اینم ماهیه شب عید...

elena_75

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]عید نوروز هم اومد عید سال 1392 یکی یکی سال ها رو پشت سر میگذاریم [/FONT]

[FONT=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]با همه ی غم های گذشته خدا حافظی میکنیم توی سال 91 خیلی اتفاقا واسم افتاد اگر به این 360 روز نگاه کنید می بینید که چقدر اتفاقات تاثیر گذاری[/FONT]

[FONT=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]واستو پیش اومده که زندگیتون رو تغییر داده ... فقط میتونم دعا کنم که در سال جدید اتفاق های خیلی بهتری براتون بیوفته و هیچوقت اشک بر گونه هاتون [/FONT]
[FONT=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]نشینه امیدوارم شاد باشید و سربلند[/FONT]
[FONT=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]
[/FONT]

[/FONT]

[/FONT]

[FONT=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]این روزها همه جای شهر پرشده از ماهی فروش هایی که بساط کارشون رو پهن کردن که شاید سودی کرده باشند [/FONT]
[/FONT]

[/FONT]

[/FONT]

[FONT=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]بعضی ها هم سعی میکنن هنرنمایی کنند شاید که فروششون بیشتر بشه ... مردم این زمونه بخاطر پول همه کاری می کنند [/FONT]
[FONT=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]ولی من فکر میکنم این کار هنرنمایی نیست حیوان آزاری هستش [/FONT]
[/FONT]

[/FONT]

[/FONT]

[FONT=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]راستی یادتون نره مواظب خودتون باشید این ماهی ها در شرایط خوبی پرورش داده نمیشن سعی کنید بهشون دست نزنید تا مریض نشید[/FONT]