پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

lOnA_it

عضو جدید
من در حالت کلی میگم مهندس، استثنا در همه چیز هست.
بحث سر اشتثناها نیست، آمار دزدها و قاتل ها و تجاوزها چرخشش بیشتر به اون سمته، نه اینکه کسی دکتر بود نه قاتل میشه نه متجاوز !!!!

در مورد زره و دلایل مغلطه آمیزش در نقل قول بالایی شما کامل توضیح دادم، به اون سئوالات جواب بدین متوجه میشین.
همون قسمت تحریک پذیر بودن صورت زنان و...
از نظر من این فکر آدم هاست که تعیین میکنه چی تحریک کنندس.

اون روزنامه ای که بهش اشاره کردم میتونه یک روزنامه انگلیسی زبان هم باشه، در این صورت متوجه میشین این اتفاقات در همه دنیا رخ میدن. و این افراد با روحیات و تفکر بیمار، در تمام جهان وجود دارند.....

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرد و زن نسبت به هم حس دارند به طور صد در صد، اما به چه علتی شما میگی این حس به همه اعضای بدن زن وجود داره به جز صورت؟

خواهشا این انتشار امواج از سمت موی زن و... از طرف ژاپن و... رو مطرح نکنین، یعنی چی موی زن موج صادر میکنه، منبع ارتعاشاتی این موج و گیرنده اون در مرد چه عضویه.
متاسفانه اینا یکسری ادعاهای بی اساس هست که مبنای علمی که ندارند هیچ، حتی اصل خبر علمیش هم بی اساس هست.

آقای جلیلی رو ندیدین تشریف میبره مذاکرات 5+1 و با خانم اشتون که یک پوشش معقول بدون حجاب مو داره، دیدار میکنه، مدام تحت تاثیر امواج هست و تحریک میشه؟

شما تو خونه تلویزیون نداری؟ سریال خارجی با زنانی بدون پوشش مو میبینی تحریک میشی؟

اینا تماما تلقیناتی بودن که جوامع متحجر به زنان تحمیل کردن که موی شما سب تحریکه، چون هرچه پوشش سنگین تر باشه، بازدهی آدم پایین تر هست.

من این سئوال رو از شما میتونم بپرسم تا سبک مغلطه معتقدین به حجاب چادر رو متوجه بشین :

شما چه تضمینی میدی من با دیدن لب و چشم های یک خانم در خیابان تحریک نشم؟
پس چرا اون خانم نباید دهان بند و عینک دودی بزنه؟

اگه یک گرگی پیدا شد که با دیدن بینی زن تحریک شد چی؟
زن باید بینی رو بپوشونه دیگه.

میبینید که در این مغلطه اثبات حجاب هرچی بخوای میتونی جلوتر بری و زن رو پوشش سنگین تری بهش تحمل کنی و با ترسوندن از عذاب جهنم، ساکتش هم نگه داری.

خارج از کشور هم من چندین جا بودم و دوستانی که بودن میتونن باهام سرش بحث کنند، که :

یک زن با لباس بلوز و شلوار یا دامن، حتی یک نگاه و حتی یک بوق رو هم جلب نمیکنه.

اکثر متجاوزین از چه قشری هستند؟
از قشر دانشجو و تحصیلکرده یا قشر عمله و مهاجر؟

این جنگل گرگ داره، اما زره بدون منطق و دلیل، باعث میشه گرگ گرسنه تر بشه و هرکس یه ذره زره نداشت بهش حمله کنه.

اینجوری شما دارین به گرگ ها آموزش میدین که حمله کنید اگر زره ندیدین، در حالیکه هیچ مبارزه ای با تفکرات گرگی صورت نمیگیره.

دکتر جوون من شیفته نطراتت و طرز فکرت شدم...یه 2000 هزار تا مثل شما سر جای واقعیشون تو مملکت بودن الان بهشت ساخته بودیم رفته بود...بیگ لایک داری

sinasolhy

عضو جدید
پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند
دبیر دفتر هم اندیشی اساتید نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت: نتایج یک پژوهش نشان می دهد از نظر دانشجویان پسر، دخترانی که پوشش مناسبتری دارند برای ازدواج و زندگی قابل اعتمادترند.

هادی بهرامی در گفتگو با خبرنگار مهر ادامه داد: نتایج این پژوهش که بر روی دانشجویان دانشگاه تهران انجام شده مشخص کرد پسران دانشجو معتقدند که در دانشگاههای ایران نیز باید همانند دانشگاههای معتیر دنیا برای پوشش دانشجویان ضوابطی وجود داشته باشد.

دانشجویان معتقد به محدودیت بیشتر حجاب در دانشگاه نسبت به محیط بیرونند...

این نتیجه در دانشگاه ما صادق نیست. پس نمیشه تعمیمش داد.
دختر خوبه نجیب باشه، حجاب فقط چادر نیست. مخصوصا مدل های مسخره ملی و قاجاری و ... که واقعا فرقش با مانتو چیه نمیفهمم.

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علتش اینه که با حجابها به نظر بی حال و دور از دوران میان... (این رو از من ندونیدا من نظرم رو گفتم که پسرها در مورد با حجابها چطور فکر میکنند)

درسته موافقم تاحدی

البته بنظرم حجاب در حد تعادل با لباسای متنوع میتونه جذاب باشه!

sara23

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه دوست محترم این طوری هم که شما فکر میکنید نیست....

در هر حال در حال حاظر یا پسری به ازدواج فکر نمیکنه خب واقعا وقتی بحث فقط یه دوستی و... هست براش مهم نیست طرف حجاب داشته باشه یا نه حتی ترجیحا بی حجاب بهتره و بهتر میتونه پزشو بده !!!!

و هستند کسانی که برای ازدواج هم دختر های با حجابو میپسندند....شاید کم تر شده ولی هنوز هست.....
.

.
.
به نظر من همون طور که ادمای با ایمان به طور کلی مقبولیت بیش تری دارند قطعا کسی که ظاهرش هم (البته در عمل هم نشون داده باشه) ایمان بیش تری داره و به یه سری اصول پایبنده خب قابل اعتماد تره...و این هیچ وقت بدین معنا نیست اونی که حجاب نداره قابل اعتماد نیست یا هر کی با حجاب تر قابل اعتماد تر....ولی یه سری چیزاکلیت بیش تری داره....

مرسی

خوشحالم اینو از زبون یه مرد میشنوم!

sara perspolisi

عضو جدید
نه عزیز من پسرا دختری رو میخوان که از این نظر هم به عقایدشون نزدیک باشه ، من با حجاب نیستم ولی خو عقایدمون با همسرم مث همه

Unline

عضو جدید
اگه اینطوری بود که دیگه دختر چادری مجرد نداشتیم!
پسرها دخترهای قشنگ و پولدار را ترجیح می دهند حالا می خواهند چادری و مومن باشند میخواهند سبک و جلف باشند!
تا جایی که من دیدم اخلاق برای پسرها در مرتبه چندم است!!!
1. پول
2. زیبایی
3. خانواده (مثلا تک دختر باشه یا پدر و مادرش کسی باشن!!!!)
4. اخلاق

شما هم با امثال خودت گشتی دوست عزیز

کلی حرف نزنید لطفا

?Why

عضو جدید
خواهشا این انتشار امواج از سمت موی زن و... از طرف ژاپن و... رو مطرح نکنین، یعنی چی موی زن موج صادر میکنه، منبع ارتعاشاتی این موج و گیرنده اون در مرد چه عضویه.
متاسفانه اینا یکسری ادعاهای بی اساس هست که مبنای علمی که ندارند هیچ، حتی اصل خبر علمیش هم بی اساس هست.
منبعش نیروهای بین مولکولی به جهتِ آزاد کردنِ ظرفیت های اندرکنش بین اتمهای نانو سیالِ سلولِ بنیادی در بستر نانو لوله های کربنیِ هسته ای است .و گیرندش هم پرده صماخ میباشد . :cool:
مشکلی داری شما ؟
یه بابِ جدیدی هم باید در علومِ ارتعاشات و آکوستیک باز بشه تا بفهمیم چطور یه تیکه پارچه این امواج رو جذب میکنه ... اَقَلَکَم یه سه چهار تا مقاله شیرین از توش در میاد به نظرم .

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس قبول داری که چادر سیاه یک محدودیت هست.

آواتار نمادی هست از تفکرات، شما فرض کن من مدیر تالار اسلام باشم و آواتارم یک خانم برهنه که کنار دریا دراز کشیده، چه حسی بهتون دست میده؟
واقعا هیچ حسی؟
محدویت هست ولی یک محدودیت خوب ... من با این حرفا بازم قبولش دارم ومیپوشمش
اصلا این طور نیست اگه اواتار شما یک ادم خوار باشد یعنی شما ادم خواری را قبول داری و ادم خوار هستی؟؟:surprised:این چه حرفیه
چه جوابیه البته از مسلمونا انتظاری بیشتر از این نداشتم ;)
نداشتی که نداشتی حرف الکی نزن

yoosha

عضو جدید
محدویت هست ولی یک محدودیت خوب ... من با این حرفا بازم قبولش دارم ومیپوشمش
اصلا این طور نیست اگه اواتار شما یک ادم خوار باشد یعنی شما ادم خواری را قبول داری و ادم خوار هستی؟؟:surprised:این چه حرفیه

نداشتی که نداشتی حرف الکی نزن
شخصیت واقعیت نیاز نیست نشون بدی چون تمام دنیا میدونن مسلمونا چجور موجوداتی هستن البته هدفت از چادر هم فهمیدم با حرف زدنت:smile:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شخصیت واقعیت نیاز نیست نشون بدی چون تمام دنیا میدونن مسلمونا چجور موجوداتی هستن البته هدفت از چادر هم فهمیدم با حرف زدنت:smile:

مهم نیست که مردم دنیا چی رو میدونن
اگه بین مسلمونا زندگی میکنی ولی بازم نفهمیدی پس هدفت از زندگی با همچین موجوداتی چیه؟

*ستاره آسمان*

عضو جدید
پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند
دبیر دفتر هم اندیشی اساتید نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت: نتایج یک پژوهش نشان می دهد از نظر دانشجویان پسر، دخترانی که پوشش مناسبتری دارند برای ازدواج و زندگی قابل اعتمادترند.

هادی بهرامی در گفتگو با خبرنگار مهر ادامه داد: نتایج این پژوهش که بر روی دانشجویان دانشگاه تهران انجام شده مشخص کرد پسران دانشجو معتقدند که در دانشگاههای ایران نیز باید همانند دانشگاههای معتیر دنیا برای پوشش دانشجویان ضوابطی وجود داشته باشد.

دانشجویان معتقد به محدودیت بیشتر حجاب در دانشگاه نسبت به محیط بیرونند...
به نظرم نمیشه گفت قابل اعتمادتر می دانند بلکه واسه خیلی مسائل دیگه از جمله پاکی و دور از نگاه پسران بودن بیشتر شاید واسه ازدواج جلب توجه کنن اما این دوره جدید منظورم چندسال اخیرا دیگه افراد پاک و نیمه سالم (از نظر اخلاقی) واسه همین موضوعات که چادری ها بیشترمورد توجه اند همه اونایی که اعتقاد دارند و ندارن چادر میزنن واین اون مسئله اعتمادی که پسرا میکنن رو دارد از بین میبره دیگه داره این چادر زدنه از معیار خوب بودن و نبودن می افتد و این واقعا بده

دخترا به خصوص تو دانشگاه لازم نیست به خاطر نشون دادن پاکی وسالم بودن خود چادر بزنن یا نزنن مطمئن باشید پسرا دیگه این موضوع ملاک اصلیشون نیست چون دست خیلی از دخترا رو خوندن .
ادم باید رفتارش درست باشه چه در عمل چه در ذات اینطور هرکسی میتوند اونو بشناسد و تصمیم گیری کند

*ستاره آسمان*

عضو جدید
من به ضرس قاطع مخالفم
توهین نباشه ولی یه سری از خانومهای باحجاب آب نمیبینند وگرنه شناگرهای ماهری هستند(تجربیات شخصی داشتم تو این زمینه )
به خاطر یه سری محدودیتها حالا چه از طرف خانواده و چه از طرف جامعه و... مجبوری حجاب رو انتخاب کردند
به نظر من حجاب اصلا نمیتونه ملاک نجابت باشه
به خصوص تو جامعه ما که یه چیز اجباریه
مهم اینه که تو جامعه باشی و امکان خلاف و یا گناه کردن داشته باشی بعد بتونی خودتو حفظ کنی و گرنه تو محدودیتها میزان نجابت مشخص نمیشه
موافقم منم تجربشو داشتم همین حالا هم دارم میبینم

*ستاره آسمان*

عضو جدید
آره منم با نظرت موافقم ....منتها خیلی از پسرها طیق این آمار مخالف این نظر هستن که به نظر من اشتباه میکنن من خودم چندتا از خانومای باحجابو تو دانشگاه میشناختم که...ولی خیلی از پسرای دانشگاه حتی تصورشم نمی کردن که اون خانوما چطورین...متاسفانه بعضی از پسرهای جامعه ما خیلی سطحی به یه سری مسائل نگاه می کنن...
دقیقا .
خانوما همچنین

*ستاره آسمان*

عضو جدید
مامانم میگه هر 5انگشت شبیه هم نمیشه...ممکنه آدمای خراب هم توشون باشه...که 100درصد همین جورم هست...ولی در کل من با دخترای که حجاب رو خودشون انتخاب کردن موافقم...
مشکل اینجاست یه سری از دخترا واسه جلب توجه و ازدواج اینکارو میکنن ولی ازقبل و بعد ازدواج اون مشکله رو دارن و چادره فقط واسه جلب توجه بوده!!

*ستاره آسمان*

عضو جدید
بله.حرفهای همتون درسته.قبلنا بودن کسایی که با چادر همه کار میکردن بخاطر گیر ندادن کمیته.
اما الان که خانواده ها راحت شدن وجامعه پرروتر دیگه زیاد اینطور نیست.
ولی چندتاتون ادمایی رو میشناسین که ارایش ناجور دارن ولباسای ناجور میپوشن ولی خوبن؟ولی چادریهایی که خرابند اندکند.
نجابت رو چی تعریف میکنید.قرار نیست همش یه قشر رو بکوبونیم.
الان وضع خیلی خرابه خیلی.فکرشم نمیتونید بکنید.وقتی بتونی خودتو تو ازادی محدود کنی خوبه.وقتی نشستی جای خلاف ونکردی اصله.
تو بی حجابی وکم حجابی حجاب داشتی بردی.
من میشناسم ارایش ناجور ناجور که نه ولی در ظاهر فکر میکنی مشکل دارن اما از خیلی از اون چادریا بهترن (توهین به هیچ نوع عقیده ای نیمکنم)

*ستاره آسمان*

عضو جدید
چرا انقد با چادریا مشکل دارید؟؟؟
شما اینو قبول ندارید که هرچیزی خوب داره بد هم داره؟؟؟؟
بله ولی استارتر بر طبق اون امار گیریداره ملاک خوب بودن قرارش میده مامیخوایم بگیم ملاک نیست وگرنه چادر بودن که نه مومن بودن خوبه

*ستاره آسمان*

عضو جدید
سلام
راستش من این پستتونو دیدم و بنظرم خیلی اشکال توشه
اولا اصلا نمیشه گفت کسی که چادریه و دوست پسر هم داره این روابط بی قید در اون نیست... هست شما ندیدی
و فرقی هم نمیکنه...

اتفاقا به نظرم این جور دخترها که هم چادر دارن و هم دوست پسر... ادمای خیلی خیلی خطرناکین
ینی چادر رو واسه مصونیت استفاده میکنن... واسه جا نماز اب کشیدن و واسه ابروی هرچی مسلمان و مومن و چادری رو بردن
بپرسین از مسلمان های واقعی.. بپرسین از چادری های واقعی.. اونقدری که اونها از این دخترهای مومن نما که زیر چادر هرکاری میکنن و چادر میپوشن وارایش میکنن و چادر میپوشن و دوست پسرر دارن و ابروی هرچی چادری رو بردن بدشون میاد از این دخترهای بیحجاب بدشون نمیاد

اگه واقعا به میراث حضرت فاطمه و اگه واقعا به مسلمانی و اگه واقعا به درجات و اثرات و هدف چادر ایمان داشت اونموقع دوست پسر نداشت.... ینی هم خرو می خوان و هم خرما.. اینجور ادما ...ادمای دو رو و خطرناکی هستن که پیشنهاد میکنم از بچه هی محترم گول چادرشونو نخورن .. .. ادم باید یا رومیه روم باشه و یا زنگیه زنگ... نه اینکه هم جا نماز اب بکشه و هم 100 تا کار خلاف شرع بکنه.. دوستی دختر و پسر هم کار خلاف شرعه( بروای اون ادمای مسلمانه چادری).. کسی که از چادر استفاده ی ابزاری بکنه که بتونه راحت تر کارهای خلاف شرع انجام بده ادم خطناکیه.... ادم وقتی یه دختر چادری میبینه اولین چیزی که ناخدا گاه به ذهنش میرسه یه انسان معتقد و مسلمانه که انقدر ایمانش قوی بوده که حاظر شده تو این جامعه چادر سرش کنه و خیلی محترمه و کسی هم که ایمانش قویه و در حد چادر سرکردنه پس نباید دوست پسر داشته باشه( چون خلاف یک مسلمان با ایمان و چادریه* و اگه غیر این طوری باشه به نظرم نه تنها به بقیه ی ادمای مسلمان با ایمان و چادری ...بلکه به ادمای بی حجاب هم مدیونه و اون دنیا باید جواب گو باشه
همینجوری میشه که فردا 4 نفر میان میگن عاغا ما ادمای چادری رو میشناسیم که زیر چادر 10 تا کار خلاف میکنن...
دوستان هیچ وقت در مورد کسایی که میشناسید و میبینید حتی اگر صحنه ای میبینید که به نظرتون مشکوک بد بین نشید همیشه خوش بین باشید این جز اخلاق خوب مسلمان ها و افراد با اخلاقه

*ستاره آسمان*

عضو جدید
بله
آداب معاشرت و اجتماعی بودن هیچ ربطی به حجاب نداره!

ولی چیزی که من امروزه می بینم همینه

در درجه اول پسرا جذب اونایی میشن که بی حجابن

شاید بی حجاب بودن یه جور کلاس محسوب بشه!

هر چقدرم اجتماعی باشی تا بی حجاب نباشی خوششون نمیاد

و یه چیز دیگه من حرف شما رو کاملاً قبول دارم و یاداوری کنم من گفتم اکثر پسرا نه همشون

شاید عده ی کمی مثل شما باشن که فکرشون انقد باز باشه
بعضی قسمتاش درسته اما بیشتر پسرای سالم شایدم بدشون نیاد شرایط اجتماعی فعلی رو اما از بین این همه طرف سالماش میرن

*ستاره آسمان*

عضو جدید
ببخشید این رو مینویسم ولی این نوشته ها یکجور مغالطه هستند.

بهتون ثابت میکنم چرا :

شما وقتی میرین جنگل و بین گرگ های وحشی، زره بر تن داشته باشین و اسلحه داشته باشین احساس امنیت بیشتری دارین یا وقتی دست خالی میرین؟
خوب مسلمه با زره و اسلحه، اونوقت نتیجه میگیرین زره و اسلحه خیلی هم چیز خوبیه !!!!

در حالیکه متوجه نیستین، مشکل اساسی در وجود گرگ هست و اگر صفت گرگی نباشد، نیازی به زره و اسلحه نیست.

گشتن در جنگل بدون گرگ با لباسی آزاد خیلی بهتر است تا جنگلی پر از گرگ اما با زره در گرمای تابستان.
اجتماع و نوع پرورش دادن اجتماع و قوانینمون باعث شده اینگونه گرگها(به قول شما) به وجود اید و از اونورم
طعمه این افراد اماده باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.