ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

cabsul

عضو جدید
با 1730 طراحی زنجان روزانه میشه قبول شد ؟
با 1650 تبدیل زنجان روزانه میشه قبول شد ؟
در مورد قزوین چی ؟

ferferfer

عضو جدید
به نظرشما بنده شانس قبولی تو گرایش ساخت دارم؟ نمره کل 4398 رتبه 1230
زبان 3.33
ریاضی 5
جامدات 30
ساخت وتولید 20
یه بزرگوار لطف کنه منو راهنمایی کنه , متشکرم
شبانه هم امکانش نیست؟

خواهشا یکی جواب بده,انشالله پیرشی (پیرزنی بوداااااااااا)

روزانه شهرهای دور وغیر معروف.

a2.pakzad

عضو جدید
زنجان رو نمیدونم اما فکر قزوین رو از سرت بیرون کن.دلم به حالت میسوزه که اینو میگم.من خودم کارشناسی قزوین بودم اون موقع فقط 2تا هیئت علمی داشت الان شده 3 یا 4 تا.میتونی بری تو سایتش ببینی.تازه ارشد آورده اصلا بدرد نمیخوره
با 1730 طراحی زنجان روزانه میشه قبول شد ؟
با 1650 تبدیل زنجان روزانه میشه قبول شد ؟
در مورد قزوین چی ؟

Doctor.mech

عضو جدید
سلام دوستان.
یکی از دوستان من که مشاور انتخاب رشته بوده، در اینجا میتونه کمک کنه.

لیست کاملی هم از قبولی ها گذاشته که فکر کنم به دردتون بخوره.
سئوالی هم داشتید میتونید بپرسید.

موفق باشید :

http://persian-expert.com/showthread.php?299-%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%AF-%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%DB%8C%DA%A9-(%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%87-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%87%D8%A7)

mostafanejabat

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان گرامی
یه سوال: این دانشگاه خوارزمی که نوشته چه جور دانشگاهی هستش؟8 نفر طراحی کاربردی می گیره؟
جاش کجاست؟سطح علمی اش چه جوریه؟
با تشکر:smile:

mostafa70

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان گرامی
یه سوال: این دانشگاه خوارزمی که نوشته چه جور دانشگاهی هستش؟8 نفر طراحی کاربردی می گیره؟
جاش کجاست؟سطح علمی اش چه جوریه؟
با تشکر:smile:

همون دانشگاه تربیت معلم قدیم تهران
آدرس: کرج-حصارک
3 ساله مکانیک آورده و 2 ساله ارشد مکانیک
چون تازه این رشته رو آورده نمیشه بهش اعتماد کرد
ولی اگه تو دوران ارشد می خوای کار کنی اونجا جای خوبیه. چون اطراف کرج کارخونه زیاد ریخته

mostafa70

عضو جدید
همون دانشگاه تربیت معلم قدیم تهران
آدرس: کرج-حصارک
3 ساله مکانیک آورده و 2 ساله ارشد مکانیک
چون تازه این رشته رو آورده نمیشه بهش اعتماد کرد
ولی اگه تو دوران ارشد می خوای کار کنی اونجا جای خوبیه. چون اطراف کرج کارخونه زیاد ریخته

vanta

عضو جدید
من سال قبل با رتبه 1750 دانشگاه صنعتی تحصیلات تکمیلی کرمان قبول شدم بعدا که کارنامه محرمانه هم اومد دانشگاه هرمزگان رو هم آورده بودم

amir-sta

عضو جدید
رتبه 100 ساخت اینطوری انتخاب کردم
روزانه پلی تکنیک
روزانه تهران
روزانه مدرس
روزانه خواجه
شبانه پلی تکنیک
شبانه تهران
شبانه مدرس
شبانه خواجه
روزانه اصفهان
چطوره؟
خیلی خوبه فقط این که چرا اصفهان اینقدر پایینه؟!دانشگاه خوبیه برای ساخت و کلا مکانیک.

sheykh_bahaee

عضو جدید
مهندس برای شبانه ساخت و تولید اول شبانه تهران رو بزنیم یا شبانه امیرکبیر؟

توی امیرکبیر دستت بازتره و توی خیلی از زمینه ها استاد خوب داره و بهترین استاد ساخت دکتر عبدالله رو داره و میتونی در زمینه دلخواهت کار کنی

ولی از طرفی پوستت رو میکنن و حسابی ازت کار میکشن وخیلی سخت گیرن

دانشگاه تهران هم توی ساخت استادای خوبی داره و خیلی سخت نمیگرن و با دانشجو راه میان

میتونی راحت هم کار کنی هم درس بخونی و راحت نمره بالا بگیری

ولی در هر صورت امیر کبیر ساختش خیلی قویتره

اگه بخوایی امیرکبیر اول بزنی خوب فکراتو کن تا بعدا پشیمون نشی.

من خودمم احتمال زیاد اول تهران رو بزنم

شاید هم دانشگاهی بشیم
موفق باشی;)

newuser

عضو جدید
بچه ها کسی دقیق نمیدونه علم و صنعت و تربیت مدرس تبدیل روزانه پارسال تا رتبه چند گرفتن؟
دانشگاه تهران شبانه تا چه رتبه ای گرفته؟

masoudfix1

عضو
توی امیرکبیر دستت بازتره و توی خیلی از زمینه ها استاد خوب داره و بهترین استاد ساخت دکتر عبدالله رو داره و میتونی در زمینه دلخواهت کار کنی

ولی از طرفی پوستت رو میکنن و حسابی ازت کار میکشن وخیلی سخت گیرن

دانشگاه تهران هم توی ساخت استادای خوبی داره و خیلی سخت نمیگرن و با دانشجو راه میان

میتونی راحت هم کار کنی هم درس بخونی و راحت نمره بالا بگیری

ولی در هر صورت امیر کبیر ساختش خیلی قویتره

اگه بخوایی امیرکبیر اول بزنی خوب فکراتو کن تا بعدا پشیمون نشی.

من خودمم احتمال زیاد اول تهران رو بزنم

شاید هم دانشگاهی بشیم
موفق باشی;)

مهندس بین شبانه نهران با شبانه مدرس چی؟ من شنیدم بچه های تهران امکانات ساخت و ندارن و مجبورن برن مدرس .

mahde1818

عضو جدید
1- گرایش طراحی کاربردی یعنی چی؟؟ مگه خود طراحی کاربدی گرایش مهندسی مکانیک نیست؟؟؟ فکر کنم منظورت زیر گروهه - رشته تحصیلی که مالک تا پارسال می گرفت مهندسی تسلیحات و مهندسی مواد مرکب بود که مطمئنا کسی انتخاب نمی کنه ، اصلا ارزشی نداشت ولی امسال رشته طراحی کاربردی گذاشته من قول میدم اونایی که بچه تهرانن بعد از دانشگاهای شاخ تهران ، دانشگاهایی مثل مالک - خوارزمی- عباسپور و رجایی رو میزنن و رنج قبولی تو مالک در حد همین دانشگاهاست سال 89 مهندسی مواد مرکب مالک در حد1200 آخرین نفرش بوده
2 - البته دانشگاه مالک اشتر برای کارمندای شرکت های وابسته به وزارت دفاع سهمیه داره یعنی ممکنه کسی که کارمند وزارت باشه با رتبه 3000 قبول شه ولی داوطلب عادی با رتبه 1000 هم قبول نشه - همون اتفاقی که تو دکترای این دانشگاه می افته
3 - شما هنوز تفاوت بورسیه و استخدام رو نمی دونین؟ بورس یعنی اینکه ارگان بورس کننده همه هزینه ها و حقوقتو حین تحصیل بده و دوسال تحصیلت جزو سنواتت محسوب شه- که در حال حاضر مالک اینطوری نیست ، من گفتم اگه معدلت بالا باشه به شرکت های وابسته به وزارت دفاع معرفیت می کنن و شانش استخدامی داری می تونم برات ثابت کنم
راستی مسئول استخدام وزارت دفاع رو دیدی توصیه ما رم بکن
ان شالله همین مالک قبول میشی و به آرزوت می رسی :biggrin:

sabouragh

عضو جدید
کسی میدونه اولویت دانشگاه های کاشان، زنجان، قزوین، رشت، اردبیل و ارومیه برای انتخاب رشته تبدیل یا طراحی به چه ترتیبیه؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
دوستان ساختی این انتخاب رشته منه .نظرتون رو بگید
رتبه 11 معدل 15.81

• [*=right]1 - 32847 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]2 - 32846 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]3 - 32839 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]4 - 32836 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]5 - 32851 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]6 - 32845 || دانشگاه صنعتي اصفهان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]7 - 32849 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]8 - 32848 || دانشگاه صنعتي بابل || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]9 - 32844 || دانشگاه صنعتي اراك || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]10 - 32833 || دانشگاه تبريز || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]11 - 32907 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
    [*=right]12 - 32906 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
    [*=right]13 - 32943 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
    [*=right]14 - 32926 || دانشگاه صنعتي اصفهان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
    [*=right]15 - 32852 || دانشگاه فردوسي مشهد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]16 - 32853 || دانشگاه كاشان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]17 - 32830 || دانشگاه اراك || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]18 - 32842 || دانشگاه شاهرود || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]19 - 32831 || دانشگاه اروميه || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]20 - 32856 || دانشگاه مراغه || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه

amin.ham

عضو جدید
با این اوضاع به غیر از دانشگاه های شناخته شده و خوب فقط باید نزدیک محل زندگیمون انتخاب رشته کنیم

masoudfix1

عضو
دوستان ساختی این انتخاب رشته منه .نظرتون رو بگید
رتبه 11 معدل 15.81

• [*=right]1 - 32847 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]2 - 32846 || دانشگاه صنعتي اميركبير || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]3 - 32839 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]4 - 32836 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]5 - 32851 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]6 - 32845 || دانشگاه صنعتي اصفهان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]7 - 32849 || دانشگاه صنعتي خواجه نصيرالدين طوسي || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]8 - 32848 || دانشگاه صنعتي بابل || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]9 - 32844 || دانشگاه صنعتي اراك || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]10 - 32833 || دانشگاه تبريز || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]11 - 32907 || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
    [*=right]12 - 32906 || دانشگاه تربيت مدرس || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
    [*=right]13 - 32943 || دانشگاه علم وصنعت ايران || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
    [*=right]14 - 32926 || دانشگاه صنعتي اصفهان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -طراحي كاربردي || روزانه
    [*=right]15 - 32852 || دانشگاه فردوسي مشهد || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]16 - 32853 || دانشگاه كاشان || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]17 - 32830 || دانشگاه اراك || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]18 - 32842 || دانشگاه شاهرود || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]19 - 32831 || دانشگاه اروميه || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه
    [*=right]20 - 32856 || دانشگاه مراغه || مجموعه مهندسي مكانيك || مهندسي مكانيك -ساخت وتوليد || روزانه

با احتمال 99% شما در انتخاب 1 یا 2 قبول هستید . شبانه ها رو نمی زنید؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
با احتمال 99% شما در انتخاب 1 یا 2 قبول هستید . شبانه ها رو نمی زنید؟
نخیر من 4 سال دانشگاه آزاد بودم دیگه پول ندارم خرج کنم روزانه رو ترجیح میدم گرچه کارم به شبانه نمیکشه

ali.2013

عضو جدید
بچه ها وقتی شباته می خواید بزنید بیشتر فکر کنید. فقط 6تومن شهریشه به غیر از پول خونه. خرج خونه و رفت و امد ...... به نظرتون با 1100 طراحی کجا ها رو بزنم روزانه؟

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
اگه معدلت خوب باشه روزانش رو میاری

شبانش رو هم 100 درصد قبولی

ولی حتما اول دانشگاه تهران رو بزن.

