتم.ولی الان با این وضعیت انتظار زیر 500 هم ندارم.خیلی خراب کردم

Paradiso100

عضو جدید
آره میدونم ولی حتما یه نسبتی هست دیگه ... یعنی منظورم اینه حدودا نمیشه هیچی گفت ؟
هیچ مقیاسی وجود نداره.کنکور واقعا یه چیز دیگه اس.فهمیدی حتما منو هم در جریان بزار.من ایوان خانه میدادم حتی بالای 20 هم نداشتم.ولی الان با این وضعیت انتظار زیر 500 هم ندارم.خیلی خراب کردم[/QUOTE]

خیلی منو میترسونین :(( ایوان چقد سرکت کننده داشت؟

ro0o0oxana

عضو جدید
تهران مرکز قبول نشدین؟ سراسری چند شد رتبتون ؟

پارسال خوب نخونده بودم 1400 شدم.امسال فکرکنم بدتر شم.تهران مرکز هم نشدم.تو تکمیل ظرفیت اردبیل قبول شدم!!!!امسال هم سراسری قبول نشم آزاد نمیرم چون واقعا ارزش نداره.

niazy

عضو جدید
بله درست می گین
راستش دست و دلم به کار نمیره ....
چی کار کنم؟

Paradiso100

عضو جدید
پارسال خوب نخونده بودم 1400 شدم.امسال فکرکنم بدتر شم.تهران مرکز هم نشدم.تو تکمیل ظرفیت اردبیل قبول شدم!!!!امسال هم سراسری قبول نشم آزاد نمیرم چون واقعا ارزش نداره.

من مجبورم اگه نرم سربازی !! منتها ریسک کردم تهران مرکز زدم :((

ro0o0oxana

عضو جدید
با red cod کاملا موافقم.باید از قبل واسه هر اقلیم چند تا کار آماده داشته باشم.پارسال همکلاسیم سر اسکیس معماری یه کار از خودش سر جلسه کشید زد 10% ولی واسه منظر یکی از کارهای اماده ای که تو ذهنش از استادش داشت کشید زد 70%
اسکیس فقط تکرار و تمرینه.ولی با این اوضاعی که امسال اسکیس ها رو هم جدا کردن واقعا معلوم نیس اون موقع با چی قراره سورپرایزمون کنن

Paradiso100

عضو جدید
کلاسای یه ماه آخر شقاقی رو میشه رفت ؟ یا همشو باید با هم اسم نوشت ؟

Paradiso100

عضو جدید
ا***یم افتضاحه ! 50 زدم تو آزاد اما حقم 20ام نبود !! امیدوارم قبول شم نمیدونم ... گیر اسکیسم ... میشه فیلم کلاسای اسکیس رو گیر آورد؟

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم سان ايوو با قسمتي از پلان تو كتاب زارعي هست ولي كاملش تو جزوه شهيد بهشتيه
اپراي پاريس نئو كلاسيك نميشه. يا التقاطيه يا نئو باروك

نه عزیزم. نئوکلاسیک. معماری غرب بانی مسعود صفحه 193. تحت تاثیر مدرسه بوزار پاریس طراحی شده رویکرد بوزار هم نئوکلاسیکه

ro0o0oxana

عضو جدید
نه عزیزم. نئوکلاسیک. معماری غرب بانی مسعود صفحه 193. تحت تاثیر مدرسه بوزار پاریس طراحی شده رویکرد بوزار هم نئوکلاسیکه
نئو باروکه.جلوشم جفت ستون های باروک داره و تو بخش نئوکلاسیک نوشته ولی نئو باروکه.تو همون بانی مسعوده

Paradiso100

عضو جدید

منم اینو نئوکلاسیک زدم ... مطمئنم درستم زدم چون یه جا خونده بودم اما کجا یادم نیست :دی اما میدونم که تو بانی مسعود نخوندم

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا همه زدید سرویس بهداشتی؟!
مگه نگفته بود کم اهمیت ترین؟!
تو مسجد مگه مهم نیست سرویس کجا باشه؟ نمی شه هر جایی گذاشت!

گفته بود کم اهمیت ترین؟ پس چرا من به نظرم پراهمیت ترین اومد؟؟؟:cry: من درکمو خیلی خراب کردم.................یعنی امیدی هست رتبه حدود 200-250 بیارم؟

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط درکتو خراب کردی؟من فنی هم گند زددم.منظر هم که بماند

نه منظر هم 7-8 تا بیشتر نزدم! اون سوال دریاچه ها رو هم من فقط میدونستم زریوار تو کردستانه. ولی فکر میکنم جابه جا زدم و از دستش دادم!

ro0o0oxana

عضو جدید
نه منظر هم 7-8 تا بیشتر نزدم! اون سوال دریاچه ها رو هم من فقط میدونستم زریوار تو کردستانه. ولی فکر میکنم جابه جا زدم و از دستش دادم!
فکر کنم تزاز ها و درصد ها خیلی امسال نزدیک هم باشه.یه درصد ممکنه کلی رتبه جا به جا کنه.واسه کنکور تکنولوژی میخوندیم اوضاعمون بهتر بود.من منظر 6 تا فکر کنم زدم.

mehrazin_f

عضو جدید
فکر کنم تزاز ها و درصد ها خیلی امسال نزدیک هم باشه.یه درصد ممکنه کلی رتبه جا به جا کنه.واسه کنکور تکنولوژی میخوندیم اوضاعمون بهتر بود.من منظر 6 تا فکر کنم زدم.

خوبه که من منظر ۴ تا زدم که همشم با سلام و صلوات میزدم
زبان ۲۲ تا زدم که بهشون مطمئنم تقریبا
فن که فکر کنم سر جمع ۱۰ تا بشه که اونم ۱۰۰٪ توشون غلط هست البته دیروز من جزوه قیابکلو رو خوندم که امروز به دادم رسید
تاریخم فکر میکردم خوب زدم ولی الان میبینم که حدود ۴۰ زدم:(
درکم که دیگه خدا به دادم برسه....

Negar-A

عضو جدید
من که تا الان تو دپرس امتحان بودم منظر واقعا منابعش چی بود:cry:؟؟؟ فنم خیلی گیج کننده بود:confused: خداروشکر تاریخ خوب بوداگه تاریخم سخت بود که من پس میافتادم. درکم که حرفشو نزنم بهتره.

زبان بد نبود اما من 22تا نزدم! ! حالا جوابا کی میاد؟؟؟برا اسکیس چی کار کنیم؟؟!!

برا اسکیس دانشگاه آزاد شما چیکار می کنید؟؟من اسکیسم افتضاهه امیدی هست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.