اذیت و آزار دختران اوکراین D: (آب بازی)

M.T.R.W

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردم در نقاط مختلف دنیا سنتها و جشنهای جالب و گاهی عجیب دارند که برخی از آنها با شوخی چند نفر با هم آغاز شده و کم کم به کل شهر و یک کشور تسری یافته است ، مانند آنچه در یکی از شهرهای کشور اوکراین برگزار شده و به جشن آب شهرت یافته است.

به گزارش ایران ناز در این جشن که روز دوشنبه ی پس از عید پاک برگزار می‌شود، پسران جوان و نوجوان در نقاطی از شهر لفیف کمین می‌کنند و با عبور رهگذران و بالاخص دختران جوان و نوجوان ، با آب به آنها حمله می‌کنند!

این مراسم در چند شهر دیگر کشور اوکراین نیز در این روز برگزار می‌شود ، تاکنون شکایاتی در زمینه ی آزار و اذیت در هنگام برگزاری جشن و همچنین سرماخوردگی دخترانی که خیس شده اند به پلیس رسیده است، اما چون تعداد این موارد معدود بوده است ، پلیس با برگزارکنندگان این جشن برخورد نمی‌کند.

تو هم می خوای؟

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
وای اگه کسی این کارو بامن انجام میداد فک نکنم الان زنده بود....:mad:

barani8787

عضو جدید
وای من از خیسی خیلی بدم میاد...اما باحاله واسه اینکه مثلا واسه یه روز خاص همچین برنامه ای باشه...

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
وای یاد خدمت افتادم:D

یه روز گرم تابستونی توی آسایشگاه بودیم که زدیم بیرون
دقیقا مشابه این عکسا بود .. چقدررررررررررررررر همو خیس کردیم ..

من خودم 3 بار کل لباسهام خیسسسسسسس شد و خشک شد .. ببین چیکار کردیم .. :D

وای حیاط آسایشگاه رو میدیدی فکر میکردی سیل اومده .. بماند که خود آسایشگاه و تختها (تخت ارشد گروه) هم شسته شد..:biggrin:

هی وای یادش بخیررررررر:redface:

==========

اگر میتونستم این جشن رو هم توی شهر اجرایی میکردم .. یکی از کارهایی هست که از بچگی عاشقشم :redface:

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقدر ضایع واقعا چرا آخه این چه شوخیه خوبه منم بندازمشون تو جوب آب هر هر بخندم؟

shayan65

عضو جدید
چه حالی میده ها دخترا رو اذیت کنی،قیافشون اون لحظه دیدن داره،نه شوخی کردم به نظرم خیلی گناه دارن:redface: