يك ليوان اب خنك تو يه تابستون داغ

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

داستان رو از اينجا شروع مي كنم كه شما با يه ماشين خراب در يك جاده كويري ودر يك روز تابستاني داغ گير افتاديد ...ماشين ترجيحا گرونقيمت ترين ماشيني كه مي شناسيد مثلا پيكان جاده هم اطراف كرمان يا طبس كه خيلي خلوت و ساكت ....روز تابستوني هم وسطاي مردادماه ...
حالا اگه بعد از ساعت ها كسي از اونجا گذري نكرد .
و شما هم علاوه بر خرابي ماشين دچار تشنگي شديد شديد ..
و كم كم داريد نا اميد ميشيد ناگهان بعد از ده دوازده ساعت تو اون گرما ماشيني از راه ميرسه و از شانس خوب شما طرف يه مكانيك خودرو ه
حالا چند تا سوال

1- اول ازش اب مي خواين يا اينكه ماشين رو درست كنه ؟
2-اگه اون ادم بگه در ازاي يه ليوان اب خنك تو اون تابستون داغ ماشينت رو برميدارم چه كار مي كني ؟ اگه تمام داراييت رو بخواد چي ؟
3-حالا يه سوال مهم ايا چيزي تو دنيا وجود داره كه ارزشش از اون ليوان اب بيشتر باشه ؟

براي من بله وجود داره...شما چي

hosein_t

عضو جدید
با سلام

داستان رو از اينجا شروع مي كنم كه شما با يه ماشين خراب در يك جاده كويري ودر يك روز تابستاني داغ گير افتاديد ...ماشين ترجيحا گرونقيمت ترين ماشيني كه مي شناسيد مثلا پيكان جاده هم اطراف كرمان يا طبس كه خيلي خلوت و ساكت ....روز تابستوني هم وسطاي مردادماه ...
و كم كم داريد نا اميد ميشيد ناگهان بعد از ده دوازده ساعت تو اون گرما ماشيني از راه ميرسه و از شانس خوب شما طرف يه مكانيك خودرو ه
حالا چند تا سوال

2-اگه اون ادم بگه در ازاي يه ليوان اب خنك تو اون تابستون داغ ماشينت رو برميدارم چه كار مي كني ؟ اگه تمام داراييت رو بخواد چي ؟
3-حالا يه سوال مهم ايا چيزي تو دنيا وجود داره كه ارزشش از اون ليوان اب بيشتر باشه ؟

علیک سلام
موبایل چی؟ داشته باشیم و آنتن بده!؟ یا داشته باشیم و آنتن نده!؟ یا نداشته باشیم و آنتن بده یا نده فرقی نداره!!:surprised:
1- معلومه دیگه . . . آب!
2- زندگی مهم تره . . .
3- آره . . . آب میوه!:D

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
علیک سلام
موبایل چی؟ داشته باشیم و آنتن بده!؟ یا داشته باشیم و آنتن نده!؟ یا نداشته باشیم و آنتن بده یا نده فرقی نداره!!:surprised:
1- معلومه دیگه . . . آب!
2- زندگی مهم تره . . .
3- آره . . . آب میوه!:D

نه ديگه موبايل تو شهر به زور انتين ميده

بابا اي كيو:smile:

nader azimi

عضو جدید
با سلام

حالا چند تا سوال

میشه بگین که ماشین چه ساعتی خراب شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب حالا بعد از 12 ساعت ایستادن الان ساعت تقریبآ 2 نصف شبه....
دیگه لزومی نداره که دنبال آب بگردیم...
دیگه گرگا پارمون میکنه...:cry::cry::cry:

خدايا اين سال نويي يه عقلي به تو يه يه ...نه اقاجون پولش نخواستيم.:biggrin:
خووووووووووو ميري تو ماشين خراب شدت ديگه :D:cool:

nader azimi

عضو جدید
خدايا اين سال نويي يه عقلي به تو يه يه ...نه اقاجون پولش نخواستيم.:biggrin:
خووووووووووو ميري تو ماشين خراب شدت ديگه :D:cool:
در ضمن یادم رفت بهت بگم....:D
آخه مومن خدا...;)
این مکانیک ساعت 2 نصفه شب توو اون خیابون خلوت داش چیکار میکرد>>>
نکنه کار قاچاق میکرد؟؟؟؟؟:D
حتمآ میکانیکی نمیصرفید>>>>>>:eek:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

حالا چند تا سوال

سلام
1- آب!! یا هر نوشیدنی دیگه!!
2- نه قبول نمی کنم ....ترجیح میدم ماشینمو تعمیر کنی در ازای آب!!!!
3- آره چرا که نهههههههههه .....ببین مصداق همین موضو هم تو زندگی واقعی هممون اتفاق می افته ولی خیلی بهش دقت نمی کنیم.......تنها راه خلاص شدن از اون عطش مشغول شدن با یه چیزه!!!
من اگه توی اون وضعیتی که تو شرحش داده بودی قرار می گرفتم بیشتر از اینکه به فکره آب باشم به فکره رهایی از اونجا میشدم....چون من که این همه عطشو تحمل کردم 1 ساعت دیگه ام روش!!!!:confused:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
1- آب!! یا هر نوشیدنی دیگه!!
2- نه قبول نمی کنم ....ترجیح میدم ماشینمو تعمیر کنی در ازای آب!!!!
3- آره چرا که نهههههههههه .....ببین مصداق همین موضو هم تو زندگی واقعی هممون اتفاق می افته ولی خیلی بهش دقت نمی کنیم.......تنها راه خلاص شدن از اون عطش مشغول شدن با یه چیزه!!!
من اگه توی اون وضعیتی که تو شرحش داده بودی قرار می گرفتم بیشتر از اینکه به فکره آب باشم به فکره رهایی از اونجا میشدم....چون من که این همه عطشو تحمل کردم 1 ساعت دیگه ام روش!!!!:confused:
1- خوب اين مسلم ادم براساس اولويت هاش پيش ميره ...
2- گفتم كهميگه ماشين رو تعمير نمي كنم ولي ميخرم با يه ليوان اب
3- نه ديگه تو كوير بيابون بهترين جا براي در امان بودن همون ماشين حداقل سايه داره واز شر حيوانات در اماني خوب اگه در ازاي يه ليوان اب يه درخواست بد كنه فكر رهايي رو بي خيال .. حالا البته ببخشيدا كه اينومي گم اگه در ازاي يه ليوان اب يه درخواست بد كنه ....مي فهمي چي ميگم كه .

ميدونم جوابتون نه اما چقدر مطمعني يد؟

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- خوب اين مسلم ادم براساس اولويت هاش پيش ميره ...
2- گفتم كهميگه ماشين رو تعمير نمي كنم ولي ميخرم با يه ليوان اب
3- نه ديگه تو كوير بيابون بهترين جا براي در امان بودن همون ماشين حداقل سايه داره واز شر حيوانات در اماني خوب اگه در ازاي يه ليوان اب يه درخواست بد كنه فكر رهايي رو بي خيال .. حالا البته ببخشيدا كه اينومي گم اگه در ازاي يه ليوان اب يه درخواست بد كنه ....مي فهمي چي ميگم كه .

ميدونم جوابتون نه اما چقدر مطمعني يد؟

چقد پست میتونه باشه که ماشینو تعمیر نکنه!!!!!!!!!:surprised:
من که بهش میگم برو گور بابات!!!!!!!!:razz:
البته میدونم تو اون شرایط تنها منجی اون میتونه باشههههههه!!!! هشایدم قبول کنمااااااااا چون خیلی مطمئن نیستم که بتونم با اون شرایط کنار بیام یا نه!!!
فقط در یه صورت حاضرم به درخواستش جواب مثبت بدم که منو از اونجا نجاتم بده و به شهر برسونه نه در ازای آب!!!;)
البته جوابه مثبتمو رو حساب بدی نزارید آدم بهتره واقع بین باشه!!!! (من با صداقت جواب دادم دیگه بقیه رو نمی دونم)
حالا اگه جای من یه پسر بود چی؟
درخواست بد به اون چی میتونه باشه؟ :redface:

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقد پست میتونه باشه که ماشینو تعمیر نکنه!!!!!!!!!:surprised:
من که بهش میگم برو گور بابات!!!!!!!!:razz:
البته میدونم تو اون شرایط تنها منجی اون میتونه باشههههههه!!!! هشایدم قبول کنمااااااااا چون خیلی مطمئن نیستم که بتونم با اون شرایط کنار بیام یا نه!!!
فقط در یه صورت حاضرم به درخواستش جواب مثبت بدم که منو از اونجا نجاتم بده و به شهر برسونه نه در ازای آب!!!;)
البته جوابه مثبتمو رو حساب بدی نزارید آدم بهتره واقع بین باشه!!!! (من با صداقت جواب دادم دیگه بقیه رو نمی دونم)
حالا اگه جای من یه پسر بود چی؟
درخواست بد به اون چی میتونه باشه؟ :redface:

خوب من هم صادقانه تشكر مي كنم ...ابجي گلم

بعد بگم ادمي مي تونه بينهايت خوب باشه و برعكس بي نهايت پست اين يه واقعيت كه بايد كاملا جدي بپذيرم و باور كنيم
خوب فرض كن من خودم باشم واز من در خواست ناموسي كنه يه درخواست چندش اور در مورد يكي از( بذار بقيش و نگم ) ...اينو بي تعارف مي گم حاضرم بميرم از تشنگي..سعي كن درك كني و فك نكني زرنگي كردم كه بعد از تو پاسخ دادم

حالا از خودم مي پرسم چرا ؟ و اين خوب يا بد ؟
تو مي توني پاسخ بدي

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب من هم صادقانه تشكر مي كنم ...ابجي گلم

بعد بگم ادمي مي تونه بينهايت خوب باشه و برعكس بي نهايت پست اين يه واقعيت كه بايد كاملا جدي بپذيرم و باور كنيم
خوب فرض كن من خودم باشم واز من در خواست ناموسي كنه يه درخواست چندش اور در مورد يكي از( بذار بقيش و نگم ) ...اينو بي تعارف مي گم حاضرم بميرم از تشنگي..سعي كن درك كني و فك نكني زرنگي كردم كه بعد از تو پاسخ دادم

حالا از خودم مي پرسم چرا ؟ و اين خوب يا بد ؟
تو مي توني پاسخ بدي

یعنی تو حاضر نبودی تحت هیچ شرایطی به درخواستش جواب مثبت بدی؟؟؟
نمی دونم ....خب کشش آدماااااااا و ظرفیتاشون باهم خیلی فرق داره!!!!
شاید من خیلی کم طاقت باشم و یا....
میدونی چیه هیچ چیزی قطعی نیست.... الان ذهنم بدجوووووووووری درگیر موضو شدش!!! از کجا معلوم اون فقط بخواد به خواسته خودش برسه و دیگر هیچ!!!! ولی باید اینم در نظر بگیری که توی اون برهوت من چیزی واسه از دست دادن ندارم که نگرانش باشم!!! :(

arashpak

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی تو حاضر نبودی تحت هیچ شرایطی به درخواستش جواب مثبت بدی؟؟؟
نمی دونم ....خب کشش آدماااااااا و ظرفیتاشون باهم خیلی فرق داره!!!!
شاید من خیلی کم طاقت باشم و یا....
میدونی چیه هیچ چیزی قطعی نیست.... الان ذهنم بدجوووووووووری درگیر موضو شدش!!! از کجا معلوم اون فقط بخواد به خواسته خودش برسه و دیگر هیچ!!!! ولی باید اینم در نظر بگیری که توی اون برهوت من چیزی واسه از دست دادن ندارم که نگرانش باشم!!! :(

خوب فكر اين داستان از اونجا به ذهنم خورد كه تو همين تالار خوندم باور هاي ادم يه قيمتي داره ...و ممكن در برابر يك مليلرد دلار همه باور هاش رو تغير بده ..مي خواستم بگم گاهي وقتها ممكنه با يك ليوان اب هم كل باور هامون رو زير پا بزاريم ..
اما درصدي از اين اعتقادات هست كه نميشه با هيچي عوضش كرد حتي پول و همون ليوان اب ...نمي خواد حرفت رو پس بگير تو با قلبت جواب مي دي نه با عقلت و اين خوبه حالا ... اگه از تومي خواست براي يك ليوان اب برو فلان ادم رو بكش تو قبول مي كردي

آذرتاش

عضو جدید
من که اصلآ تو اون جا ها نمیرم . اگر هم رفتم که هیچوقت هم نمیرم , لابد این بلا ها هم به سرم نمیاد ولی اگر بفرض محال رفتم و آن اتفاق هم افتاد آنوقت آن آدم زورگو را یک کتک مفصل میزنم بعد اشتی میکنیم و بعد هم که . . . . .
راستی شما با این اگر و مگر هایت میخواهی منو دیوونه کنی؟ :biggrin:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب فكر اين داستان از اونجا به ذهنم خورد كه تو همين تالار خوندم باور هاي ادم يه قيمتي داره ...و ممكن در برابر يك مليلرد دلار همه باور هاش رو تغير بده ..مي خواستم بگم گاهي وقتها ممكنه با يك ليوان اب هم كل باور هامون رو زير پا بزاريم ..
اما درصدي از اين اعتقادات هست كه نميشه با هيچي عوضش كرد حتي پول و همون ليوان اب ...نمي خواد حرفت رو پس بگير تو با قلبت جواب مي دي نه با عقلت و اين خوبه حالا ... اگه از تومي خواست براي يك ليوان اب برو فلان ادم رو بكش تو قبول مي كردي

ببین هیچ چیزی مطلق نیست از مادیات بگیررررررررر تا اعتقادات!!!!
من خودم خیلیارو دیدم که خیلی رو عقیده های خودشون سر سخت بودن ولی خب وقتی یکی پیدا شده که خیلی بهتر از اونا صوبت میکرده و حرفاش توجیه کننده تر بوده نظر خودشو به اون تحمیل کرده!!!
بعدش در ضمن به خاطر عطش خودم محال بود کسی رو بکشم!!!:cool:

arefe

عضو جدید
من ازش میخوام ماشینمو درست کنه
بعدش با ماشینم میرم آب میخرم میخورم
خب آره ...
خیلی سوال جالبی بود:smile:

mahsa.mahsa

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اول محترمانه ازش یه لیوان اب میخوام.
خب درخواستش منطقی نیست .نه در ازای یه لیوان اب ماشینمو نمیدم