@@کل کل دختر- پسر@@(ورود بی جنبه ها ممنوع!!!)

fereshte.m

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن,
کاربر ممتاز
واسه ما که آسونه اما از شما شنیدن واسم خنده داره:biggrin:

معمولا چیزایی رو که آدم انتظار نداره بشنوه ازشون تعجب میکنه نه خنده!!شما عکس العملتونم ............

fereshte.m

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن,
کاربر ممتاز
بچه ها من برم دیگه بحث داره ...........

شبتون خوش

suki

عضو جدید
بچه ها یه ذره آروم تر ومهربونتر با هم کل بندازین همه از ترس دعوا فراری شدن واین اصلا خوب نیست.

مجتبی اس

عضو جدید
جنبم فوق العاده بالاس
از حرف کسی هم ناراحت نمیشم
اما فرشته ناراحت شد و رفت

جوابتم نمیدم تا دعوامون نشه
شب خوش
دعوایی نداریم شما به فکر خودت باش بعدشم من چیزی نگفتم من با شما داشتم حرف میزدم حالا فرشته ناراحت شد مشکل خودشه اول تاپیک نوشته بی جنبه ها نیان تو

suki

عضو جدید
[h=2]مدلهای مختلف دختر[/h]
1.مدل جنتلمن( از نوع woman): خدا رو شکر بین این همه مدلای عجیب و غریب یه عده از دخترا (که واقعا معدودن) هم هستن که علاوه بر اینکه مد روز وتحصیل کرده هستن خودشونو گم نکردن و فارق ازسرگرمیهای الکی تو زندگی دنبال پیشرفتن.

2.مدل نازنازی:این مدل کارو زندگیشون با دوستا بیرون رفتن و تلفن و چته و تا 50 سالگی تو اتاقشون عروسک نگه میدارن فعالیتهاشونم شامل خریدن هر چیز مد روزو به باد دادن پولای باباجون هست.

3.مدل اجتماعی:این عده بیشتر شامل دخترای فمینیستیه که عاشق شرکت تو فعالیتهای اجتماعین ولی وسط همون کارها هم تا یکم کار جدی بشه دادشون در میاد که بابا ما خانومیم این قدر کار سخت بهمون ندین!

4.مدل مرد ذلیل:این مدل که در حال افزایشه عاشق شوهر کردن و بشور بسابن
(به علت زیاد بودن این مدل نتونستم اطلاعات بیشتری در موردشون پیداکنم).

5.مدل مامانم اینا:این مدل دخترای محبوب مادراشونن و همه کاراشونو با نظر مادرشون انجام میدن خیلیاشونو میشه تو گروه خرخونا که تو پایین توضیح دادم هم پیدا کرد.

6.مدل ضد پسر:این مدل یه جورایی همکارمنن همه فکر و ذکرشون اینه که یه پسرو ضایع کنن و تا یک سال این اتفاق خجسته رو وسه دوست و آشنا تعریف کنن

7.مدل خرخون:این مدل تو زندگی فقط یه کار بلدن اونم درس خوندنه تو بحرشونم که بری میبینی از دیپلم خیاطی بگیر تا گواهینامه زیر دریایی رو گرفتن .ولی پای عمل که برسن هیچی بلد نیسن

8.مدل روشنفکر:این مدل خودشونو عقل کل میدونن و عشق شرکت تو کلاسهای مختلفن از یوگا بگیر تامدیتیشن و ...

9.مدل سرگردون:خانومای عزیزی که این مطلبو خوندین و جزو هیچکدوم نبودین/شما شامل ترکیب هچل هفتی از مدلای بالا هستین که به مدل سرگردون معروفه!

suki

عضو جدید
[h=2]راه های جلوگیری از ترشیدگی ((ویژه دختران دربه در بخت))[/h]
یك-یقه اولین خواستگار رو بچسبیدكه شاید تنها شتر بخت شما باشه.
دو-ناز و لفت و لیس رو بذارید كنار.

سه-در معرض دید باشید، گذشت اونزمان كه می‌گفتن: من اون دختر نارنج و ترنجم كه از آفتاب و از سایه می رنجم

چهار-سن ازدواج رو بیارین پایین،همون 17 یا 18 خوبه. بالاتر كه برین همچین بگی نگی از دهن می‌افتین.

پنج-تموم دوست پسراتونو تهدید بهازدواج كنید، اگه موندن چه بهتر، نموندن دورشون روخیطبكشید.

شیش- دعای باز شدن بخت رو دور گردنتون آویزون كنید، یه وقتكتابشو دور گردنتون آویزون نكنید كه گردن لطیفتون كج می‌شه.

هفت- پسر‌های فامیل بهترین و در دسترس‌ترین طعمه‌ها هستند، روهوا بقاپیدشون.
هشت- رو شكل و شمایل ظاهری پسرها زیاد حساسیت به خرج ندید،پسرهاهمشونخوشگل، هستند. ( آره خب البته به خورده بیشتر زیرابوهاشونوبردارن خوشگلتر هم میشن)

نه-توی اجتماع بر بخورید، با مردمقاطی شید، با ننه صغرا و بی‌بی عذرا نشست و برخاست كنید، همینا هستن كه شادوماد می‌سازنواستون.

ده-یه كم به خودتون برسید، منظورمآرایش و برداشتن زیر ابرو و ریمل وپودر و سایه و كرم شب و روز و ماسك خیار و فر مژهو خط لب و خط چشم و… نیست. حداقل قیافه یه آدم روداشته باشید.

یازده-در پوشش دقت كنید، لباس چسب وكوتاه فقط آدمای بوالهوس رو دورتون جمعمی كنه، یه پوشش سنگین و اندكی رنگین با حفظمعیارهای دوماد پسند بهترینه.
دوازده-مهمون كه میاد قایم نشید، چایببرید، پذیرایی كنید، خلاصه یه چشمه بیاین كه بعله ما هم هستیم.

سیزده-سعی كنین از هر انگشتتون هفتنوع هنر بباره كه مامانه بتونه جلوی در وهمسایه قر و قمیشبیاد كه دخترم قربونش برم اینجوریه و اونجوریه
چهارده-تا مامانه و باباهه می‌گندخترمون دیگه وقته عروسیشه مثل لبوی نپختهسرخ نشین و در برید،در حركات و سكناتتون این نظر رو تایید كنید و دنبالشوبگیرید
.
پونزده-بلاخره اگه خدای نكرده می‌خواینجزو اون یك میلیون و هفت صد هزار دختربی شوهر نباشید (تازه اگه همه پسرای این مملكتدوماد شن، كه نمی شن) هر چیدارید، رو كنید، منظورم اعضا و جوارحتون نیستمنظورم كمالات و هنرمندیاتتونه
.
شونزده-و اینو بگم كه از هیچ دورهزندگیتون به اندازه وقتی كه با نامزدمحبوبتون زیر سایه درخت توی یه پارك خلوت داریدمعاشقه می كنید لذتنخواهید برد، حالا به بعدنش كارندارم.

هیفده-اگه كسیرو دوسش دارین برین خواستگاریش(نكته: این كار ریسكش خیلی بالاس اگه شازده بگه نه سوجه خنده 1 سال فامیلاتونردیفه .

هیجده-حداقل یه 206 داشته باشین كهطرف به خاطر ماشین هم كه شده بیاد 2تا بشین بده 9 ماه 3 تا بشین.

نوزده-اون یارو كه با اسب سفیدمیادوبی خیال شین.

بیست- خوشگل ترین دختر روی زمینید حالا بعدا اگه فهمید اشکال نداره

.
.
.

البته خانم های محترم در نظر بگیرید که متن بالا کاملا جنبه طنز داره و من حقیر کاملا بی تقصیر هستم..

nazaninfatemeh

عضو جدید
يعني خوشم مياد همتون خودتونو تو اينجور تايپيكا نشون ميدينا
اگه دخترا ميدونستن كه پسرا چه موجودات بيكارين كه ميشينن صبح تا شب كه از دخترا عيب بگيرن تا عيوب خودشون پنهون بشه هرگز به خودشون اين اجازه رو نميدادن ك حتي بهشون فكر كنن
ولي حيف كه خيلياشون به اين فكر نميكنن
.
.
.
البته اين يه حقيقته و من بي تقصيرم پسراي محفل ناراحت نشن