پیامکام باز نمیشه..

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من گوشیم نوکیا 603 هست، پریروز اومدم برای دوستم اس ام اس بدم که کلا هنگ کرد دیگه صفحش کار نکرد،منم چون تو جاده بودم و نمیدونستم کسی بهم زنگ بزنه با این وضعیتش میتونم جواب بدم یا نه،باطریشو در اوردم و گذاشتم سر جاش درست شد، ولی هر از گاهی از اون روز باز هنگ میکنه اس ام اس نمیره، دیشبم اس فرستادم خودش خاموش شد. قبلا یه بار اینجوری شده بود،ولی اون موقع باهاش به نت وصل شده بودم که از یه متخصص کامپیوتر پرسیدم گفت یه کاری بکنم فکر کنم مربوط به منطقه زمانی بود یادم نمیاد گفت چکار کنم شما میدونید باید چکارش کنم؟؟؟. راستی حالا الان دیگه اس ام اسایی هم که برام میاد نشون نمیده فقط یه صفحه سیاه میاره!!
مرسی

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیششکی بلد نبووود؟؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من گوشیم نوکیا 603 هست، پریروز اومدم برای دوستم اس ام اس بدم که کلا هنگ کرد دیگه صفحش کار نکرد،منم چون تو جاده بودم و نمیدونستم کسی بهم زنگ بزنه با این وضعیتش میتونم جواب بدم یا نه،باطریشو در اوردم و گذاشتم سر جاش درست شد، ولی هر از گاهی از اون روز باز هنگ میکنه اس ام اس نمیره، دیشبم اس فرستادم خودش خاموش شد. قبلا یه بار اینجوری شده بود،ولی اون موقع باهاش به نت وصل شده بودم که از یه متخصص کامپیوتر پرسیدم گفت یه کاری بکنم فکر کنم مربوط به منطقه زمانی بود یادم نمیاد گفت چکار کنم شما میدونید باید چکارش کنم؟؟؟. راستی حالا الان دیگه اس ام اسایی هم که برام میاد نشون نمیده فقط یه صفحه سیاه میاره!!
مرسی

:surprised:...شاید اجلش رسیده :دی
من که بلد نیستم چش شده!

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاغا ما مشکل گوشیمون برطرف شد
فقط هنگ میکنه یه دفعه
:Dاس میدم همین جوری هنگ میکنه
زنگ میزنم باهاش دیگه قطع نمیشه تا باطریشو در بیارم
هیشکی نظری نداره؟
سایتی جایی نمیشناسین تا وقتی رفتم خونمون بدم درستش کنن؟؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام . دوست گلم بنده هم نوکیا 603 دارم ! متاسفانه نوکیا آخرین آپدیتی که برای این گوشی داده درست نیست و مشکل داره ! منم همین مشکل رو باهاش دارم !

Dark Seeker

عضو جدید
دوست عزیز ت=این قبیل مشکلات را باید گوشی را جای مطمئن ببرید و به هر سایتی اعتماد نکنید.

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . دوست گلم بنده هم نوکیا 603 دارم ! متاسفانه نوکیا آخرین آپدیتی که برای این گوشی داده درست نیست و مشکل داره ! منم همین مشکل رو باهاش دارم !
سلام،مرسی یعنی هیچ کاریش نمیشه کرد؟آخه تا همین هفته پیش خوب کار میکرد ..الان یک ساله دارمش تازه اینجوری شده:(

خب با مشکلش چه جوری کنار میاین؟؟من یا یه بار اس میدم یا چند تا اس پشت هم بدم..یا اس برام بیاد هنگ میکنه باید باطریشو در بیارم..باطری رو هم برندارم خودش خاموش میکنه دوباره روشن میشه!!

دوست عزیز ت=این قبیل مشکلات را باید گوشی را جای مطمئن ببرید و به هر سایتی اعتماد نکنید.
مرسی گفتم خب شاید یه جایی باشه تخصصی بلد باشن تا بخوام برم خونه بتونم یه کاریش کنم..دیروز داغون بود واقعا..میس میزدم قطع میکردم قطع نمیشد بعد که طرف جواب میداد وسط حرف زدنمون قطع میشد:D

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
دوست گلم شما بهتره گوشیتون رو یه دور فرمت کنین ! واسه منم بعضی وقتا هنگ میکنه ولی نه اینجوری که شما میگین !
احتمالا ویروس کامپیوتر توی رمتونه !
گوشی رو که هک نکردین !؟؟

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست گلم شما بهتره گوشیتون رو یه دور فرمت کنین ! واسه منم بعضی وقتا هنگ میکنه ولی نه اینجوری که شما میگین !
احتمالا ویروس کامپیوتر توی رمتونه !
گوشی رو که هک نکردین !؟؟

آخه فرمتش کنم تنظیمات فارسیش و یه سری از برنامه های روش از بین میره دیگه مگه نه؟
به کامپیوتر نزدمش،ولی با گوشیم تو نت زیاد میگردم یعنی واقعا ویروسی شده؟؟؟جای خاصی باهاش نرفتم..باشگاه و چک میل و بلاگفا!
مرسی از راهنماییتون

Unline

عضو جدید
سلام - رم گوشیتون رو در بیارید ببینید بازم همین مشکلات رو داره ؟ البته من نمیدونم گوشیتون رم داره یا نه

ضمنا ویروس کامپیوتری به هیچ وجه روی گوشی اثری نداره - حکم یه فایل بی مصرف رو داره که فقط فضا رو اشغال کرده - چون اصلا گوشی نمیتونه این فایل ها رو اجرا کنه پس اثری ندارند