به نظر شما چند درصد از دختران دوست پسر دارند !!؟

Akshay Kumar

عضو جدید
متعصفانه تو ایران تفکرات دخترا طوری شده که اگه دوست پسر نداشته باشن فکر می کنن که دوستاشون به اونا می خوان بگن دهاتی!!!!
دوستی چیز خوبیه اما وقتی که 2 طرف هم دیگررو خوب بشناسن
اما باز هم دخترایی هستن که اعتقاداتشون به این جور چیزا نیست . ایم فقط برای دخترا نبود پسر ها هم همینطور هستن
به نظر من 92 در صد پسرا و دخترا . دوست پسر و یا دوست دختر دارن
8 درصد بعدی هم بدشون نمیادا اااااااااااا. اما همیشه سنجیده عمل می کنن

زهره مسعودی

عضو جدید
اینقدر بد بین نباشین به جامعه....هنوز هم آدمای خوب زیاد هست...من فکر کنم هفتادو هشت درصد دوست دختر یا دوست پسر دارن

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
متعصفانه تو ایران تفکرات دخترا طوری شده که اگه دوست پسر نداشته باشن فکر می کنن که دوستاشون به اونا می خوان بگن دهاتی!!!!
دوستی چیز خوبیه اما وقتی که 2 طرف هم دیگررو خوب بشناسن
اما باز هم دخترایی هستن که اعتقاداتشون به این جور چیزا نیست . ایم فقط برای دخترا نبود پسر ها هم همینطور هستن
به نظر من 92 در صد پسرا و دخترا . دوست پسر و یا دوست دختر دارن
8 درصد بعدی هم بدشون نمیادا اااااااااااا. اما همیشه سنجیده عمل می کنن
باهات موافقم.دوست خوب داشتن بدک نیست ولی ترجیح میدم به هیچکی اطمینان نکنم :smile:

fatemeeh

عضو جدید
اگه این آمار درسته.پس چرا هیچ کدوم از دوستام دوست پسر ندارن؟؟؟؟؟دوران دبیرستان هم دوستام دوست پسر نداشتن جز 1,2نفر

fatemeeh

عضو جدید
دوست پسر طبیعی شده دلیلی واسه پنهون کردنش نمیبینن که نخوان بگن!!!اون 1,2 نفر هم دوست نزدیک نبودن اما فهمیدیم
یعنی شما میگین این آمار درسته؟؟

torreto

عضو جدید
ولی من اینطور فک نمیکنم-کسایی رو میشناسم که تا الان که باهاشون دوست هستم حتی یه دوست پسر هم نداشتن-اطراف من شکر خدا از این قسم دختر زیاده ولی پسرا نه -اونا تنوع طلبن -این بد نیس چون توی ذاتشونه و کاریش هم نمیشه کرد:redface:

F.H

عضو جدید
نه !!!!!!!دختر خوب هم زیاد هس به خدا
من خیلی میشناسم
تازه از نوع آفتاب مهتاب ندیده که به پسرا سلام هم نمیکنن حتی تو دانشگا
من میگم 60%دخترا دوست پسر دارن
اون 40%بقیه رو من میشناسم ,میگین نه ,خب کاری نداره ,روبه رو میکنیم:D

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفتم مدرسه ابتدايي دختر دايي ام . منتظر بودم ت بياد . ديدم دو تا پسر يچه ي فسقلي دم در ايستادن ضاهرا منتظره ابجي كوچيكش بوده . يكيشون گفت : اه اون دختر رو چه جيگريه !!... آبجيم رو ولش كن اون خودش مياد خونه اينا رو بچسب چقد خوشگلن!!
اصلا اون يه وجبيا چه ميدونن اين حرفا چيه ...

تصور كنين دو تا فسقلي چه حرفايي مي زنن ... ازين نمونه ها زياد ديدم و شنيدم

omid_008

عضو جدید
نه !!!!!!!دختر خوب هم زیاد هس به خدا
من خیلی میشناسم
تازه از نوع آفتاب مهتاب ندیده که به پسرا سلام هم نمیکنن حتی تو دانشگا
من میگم 60%دخترا دوست پسر دارن
اون 40%بقیه رو من میشناسم ,میگین نه ,خب کاری نداره ,روبه رو میکنیم:D
طبق تحقیقات میدانی عمل به امده توسط پسرا و پرسش از خود دختر خانوم ها با جامعه اماری بالا
خود دخترا می گن از هر سی تا دختر می تونی دو تا پیدا کنی که با پسری دوست نبودن.حالا این می شه چند درصد؟
می شه حدودا 94درصد دخترا دوست پسر دارن یا به نحوی با پسری در ارتباط اند.
درسته پسرها متاسفانه هوس بازن

متاسفانه دخترا خیلی ساده اند.
پسر خوب رو توی کوچه نمی بینید.به خاطر همین می گین پسرا همشون عین هم هستن.
پسر خوب پا پیش نمی زاره هیچ وقت.به خاطر همین می گین همه پسرا عین هم هستن.چون پسرای خوب رو هیچ وقت نمی بینید
و هر چیزی رو که نبینید دلیل بر عدم وجودش نیست.مگه نه؟