تبریک میگم انشا الله جای خوب قبول بشید
مرسی؛
شما هم انگار رتبه تون خوب شده!تبریک ;)
معدل بازم تاثیر داره؟تو رتبه لحاظ شده دیگه!

آخرین ویرایش:

ali.2013

عضو جدید
هیچکی ما رو راهنمایی نمیکنه؟ 1100 طراحی کجا بزنم روزانه طراحی ؟؟؟؟؟؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
مهندس بین شبانه نهران با شبانه مدرس چی؟ من شنیدم بچه های تهران امکانات ساخت و ندارن و مجبورن برن مدرس .
من دانشگاه تهران و امیرکبیر رفتم تهران ساخت و تولید ضعیفه متاسفانه استاد درست و حسابی هم نداره و شنیدم پایان نامه ها به سمت طراحی کاربردی میل پیدا میکنه اگه واقعا میخواهید ساخت و تولیدی بمونید برید امیرکبیر

masoudfix1

عضو
من دانشگاه تهران و امیرکبیر رفتم تهران ساخت و تولید ضعیفه متاسفانه استاد درست و حسابی هم نداره و شنیدم پایان نامه ها به سمت طراحی کاربردی میل پیدا میکنه اگه واقعا میخواهید ساخت و تولیدی بمونید برید امیرکبیر

من بعد از روزانه علم و صنعت می خواهم شبانه امیرکبیر/تهران/مدرس را بزنم .در مورد امیرکبیر چون من شاغل هستم به دلیل سخت گیری خاص این دانشگاه و کمبود وقت بیشتر متمایل به شبانه تهران و مدرس هستم. با نگاه به سایت دانشگاه مدرس میبینیم که واقعا آزمایشگاههای ساخت کاملی داره ولی دانشگاه تهران معروفتر و جو بهتری داره. حالا واقعا نمیدونم کدومو انتخاب کنم؟

873110107

عضو جدید
سلام دوستان

من لیسانس سیالات دارم.
به نظرتون روزانه طراحی صنعتی شیراز برم یا تبدیل انرژی هرمزگان؟

sdnajafi

عضو جدید
سلام به همه
بچه ها میخواستم بدونم با رتبه 800 ساخت احتمال قبولی تو چه مایه هاییه؟ممنون میشم اگه کسی بتونه هر کمکی کنه.
زبان 22
سیالات14
ساخت37
معدل16.65

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوباره ببخشید با این رتبه ها من فقط ساخت وتولید روزانه تهران قبول میشم یانه یعنی به جز ساخت هیچکدوم رو روزانه تهران قبول نمیشم درضمن من رشته جامدات بوده تازه ناپیوسته وکارداانی هم صنایع اتومبیل بوده وهر دوهم دانشگاه ازاد بود حالا باین تفاسیر ساخت چجور رشته ای ودرکل از بین دانشگاه های تهران امیرکبیر مدرس علم وصنعت خواجه نصیر
صنایع معادن ومالک اشتر کدام را بزنم وازنظر راحت تمام کردن کدام بهتر هست واگر مقدورهست ادرس ا دانشگاه تربیت مدرس مکانیک وخواجه نصیر مکانیک کجای تهران هست لطفا راهنمایی کنید چون من هیچی نمیدونم ودرس خوندن هم مثل سرعت ماشین یه موقع 50 تا هم نمیره ولی یه موقع 200 تا میره ممنون میشم راهنماییم کنید
1-59
2-1534
3-2665
4-513
5-1882
6-1463
7-1298
8-805
9-85
این هم درصدهام
زبان17
ریاضیات 10
جامدات 50
سیالات 0
دینامیک 0
ساخت وتولید 42
بقیه هم 0

کسی راهنمایی نمیکنه چه کارکنم ساخت کدوم دانشگاهای تهران روبزنم که راحت تموم کنم چون شاغلم ونمیرسم خوب درس بخونم راستی رشته های مهندسی جوش ومهندسی پزشکی بیومکانیک چه جوری هست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا