[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

farkhaniii

عضو جدید
چقد بلاتکلیفی بده ، برنامه ریزی زندگی رو به هم زدن با این استخدامشون :cry:

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارس بودی دیگه؟..میشه بگی آدرس دقیقشو با اسم اون یارو رو؟

بعله پارس بودم
تهران خيابان دکتر فاطمی نبش خيابان پروين اعتصامی شماره 1 شرکت نفت و گاز پارس/ تامين نيروی انسانی/آقای اعتمادی

S - CH

عضو جدید
دهلی نو هم به جمع دوستداران عربستان پیوست
خرید نفت بزرگترین پالایشگاه هند از ایران نصف شد

این در حالی است که تا کنون هند، چین و ژاپن در مجموع نیمی از صادرات 2 میلیون و 600 هزار بشکه ای ایران را خریداری می کردند، اما تحریم های آمریکا و اتحادیه اروپا موجب شده که هر 3 کشور خرید نفت از ایران را کاهش دهند. گزارش ها حاکی از آن است که چین در ماه های اخیر واردات نفت از ایران را به نصف کاهش داده و مقامات ژاپن نیز در حال رایزنی با آمریکا برای اطلاع از میزان کاهش وارداتی هستند که باید در مورد نفت ایران اعمال کنند. از هم اکنون نیز ژاپن روند افزایش واردات از عربستان سعودی را آغاز کرده است.
به گزارش خبرگزاری رویترز، پالایشگاه دولتی مانگالور هند قصد دارد در سال مالی جدید که از ماه آوریل آغاز می شود، واردات نفت از ایران را به 80 هزار بشکه در روز کاهش دهد. این در حالی است که این پالایشگاه به عنوان بزرگترین خریدار هندی نفت ایران روزانه 150 هزار بشکه نفت از ایران خریداری می کرد. هرچند مقامات این پالایشگاه هنوز در این خصوص اظهار نظر نکرده اند اما کارشناسان می گویند هند نیز قصد دارد مانند دیگر خریداران آسیایی نفت ایران پیش از اجرای قانون تحریم نفت جمهوری اسلامی در تاریخ 28 ژوئن، وابستگی خود به این واردات را کمتر کند.

http://www.irdiplomacy.ir/fa/news/58/bodyView/1898672/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF.%D9%86%D9%81%D8%AA.%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86.%D9%BE%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87.%D9%87%D9%86%D8%AF.%D8%A7%D8%B2.%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86.%D9%86%D8%B5%D9%81.%D8%B4%D8%AF.html

blae

عضو جدید
سلام مهندسblae‏/‏@ببخشیدداخل لیست حقوقی که روزمصاحبه تخصصی دادن (براشرکت مناطق نفتخیزجنوب)تقریبابدون بعضی مزایای دیگه برای کاردانی۹۰۰هزارتومن میشه/مگه اینجورنیست؟

کاردانی های شیمی با یک سال و نیم سابقه با حق travel ،شیفت، سختی کار و این حرفا الان دارن تو کارخونه ایی که من کار میکنم 700 و اندی میگیرند. . . .

hiby

عضو جدید
سود 10 میلیارد دلاری تحریم نفتی اروپا در جیب ایران

سود 10 میلیارد دلاری تحریم نفتی اروپا در جیب ایران

این در حالی است که تا کنون هند، چین و ژاپن در مجموع نیمی از صادرات 2 میلیون و 600 هزار بشکه ای ایران را خریداری می کردند، اما تحریم های آمریکا و اتحادیه اروپا موجب شده که هر 3 کشور خرید نفت از ایران را کاهش دهند. گزارش ها حاکی از آن است که چین در ماه های اخیر واردات نفت از ایران را به نصف کاهش داده و مقامات ژاپن نیز در حال رایزنی با آمریکا برای اطلاع از میزان کاهش وارداتی هستند که باید در مورد نفت ایران اعمال کنند. از هم اکنون نیز ژاپن روند افزایش واردات از عربستان سعودی را آغاز کرده است.
به گزارش خبرگزاری رویترز، پالایشگاه دولتی مانگالور هند قصد دارد در سال مالی جدید که از ماه آوریل آغاز می شود، واردات نفت از ایران را به 80 هزار بشکه در روز کاهش دهد. این در حالی است که این پالایشگاه به عنوان بزرگترین خریدار هندی نفت ایران روزانه 150 هزار بشکه نفت از ایران خریداری می کرد. هرچند مقامات این پالایشگاه هنوز در این خصوص اظهار نظر نکرده اند اما کارشناسان می گویند هند نیز قصد دارد مانند دیگر خریداران آسیایی نفت ایران پیش از اجرای قانون تحریم نفت جمهوری اسلامی در تاریخ 28 ژوئن، وابستگی خود به این واردات را کمتر کند.

http://www.irdiplomacy.ir/fa/news/5...ت.بزرگترین.پالایشگاه.هند.از.ایران.نصف.شد.html

ما میخایم هیچی نگیم....نمیذارن دیگه....اصلا جریان انحرافی که میگن................

تصمیم غیرقانونی اتحادیه اروپا برای تحریم نفت ایران تا شش ماه دیگر، موجب افزایش حدود 20 دلاری قیمت نفت ایران شد که با فرض حفظ ارقام کنونی قیمت نفت، درآمد نفت ایران طی این 6ماه حداقل 10 میلیارد دلار افزایش می یابد.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13901216000305

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز

ما میخایم هیچی نگیم....نمیذارن دیگه....اصلا جریان انحرافی که میگن................

تصمیم غیرقانونی اتحادیه اروپا برای تحریم نفت ایران تا شش ماه دیگر، موجب افزایش حدود 20 دلاری قیمت نفت ایران شد که با فرض حفظ ارقام کنونی قیمت نفت، درآمد نفت ایران طی این 6ماه حداقل 10 میلیارد دلار افزایش می یابد.

خيلی ببخشيدا بحث جفتتون خيلی بی فايده اس! اون هند هنوز 80000 تا ميخره پس حقوق مارو ميدن! اون 10 ميليارد دلار هم تو جيب من و شما نميره!!!
چه بحث بيخودی ميکنين! ما حقوق خودمون رو بگيريم بسه ديگه چکار داريم که کی چی ميخره و کی چی نميخره؟!!!!

reza 68

عضو جدید
سلام به دوستان گل نفتی!!!!!!!!!!!کسی شماره منابع انسانی نفت تهران رو داره؟

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان گل نفتی!!!!!!!!!!!کسی شماره منابع انسانی نفت تهران رو داره؟

سلام
اگه منظورت از تهران ، نفت و گاز پارس هستش، برو تو سايتش يه شماره هست که وقتی زنگ بزنی و بگی با کجا کار داری خودشون وصل ميکنن

m_tavakoli

کاربر فعال
سلام بر همگی
میگم راست که قرار پخش و پالایش خصوصی بشه و دیگه کارمندا رسمی نشن؟ ایا صحت داره همچین چیزی؟

در مورد رسمی شدن یا نشدن چیزی نمیدونم ولی اینکه پالایشگاه ها دارن خصوصی میشن بله درسته کم کم همشون دارن به سمت خصوصی شدن میرن مثلا پالایشگاه اصفهان خصوصی شده و پالایشگاه بندر و لاوان هم در شرف خصوصی شدنه اینارو روز طب صنعتی یارو که از تهران اومده بود گفت. البته این یارو میگفت که اگه خصوصی بشه بهترو مثلا کارمندای پالایشگاه اصفهون الان خیلی راضین و این حرفا... حالا دیگه نمیدونم چه جوریاس....

m_tavakoli

کاربر فعال

قربون اون منبع خبرت برم:biggrin: :دی

ehsan6472

عضو جدید
یک خبر مهم :
دوستم نفت خیز جنوب بود و در مصاحبه رد شده بود امروز بهش زنگ زدن و گفتنش که در تکمیل ظرفیت قبول شده و بهش گفتم 25/12 بره اهواز و اسه طب صنعتی.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک خبر مهم :
دوستم نفت خیز جنوب بود و در مصاحبه رد شده بود امروز بهش زنگ زدن و گفتنش که در تکمیل ظرفیت قبول شده و بهش گفتم 25/12 بره اهواز و اسه طب صنعتی.

خوب به سلامتی اینم تکمیل ظرفیتی که دوستان انتظارشو می کشیدن
ایشالا کسایی که رد شده بودن هم قبول شن این عید شاد و خوشحال باشن و بهشون خوش بگذره
:gol::gol::gol:

ehsan6472

عضو جدید
اینم رتبه دوستم بوده :
با تشكر از اظهار تمايل
جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه
هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي
بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد.

