یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

یک راز ...قانون جاذبه را به کار ببریم!!حتی شما!!

• بله

رای: 556 90.7%
  • خیر

رای: 29 4.7%
  • در مورد آن اطلاعی ندارم.

رای: 28 4.6%

• مجموع رای دهندگان
    613
  • نظرسنجی بسته .

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور یعنی این

جسیکا دختر 22 ساله کره ای که توانایی همه کار را علی رغم معلولیت خود دارد
جسیکا مادر زادی بدون دو دست بدنیا آمد ولی برای او این یک نقص نیست

*afsane*

عضو جدید
سلام بچه ها.واقعا اي ول دارين.هر روز كلي بهم انر‍‍ژي ميدين.خيلي خيلي خيلي مرسي.دوستون دارم:w27:

*afsane*

عضو جدید
بچه ها خواست خدا چي ميشه؟آخه ممكنه اين چيزي كه من ميخوام جذبش كنم خدا نظرش چيز ديگه باشه و بگه به صلاحم نيس. اينجوري تلاش ما جواب نميده.گاهي كه اين سوال به ذهنم مياد نا اميد ميشم.آخه يه جا خوندم كه تنها چيزي كه ممكنه ما رو با همه تلاشي كه ميكنيم به هدفمون نرسونه اينه كه خواست خدا چيز ديگه باشه.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها خواست خدا چي ميشه؟آخه ممكنه اين چيزي كه من ميخوام جذبش كنم خدا نظرش چيز ديگه باشه و بگه به صلاحم نيس. اينجوري تلاش ما جواب نميده.گاهي كه اين سوال به ذهنم مياد نا اميد ميشم.آخه يه جا خوندم كه تنها چيزي كه ممكنه ما رو با همه تلاشي كه ميكنيم به هدفمون نرسونه اينه كه خواست خدا چيز ديگه باشه.
سلام افسانه خانم
اگه شما قبول داشته باشی که خدا برات بهترین رو می خواد و همیشه بهتر از تو می دونه که چی برات بهترینه، اساسا نباید چیزی غیر از خواست خدا رو بخوای! آره؟

وقتی اینو قبول داشته باشی خواسته تو با خواسته خدا مغایرتی نداره.
یعنی ممکنه تو یک ماشین بنز فلان بخوای در حالی که به صلاحت نیست!!!!!!!!!

واسه همسنه من می گم بگید "اگر به صلاح من است" یا "اگر حق الهی من است "

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
افسانه خانم
به این فکر کن که خدا اون چیزی رو که می خواهی در بهنرین وقت و به بهترین حالتی که برای تو مناسب بهت میده ;)

*afsane*

عضو جدید
سلام افسانه خانم
اگه شما قبول داشته باشی که خدا برات بهترین رو می خواد و همیشه بهتر از تو می دونه که چی برات بهترینه، اساسا نباید چیزی غیر از خواست خدا رو بخوای! آره؟

وقتی اینو قبول داشته باشی خواسته تو با خواسته خدا مغایرتی نداره.
یعنی ممکنه تو یک ماشین بنز فلان بخوای در حالی که به صلاحت نیست!!!!!!!!!

واسه همسنه من می گم بگید "اگر به صلاح من است" یا "اگر حق الهی من است "
سيما جون باهات موافقم.اما من منظورم اين بود كه اگه آدم بخواد فكر كنه خواست خدا چيز ديگه ممكنه باشه واسه تلاش كردن يا اميدوار بودن دلسرد ميشه چون اين احتمالو ميده كه ممكنه خواست خدا نباشه كه آرزوش محقق شه .چن بار از خدا خواستم ته دلمو قرص كنه كه آرزويي كه دارم به صلاحمه اما .....اما از كجا بدونم خدا مخالفتي نداره؟

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ديگه پست نميدم تا يکي ازم تشکر کنه.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ديگه پست نميدم تا يکي ازم تشکر کنه.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اين همه غصه و غم ، اين همه شادي و شور ،‌چه بخواهي و چه نه...ميوه يك باغند همه را با هم و با عشق بچين ... ولي از ياد مبر پشت هر كوه بلند سبزه زاري است پر از ياد خدا و در آن باغ كسي مي خواند .... كه خدا هست .خدا هست و چرا غصه ؟ چرا؟

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیما جان سلام خوبی خیلی خوشحال میشم که همیشه هستی ولی به نظرم اینجا چند وقته یه جوری شده خبری نیست ولی من عشقم اینجاست بابت تشکر! غیر فعاله :gol:
سلام فشفشه جون
مرسي از شعر قشنگت.
تو نصفه شبا نمي خوابي؟ الان 7:30 صبحه بعد 5 ساعت پيش ميشه 2:30. خوب چرا نمي خوابي عزيزم. نصفه شبا تشكرام خوابن خوب. صبح بيا عزيزم كه تشكر فعال باشه.

*afsane*

عضو جدید
سلام بچه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا،يه دنيا ممنون از همتوووووووووووووووووووووووون.مسير زندگيمو عوض كردين دوستون دارم:w14::w27:

alone_1980

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا،يه دنيا ممنون از همتوووووووووووووووووووووووون.مسير زندگيمو عوض كردين دوستون دارم:w14::w27:
دوست عزيز شما خودتون راهي رو كه ميخواستي رو به سوي خودت جذب كردي اين يعني استفاده آگاهانه از قانون جذب، برات آرزوي موفقيت‌هاي بيشتري را دارم.

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا مسير زندگيت به كجا رفت؟

ببين يه دكمه اي هست روش نوشتهthanks اونو بزن بعضي وقتا خوبه.
اگه از من تشكر نكني ورد مي خونم فوت مي كنم مسير زندگيت بره اونوري ها.
حالا خود داني. از ما گفتن.

*afsane*

عضو جدید
حالا مسير زندگيت به كجا رفت؟

ببين يه دكمه اي هست روش نوشتهthanks اونو بزن بعضي وقتا خوبه.
اگه از من تشكر نكني ورد مي خونم فوت مي كنم مسير زندگيت بره اونوري ها.
حالا خود داني. از ما گفتن.
قربونت برم سيما جون.با حرفات خيلي بهم كمك كردي و قوت قلب دادي.جدي ميگم.مسير زندگيم به هر جا بره بيراهه نمي ره.اگه شما و دوستات نبودن شايد الان داشتم عمرمو هدر ميدادم.البته هنوز به هدفم نرسيدم ولي دلم روشنه كه تا هدفم فاصله اي ندارم.برات آرزوي خوشبختي ميكنم:gol:

*anis*

عضو جدید
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااا
عيد همه مباااااااااااااااااااااااااااااااااااااارك
اميدوارم هر روزتوتن عيد باشه :w16:
راستي ! من بي معرفت نيستم تشكر از پست كه ميكنم واسه من پيغام خطا ميده
:w27:

iranzamin187

عضو جدید
يه متن در مورد راز ديدم كه خوندش خالي از لطف نيست:

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]درست است که دنیا در نگاه انسان معنی پیدا می کند و عینک مان هر رنگی که باشد دنیا را به همان رنگ می بینیم ولی این دید ماست که عوض می شود و نه واقعیت دنیا. شاید ما بخواهیم تصور کنیم که سقراط شاگرد افلاطون بوده است و مدام این مطلب را به خود تلقین کنیم ولی دنیا به خواست ما واقعیتش را انکار نمی کند که افلاطون شاگرد سقراط بوده است و نه برعکس. نباید فراموش کنیم که دنیا همواره به دلخواه ما نمی گردد. فیلم راز طوری از قانون جاذبه صحبت می کند گویی این قانون، تنها قانون کائنات است در حالی که قوانین فراوانی در این دنیا وجود دارد و یک قانون نمی تواند قانون دیگر را نقض کند. به طور مثال در جایی از فیلم گفته می شود اگر تصور کنید که جوان هستید روز به روز جوان تر می شوید در حالی که می دانیم پیر شدن و مرگ یکی دیگر از قوانین کائنات است و به قول قرآن ((ومن نعمره ننکسه فی الخلق)) هر کس که عمرش را افزایش می دهیم از خلقتش می کاهیم و پیر می شود. در واقع قانون جاذبه فیلم راز فقط در محدوده خودش می تواند کار کند و نمی تواند وارد قلمرو سایر قوانین شود. به نظر، این دیدگاه که هر آنچه انسان بخواهد همان می شود بیش از حد اومانیستی و انسان مدارانه است در حالی که انسان دین مدار خداوند را محور عالم هستی می داند که با اراده و قوانین او دنیا اداره می شود البته نمی توان منکر قدرت نامحدود ذهن انسان شد ولی خواست های انسانی در صورتی که مطابق با قوانین الهی و خواست خداوندی باشد ضمانت اجرایی خواهد داشت و در واقع از خدا باید چیزی را طلب کرد نه از غول چراغ جادو که ما را سرور خود می داند. سرور و مولای ما خداست و همه خواسته ها به وسیله او اجابت می شود.[/FONT]

سلام
راستش من یه هفته ای مسافرت بودم ولی می بینم که اینجا خبراییه!!!
در مورد متن بالا باید بگم که خدا برای رسیدن به هدفی که ما می خواهیم ولی تلاشی نداریم کمک نمی کنه!!!قانون جاذبه تلاش رو نفی نمی کنه!!!بلکه اعتقاد رو هم لازمه ی رسیدن به هدف میدونه.نظر شما چیه؟؟؟

اتفاقا توی فیلم در مورد تلاش زیاد گفته!!نذر و دعا همون خواسته ی انسانه!!

در مورد پاسخ خود من هم هنوز مشکل دارم....

:gol:دوست عزیزم با توکل بر خدا میشه به خواسته هات برسی ولی دقت کن خواسته هات ! خواسته ها همون چیزهایی اند که من و شما احساسشو داریم خداوند برعکس آنچه که در فرهنگ ها تفسیرش کردند نیازی به خواست مستقیم از خودش نداره از اونجاییکه ذات خداوند بلند مرتبه است هرچه را که بنده با تمام احساس طلب کنه بسته به شدت احساس بهش ارزونی میده چه از او خواسته یا نخواسته باشی پس قانون کائنات همون سیگنالهای درونی ماست که توسط قدرت بیکران خداوند تقویت میشه و به صورت فعل به سمت ما برمی گرده یعنی سیگنال ضعیف احساس یا همان خواست ما با عظمت خداوند به فعلیت می رسه در نتیجه این قانون وجود داره و با اراده خداوند هیچ تناقضی نداره واگر کسی فکر کنه با قانون جاذبه می شه بر خلاف خواست خدا یا صدمه زدن به شخص دیگری با احساسش غلبه کنه امتحانش ضرری نداره
محمدرضا-م

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار

سیما جون گلم..تو باید این تنکسارو جذب کنی..:)
ناامید نباش..
هرروز قبل از ورود به باشگاه باید 10 بار بگی من 10 امتیاز جدید گرفتم...:biggrin:
مطمئن باش اثر داره;)
پس این آق مدیر اینجا چیکارست!!؟؟؟
الان یه قانون جدید تصویب می کنیم که امتیاز دادن به سیما واجب و لازم است..:w16:
تمام..

عيد غديرخم به همه دوستداران علي(ع)
مبارك باد

بالخره ما صلوات بفرستیم یا دست بزنیم یا حرکات......انجام بدیم؟؟؟:lol:
راستی دوستان جذاب و مجذوب و جذبی خودم

عیدتون مبارک​

feshfeshe