اگه یکی بهت متلک بندازه؟؟؟؟

middbox

کاربر بیش فعال
نکنه فرهنگو باید از امثال شوما یاد بگیریم؟ شوما میدونین فرهنگ چیه کافیه قبلشم برین آداب معاشرت یاد بگیرین بعد بیاین نظر بدین

من حوصله یاد دادن به تو رو ندارم ،1- چون یاد نمیگیرید 2- مال این حرفا نیستید 3-فرهنگ ایرانی چه به ......4- بیخیال خون خودمو کثیف نمیکنم

از همه معذرت میخوام( مجبور شدم به ایشون همچین جوابیبدم (چند جایی ایشون به من توهین کرده بودن)

شمام دیگه کشش نده................. زشته

samras

عضو جدید
من اصن شوما رو نمیشناسم نمیخوامم بشناسم پس تو نه شووووووما یه؟؟؟و حال ندارم بات کل کل کنم اما تو ازین ناراحتی ک بهت صفر دادم سعی کن انتقاد پذیر باشی و باجنبه درضمن شوما بد صحبت کردین ک من جوابتونو دادم انگار خوددرگیری دارین دلم نمیخواد شخصیتم توی باشگا با دهن ب دهن شدن با شوما خدشه دار بشه...........شوما آداب رفتار با 1 خانومو نابلدین////////باااااااااااااااااااااااااااای

engineer.sh

عضو جدید
اصلا سرمم بالا نمیارم ببینم کی بود
فقط سرعت راه رفتنمو بیشتر میکنم که زودتر ازش دور بشم

sft

عضو جدید
یه چک نر و ماده طلبش..............

چه خشننننننننننننننننننننننننننننن!

هیسکی تاحالا جرات نکرده بهم متلک بندازه!....چون اصولا کارم به کار کسی نیست...تا سربه سر کسی نذاری مطمئن باش کاری باهات ندارن!!
بعدشم اگه انداختن.....باید دونست که بعضی از متلکا ارزش جواب دادن ندارن ولی بعضیا رو باید جواب داد!!

wishing

عضو جدید
من هيچوقت نميتونم خندمو كنترل كنم... اينجور مواقع سعي ميكنم نخندما اما آخرش ميخندم:biggrin:

baran1993

عضو جدید
سرمو میندازم پایین با سرعت نور از اونجا میرم توو راه هم میخندم!

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
اگه 1-2 بار بشه چیزی نمیگم. ولی اگه ادامه بده بد میشه اوضاع.

engin-m

عضو جدید
یه سری یادمه با یه برادر(بسیجی) داشتیم میرفتیم دو تا دختر از روبرو می اومدن به ما که رسیدن متلک انداختن برادر که سرش پایین بود منم فقط نگاه کردم

baharet

عضو جدید
هیچی کاری نمی کنم به راه خودم ادامه می دم اونم چون فکر می کنه من متلکشو نشنیدم بلند تر می گه ولی بازم حالشو نمی گی رم سره جلسه امتحان که التماس می کنه تا بهش تقلب بدم نگاش می کنم می خندم به روش بلند می شم برگمو تحویل می دم بعد کلی به حالش می خندم ء<من این کارو1بار با ی بنده خدا انجام دادام>:w15::w15::w15:

ousta mozhde

عضو جدید
اگه دلش با یه متلک خوش میشه بذار بگه اما خدایی بی محلی از همش بیشتر جواب میده

بالا