عنوان سهمیه
رتبه داوطلب
رتبه آخرین فرد قبول در
سهمیه

ایثارگران
بومی استان خوزستان
بومی استان بوشهر
آزاد
98
95

ramin2006

عضو جدید
اینم رتبه دوستم بوده :
با تشكر از اظهار تمايل
جنابعالي مبني بر همكاري با شركت ملي نفت به اطلاع مي رساند شما در فرآيند مصاحبه
هاي استخدامي اين شركت امتيازات لازم را كسب ننموده و از راهيابي به مراحل بعدي
بازمانده ايد. انشاالله در آزمونهاي آتي موفق باشيد.

عنوان سهمیه
رتبه داوطلب
رتبه آخرین فرد قبول در
سهمیه

ایثارگران
بومی استان خوزستان
بومی استان بوشهر
آزاد
98
95

خوش به حال دوستت . رتبه من 31 اخرین فرد قبول شده 12 . هیچ امیدی به نفت خیز جنوب ندارم .

a.fateme

عضو جدید
اقا تبریک.
ایشاا.... که استخدام رسمی شید:smile:
ولی مارو هم دعا کنید شاید ما هم شاغل شدیم.
:cry::cry::cry::gol::gol::gol:

kuwait

کاربر فعال
سلام
قابل توجه دوستان غیر اهوازی مناطق نفتخیز جنوب:
من خودم 1 شنبه نامه سو پیشینه رو حضورا به5طبقه بردم و تحویل دادم ازشون پرسیدم کسایی که شهرستانن باید حضوری بیان یا می شه پست کنن؟
گفتن باپست هم میشه این هم آدرسش:
خوزستان-اهواز-شرکت مناطق نفتخیز جنوب-کوی فداییان اسلام-نیو ساید-ساختمان مرکزی-5طبقه-بلوک1-طبقه3-اتاق344(اداره استخدام)

hiby

عضو جدید
خيلی ببخشيدا بحث جفتتون خيلی بی فايده اس! اون هند هنوز 80000 تا ميخره پس حقوق مارو ميدن! اون 10 ميليارد دلار هم تو جيب من و شما نميره!!!
چه بحث بيخودی ميکنين! ما حقوق خودمون رو بگيريم بسه ديگه چکار داريم که کی چی ميخره و کی چی نميخره؟!!!!

خوش تیپ! جهت اطلاعت عارضم قراره تا چند وقت دیگه حقوق بگیر نفت شی! میخای نیشگونت بگیرم یا سقلمه بزنم تا بیدارشی!؟
در ثانی جهت اطلاع روح حساس و لطیف حضرت عالی عرض کنم هرچقدر درآمدهای نفت بیشتر شه به شما هم بیشتر میرسه مثلا به یکی از اقوام ما که تازه کارمند پیمانکاری نفت هست در پایان سال معادل یک عیدی بابت سهم اوپک دادن...

karimi912

عضو جدید
دوستانی که پالایش و پخش قبول شدن، از حقوق و مزایا اطلاعاتی به دست نیاوردن؟
فکر کنم بچه هایی که اراک دعوت شدن بتونن جواب بدن.
تا الان در مورد حقوق باهاتون صحبت نشده؟

منم همین سوالو دارم. والا روزی که ما رفتیم برا طب صنعتی یارو که از تهران اومده بود برامون صحبت کرد گفت پالایشگاها دارن خصوصی میشن(بترتیب). دیگه مث قبلنا نیست. حقوق طبق قانون کار و بیمه هم تامین اجتماعی. بازم اگه کسی اطلاعات بیشتری در زمینه حقوق و مزایا و ضرایب پالایش و پخش داره دریغ نکنه. ممنون

سلام بر همگی
میگم راست که قرار پخش و پالایش خصوصی بشه و دیگه کارمندا رسمی نشن؟ ایا صحت داره همچین چیزی؟

آقا هر کی خبر داره لطف کنه جواب ماهارو بده
بچه هایی که اراک دعوت شدن کجا هستن پس؟ خدائیش تا خرتون از پل گذشت بقیه رو فراموش نکنید.

afshin shakeri

عضو جدید
بچه هایی که اراک دعوت شدن کجا هستن پس؟ خدائیش تا خرتون از پل گذشت بقیه رو فراموش نکنید.

پالایشگاه ها خصوصی شدنشون شروع شده.الان پالایشگاه اصفهان خصوصی شده و همینطور بندرعباس.یعنی الان زیر نظر تامین اجتماعی هستن.بچه های پالایشگاه اصفهان خیلی راضی بودن از خصوصی شدنشون چون دارن بهشون می رسن.

مطمینا تا 5 سال دیگه تمام واحد های نفتی خصوصی می شن و همشون بر می گردن زیر نظر قانون کار و تامین اجتماعی!

m.n.kh.j

عضو جدید
اختلاف نظر آقایان قاسمی و قلعه بانی درباره خصوصی سازی در شرکت ملی نفت؛ کارکنان و مدیران وزارت نفت: حق با آقای وزیر است؛ نفت نیوز: تایید می کنیمنفت نیوز: در حالیکه آقای احمد قلعه بانی مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران و برخی مشاوران وی معتقدند باید در بخش بالا دستی خصوصی سازی شده و حتی تولید و بهره برداری از مخازن نفتی نیز به بخش خصوصی واگذار شود ولی در مقابل آقای مهندس قاسمی وزیر نفت معتقدند شرکت ملی نفت باید براساس سیاست های اصل 44 از خصوصی سازی مستثنی شود. شنبه، 29 بهمن 1390 - 08:21

mojtaba.baharani

عضو جدید
ببینید دوستان عزیز پارسال که من کارآموزیم را در پالایشگاه اصفهان سپری میکردم بحث خصوصی سازی پالایشگاهها مطرح بود که من شنیدم همه ی پالایشگاهها به جز اراک و آبادان 80 درصدش خصوصی میشوند 20 درصد باقیماده هم سهم سهامه عدالته
پالایشگاه ها خصوصی شدنشون شروع شده.الان پالایشگاه اصفهان خصوصی شده و همینطور بندرعباس.یعنی الان زیر نظر تامین اجتماعی هستن.بچه های پالایشگاه اصفهان خیلی راضی بودن از خصوصی شدنشون چون دارن بهشون می رسن.

مطمینا تا 5 سال دیگه تمام واحد های نفتی خصوصی می شن و همشون بر می گردن زیر نظر قانون کار و تامین اجتماعی!

mojtaba.baharani

عضو جدید
فکر کنم تو پاچه ات کرده
از من که 32 تومان گرفت
تازه دست به یقه هم شدیم:biggrin:
ولی اون زور شد و من 32 را دادم
یه دو تا فحشم دست آخر بهش دادم
پس برم ازش عذرخواهی کنم
بله هزينه قبض پستي 11 تومن شد كه با فيش 5 تومني ميشه 16 تومن
حالا اين كه خوبه.... برگه هاي تعهد نامه رو بردم دفتر خونه ثبت كردم، شد 64 تومن! :surprised:

mojtaba.baharani

عضو جدید
فکر کنم نکیر و منکر هم شب اول قبر اینقدر سوال نکنند
از من که نصف تو هم سوال نکرد
خوب نمیدونم بدرتون می خوره یانه فقط گفتم شاید یه عده هنوز مصاحبه ندادن اینم مصاحبه گزینش من
نفت خیز جنوب
اولش معرفی خودت و اعضای خانوادت ادرس محل تحصیل و سکونت فعالیت های ورزشی فرهنگی سیاسی تشکل بسیج و ..........

بعد احکام

واجبات نماز
نمازهای واجب
مبطلات نماز
روزه و مبطلات
غسل های واجب و روشهای غسل
زکات و خمس به طور کامل
تیمم
وضو
شک بین دو سه چطوریه
نماز احتیاط
سجده سهو
نماز ایات
نماز میت
وقتی دیر به جماعت می رسی چطوری اقتدا می کنی

بهم گفت وضو بگیر تیمم کن بعدش دو رکعت نماز بخون.
گفت اخرین نماز ایات کی بوده؟ 9 اذر خسوف
انواع اب های وضو
مطهرات و نجاسات رو نام ببر

ولایت فقیه و دلیل ضرورت و ظایف و مسئلیت هایش
خبرگان وشورای نگبهان و وظایفش
اخرین راهپیمایی
اخرین نماز جمعه
اخرین سخنرانی رهبری کی ودر مورد چی بوده؟
خوب تاریخ روزهای مذهبی

اول شوال؟ عید فطر
9 ذیحجه؟ روز عرفه
18 ذیحجه؟عید غدیر
9 دی؟ حماسه بصیرت ملت ایران در مورد حوادث انتخابات
27 رجب؟ مبعث رسول اکرم(ص)
اخبار رو از چی پیگیری می کنی؟
مسایل شرعی تو از راهی حل می کنی؟ گفتم رساله مرجعم

اخرین باز کی رای دادی؟ تابلو واسه انتخابات:d

به امید موفقیت همه عزیزان

mojtaba.baharani

عضو جدید
به به بچه ها یه پا ملا و تحلیگر سیاسی شدند
آقا داوود خدمت شما هم عرض کنم اگه بسیجی هستی راستشا بگو
چون تو تحقیقات محلی ساعت 3 بعدازظهر رفته بودند در خونه فرماند بسیج آ گفته بودند این آقا مجتبی را میشناسیش آیا بسیجیه؟
طرفم نامردی نکرده بود و گفته بود یه 6 سالی هست که ندیدمش چونکه دانشجو است
اقا نمی پرسه راجع به ارشد
حالا چون گفتی نمی خونم ضایع نکن دو حرف شه بگو نمی خونم
بسیجم می پرسه هستی یا نه نمی پرسه چرا عضو نشدی
بگو عضو عادی بودم ولی فعال نبودم همین
شک بین دو سه در نماز سه رکعتی باطل می کنه ولی تو چهار رکعتی بنا رو به سه میذاریم یه رکعت دیگه می خونیم بعد یه رکعت نماز احتیاط هم می خونیم.
اره دیگه سمبلیکه پ ن پ ظرف اب میاره میگه وضو بگیر:biggrin:
نمازو من چشمامو بستم و خوندم یه هواسم پرت نشه واقعی می خوندم موقع رکوع و سجده هم کمی خم میشدم.:)

درسته اخرین سخنرانی رهبرم همون بود
قبلشم واسه دانشمندای هسته ای بود

mojtaba.baharani

عضو جدید
بابا آقا داوود فکر نکنم با اون محاسن و لباسات اصلا طرف جرات کنه سوالی بپرسه:biggrin:
میترسه که تو مامور وزارت اطلاعاتی
خیالت راحت این مرحله تقریبا فرمالیته است
ميدونم نميپرسه اما وقتی از من بپرسه الان به چه کاری مشغولی؟ يا بعد از اینکه درست تموم شد چه کار ميکردی و اینا چی بگم؟؟ (تو جلسه مصاحبه علمی پرسيدن و منم راستش رو گفتم که ارشد ميخونم)
اگه بگم عادی بودم نميگه فرمانده اتون کی بود؟ يا از مسجد نميپرسن که بسيجی هستم يا نه؟
اصن ميگم نه نيستم و خلاص:دی
من از نظر احکام خوب بلدم سر بسيج و راهپيمايی و اینا ميترسم گير بشن و مچ بگيرن

pouyashayan

عضو جدید
داغ داغ داغ:Dقابل توجه فلاتی های عزیزم
آقا بعد این همه انتظار از ما هم اومدن تحقیق کردن از محلمون،از اونایی که تو فرم نوشته بودم و یکیم سوپرمارکت محلمون،هی می گفتم ظهور نزدیکه باور نمی کردید:smile:
ولی از مسجد نپرسیدن،پرسیدن چطور آدمیه؟مسجد میره؟نماز؟روزه؟لباس؟مادرش خواهرش پدرش چطور آدمین؟پوشششون چطوره؟کلا از 4نفر تحقیقم کردن،ایناهم دمشون گرم همچین تعریفم کردن که استرس مصاحبم پرید،منم 21 ام عقیدتی دارم،
داوودجان فک کنم فلات هم همون اوایل اردیبهشت آموزشش شروع بشه،فقط طبمون مونده دیگه
احتراااممممممممم:D

amir4924

عضو جدید

سلام.
غیر از پالایشگاه اراک و آبادان که قطب بنزین سازی هستند بقیه به ترتیب قراره خصوصی بشن.من فقط همین را میدونم.رسمی شدن هم ربطی به خصوصی و دولتی نداره وگرنه اینهمه آزمون و گزینش در کار نبود.
بنده هم شنبه میرم سرکار و از حقوق و مزایا خبر ندارم و اونهایی هم که رفتن چیزی بشون نگفتن غیر از اینکه تا6 ماه کارآموز حساب میشید و مرخصی ندارید.

بالا