بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fantastic.fati

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
fati you are my angeeeeeeel!!
عزیزم یکم صبر کن لود بشه .
چشم..............

yasihood

عضو جدید
salam ,matalebe khobi bod .mamnon man daneshjoye terme 2iam mishe chanta ketabam moaarefi koni?:redface:
سلام دوست عزیز
من کتابای راندوی صدیق و چگونه معمارانه طراحی کنیم 3 و طراحی آرتور امید آذری رو دارم. به نظرم کتابای خوبی هستن;)

معمار-

عضو جدید
درخواست کمک:برش لیزری ماکت در کرمانشاه

درخواست کمک:برش لیزری ماکت در کرمانشاه

سلام خدمت دوستان کرمانشاهی
کسی جایی رو تو ی کرمانشاه بلده که با دستگاه لیزر ماکت رو برش بدن؟ اگه آدرسش رو بده ممنون میشم.
با تشکر.

donya-70

عضو جدید
سلام
منم این ترم طراحی دست ازاد دارم ...
برای صفحه اول پروژه میشه بازم عکس قرار بدید ...
ممنون

nahid$

عضو جدید
کمک فوری

کمک فوری

سلام دوستان
من واسه درس مقدمات طراحی باید یه ماکت مکعب بسازم که از سطوح مایل و سطوح افقی وقائم باید استفاده بکنم لطفا کمکم کنید

رجبی علی

عضو جدید
دمت گرم کارت خوبه من از کروکی ساحل بوشهر خوشم اومد هواییم کرد بیام بوشهر. کلاه حصیری سر بذارم بشینم کنار ساحل عکس بگیرم و کروکی بکشم نسیم ساحل بخوره صورتم و با کاغذای تخته شاسیم بازی کنه

homayun.Gh

عضو جدید
دمت گرم کارت خوبه من از کروکی ساحل بوشهر خوشم اومد هواییم کرد بیام بوشهر. کلاه حصیری سر بذارم بشینم کنار ساحل عکس بگیرم و کروکی بکشم نسیم ساحل بخوره صورتم و با کاغذای تخته شاسیم بازی کنه
ممنون:smile: اگر میخواهید بیاید بوشهر همین موقع ها بیاید که اگر بذارید بعد از فروردین امکان نداره بشه بری بیرون واسه کشیدن.گرما آدم رو میکشه:D

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام این کروکی سرای نو همدان هستش چرا بقیه بچه ها کروکی خودشونو نمیذارن؟ کاراتونو بذارید ما ها که تازه معماری میخونیم فیضی ببریم:redface:
مشاهده پیوست 86422

منکه دارم از خود تو فیض میبرم
میگم تو که دستت قوی هست چرا به جای کروکی طرح ذهنی نمیزنی
حتما اینکارو بکن
من زیاد نمیام تو این تایپیک ولی واقعا اینجا یکی از صمیمی ترین تایپیکای سایته فقط انگار یه مدته مسابقه نمیزارن
امیدوارم زود یه مسابقه ی دیگه برگزار بشه

رجبی علی

عضو جدید
ممنون:smile: اگر میخواهید بیاید بوشهر همین موقع ها بیاید که اگر بذارید بعد از فروردین امکان نداره بشه بری بیرون واسه کشیدن.گرما آدم رو میکشه:D
راست میگی من همدانیم عادت دارم به سرما بیام اونجا ذوب میشم باید برناممو چک کنم یه سر بیام خدا کنه بشه

رجبی علی

عضو جدید
اقا منم قبل از اینکه کارای خودمو بزنم یه چنتا کار براتون میزارم
مهندس منتظر کارهات هستم این راندو آبرنگه عجب کار باحالیه فکر نمیکردم با آبرنگ بشه اینطوری کار کرد حتما باید امتحان کنم اولین کروکی که زده بودمو دیدی؟ حال کردی چطوری معاری ایرانو زیر سوال بردم;)

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهندس منتظر کارهات هستم این راندو آبرنگه عجب کار باحالیه فکر نمیکردم با آبرنگ بشه اینطوری کار کرد حتما باید امتحان کنم اولین کروکی که زده بودمو دیدی؟ حال کردی چطوری معاری ایرانو زیر سوال بردم;)

نه بابا کارت درسته
کروکی اولت هم 20 بود
تو اصلا اولین کروکی منو دیدی نظاره کن
9.jpg
حال میکنی خدایی!!!! نه تنها معماران ایران و نه تنها معماران جهان بلکه هر انسانی که تا به امروز قلم به دست گرفته رو سر بلند کردم
شوخی کردم ولی کارامو زود میزارم

پیوست ها

• 9.jpg
    9.jpg
    50 کیلوبایت · بازدیدها: 0

رجبی علی

عضو جدید
نه بابا کارت درسته
کروکی اولت هم 20 بود
تو اصلا اولین کروکی منو دیدی نظاره کن

حال میکنی خدایی!!!! نه تنها معماران ایران و نه تنها معماران جهان بلکه هر انسانی که تا به امروز قلم به دست گرفته رو سر بلند کردم
شوخی کردم ولی کارامو زود میزارم
به جان خودم یه لحظه هنگ کردم بابا از این شوخیا نکن قلب من ضعیفه
ولی این کاره یه حس جالب به من داد یاد بچگی هام افتادم نمیدونم یه حس صداقت و یکدستی داره خلاصه جالب بود فکر نمیکنم آدم بزرگا بتونن همچین کاری بکشن

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.