ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مکاترونیک8282

عضو جدید
من ریاضی و زدم خیالام راحت شد دیگه مطمین شدم کنکور قبول نمیشم .سیالاتو زدم یه ذره روحیه گرفتم.به جامدات که رسیدم فکر کردم دفترچه عوض شده دست بقلیمو دیدم دیدم نه همونه.دینامیک که اصلا امیدی نداشتم سه تا زدم کنترل که تمام امیدم بود یکی زدم.کلا رو هوام هیچی معلئم نی .شاید من قاطی کردم شاید دینامیک زدم فک کردم کنترل زدم.شاید .:confused:

منتظر نتیجه نمیمونم با یه عالمه تردید .میرم تفریحمو میکنم.فقط دوستان اگه کسی طراح سوالات ریاضی و میشناسه فقط کافقیه عکس و اسمشو بهم بده.ممنون میشم

کنترل من عاااالی خونده بودم به خودم می بالیدم همچین! گند زدم. یه دونه حل کردم اونم شک داشتم نزدم! دینامیکی هم من خوب ندادم هرچند آسون بوده گویا.
من کلا امروز شک داشتم به همه چی!
تا حد زیادی فکر می کردم خنگم!

برای طراح ریاضی منم پایم! فقط می خوام بپرسم منظورت چی بوده؟!
زبان هم به طرز نفرت انگیزی سوال داده بودن. من زبانم خیلی خوبه ولی وقتی میبینم ریدینگ دادن اندازه هندونه بعدشم سوالاش اینه: به نظرتون منظور نویسنده این بود یا نه. بعدیش :نویسنده این منظورم داشت یا نه! بعدیش شما چی فهمیدین! آخه آدم مومن من کلا3 ساعت وقت دارم واسه این همه سوال متن مفهومی فارسی سلیس هم که باشه آدم باید حداقل یه دور برسه بخونه و روش فکر کنه؟!
دوستم یه دوست پسر انگلیسی داره ازش پرسیده بود پارسال سوالای زبانو (برق البته)میگفت هنگ کرده بوده گفته بوده اصلا مصطلح نیست بعضی جوابا.

hamid_adventure

عضو جدید
کنترل من عاااالی خونده بودم به خودم می بالیدم همچین! گند زدم. یه دونه حل کردم اونم شک داشتم نزدم! دینامیکی هم من خوب ندادم هرچند آسون بوده گویا.
من کلا امروز شک داشتم به همه چی!
تا حد زیادی فکر می کردم خنگم!

برای طراح ریاضی منم پایم! فقط می خوام بپرسم منظورت چی بوده؟!
زبان هم به طرز نفرت انگیزی سوال داده بودن. من زبانم خیلی خوبه ولی وقتی میبینم ریدینگ دادن اندازه هندونه بعدشم سوالاش اینه: به نظرتون منظور نویسنده این بود یا نه. بعدیش :نویسنده این منظورم داشت یا نه! بعدیش شما چی فهمیدین! آخه آدم مومن من کلا3 ساعت وقت دارم واسه این همه سوال متن مفهومی فارسی سلیس هم که باشه آدم باید حداقل یه دور برسه بخونه و روش فکر کنه؟!
دوستم یه دوست پسر انگلیسی داره ازش پرسیده بود پارسال سوالای زبانو (برق البته)میگفت هنگ کرده بوده گفته بوده اصلا مصطلح نیست بعضی جوابا.
اينجا ايرانه !!!! ما ميتوانيم !!!!

lfc4win

عضو جدید
سلام به همه

بچه هایی که ارشد داشتن لطف کنن هر سوالی که یادشون میاد از آزمونا با گزینه درست (یا اونی که فکر می کنن درسته ) بگن

لطفا به این صورت بگید مثلا

جامدات
3 - صورت سوال: جواب
تا نفر بعدی از جامدات اگه سوالی داشته باشه بگه

جامدات

4 - صورت سوال: جواب

این کار دو مزیت داره1- اگه کسی بحث داشت راجع به جواب میگه مثلا 4 جوابش این میشه 2- تعداد سوالات معلوم از هر گروه مشخص میشه

خودم شروع می کنم.

ریاضی

1- اگر مشتق دو ریشه داشته باشد وضعیت تابع چیست : تابع حداکثر یک ریشه دارد

سیالات

1- رطوبت نسبی g/kg به ازای فشار جزیی 5.6 در حالت اشباع: 17.9

جامدات

1- کمانش : 4

دینامیک

1-حد اکثر شتاب : gb/h

اگه بچه ها همکاری کنن خودمم ادامه میدم

من از بین سوالات که گفتی همه رو سفید گذاشتم جز ریاضی که باهات هم عقیده هام
پ

mohammad.md

عضو جدید
کسی نمیدونه کارت ورود به المپیاد و زمانش کیه ؟؟یه تستی بزنیم خودمونو

torbo jet

عضو جدید
سلام به همه

بچه هایی که ارشد داشتن لطف کنن هر سوالی که یادشون میاد از آزمونا با گزینه درست (یا اونی که فکر می کنن درسته ) بگن

لطفا به این صورت بگید مثلا

جامدات
3 - صورت سوال: جواب
تا نفر بعدی از جامدات اگه سوالی داشته باشه بگه

جامدات

4 - صورت سوال: جواب

این کار دو مزیت داره1- اگه کسی بحث داشت راجع به جواب میگه مثلا 4 جوابش این میشه 2- تعداد سوالات معلوم از هر گروه مشخص میشه

خودم شروع می کنم.

ریاضی

1- اگر مشتق دو ریشه داشته باشد وضعیت تابع چیست : تابع حداکثر یک ریشه دارد

سیالات

1- رطوبت نسبی g/kg به ازای فشار جزیی 5.6 در حالت اشباع: 17.9

جامدات

1- کمانش : 4

دینامیک

1-حد اکثر شتاب : gb/h

اگه بچه ها همکاری کنن خودمم ادامه میدم

سلام
ریاضی
1- ln(1+t t<-1 , و گزینهای که بسط کمتر از اوون یکی بود
2-انتگرال که بتا داشت 2ln2

سیالات
1-رطوبت نسبی 17.9
2-برگشت ناپذیری Tcln10
3-در نازل سرعا تغییر نمیکند
4 - سرعت در راستای x همونی که 3 جمله داشت
5- مقدار شار برای اون سوالی که پروفیل دما داده بود تابلو بود 1.44 *10^-3
6-دو دیوار که یکی تولید داخلی داشت ، شار دو کنار دیوار برابر نبود
7-ضریب شکل 2 تقسیم بر pi
بقیشو اگه پایه بودید می گم

جامدات

3 تا سوالا جواب توو گزینه ها نبود
1-سوالی که میله به دیوار بود و کشش طناب میخواست
2-سواله که پین بین بار گسترده بود
3-سواله طراحی اجزا برا خستگی می شد 700

بقیشم باز اگه پایه بودید می گم

-----
ارت زیاد وقت نکردم ولی توو یه لحظه که دیدم کنترل هاش آسون بود ولی وقات نشد بزنم
1-اون که در مورد مکان ریشه بود 360 داشت غلط بود
2-فرکانس طبیعی که نیرو داشت (2F/2k-3mw^2)
3-چرخدنده گلابی بود توو 10 ٍانیه حل شد ، جواب 3 دور

torbo jet

عضو جدید
راستی داخل ارتعاشاتم سواله که زمان تناوب رو می خواست ضریب gsin باید 2 می بود ، ولی زده بود 3 ، یعنی می شه هیچکدام و سوال حذف خواهد شد.

عاشق پیشه

عضو جدید
من 43 تا پاسخ صحیح دادم
دوستان بجای اینکه بیایید باشگاه به همدیگه گل واژه بگین و نثار همدیگه کنید
می نشستین درس می خوندین:biggrin:

force

عضو جدید
من 43 تا پاسخ صحیح دادم

شاید منم 43 تا پاسخ صحیح داشتم هم همین را میگفتم ولی موضوع به این سادگی نیست;)
من به شخصه میتونم بگم درس خوندن 50 درصد موفقیت را تضمین میکنه و بقیه هم بستگی داره به شانس و از همه مهمتر تصمیم گیری لحظه ای و آنی سر کنکور((شاید اگر من همون موقع بیخیال ریاضی میشدم یا حتی جامدات را قبل از اون میزدم باعث میشد جامداتم را حداقل بالای 60 بزنم ولی چی شد ریاضی وقتم را گرفت نتونستم بزنم بعلاوه موجودی به نام استرس اومد سراغم برای جامدات به نسبت سوالاتی که میتونستم جواب بدم وقت کم اوردم بعلاوه استرس باعث شد اشتباه های بدی موقع حل انجام بدم ونتیجه هم ریاضیم خراب شد هم جامدات
من طوری ریاضی خونده بودم که حداقل انتگرال روی خط سطح را از دست ندم ولی خوب چی شد...:(

