درخواست کتاب های برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

obalit88

عضو جدید
سلام
حل المسائل (solution) برای کتاب معروف Analysis and Design of Analog Integrated Circuits by Paul R. Gray رو میخواستم.
ممنونم

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
حل المسائل (solution) برای کتاب معروف Analysis and Design of Analog Integrated Circuits by Paul R. Gray رو میخواستم.
ممنونم

بله دوست عزیز، این کتاب:

سلام.
از اینجا می توانید لینک دانلود خود کتاب به همراه حل المسایلش رو به زبان اصلی پیدا کنید.
اینجا هم لینک مستقیم دانلود فصل به فصل حل المسائل ارائه شده است ولی مشخص نیست از کدوم ورژن کتاب هست، پیشنهاد می کنم یک فصل رو دانلود کنید ببینید درسته یا نه.

computer_soft

اخراجی موقت
درخواست کتاب حل تمرین میکروکنترلرهای AVR ***فوری***

درخواست کتاب حل تمرین میکروکنترلرهای AVR ***فوری***

سلم کتاب حل نمرین های میکروکنترلر های AVR از مهندس عاملی و انتشارات امید مهر رو میخواستم هر کی داره لینکشو بذاره
مرسی

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلم کتاب حل نمرین های میکروکنترلر های AVR از مهندس عاملی و انتشارات امید مهر رو میخواستم هر کی داره لینکشو بذاره
مرسی
سلام. کتاب های ایرانی برای رعایت حق ناشران و مولفان برای دانلود قرار داده نمی شود، مگر کتاب هایی که با رضایت ناشر در اینترنت منتشر شده باشد.

computer_soft

اخراجی موقت
سلام. کتاب های ایرانی برای رعایت حق ناشران و مولفان برای دانلود قرار داده نمی شود، مگر کتاب هایی که با رضایت ناشر در اینترنت منتشر شده باشد.

تو اینترنت هستش قبلاً خودم گرفته بودم از نت ، فرمت شد و دیگه نتونستم ریکاوری کنم

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام
دنبال حل المسایل کتاب الکترونیک صنعتی رشید میگردم اگه کسی از دوستان یه لینک بده خیلی ممنون میشم.

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام برا دروس معادلات و رياضي دو و مدار يك و فيزيك دو چه كتابايي رو ژيشنهاد ميديد؟

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام برا دروس معادلات و رياضي دو و مدار يك و فيزيك دو چه كتابايي رو ژيشنهاد ميديد؟
سلام
معادلات : بویس
ریاضی 2 : توماس
مدار 1 : جبه دار
فیزیک 2 : هالیدی
البته اینها عمومی ترین و پر استفاده ترین منابع هستند و ممکنه استاد شما از منبع دیگری تدریس کنه.

ضمنا یک سوال رو در تاپیک های مختلف تکرار نکنید. با تکرار کردن زودتر به جواب نمی رسید.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی

تو اینترنت هستش قبلاً خودم گرفته بودم از نت ، فرمت شد و دیگه نتونستم ریکاوری کنم
مگه خودتان نمیگید انتشارات امید مهر، پس کتاب صاحب داره اگر خودشان برای دانلود گذاشته بودند تو سایت خودشون می گذاشتند

سلام
دنبال حل المسایل کتاب الکترونیک صنعتی رشید میگردم اگه کسی از دوستان یه لینک بده خیلی ممنون میشم.
سلام.
من فعلا این لینک ها رو پیدا کردم، این لینک ها رو ببینید، از جستجوی پیشرفته سایت هم استفاده کنید راحت تر پیدا می کنید .
1 و 2

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام.
من فعلا این لینک ها رو پیدا کردم، این لینک ها رو ببینید، از جستجوی پیشرفته سایت هم استفاده کنید راحت تر پیدا می کنید .
1 و 2
دستت درد نکنه من خود کتاب رو دارم ولی برای امتحان ترم دنبال حل المسائلش میگشتم که جوابها و راه حل هام رو با اون مقایسه کنم
اگه اونو پیدا کردید که عالی میشه
اگر هم پیدا نشد یا نیست ممنون بخاطر زحماتتون:gol:

infinity31

عضو جدید
درخواست حل المسائل نظریه اساسی مدارها و شبکه ها

درخواست حل المسائل نظریه اساسی مدارها و شبکه ها

من از هر جا دانلود کردم کیفیتش اونقد افتضاح بود که اصلا نمی شد از روش خوند. اگه کسی با کیفیت خوبشو داره حتی اگه حل المسائل سورس انگلیسیش (Basic Circuit Theory)باشه ممنون می شم اینجا بذاره.

واقعا لازم دارم !

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دنبال حل المسایل حساب دیفرانسیل انتگرال اپوستل هستم.هر دو جلد ولی جلد دوم خیلی ضروری هست.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
دنبال حل المسایل حساب دیفرانسیل انتگرال اپوستل هستم.هر دو جلد ولی جلد دوم خیلی ضروری هست.
متاسفانه یافت نشد.
کتاب خیلی کمیابی هست، اکثر دانشگاهها توماس رو تدریس می کنند و آپوستل زیاد طرفدار نداره گویا.

hts1369

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
متاسفانه یافت نشد.
کتاب خیلی کمیابی هست، اکثر دانشگاهها توماس رو تدریس می کنند و آپوستل زیاد طرفدار نداره گویا.
اره ولی تمرینهای توماس خیلی ابکی هست ولی اپوستل تمرینهای سخت تر و جالبتری داره
منظور من انگلیسیش بود ها میدونم فارسی گیر نمییاد.

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
معادلات : بویس
ریاضی 2 : توماس
مدار 1 : جبه دار
فیزیک 2 : هالیدی
البته اینها عمومی ترین و پر استفاده ترین منابع هستند و ممکنه استاد شما از منبع دیگری تدریس کنه.

ضمنا یک سوال رو در تاپیک های مختلف تکرار نکنید. با تکرار کردن زودتر به جواب نمی رسید.

سلام استاد خيلي مرسي دم شما گرم
درباره معادلات كتاب شيدفر چه طوريه؟
رياضي دو هم غير از توماس ديگه چي خوبه كار ندارم كه استادا اينو معرفي ميكنن چون ترم اول هم برا رياضي يك توماس رو ميگفتن به عنوان كتاب اصلي و مرجع برا تدريس ولي خود استادمون هم زياد توصيه برا استفاده از اين كتاب نداشت بچه هام كه ازش استفاده ميكردن ازش راضي نبودن و ميگفتن تمريناش ابكيه و در كل ازش راضي نبودن. نظرتون درباره ادامز و اپوستل چيه؟
مدار يك هم تقريبا همه همين كتاب رو معرفي ميكنن انگار كتاب خيلي خوبيه
فيزيك دو هم ديگه غير از هاليدي فك نكنم كتاب مناسب ديگه اي باشه چون هم مرجع هست و هم سوالات خوبي داخلش هس و همه همين رو معرفي ميكنن

اره شما درست ميگي نبايد يه سوال رو تو چنتا تاپيك بپرسم خب تازه كارم ممنون از تذكرت حتما يادم ميمونه

آخرین ویرایش:

ali_511

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
یکی میتونه کتاب جبر خطی گیلبرت استرانگ ادیشن 4 رو برام پیدا کنه؟؟؟؟
من خودم تو تو ebookee.org اما لینک دانلودشو ایران ***** کرده بعدشم نمیدونم ادیشن چندشه؟
ممنون میشم

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام استاد خيلي مرسي دم شما گرم
درباره معادلات كتاب شيدفر چه طوريه؟
رياضي دو هم غير از توماس ديگه چي خوبه كار ندارم كه استادا اينو معرفي ميكنن چون ترم اول هم برا رياضي يك توماس رو ميگفتن به عنوان كتاب اصلي و مرجع برا تدريس ولي خود استادمون هم زياد توصيه برا استفاده از اين كتاب نداشت بچه هام كه ازش استفاده ميكردن ازش راضي نبودن و ميگفتن تمريناش ابكيه و در كل ازش راضي نبودن. نظرتون درباره ادامز و اپوستل چيه؟
مدار يك هم تقريبا همه همين كتاب رو معرفي ميكنن انگار كتاب خيلي خوبيه
فيزيك دو هم ديگه غير از هاليدي فك نكنم كتاب مناسب ديگه اي باشه چون هم مرجع هست و هم سوالات خوبي داخلش هس و همه همين رو معرفي ميكنن

اره شما درست ميگي نبايد يه سوال رو تو چنتا تاپيك بپرسم خب تازه كارم ممنون از تذكرت حتما يادم ميمونه
سلام. شما لطف دارید ولی من استاد نیستم، دانشجوی ترم آخر هستم، دوست عزیز من رو تجربه خودم این کتاب ها رو معرفی کردم و ممکنه دیگران نظر دیگری داشته باشند. کتاب شیدفر رو شناخت ندارم برای ریاضی 2 هم اگر می خواهید کتاب دیگری بخوانید کتاب زیاده. هر کتابی که اسمش حساب دیفرانسیل و انتگرال باشه می توانید استفاده کنید از لیتهلد گرفته تا سیلور من و چند کتاب دیگر.

سلام به همه
یکی میتونه کتاب جبر خطی گیلبرت استرانگ ادیشن 4 رو برام پیدا کنه؟؟؟؟
من خودم تو تو ebookee.org اما لینک دانلودشو ایران ***** کرده بعدشم نمیدونم ادیشن چندشه؟
ممنون میشم
سلام. عنوان کامل انگلیسی کتاب رو اینجا بنویسید. لینک ebookee رو هم بدهید.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
Gilbert Strang linear algebra and its applications
البته من ادیشن 4 این کتاب رو لازم دارم
اینم لینکebookee

http://ebookee.org/Gilbert-Strang-linear-algebra-and-its-applications_399344.html
ویرایش 4 کتاب

Linear Algebra and Its Applications 4ed
by: Gilbert Strang

لینک دانلود :
http://ifile.it/4poscd/__Linear_Algebra_and_Its_Applications__4ed_.l_2x3j7526xznx53.pdf

zarazad

عضو جدید
تکنولوژی ساخت نیمه هادی ها - زی

تکنولوژی ساخت نیمه هادی ها - زی

سلام
کسی pdf این کتاب رو داره؟البته ترجمش

این کتاب چند سال تجدید چاپ نشده و تقریبا نایاب

لطفا کمک کنید:(

anishtain_bahosh

عضو جدید
manual solution time harmonics electromagnetic fields,harington,rager f. لینک دانلود تمام فصولش رو میخوام اگه کسی می تونه کمکم کنه:redface:

rezanikpayam

عضو جدید
با سلام
کتاب زیر را لازم داشتم باسپاس

Electrical Safety Engineering
W. Fordham-Cooper (Author)

Shahab

مدیر تالار عکس
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به اساتيد
من كتاب معادلات ديفرانسيل بيژن طاهري رو براي دانلود ميخاستم ممنون ميشم

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب های ایرانی دارای حق نشر برای دانلود ارائه نمی شود. کتاب های لاتین هم در صورت موجود بودن لینک دانلود، ارائه می گردد.

farizin

عضو جدید
Gilbert Strang linear algebra and its applications
البته من ادیشن 4 این کتاب رو لازم دارم
اینم لینکebookee

http://ebookee.org/Gilbert-Strang-linear-algebra-and-its-applications_399344.html
علی جان، من این لینک رو دیدم
این لینک هم ارجاع میشه به یه لینک 4shared که فایلش delete شده
چاپ سومش هست..اما چهارمش
!
خوشبختانه لینک آخری که دادی معتبر بود;)

ar.noorian

عضو جدید
کاربر ممتاز
نياز فوري

نياز فوري

سلام دوستان
من نياز فوري به اين كتاب دارم...خواهشا نگيد نيست نميشه پيدا نشد نگرد نيست پوليه و از اين حرف ها:biggrin:

Digital Watermarking and Steganography

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا