آشنایی دانشجویان واحد نجف آباد

mammad.mechanic

عضو جدید
باید میومدی میدیدی
من فقط 2دقیقه با بچه ها بودم
بعدش دیگه نبودم
ها؟:eek:
این دیگه چجور میتینگی بوده.......:surprised:
اگه قرار به میتینگ اینجوریه خوب چرا خودتون رو الکی خسته میکنید.....عکستون رو بذارید هم دیگه رو ببینید....

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام میبینم که برو بچ نجف ابادی اینجا جمع هستن .....:) یزدانشهری هم میپذیرین؟؟؟؟!!!!!:biggrin:
شوخی کردمااااا جدی نگیرید .
من نمیدونم جا قحطی بوده ما تو این خراب شده قبول شدیم :mad::( بابا اینجا خیلی حوصلمون سر میره شما چجوری اوقاتتون رو میگذرونید؟

آخرین ویرایش:

mammad.mechanic

عضو جدید
سلام میبینم که برو بچ نجف ابادی اینجا جمع هستن .....:) یزدانشهری هم میپذیرین؟؟؟؟!!!!!:biggrin:
من نمیدونم جا قحطی بوده ما تو این خراب شده قبول شدیم :mad::( بابا اینجا خیلی حوصلمون سر میره شما چجوری اوقاتتون رو میگذرونید؟
مگه یزدانشهر میشینید؟

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز

مگه njf مهندسی شیمی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کجا بری بهتر njf؟ برو بچه های دانشگاه های دیگرو ببین... هیچ جا بچه های njf رو نداره. 4سال تو این یونی عشقو حال کردم. وقتی رفتم تازه فهمیدم چه خوب بود :(

farzan-shz

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه njf مهندسی شیمی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کجا بری بهتر njf؟ برو بچه های دانشگاه های دیگرو ببین... هیچ جا بچه های njf رو نداره. 4سال تو این یونی عشقو حال کردم. وقتی رفتم تازه فهمیدم چه خوب بود :(
بله دانشکده جامی یا همون دانشکده مخابرات بین جاده فولادشهر و نجف.دانشگاه ما قبلا دلیجان بوده پارسال منتقل شد اینجا .
متوجه منظورتون از برو بچه ها رو ببین نشدم . ولی اره بالاخره ادم توی دوران دانشجویی لحظات خیلی خوشی رو داره که بعدا حسرت تک تک لحظه هاشو میخوره .من سال اخرم از همین الان دارم غصه جدایی از دوستام و خاطره هامونو میخورم ولی دیگه بالاخره باید رفت:( ولی کلا نجف اباد خیلی شهرستان افتضاحیه مردمای عقده ای زیاد داره.البته جسارت نشه همه جا خوب و بد داره اما ما خوبی ندیدیم شاید بدشانس بودیم

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله دانشکده جامی یا همون دانشکده مخابرات بین جاده فولادشهر و نجف.دانشگاه ما قبلا دلیجان بوده پارسال منتقل شد اینجا .
متوجه منظورتون از برو بچه ها رو ببین نشدم . ولی اره بالاخره ادم توی دوران دانشجویی لحظات خیلی خوشی رو داره که بعدا حسرت تک تک لحظه هاشو میخوره .من سال اخرم از همین الان دارم غصه جدایی از دوستام و خاطره هامونو میخورم ولی دیگه بالاخره باید رفت:( ولی کلا نجف اباد خیلی شهرستان افتضاحیه مردمای عقده ای زیاد داره.البته جسارت نشه همه جا خوب و بد داره اما ما خوبی ندیدیم شاید بدشانس بودیم

منظورم دانشجوهای njf بود. من کارشناسی اونجا بودم. بهترین دوران زندگیم بود. ولی کارشناسی ارشد رفتم یه یونی دیگه. تازه فهمیدم چه نعمتی بوده njf. اصلا صحبت از شهر نجف آباد یا شهر دیگه نیست. هر کجا برید، خوب و بد داره.صحبت از صفای بچه های یونی هست

آخرین ویرایش:

mammad.mechanic

عضو جدید
در مورد شهر نجف اباد هم اصلا باهاتون موافق نیستم.....ممکنه با کسایی برخورد داشتید که ماله خود شهر نجف اباد نبودن و از اطراف بودن.....
من تو این شهر زندگی کردم و مردمشون رو کامل میشناسم....
هی وای من.... جدی؟ از چه سالی اورده؟ والا تا 88 که من اونجا بودم، خبری نبود. واجب شد پنج شنبه بیام njf
از سال پیش فکر کنم یه 10 15 تا رشته ای اضافه کرده که از جمله میشه به مهندسی پزشکی دارو شازی دندان پزشکی رباتیک و حتی مهندسی هوا فضا هم آورده اشاره کرد و خیلی رشته های دیگه.....

بالا