حالا اگه من بلعکس بالا عمل کرده بودم نتیجه خیلی متفاوت بود در حالی سطح معلومات من که فرقی نکرده بود>>همچی بستگی به تصمیم گیری درست و صحیح موقع کنکور داره((حتی فکر کنم یه خلبان جت جنگنده را هم بیارند بازم نتونه با سرعت تحت اون شرایط تصمیم صحیح را بگیره))
مثلا من یاد ندارم که باید cos20 درجه از حفظ بلد باشم((تویه سوال ساخت باید cos20 را حفظ باشیم حالا من 2 سال هم درس بخونم فرقی میکنه در این مورد))

قبل کنکور همش فکر میکردم سر کنکور چطور تست ها را بزنم ولی انگار تست ها بیشتر من را زدند

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
اين سوالاي رياضي يه طرف اون شرايط برگزاري آزمونم يه طرف صندليارو يه جوري چينده بودن وقتي ميخاستي تست بزني كلت مي خورد به جلوييت اون بنده خدام مونده تو كف تست هاي رياضي.بغل دستيمم تا تست هاي رياضي رو ديد داشت هر هر ميخنديد اينقد خر تو خر بود من 5 تا تست جامدات از بغل دستيم زدم آخه اول تو دفترچه ميزد بعد وارد پاسخنامه ميكرد.من تست هاي معادلاتو فقط با سعي و خطا زدم ميذاشتم توش هركدوم صدق ميكرد!!!!!سوالاي رياضي مهندسي رو كه ديدم شك كردم گفتم نكنه اشتباهايي نشتم سر جلسه آزمون حسابداري مديريتي چيزي نباشه!!!!!!تست هاي ساختم كه خدا خيرشون بده تست تكراري ميدن ميخان درستش كنن ميزنن چشوچارشو كور ميكنن G02 G03 X140!!!!! تازه z هم نداره عجب.....با اين حساب من جامداتمو به كمك دوستانو آشنايانو پرتي مراقب زدم بچه ها غمتون نباشه شرايط واسه همه يكيه شايد 20 درصد رياضي درصد يه دانشجوي تاپ باشه پس اگه 10 يا 15 درصد زديد ضرر نكرديد!!!!!!!

alimec

عضو جدید
من 43 تا پاسخ صحیح دادم
بسیار بد بود:)
بجای اینکه هی عاشق بشی تا بشی عاشق پیشه می نشستی درس می خوندی الان 64 تا سوال رو صحیح زده بودی:)

alimec

عضو جدید
راستی داخل ارتعاشاتم سواله که زمان تناوب رو می خواست ضریب gsin باید 2 می بود ، ولی زده بود 3 ، یعنی می شه هیچکدام و سوال حذف خواهد شد.
درود
سوالش چی بود؟
دوستان اگه کسی سوالات رو گرفته آپلود کنه..

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
محمد جان اون كه كنكور بود اون بود تستاي رياضيش ديگه خدابداد المپيادش برسه گرچه ديگه سخت تر از اونا قابل طرح نيست!!!

force

عضو جدید
محمد جان اون كه كنكور بود اون بود تستاي رياضيش ديگه خدابداد المپيادش برسه گرچه ديگه سخت تر از اونا قابل طرح نيست!!!

خوش به حالت بقل دستی هایه من همشون سیاه لشکر بودند
ساخت چطور بود به نظرت؟ فکر کنم ساخت همه درصدشون بالای 30 و زیر 60 باشه((اندازه گیری هم فکر کنم سوالاتش متعلق به یه گرایش دیگه بود:surprised:))
سوال اخر مدیریت تولید را جواب دادید؟به نظر ساده میومد ولی با نکته

asgar33

عضو جدید
کسی از مهندسین سوال مربوط به خطای حالت مانا رو زده؟اخه من یادم رفت پایداریشو بررسی کنم 0 رو زدم

pirouz3

عضو جدید
دوستان اون سوال تنش برشی ماکزیمم(المان) گزینه هاش چی بود و جوابش چند میشد؟ مرسی

torbo jet

عضو جدید
کسی از مهندسین سوال مربوط به خطای حالت مانا رو زده؟اخه من یادم رفت پایداریشو بررسی کنم 0 رو زدم

. تابع تبدیل مدار بازش تا جایی که یادمه این بود.

10(s+4) تقسیم بر s^2 * (s+1

اگه این بود ، فکر کنم ناپایدار باشه و بینهایت ، ولی خودم اونجا یادمه پایداری رو بررسی کردم پایدار بود.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
خوش به حالت بقل دستی هایه من همشون سیاه لشکر بودند
ساخت چطور بود به نظرت؟ فکر کنم ساخت همه درصدشون بالای 30 و زیر 60 باشه((اندازه گیری هم فکر کنم سوالاتش متعلق به یه گرایش دیگه بود:surprised:))
سوال اخر مدیریت تولید را جواب دادید؟به نظر ساده میومد ولی با نکته
شاختش والا من سوال دوم ماشينكاري رو sin20 درجه رو اشتباه حساب كردم تستاي سيستمو اصلا نزدم هيدروليك دو تا زدم يكيشو شك دارم .مديريتم اوليش زدم همون كه گفته بود پرسش از كارگران دوميشم اودم حساب كتاب كنم وقتم ته كشيد.راستي اون سوال علم مواد اتماهي bcc تو اون صفحه 1.5 يا 2؟هيدروليك راندمان رو چند درآورديد؟

asgar33

عضو جدید
دینامیک
فرکانس دورانی سه لینک برابر بود؟
ترمو دینامیک موتور برگشت پذیر دما 465.5میشد؟
تو ارتعاشات یه دایره به میله وصل بود فرکانس میله چند بود؟فرکانس دایره که صفر بود

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دینامیک
فرکانس دورانی سه لینک برابر بود؟
ترمو دینامیک موتور برگشت پذیر دما 465.5میشد؟
تو ارتعاشات یه دایره به میله وصل بود فرکانس میله چند بود؟فرکانس دایره که صفر بود
جز ترمودینامیک که 45 داشت اولش بقیش رو یادم نمیاد..یادمه تو سوال ترمودینامیک 45 کنار هم بودن:دی حالا شاید هم اشتباه میکنم:دی

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پایداریشو باید بررسی میکردی؟بررسی کردی؟من همینکه 0 رو دیدم زدم اصلا بقییه گزینه ها رو نگاه نکردم
تا الان نشده در این چند سال اخیر این نوع تستا نیاز به پایداری داشته باشه مگر اینکه خطا رو بده و k رو بخواد که اونوقت نگاه میکنی k پایداری ایجاد میکنه یا نه!

dma

عضو جدید
شاختش والا من سوال دوم ماشينكاري رو sin20 درجه رو اشتباه حساب كردم تستاي سيستمو اصلا نزدم هيدروليك دو تا زدم يكيشو شك دارم .مديريتم اوليش زدم همون كه گفته بود پرسش از كارگران دوميشم اودم حساب كتاب كنم وقتم ته كشيد.راستي اون سوال علم مواد اتماهي bcc تو اون صفحه 1.5 يا 2؟هيدروليك راندمان رو چند درآورديد؟
سوال اول ماشینکاری میشد سرعت بالا؟! سوال 2 هم که توان بود 541 جوابش میشد سوال کنترل عددی هم که درمورد اندازه گیری بود کلااا از بیخ و بن غلط بود چون جواب درستش علط تایپی داشت ولی من چون مطمئنم اینا همون گزینه غلط رو تاثیر میدن من زدمش. سوال کد نویسیش هم میشد جفت غلط سوال قالب کشش هم میشد (دی)ماتریس اون یکی سوال قالب هم من زدم سختی فنر بالایی بیشتر از پایینی چون پایینی تغییر مکانش بیشتر هست. سوال آخر مدیریت هم 529 اینا بود عددش فک کنم و تعداد دور در 5 دقیقه هم 1990 میشد! کلا مردشور برده ها بشدت امتحانشون نیازمند ماشین حساب بود من که فقط مثه دبستانیها برگم پر ضرب و تقسیم بود!!!
علم مواد هم من بین 1.5 و 2 شک داشتم ولی چون مخرج 1.5 رادیکال 3 بود اگه اشتباه نکنم البته .من همون 2 رو زدم،

من کلا 12 تا زدم دیگه درست و غلطش با خداست!!!!!!!!​

آخرین ویرایش:

force

عضو جدید

شرط براده پیوسته فکر کنم زاویه براده زیاد بود
منم بدجوری سر همین 20 درجه ضرر کردم
مدیریت منم گزینه mrp را زدم تویه ارشد سپاهان بهش یه اشاره ای کرده بود ولی درستش را نمیدونم
هیدرولیک من 3 تا را زدم ولی فهمیدم یکیش حواسم به پمپ دبی متغیر نبوده
فکر کنم یکیش 80 بود ویکی دیگه 20 ولی 20 باید بیشتر باشه چون پمپ دبی متغیر بوده
2 اتم هم ماله fcc هستش و احتمالا 1.5 بوده برای bcc که جواب با این حساب میشه .../3

از همه دردناک تر محاسبه n در 5 دقیقه بود با اینکه صورت سوال را خوندم و فهمیدم باید در 5 ضرب کنم بازم یادم رفت(((اصلا کل کنکور یه طرف اشتباهی که تویه این تست کردم یه طرف))
اندازه گیری هم یکی با اطلاعات عمومی زدم

درمورد نحوه اندازه گیری در cnc شاید بشه گفت هر کدوم مزایایی دارند چون غیر مستقیم ارزان و بی دقت و تازه بسته به نوع سیستم موتور cnc داره و مستقیم با دقت و گران ...
درهر صورت همین گزینه هم یه جوری اشتباه ولی به نسبت سایر گزینه ها که درست تر بود من این را زدم

آخرین ویرایش:

siavash_m689

عضو جدید
بچه های کرج فکر کنم امروز روزفوق العاده سگی داشن یکی از دوستانم که کرجه که حسابی گریش درومده بود نمیدونم جریان این پوشش پلاستیکی چی بوده! این متن رو تو سایت آقاسی خوندم

پای کوه کرج در دانشگاه پیام نور وقتی آزمون رو وسط زمستون در یک شب سرد در فضای باز با پوشش پلاستیک شروع میکنی.بعد یکساعت دیگه به
سختی و آسونی سوالات فکر نمیکنی دیگه به هزینه کلاسای ارشد فکر نمیکنی دیگه حتی به 9ماه وقتی که برای کنکور گذاشتی فکر نمیکنی بلکه فقط به دستشویی فکر میکنی! وقتی بعد مدت یه ربع مسافت تو صف دستشویی قرار میگیری!میبینی دانشجوا باهم سوالارو چک میکنن اونوقت دیگه به سختیو آسونی سوالای ریاضی فکرنمیکنی وقتی بعد سه ربع برمیگردی سرجلست صدای هق هق گریه دانشجوهارو میشنوی به سختی آسونی سوالا فکر نمیکنی بلکه به بودجه 500هزاران میلیاردی فکر میکنی که حتی ذره اش برای فراهم کردن جایی برای آزمون کارشناسی ارشد هزینه نمیشه.خوشبحالت
که میتونی در مورد آزمون کارشناسی ارشد نظر بدی...

dma

عضو جدید
شرط براده پیوسته فکر کنم زاویه براده زیاد بود
منم بدجوری سر همین 20 درجه ضرر کردم
مدیریت منم گزینه mrp را زدم تویه ارشد سپاهان بهش یه اشاره ای کرده بود ولی درستش را نمیدونم
هیدرولیک من 3 تا را زدم ولی فهمیدم یکیش حواسم به پمپ دبی متغیر نبوده
فکر کنم یکیش 80 بود ویکی دیگه 20 ولی 20 باید بیشتر باشه چون پمپ دبی متغیر بوده
2 اتم هم ماله fcc هستش و احتمالا 1.5 بوده برای bcc که جواب با این حساب میشه .../3

از همه دردناک تر محاسبه n در 5 دقیقه بود با اینکه صورت سوال را خوندم و فهمیدم باید در 5 ضرب کنم بازم یادم رفت(((اصلا کل کنکور یه طرف اشتباهی که تویه این تست کردم یه طرف))
اندازه گیری هم یکی با اطلاعات عمومی زدم

درمورد نحوه اندازه گیری در cnc شاید بشه گفت هر کدوم مزایایی دارند چون غیر مستقیم ارزان و بی دقت و تازه بسته به نوع سیستم موتور cnc داره و مستقیم با دقت و گران ...
درهر صورت همین گزینه هم یه جوری اشتباه ولی به نسبت سایر گزینه ها که درست تر بود من این را زدم
آخه گفته بود مزایا ومعایبی هر کدوم دارن که نمیشه گفت کدوم دقتش بیشتره!!!!!!! در صورتیکه ما میدونیم مستقیم دقتش بیشتره...

siavash_m689

عضو جدید
ساخت و تولید ؛علم مواد من اونی که صورتش 3 بود رو زدم تعداد اتم ها 1.5 میشد که ضرب در 2 از 1/2 مخرج (در مساحت مثلث) میشه

سوال اول میشد زاویه براده زیاد، سرعت زیاد تو گزینه ها نبود سرعت پیشروی بود گویا، درست نمیگم؟

سوال دوم هم یک نیرو 2200 با زاویه 70 درجه از سمت قلم به سمت قطعه دورانی وارد میشد فکر کنم باید نیروی مماسی رو بدست میآوردیم و تقسیم بر 5*3.14 میکردیم؟؟ کلا تکراری سال 86 بود تو سوال چه چیزی میخواست دقیقا؟ توان مصرفی رو میخواست یا توان مخصوص؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا