مجله مجازی برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان
به لطف خدا و همیاری شما دوستان مجله سوم برق باشگاه مهندسان ایران هم جمع آوری و آماده شد
در این مجله تعداد داوطلبین ارسال مطالب و همچنین سرعت ارسال به لطف همه بسیار بیشتر از دفعات قبل بود که این امر خود موجب دلگرمی بسیار برای ادامه کار شد
انشالله که این سیر صعودی همچنان ادامه داشته باشد
مجله پیش رو همچون گذشته حاصل مطالب ارسالی دوستان به صورت داوطلبانه و بی هیچ چشم داشتی و تنها با هدف کمک به نشر علم در جامه دانشجویی و مهندسی کشور بوده و در همینجا از دوستان داوطلب برای کمک برای مجله شماره چهارم دعوت به عمل می آوریم
دوستان می توانن مطالب خود را به آدرسsignaliraneng@gmail.com ارسال کنند
با تشکر از همه دوستان و جناب آقای عصار برای قبول زحمت ویرایش و جمع آوری و طراحی مجله :gol:
دانلود

آخرین ویرایش:

mehdi 2010

عضو جدید
با سلام به همه دوستان
به لطف خدا و همیاری شما دوستان مجله سوم برق باشگاه مهندسان ایران هم جمع آوری و آماده شد
در این مجله تعداد داوطلبین ارسال مطالب و همچنین سرعت ارسال به لطف همه بسیار بیشتر از دفعات قبل بود که این امر خود موجب دلگرمی بسیار برای ادامه کار شد
انشالله که این سیر صعودی همچنان ادامه داشته باشد
مجله پیش رو همچون گذشته حاصل مطالب ارسالی دوستان به صورت داوطلبانه و بی هیچ چشم داشتی و تنها با هدف کمک به نشر علم در جامه دانشجویی و مهندسی کشور بوده و در همینجا از دوستان داوطلب برای کمک برای مجله شماره چهارم دعوت به عمل می آوریم
دوستان می توانن مطالب خود را به آدرسsignaliraneng@gmail.com ارسال کنند
با تشکر از همه دوستان و جناب آقای عصار برای قبول زحمت ویرایش و جمع آوری و طراحی مجله :gol:
دانلود
من دانلود کردم خیلی زحمت کشیدن ممنونم.دست حسین اقام درد نکنه ویرایش کرردن.از قبلی بهتره.

natashkooh

عضو جدید
اين كه بتونيم يه مجله داشته باشيم خيلي خوبه!!!
اين مجله ميتونه براي بچه هاي برق باشه!!!
مطلبي كه به ذهنم ميرسه اينه كه ما بدونيم هسته هاي ترانسفورماتور رو ايران ميسازه؟؟؟؟
حالا كه ايران ترانسفور تحريمه اين ضعف رو از كجا و چطوري پر كنيم؟؟

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
مطلبي كه به ذهنم ميرسه اينه كه ما بدونيم هسته هاي ترانسفورماتور رو ايران ميسازه؟؟؟؟
حالا كه ايران ترانسفور تحريمه اين ضعف رو از كجا و چطوري پر كنيم؟؟
فکر نکنم این سوالتون مرتبط با این تاپیک باشه ولی جهت اطلاعتون عرض کنم ایران توان ساخت ورقه های هسته رو در حال حاضر نداره، چه طور که توان تولید روغن رو منطبق با استاندارهای جدید فعلا نداره.
البته تاثیر تحریم ها هم کم کم حس میشه و خرید هم از واسطه ها انجام میگیره که این موضوع منجر به افزایش هزینه ها و ضرر ایران ترانسفو در بازارهای رقابتی داخل و خارج میشه.

EECi

مدیر بازنشسته
سلام خدمت همه دوستان خوبم

به جاي اينكه به تاريكي لعنت بفرستيد ، برخيزيد و يك شمع روشن كنيد
این جمله در امضای مدیر عزیز تالار برق خیلی عمیق و زیبا بود و من بهش خیلی اعتقاد دارم

ضمنا مجله هم خیلی خوب شده و انشالله شماره های بعدی علمی تر کار خواهیم کرد

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقاله ها باید چه طوری باشن؟خیلی تخصصی یا در حد تحقیقات 1 دانشجو؟
بستگی به مقاله هایی داره که فرستاده میشه
شما یه مطلب قدرت بفرستین حتما گذاشته میشه
اگه مقاله ها از جایی کپی می شد قضیه فرق می کرد

omid-m

عضو جدید
مجله

مجله

سلام به همه ي مهندسان باحال
به نظر من مجله ي خوبيه فقط اگه ميشه حجمشو كم كنيد تا زود دانلود بشه
درضمن اگه ميشه ازساخت ربات يا جديد ترين ربات ها هم مطلب بذارين
يكمي هم مطالبو تخصصي وبه زبان ساده بذارين
باتشكر از همه ي كساني كه در اين مجله كمك ميكنن:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
براي چهارمين شماره هم ميتونيد روي من حساب باز كنيد. اما مجله ها قبلي با اينكه بسيار مفيد بودن مباحث پراكنده اي داشتن. مثلا پرش از برق مترو به سرو موتور يخورده براي من بشخصه نامتعارف بود. يك خورده اگر مطالب تخصصي تر و همه پسند تر باشه بهتره. در كل من براي ادامه اعلام آمادگي ميكنم. لطفا جزئيات رو به من اطلاع بديد.

آخرین ویرایش:

hosseinassar

مدیر ارشد
با توجه به استقبال خیلی خوب از مجله سیگنال تعداد دانلود مجله شماره سوم از دو هزارتا فرا تر رفت
از همه عزیزانی که دوست دارن با ارسال مقاله و... برای بهبود مجله تلاش کنند، تقاضا میشه که مطالب و مقاله ها را به ایمیل مجله رسال نمایید signaliraneng@gmail.com

منتظر پیشنهاد ها و انتقاد های خوب و سازنده شما در همین تاپیک هستیم :gol:

hosseinassar

مدیر ارشد
مراحل آماده سازی شماره چهارم مجله شروع شد

اگر هنوز دوستانی هستند که قصد همکاری دارند ولی موفق به ارسال مطلب نشده اند
لطفا آثار خودشون سریع تر به ایمیل جمله ارسال نمایند.
کساتی هم که درتمایل دارن در آماده سازی و طراحی مجله همکاری کنند موافقت خودشون اعلام کنند

با تشکر:gol:

EECi

مدیر بازنشسته
مراحل آماده سازی شماره چهارم مجله شروع شد

اگر هنوز دوستانی هستند که قصد همکاری دارند ولی موفق به ارسال مطلب نشده اند
لطفا آثار خودشون سریع تر به ایمیل جمله ارسال نمایند.
کساتی هم که درتمایل دارن در آماده سازی و طراحی مجله همکاری کنند موافقت خودشون اعلام کنند

با تشکر:gol:
مهندس ، یه مقاله ای در مورد عنصر ممریستور نوشتم که برای مجله ارسال می کنم.

نمی دانم مقدور هست یا نه ولی بنظر من می توانیم در مورد مطالب پایه مثل کانولوشن ( مفهوم آن) ، ریاضیات ، اصول مبانی برق و مطالب انیچنینی یک بخش در مجله درست کنیم که به این نوع سوالات که خیلی دانشجویان و مهندسین برق مفهومشان را نمی دانند ، از اینترنت و کتاب های مختلف تحقیق کنیم و به انها پاسخ دهیم.
مثلا یک سوال از خود شما! :D
مهندس به نظرت چقدر طول می کشه تا یک الکترون از یک سر باطری اتومبیل مدار را یک دور بزند و به سر دیگرش وارد شود؟
3 پیکو ثانیه
3میکرو ثانیه
3میلی ثانیه
3ثانیه!
3دقیقه!!
3 ساعت!!!!!

hosseinassar

مدیر ارشد
مهندس ، یه مقاله ای در مورد عنصر ممریستور نوشتم که برای مجله ارسال می کنم.

نمی دانم مقدور هست یا نه ولی بنظر من می توانیم در مورد مطالب پایه مثل کانولوشن ( مفهوم آن) ، ریاضیات ، اصول مبانی برق و مطالب انیچنینی یک بخش در مجله درست کنیم که به این نوع سوالات که خیلی دانشجویان و مهندسین برق مفهومشان را نمی دانند ، از اینترنت و کتاب های مختلف تحقیق کنیم و به انها پاسخ دهیم.
مثلا یک سوال از خود شما! :D
مهندس به نظرت چقدر طول می کشه تا یک الکترون از یک سر باطری اتومبیل مدار را یک دور بزند و به سر دیگرش وارد شود؟
3 پیکو ثانیه
3میکرو ثانیه
3میلی ثانیه
3ثانیه!
3دقیقه!!
3 ساعت!!!!!
دست شما درد نکنه خیلی عالیه :gol:
این موضوع ها خیلی خوبه به شرطی که همه استقبال کنند و مطالبش آماده بشه

نمیدونم تا حالا اندازه نگرفتم:D

...scream...

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا عالیه...مرسییی از همگییییییییییییییی...ماهم درحال کارکردن میباشیم...

farshad-king

عضو جدید
ارسال مطلب

ارسال مطلب

با توجه به استقبال خیلی خوب از مجله سیگنال تعداد دانلود مجله شماره سوم از دو هزارتا فرا تر رفت
از همه عزیزانی که دوست دارن با ارسال مقاله و... برای بهبود مجله تلاش کنند، تقاضا میشه که مطالب و مقاله ها را به ایمیل مجله رسال نمایید signaliraneng@gmail.com

منتظر پیشنهاد ها و انتقاد های خوب و سازنده شما در همین تاپیک هستیم :gol:

سلام خسته نباشید منم یه مقاله جالب در موردترانسفورماتورها دارم که براتون فرستادم امیدوارم بدرد بخوره

• Like
واکنش ها: sh85

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان
دوستانی که خواستار ارسال مقاله هستن مقالاتشون را حداکثر تا تاریخ 5 خرداد به ایمیل مجله ارسال کنند تا در صورت واجد بودن در این شماره مجله قرار داده بشه
با تشکر از دوستانی که مقالات خودشون را ارسال کردن :gol:

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
فراموش کردیم

مدیرا فراموش کردن
اعضای فعال فرامش کردن
کاربرا و اعضا فراموش کردن
من فراموش کردم
تو فراموش کردی

مجله عزیز ما رو ببخش که فراموش کردیمت

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
سعادت کمک که نصیب ما نشد،،اما
بدین وسیله مرگ مجله مجازی برق را به تمامی دوستان و دست اندرکاران عزیز آن تسلیت میگوییم.دمتون گرم، میدونم روش خیلی زحمت کشیدین. اما امیدوارم در وهله های دیگر از زندگیتان موفق و موید باشید.

ElectricalENG

کاربر بیش فعال
متاسفانه در هر کاری که پشتش انگیزه , درایت , مدیریت قوی و خواست عملی و حمایت ........ نباشه عاقبتش همین میشه
تمام اینایی که گفتی بود، فیدبک کافی نبود. شما زمانی به تولید یک محصول ادامه میدی که مشتری ازت بخره و راضی باشه. وقتی کسی مجله رو نمیخوند، کسی هم بیخودی وقتشو واسه نوشتن تلف نمیکرد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.