چرا دختران دهه 60 از ازدواج می‌ترسند؟!

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالله .............اونم پیدا نمیشه .............. شما هم مجرد میمونی ......از زندگی لذت میبری...........[/QUOTE
دیدی خودتم به این نتجه رسیدی چه ازون %5 به ما برسه چه نرسه به ما خوش میگزره ما در نهایت در کمال وقار متانت و نجابت به زندگیمون ادامه می دیم دیدی ترشیدگی البته به قول شما پسرها و مردای ایران زیادم بد نیست ( اینم بگم ترشیدگی هر چقدر بد باشه بدتر از طلاق گرفتن از دست مردای بد و بیوه شدن نیست)

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالله .............اونم پیدا نمیشه .............. شما هم مجرد میمونی ......از زندگی لذت میبری...........[/QUOTE
دیدی خودتم به این نتجه رسیدی چه ازون %5 به ما برسه چه نرسه به ما خوش میگزره ما در نهایت در کمال وقار متانت و نجابت به زندگیمون ادامه می دیم دیدی ترشیدگی البته به قول شما پسرها و مردای ایران زیادم بد نیست ( اینم بگم ترشیدگی هر چقدر بد باشه بدتر از طلاق گرفتن از دست مردای بد و بیوه شدن نیست)
من خودم جزو این 5% هستم ازدواج نمکینم ..تا چشم این دخترا در اد........

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم جزو این 5% هستم ازدواج نمکینم ..تا چشم این دخترا در اد........
آره اتفاقا می خواستم بگم رفتی دیگه نگفتم الان اومدی بهت می گم اون 5% مردای ایران که خوبند حدود 5/4% خارج از کشور زندگی می کنن تو هم اگه فکر می کنی خوبی به اون 5/4% ملحق شو

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره اتفاقا می خواستم بگم رفتی دیگه نگفتم الان اومدی بهت می گم اون 5% مردای ایران که خوبند حدود 5/4% خارج از کشور زندگی می کنن تو هم اگه فکر می کنی خوبی به اون 5/4% ملحق شو
شما هم به 2% (همون 98%) خودت ملحق شو...........

ddrraaggoonn

عضو جدید
با عرض معذرت از دختران دهه 60

ولله تو فاميلاي ما همه دختراي دهه 60 عقده ازدواج داشتند نه ترس از ازدواج

اگه ترس داشتن سر دايي كوچيكم كه خيلي خوشگله(حلال زاده به داييش ميره:smile:) با هم جنگ و دعوا راه نمينداختن:biggrin:
اخی این چقدر خودشو تحویل میگیره!!!!!!!!!!!

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما هم به 2% (همون 98%) خودت ملحق شو...........
نه من تو همین ایران به زنای خوب که 98% باشند ملحق شدم از ایران هم تکون بخور نیستم تو باید بر ی واسه اینکه به چشو بد نگات نکنن آخه تعداد بدای شما بیشتر

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من تو همین ایران به زنای خوب که 98% باشند ملحق شدم از ایران هم تکون بخور نیستم تو باید بر ی واسه اینکه به چشو بد نگات نکنن آخه تعداد بدای شما بیشتر
باشه بمون ..اینجا ......بمونی ترشی میندازی ها .چون از 0/5% کسی نمیاد خواستگاریت...دی........

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که گفتم چه به ما برسه چه نرسه ما در هر صورت خوشبخت زندگی می کنیم (فراموشی داری)
خودت الزلیمر داری ....................باشه بدون شوهر خوشبخت زندگی کن .....چون مردها هم بدون زن خوشبخت زندگی میکنند..........

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز