كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کسی میدونه عکسای کتاب معماری جهان ابراهیم زارعی و از کجا میتونم بیارم؟
البته با کیفیتو ترجیحا رنگی
دقیقا همون عکسم نباشه مهم نیس

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
کسی میدونه عکسای کتاب معماری جهان ابراهیم زارعی و از کجا میتونم بیارم؟
البته با کیفیتو ترجیحا رنگی
دقیقا همون عکسم نباشه مهم نیس

اگر اسم بناها رو بگذارید شاید بتونم کمکتون کنم! در مورد کلیساهای دوران گوتیک هم از روی "هنر در گذر زمان" یه مجموعه جمع کردم اگر خواستید بگید براتون میل کنم!

sohrab...

عضو جدید
اگر اسم بناها رو بگذارید شاید بتونم کمکتون کنم! در مورد کلیساهای دوران گوتیک هم از روی "هنر در گذر زمان" یه مجموعه جمع کردم اگر خواستید بگید براتون میل کنم!
دوست عزیز میشه خواهشا برای من هم میل کنید sunny_sohrab@yahoo.com
ممنون میشم

memar-86

عضو جدید
سلام
كسي ميتونه در باره طراحي نمايشگاه(گالري) كمكي بهم بكنه
در مورد پارتيشنها و اطاقك ها
و فضاهاي مورد نياز و ابعاد و اندازه ها
فرق نمايشگاه موقت ودائم
در ضمن نمايشگاهي كه بايد طراحي كنم بايد 150 متر مربع باشه!!!

تبسم

عضو جدید
از کسانی که سازه های فلزی پاس کردن میشه بگن بیشتر در مورد چی صحبت میشه محاسباتی؟یا.....................ممنون میشم مرسی .و اینکه اساتید چه کتابی رو معرفی کردن.ممنونم

تبسم

عضو جدید
روشهای طراحی و تولید صنعتی و تاسیسات مکانیکی در مورد این دوتا درس تاپیکی اینجا نداریم درسته؟؟ میشه کسایی که در مورد این دو درس اطلاعات دارند این کارو بکنن تا همه استفاده کنیم ممنون

سعیده معمار

عضو جدید
:gol:سلام بچه ها.تو رو خدا کمکم کنید همین امروز خواهش میکنم:cry::(.خیلی ضروریه.راستش استادمون گفته تعریف از معماری/ایده/روند طراحی/زمان/شکل از نظر 4نفر اشهور ارایه بدین که تا اخ ترم حدودا 16 از این تمرین ها میده ما باید برای ارایه این تمرین ها مقدمه منبع مشخصات و نتیجه گیری هم داشته باشیم گذشته از این مساییل مشکل من اینه که چه جوری ارایه بدم با چه طرحی تو رو خدا کمک کنید بهم ایده بدین.مثلا یکی از بچه ها کفته میخواد با اینا یه پازل درست کنه اما من نمیدونم چیکار کنم تورو خدا کاش هیچ وقت توی این موقعیت من قرار نگیرید.خیلی داغونم.در ضمن بگم که من ترم 3 کارشناسی پیوسته ام.اما چون این ترم تازه انتقالی گرفتم فکر میکنم کمتر از اونام.تورو خدا نظارین با این یه جلسه من تو این کلاس نابود بشم.لطفا............:cry::(:cry::gol:

سـعید

مدیر بازنشسته
از کسانی که سازه های فلزی پاس کردن میشه بگن بیشتر در مورد چی صحبت میشه محاسباتی؟یا.....................ممنون میشم مرسی .و اینکه اساتید چه کتابی رو معرفی کردن.ممنونم
درس سازه فلزی مباحثی از قبیل طراحی تیر , پل و ستون رو در بر میگیره که البته با توجه به مباحث معرفی شده از طرف دانشگاه به اسلتید ممکنه دارای تفاوت های جزئی باشه ولی کلیات اون شبیه به همین مباحثی بود که من عرض کردم...
کتاب هم معمولا معرفی نمی کنن و ملاک برای امتحان جزوه خود استاد ست...
اگر دروس ایستایی 1 و 2 رو خوب متوجه شده باشید این درس شباهت زیادی به همان درس ها داره...
موفق باشید..

سعیده معمار

عضو جدید
حتما سر بزنین خواهش میکنم.یه دنیا ممنون میشم نظر بدین

حتما سر بزنین خواهش میکنم.یه دنیا ممنون میشم نظر بدین

:gol:سلام بچه ها تورو خدا تا اخر امشب کمکم کنین مسیله مهمی یه.ازتون خواهش میکنم.تورو خدا این لطف رو در حق من بکنین.خواهش میکنم.توروخدا منتظر کمکمتون هستم امشب...

hossein1320

عضو جدید
درخواست راهنمایی از معماران عزیز

درخواست راهنمایی از معماران عزیز

سلام

سوال من از شما این است که برای سقف کاذب سرویس و حمام از چه موادی استفاده کنم ؟

سعیده معمار

عضو جدید
لطفا منو تنها نذارین

لطفا منو تنها نذارین

بچه ها سلام.میدونم باید سوالمو توی تاپیک سوالات مطرح میکردم اما دیدم کسی جواب نداد تورو خدا من فردا باید کارم و تحویل بده خواهش میکنم یه سر بزنین به همون تاپیک که باید سوالامونو مطرح کنیم در مورد درخواستم اونجا توضیح دادو امشاالله هیچ وقت به حالو روز من نیفتین.تورو خدا تنهام نذارین من اول امیدم به خدا وبعد به شماهاست.اگه این لطفو در حقم بکنین یه دنیا ممنونتون میشم.بازم ازتون خواهش میکنم مثل همیشه کمکم کنین من بهتون احتیاج شدیدی دارم.کمککککککککککککککککک:cry:

معمارباشی

عضو جدید
سعيده جان به خدا دارم فكر مي كنم ... يك هو نگي اينا چقدر بي معرفتند ... ولي هيچي به ذهنم نمي اد ... نمي دونم ... شايد بتوني يه مجسمه بسازي (قوه تخيل خيلي بالايي مي خواهد ... + ... قدرت بيان بالا)
مثلا براي هر كدوم يه عنصر تعريف كني بعد با هم تركيب كني ... كه يكي بشن ... بازم فكر مي كنم ببينم چي به ذهنم مي رسه ....!!!

معمارباشی

عضو جدید
:gol:سلام بچه ها.تو رو خدا کمکم کنید همین امروز خواهش میکنم:cry::(.خیلی ضروریه.راستش استادمون گفته تعریف از معماری/ایده/روند طراحی/زمان/شکل از نظر 4نفر اشهور ارایه بدین که تا اخ ترم حدودا 16 از این تمرین ها میده ما باید برای ارایه این تمرین ها مقدمه منبع مشخصات و نتیجه گیری هم داشته باشیم گذشته از این مساییل مشکل من اینه که چه جوری ارایه بدم با چه طرحی تو رو خدا کمک کنید بهم ایده بدین.مثلا یکی از بچه ها کفته میخواد با اینا یه پازل درست کنه اما من نمیدونم چیکار کنم تورو خدا کاش هیچ وقت توی این موقعیت من قرار نگیرید.خیلی داغونم.در ضمن بگم که من ترم 3 کارشناسی پیوسته ام.اما چون این ترم تازه انتقالی گرفتم فکر میکنم کمتر از اونام.تورو خدا نظارین با این یه جلسه من تو این کلاس نابود بشم.لطفا............:cry::(:cry::gol:

سعيده جان دباره متنت رو خوندم ... فكر كنم منظورت رو اشتباه متوجه شدم ...
يه خورده موضوع رو باز مي كني؟

سعیده معمار

عضو جدید
کمککککککککککککککککککک

کمککککککککککککککککککک

سعيده جان دباره متنت رو خوندم ... فكر كنم منظورت رو اشتباه متوجه شدم ...
يه خورده موضوع رو باز مي كني؟
سلام معمار باشی جان به خدا دارم امیدوار میشم همین که ارزش برام قایل شدی یه دنیا ازت ممنونم.ببین استادمون گفته هر جلسه برا خونه یه تمرین میده که ما میتونیم اون رو به هر شکلی که م:cry::(یخوایم ارایه بدیم مثل فیلم عکس متن ماکت یا شیت.یعنی تا اخر ترم حدودا 16از این کارا انجام دادیم .قراره اخر ترم کارامون نمایشگاه بشه و نحوه ارایه این 16 طرح براش مهمه مثلا یه جعبه بسازم و اون 16 کار رو بذارم توشو تحویل بدم.اما این که بخوام جعبه بسازم کار جالبی نیست.اصلا نمیدونم اگه بخوام فردا کارم که هم متن داره هم چند تا شکل چه طوری ارایه بدم ؟اگه خواستم توی شیت ارایه بدم کجاش چی بنویسم یا انازه شیتم چقدر باشه دیگه این که اگه شیت ارایه دادم باید یه طوری ارایه بدم که مثلا بعدا این 16 شیت رو کنار هم بذارم یه طرح جالب در بیاد .تورو خدا کمکم کن.شرمنده سرت رو درد اوردم.

zhsaffar

عضو جدید
سلام معمار باشی جان به خدا دارم امیدوار میشم همین که ارزش برام قایل شدی یه دنیا ازت ممنونم.ببین استادمون گفته هر جلسه برا خونه یه تمرین میده که ما میتونیم اون رو به هر شکلی که م:cry::(یخوایم ارایه بدیم مثل فیلم عکس متن ماکت یا شیت.یعنی تا اخر ترم حدودا 16از این کارا انجام دادیم .قراره اخر ترم کارامون نمایشگاه بشه و نحوه ارایه این 16 طرح براش مهمه مثلا یه جعبه بسازم و اون 16 کار رو بذارم توشو تحویل بدم.اما این که بخوام جعبه بسازم کار جالبی نیست.اصلا نمیدونم اگه بخوام فردا کارم که هم متن داره هم چند تا شکل چه طوری ارایه بدم ؟اگه خواستم توی شیت ارایه بدم کجاش چی بنویسم یا انازه شیتم چقدر باشه دیگه این که اگه شیت ارایه دادم باید یه طوری ارایه بدم که مثلا بعدا این 16 شیت رو کنار هم بذارم یه طرح جالب در بیاد .تورو خدا کمکم کن.شرمنده سرت رو درد اوردم.

دوست خوبم از ديشب دارم فكر ميكنم به تكليفي كه بهتون دادن اما درست متوجه نشدم.الانم سوالم اينه كه مگه فرمت همه تحويلها بايد يكي باشه؟يعني اگه الان شيت بدي 15 تاي ديگه رو هم بايد شيت بدي؟
مثلا براي شيت هم استاد ما ميگفت فكر نكنين شيتتون بايد حتما مثل اكثر شيتا تخت و مستطيلي و بدون طرح باشه.حتي براي شكل شيت طرح بدين..مثلا ميگفت شيتتون با يه طرح جالب تا شه و از اين قبيل...منم يه طرح دارم واسه شيت اگه تونستم ميذارم رو همين تاپيك تا ببيني...ولي ارايش و كمپوزيسيونش به عهده خودت...يكم هم اعتماد به نفس داشته باش و به خودت مطمئن باش.مطمئن باش كه ميتوني. اينجوري ميتوني فكرت رو جمع كني و بهتر به مساله ات فكر كني.
موفق باشي

آخرین ویرایش:

zhsaffar

عضو جدید

اينم از طرحي كه گفتم.اگه كيفيتش بده ببخش با حداقل امكاناته!فقط ميخواستم قبل از اينكه برم دانشگاه بذارمش رو سايت.
حالا توضيحش:شيت سه قسمت داره.بعبارت ديگه دو لايه داره.لايه اول به مستطيل ساده است (البته به سليقه خودت ميتوني شكلهاي ديگه اي هم بهش بدي ولي من با در نظر گرفتن وقتي كه داري مستطيل پيشنهاد دادم كه در آوردن طرح وقتت رو نگيره.) كه بالا و پايينش ريل داره براي حركت كشويي دو قسمت لايه دوم.
لايه دوم از دو قسمت تشكيل ميشه كه توي هم جفت ميشن و پشتشون هم زبونه داره براي حركت كشويي روي ريلهاي لايه اول.
يه سري مطالب روي دو قسمت لايه دوم قرار ميگيره و وقتي اونها رو از به حالت كشويي باز ميكنيم مطالب لايه اول رو ميبينيم.ذيگه اميدوارم واضح باشه.
اميدوارم كمكت كنه.

سعیده معمار

عضو جدید
اينم از طرحي كه گفتم.اگه كيفيتش بده ببخش با حداقل امكاناته!فقط ميخواستم قبل از اينكه برم دانشگاه بذارمش رو سايت.
حالا توضيحش:شيت سه قسمت داره.بعبارت ديگه دو لايه داره.لايه اول به مستطيل ساده است (البته به سليقه خودت ميتوني شكلهاي ديگه اي هم بهش بدي ولي من با در نظر گرفتن وقتي كه داري مستطيل پيشنهاد دادم كه در آوردن طرح وقتت رو نگيره.) كه بالا و پايينش ريل داره براي حركت كشويي دو قسمت لايه دوم.
لايه دوم از دو قسمت تشكيل ميشه كه توي هم جفت ميشن و پشتشون هم زبونه داره براي حركت كشويي روي ريلهاي لايه اول.
يه سري مطالب روي دو قسمت لايه دوم قرار ميگيره و وقتي اونها رو از به حالت كشويي باز ميكنيم مطالب لايه اول رو ميبينيم.ذيگه اميدوارم واضح باشه.
اميدوارم كمكت كنه.

[/quot
به خدا شرمنده که همتونو تو زحمت انداختم.از معمار باشی عزیز هم تشکر ویزه میکنم.نمیدونم از عهدش بخوبی بر بیام یا نه اما نهایت تشکر رو ازت میکنم.راستش بای:gol:د بگم خودمم قبول دارم اعتماد به نفسم منفیه اما دلیل داره که نمیتونم بگم اما امیدوارم از امروز تقویتش کنم.راستی اکه کارم خوب از اب دراومد حتما میذارش تو سایت.یه دنیا ممنون.کاش میشد دکمه تشکرم رو برات بیش از یه بار یعنی به اندازه تمام دنیا برات بزنم.خیلی لطف کردی.شرمنده ...:gol::gol:

سـعید

مدیر بازنشسته
سعیده جان اگر منظورت رو خوب متوجه شده باشم شما فقط طریقه ارائه کارهاتون به استاد رواحتیاج دارین ؟؟؟

zhsaffar

عضو جدید
يه سوال داشتم ...اين نظر سنجي رو كي اضافه كرده؟اونم يه اين تاپيك!:surprised:اونم با اين سوال!جواباش هم بله و خيره!:surprised:

sheinis

عضو جدید
بچه ها سلام.میدونم باید سوالمو توی تاپیک سوالات مطرح میکردم اما دیدم کسی جواب نداد تورو خدا من فردا باید کارم و تحویل بده خواهش میکنم یه سر بزنین به همون تاپیک که باید سوالامونو مطرح کنیم در مورد درخواستم اونجا توضیح دادو امشاالله هیچ وقت به حالو روز من نیفتین.تورو خدا تنهام نذارین من اول امیدم به خدا وبعد به شماهاست.اگه این لطفو در حقم بکنین یه دنیا ممنونتون میشم.بازم ازتون خواهش میکنم مثل همیشه کمکم کنین من بهتون احتیاج شدیدی دارم.کمککککککککککککککککک:cry:
سلام.....
دوست عزیز اگه اونجا جوابتونو ندادن یا سوالتونو دقیق مطرح نکردین یا کسی نتونسته کمکتون کنه زدن تاپیک اضافه کمکی نمی کنه ...........مطمئن باشین بچه ها اون تاپیک رو هم نگاه می کنن

jooyandeh

عضو جدید
پايان نامه

پايان نامه

سلام
بازم به راهنمايي هاي ارزشمند شما دوستان نياز دارم
اين عكس هاي ماكت اتود پايان نامه ام با موضوع "مركز گفتگوي جوانان " است http://i38.tinypic.com/5cj59s.jpg http://i38.tinypic.com/5cj59s.jpg كه در اين حجم فضاهاي گفتگو و اداري قرار ميگيرد ولي براي حجم آمفي تاتر و كتابخانه و محل قرارگيريشون و تركيب با اين حجم به راه حل مناسبي نمي رسم.سايت هم باغ زرتشتيان خيابان شيراز جنوبي تهران است، اگر راهنماييم كنيد ممنون ميشم.

سعیده معمار

عضو جدید
سعیده جان اگر منظورت رو خوب متوجه شده باشم شما فقط طریقه ارائه کارهاتون به استاد رواحتیاج دارین ؟؟؟
سلام.بله درست متوجه شدی اگه راهنماییم کنی ممنون میشم.چون 16 تا تحویل دارم میتونم نحوه ارایه ام رو تغییر بدم :heart::gol:وبازم ممنون:gol::D

mesaran

عضو جدید
سلام وچند سوال

سلام وچند سوال

به نظر شما موضوع پروژه طرح 4 چه می تواند باشد.
در درس تأسیسات چه چیزهایی می خوانیم و آیا کسی در این رابطه جزوه ای دارد.
درس طراحی فنی به چه موضوعی می پردازد و کتابی در این رابطه وجود دارد.
آیا کتابی که به درد درس مبانی نظری بخورد می شناسید.
ممنون ازکسی که پاسخگو باشد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.