مقاله های منتخب و درخواستی از ژورنال ها

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام به شما.
این تاپیک هم به درخواست شما دوستان عزیز ایجاد شد.
توی این تاپیک همونطور که دوست عزیزمون ( جناب طاها حک ) در پیشنهادشون گفتن مقاله هایی رو که هر دانشگاه در ژورنال های مربوط خودشون قرار می دن و فقط هم در دست رس دانشجویان همان دانشگاه ها هستن جا می ده.

امتیاز در نظر گرفته شده برای هر پست هم 6 می باشد

موفق باشید :gol:

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام.ممنون از مدیر عزیز که این تاپیک رو درست کردن. قرار شد بچه ها بگن به کدوم ژورنالا دسترسی دارن. مثلاً من به science direct دسترسی دارم. هر کدوم از بچه ها اگه مقاله ای از این ژورنال لازم داشتن اسم مقاله رو بگن من میذارمش اینجا.;)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام.ممنون از مدیر عزیز که این تاپیک رو درست کردن. قرار شد بچه ها بگن به کدوم ژورنالا دسترسی دارن. مثلاً من به science direct دسترسی دارم. هر کدوم از بچه ها اگه مقاله ای از این ژورنال لازم داشتن اسم مقاله رو بگن من میذارمش اینجا.;)

طاها جان شما خودتون هم اگر می دونید مقاله ای هست که بتونه برای دانشجویان IT مفید باشه قرار بدید ممنون می شیم.
در خواست ها جدا , مقاله های گلچین هم جدا :gol:

MRiman

عضو جدید
سلام. من مطالبی در مورد هوش مصنوعی در صنعت نفت می خواستم(چه فارسی و چه انگلیسی)

pejman.gh

عضو جدید
سلام
با عرض خسته نباشيد، من يك مقاله با موضوع (چگونه سرچ قوي داشته باشيم ) ميخواستم
اگر ممكنه برام بزاريد.
با تشكّر از شما.

amator-2

عضو جدید
سلام مهندسین گرام.من هم یه مقاله تاپ درباره بررسی یه الگوریتم تو هوش مصنوعی میخوام .اگر کسی داشت لطفا اینجا بذاره.

targol_1985

عضو جدید
ببخشید این تاپیک هنوز فعالیت داره؟
من یک سری مقاله ازsciencedirect لازم دارم
امکانش هست؟

hediyeh karimi

عضو جدید

mamnoon misha:confused:mishe ye maghale darbare modeling midrofluids ha vasam searchm konin

elnaz-ghanimat

عضو جدید
لطفا اگر مطلبی در باره ....دارید در اختیارم قراربدهید ممنون میشوم

لطفا اگر مطلبی در باره ....دارید در اختیارم قراربدهید ممنون میشوم

سلام

ممنون که این تاپیک را ایجاد کردید من دارم درباره گردشگری الکترونیک و صادرات صنایع دستی تحقیق می کنم

اگر لطف کنید مقالات و کتاب ها و به طور کلی هر مطلبی که به نظرتون می تونه اطلاعاتی را در اختیار من قرار بده و به من در انجام تحقیقم کمک کنه خیلی ممنون می شم در اختیارم قرار بدهید .

این مطالب در باره گردشگری الکترونیک ،سازمان های مجازی گردشگری ،

سازمان های مجازی ، صادرات ، صادرات صنایع دستی و قابلیت های صنایع دستی

ایران در اختیار بنده قرار بدهید خیلی خوشحال و ممنون می شوم .
ممنون :):smile::)

sm1989

عضو جدید
سلام دوستان من به چندتامقاله درباره grid computing نیاز دارم
اگه فارسی باشه که چه بهتر نبود انگلیسی هم لطف کنید یه دنیا ممنون میشم;)

dvr_2021

عضو جدید
سلام مهندسين عزيز من تازه واردم يك مقاله مي خوام در مورد شبكه يا اينترنت هر چيزي كه مربوط به اين 2 باشه
ممنون ميشم برام بزارين انگليسي باشه (اگه ترجمشم داشتين كه ديگه............ )

طاها حک

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
متاسفانه دوستان هیچ کدم عنوان و پست اول من رو به خوبی نخوندن
بیشتر دانشجوها مقاله ها رو از ژورنال های معتبر سرچ می کنن و بعد از پیدا شدن نمی تونن به خاطر پولی بودنشون برش دارن، ولی من چنین محدودیتی ندارم، از بیشتر ژورنال های معتبر می تونم مقاله بردارم.
من گفتم مقاله ای رو که می خواین پیدا کنین بعد عنوانش رو بدین من لینک مستقیمش رو بدم، نه اینکه بگین من سرچ کنم.

mj3169

عضو جدید
سلام دوستان، ببینید این طوری که نمیشه لطفا خودتون عنوان مقاله رو پیدا کنید(شاید اون چیزی که بقیه دوستان براتون انتخاب می کنند، مورد نظر شما نباشه.) بعد اگه امکان دسترسی به سایت موردنظر و مقاله بدون account رو نداشتید، اونوقت از کسایی که می تونن به اون سایت دسترسی داشته باشند بخواهید که اون مقاله رو (که عنوانشو دادید)براتون دریافت کنند. مرسی:gol:

رویا67

عضو جدید
سلام خوب هستید ببخشید من چندتا مقاله از sciencedirect لازم دارم میشه واسم دانلود کنید؟
http://www.sciencedirect.com/scienc...074fe00c9d65bd2837a000caf2919256&searchtype=a
Secure virtualization for cloud computing Original Research Article
Journal of Network and Computer Applications, In Press, Corrected Proof, Available online 22 June 2010
Flavio Lombardi, Roberto Di Pietro
Addressing cloud computing security issues Original Research Article
Future Generation Computer Systems, In Press, Corrected Proof, Available online 22 December 2010
Dimitrios Zissis, Dimitrios Lekkas
Effective use of cloud computing in educational institutions Original Research Article
Procedia - Social and Behavioral Sciences, Volume 2, Issue 2, 2010, Pages 938-942
Tuncay Ercan

آخرین ویرایش:

Raha_64

عضو جدید
سلام لطف کنید linkاین مقالات رو برام بذارید ممنون میشم اگر سریع بگذارید
1-measuring the efficiency of cloud computing for e-learning system
2-cloud computing: a new business paradigm for e-learning
3-an e-learning ecosystem based on cloud computing infrastructure
4- a collaborative learning system based on cloud and e-commerce
5-cloud computing for education and e-learning:education and e-learning as a service(ELaaS

Raha_64

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

lotfan in maghalat ra bram peyda kunid
Relationships between E-Learning Systems and Learning Outcomes: A Path Analysis Model(ieee)-

Measuring the efficiency of cloud computing for e-learning systems(acm)-
-The characteristics of cloud computing(ieee
Research of the application of cloud computing theory in emergent material support(acm
cloud computing and its key techniques(ieee
Improving e-learning with sentiment analysis of users' opinions (ieee
cloud computing_a new business paradigm for e-learning(acm
)​

nikdin

عضو جدید
باسلام
من به این چند مقاله نیاز فوری دارم با تشکر از شما
Enterprise resource planning systems and communicative action Original Research Article
Critical Perspectives on Accounting, Volume 17, Issues 2–3, February–April 2006, Pages 202-223
Jesse F. Dillard, Kristi Yuthas

Enterprise resource planning (ERP)—A brief history Original Research Article
Journal of Operations Management, Volume 25, Issue 2, March 2007, Pages 357-363
F. Robert Jacobs, F.C. ‘Ted’ Weston Jr

ERP II: The involvement, benefits and impediments of collaborative information sharing Original Research Article
International Journal of Production Economics, Volume 113, Issue 1, May 2008, Pages 245-268
S.C.L. Koh, A. Gunasekaran, D. Rajkumar

Drivers, barriers and critical success factors for ERPII implementation in supply chains: A critical analysis Original Research Article
The Journal of Strategic Information Systems, Volume 20, Issue 4, December 2011, Pages 385-402
S.C.L. Koh, A. Gunasekaran, T. Goodman

Enterprise resource planning implementation decision & optimization models Original Research Article
Journal of Systems Engineering and Electronics, Volume 19, Issue 3, June 2008, Pages 513-521
Wang Shaojun, Wang Gang, Lü Min, Gao Guoan

Implementing enterprise resource planning and knowledge management systems in tandem: fostering efficiency and innovation complementarity Original Research Article
Information and Organization, Volume 13, Issue 1, January 2003, Pages 25-52
S Newell, J.C Huang, R.D Galliers, S.L Pan

Examining the critical success factors in the adoption of enterprise resource planning Original Research Article
Computers in Industry, Volume 59, Issue 6, August 2008, Pages 548-564
E.W.T. Ngai, C.C.H. Law, F.K.T. Wat

Pre-implementation attitudes and organizational readiness for implementing an Enterprise Resource Planning system Original Research Article
European Journal of Operational Research, Volume 146, Issue 2, 16 April 2003, Pages 258-273
Sue Abdinnour-Helm, Mark L. Lengnick-Hall, Cynthia A. Lengnick-Hall

A survey on the recent research literature on ERP systems Review Article
Computers in Industry, Volume 56, Issue 6, August 2005, Pages 510-522
V. Botta-Genoulaz, P.-A. Millet, B. Grabot

TAM-based success modeling in ERP Original Research Article
Interacting with Computers, Volume 20, Issue 6, December 2008, Pages 515-523
Salvador Bueno, Jose L. Salmeron

Organizational adoption of enterprise resource planning systems: A conceptual framework Original Research Article
The Journal of High Technology Management Research, Volume 18, Issue 1, 2007, Pages 73-97
Nuri Basoglu, Tugrul Daim, Onur Kerimoglu

An innovation—diffusion view of implementation of enterprise resource planning (ERP) systems and development of a research model Original Research Article
Information & Management, Volume 40, Issue 2, December 2002, Pages 87-114
Palaniswamy Rajagopal

RAZIEH2100

عضو جدید
سلام .بچه ها یه مقاله نیاز دارم در مورد شبکه اجتماعی تلفن همراه. کمک کنید لطفا.نمیتونم پیدا کنم.:gol:

rude queen

عضو جدید
با سلام به شما.
این تاپیک هم به درخواست شما دوستان عزیز ایجاد شد.
توی این تاپیک همونطور که دوست عزیزمون ( جناب طاها حک ) در پیشنهادشون گفتن مقاله هایی رو که هر دانشگاه در ژورنال های مربوط خودشون قرار می دن و فقط هم در دست رس دانشجویان همان دانشگاه ها هستن جا می ده.

امتیاز در نظر گرفته شده برای هر پست هم 6 می باشد

موفق باشید :gol:

سلام اگه میشه یه مقاله در مورد فناوری اطلاعات به من معرفی کنید
یه موضوع خیلی عالی می خوام:cry:
دوستون دارم:heart:

bayron

عضو جدید
كمك فوري

كمك فوري

سلام
من 3 مقاله ي انگليسي راجب كاربرد پراكسي در امنيت شبكه ها مي خواستم.

nafis...

مدیر بازنشسته
دوستان عزیزم
درخواست چند مقاله در مورد امنیت در تجارت الکترونیک رو دارم :cry:
لطفا هرچه سریعتر کمکم کنید:sweatdrop:

دوستان عزیز
احتیاج شدیدی به چند مقاله معتبر در مورد امنیت در تجارت الکترونیک دارم:cry:
خواهشا کمکم کنید:(
سلام دوست عزیز
وقتی درخواستی میکنید لطفا با توضیحات کامل باشه
مقالات درخواستی شما فارسی باشه یا انگلیسی؟! محدوده چه سالی باشه؟! معتبر باشه یعنی چی؟! پایگاه داده خاصی مد نظرتون هست؟!
مقطع تحصیلیتون چیه؟! اگر دانشجوی کارشناسی هستین خب سطح مقالات فرق میکنه! اگر دانشجوی ارشد باشین که اصلا درخواست کردن به این صورت مناسب نیست!
ا طرفی عنوان شما خیلی کلیه!
من برای نمونه سه تا مقاله رو براتون گذاشتم، قسمت چکیده ها رو مطالعه کنید اگر براتون مناسب بود دانلود میکنم
[h=3]Study on Security Framework in E-Commerce[/h]
[h=3]Security perception in e-commerce: Conflict between customer and organizational perspectives[/h]
[h=3]Better privacy and security in e-commerce: using elliptic curve-based zero knowledge proofs[/h]

sadr10

عضو جدید
[h=2]سلام دوستای خوبم من مقاله ای راجع به Kerberos Authentication می خواستم . باتشکر.[/h]

sadr10

عضو جدید
سلام مقاله فارسی راجع به یکی ازموضوعات زیر میخواهم:
نقشه شبکه
بازیابی رمز عبور
مدل سازی و استاندارد OWASP
نت اسکن برای آندروید
تجزیه تحلیل بسته با نرم افزار WireShark
تهدیدات داده
یک روش مدل سازی استراتژیک برای ارزیابی ریسک امنیت اطلاعات
استاندارد امنیتی BS7799 (17799)
استاندارد امنیتی HIPPA
استاندارد امنیتی SOX
فناوری اطلاعات (قوانین فضای سایبر هند)
این پروژه درس اصول و مفاهیم رمزنگاری هست ممنون میشم کمکم کنید.

بالا