استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

Yadavaran

عضو جدید
سایت راهکار صنایع نوین (انرژی اتم) - بهره وری و بهینه سازی

آقا جان من یکشنبه طهران باید برم برای مصاحبه دراین شرکت کسی می دونه کارش چه هست
منشی آمار نمی ده
آقاجان اینجوری که من از اینترنت آمار گرفتم این شرکت خیلی مشکوک و گمنام است وقتی زنگ زدند منشی آمار نداد گفت من فقط تعیین مصاحبه می کنم . Interview Set

Yadavaran

عضو جدید
آقاجان شانس ما این شرکت توکار ساخت راکتور آب سبک هستش خووووووووووووو
درضمن اینجاروببینید خو
[h=2]
شركتها، شخصيتهاي حقيقي و حقوقي كه در قطعنامه چهارم تحريم شده اند[/h] لیست شخصیت های حقیقی و حقوقی (افراد و نهادها) ی در گیر در فعالیت های هسته ای یا تولید موشک های بالستیک یا دوربرد.

نهادها

1) گروه صنعتی امین : این نهاد در پی تولید دستگاه کنترل دما با قابلیت کاربرد در تحقیقات هسته ای و مراکز تولید و عملیات این پژوهش ها است. این گروه وابسته به سازمان صنایع دفاع جمهوری اسلامی ایران است که در قطعنامه 1737 شورای امنیت سازمان ملل متحد در سال 2006 نیزمورد اشاره و تأکید قرار گرفته بود.

آدرس: صندوق پستی 91735-549 مجتمع صنعتی امین –

مشهد – ایران

شهرک سیدی- جاده خلج- کوچه سیدی- مجتمع کاوه

a.k.a گروه صنعتی امین

2) گروه صنعتی آرمامنت: تولید کننده و ارائه خدمات ِ پشتیبانی جنگ افزارها و سلاح های سبک شامل تفنگ های با کالیبر متوسط و بزرگ. این گروه غالب تکنولوژی ها و خدمات مربوطه را از طریق گروه صنعتی حدید ارائه و عرضه می کند.

آدرس: صندوق پستی 19585/777

تهران- ایران

کیلومتر 10 جاده مخصوص کرج-

خیابان سپاه اسلام- کوچه پاسداران

3) موسسه آموزشي و تحقيقاتي صنايع دفاعي: این مرکز تحت نظر وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی اداره می شود. این وزارتخانه بر کلیه فعالیت های تحقیق و توسعه، تولید، تهیه و نگهداری و صادرات صنایع نظامی ایران نظارت عالیه دارد.

آدرس: صندوق پستی 19585/777

تهران- ایران

خیابان پاسداران

4) شرکت بین المللی دوستان: این شرکت مسئول تأمین تدارکات، تجهیزات و خدمات مرتبط با برنامه موشکهای بالستیک یا دوربرد است.

5) صنایع فراسخت: این گروه صنعتی توسط سازمان صنایع هوایی ایران اداره و کنترل می شود. سازمان صنایع هوایی ایران نیز به نوبه خود زیر نظر وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی فعالیت می کند.

آدرس: صندوق پستی صندوق پستی 83145-311

ایران- اصفهان

شاهین شهر- کیلومتر 28 اتوبان اصفهان- تهران

6) بانک صادرا ت شرق p.l.c. First east export bankاین بانک توسط بانک ملت ایران در مالزی پایه گذاری و توسعه داده شده است و در طی 7 سال گذشته صدها ميلیون دلار عملیات بانکی مربوط به فعالیت های هسته ای و موشک های دوربرد ایران را انجام داده است.

آدرس: مالزی- پارک صنعتی لابوآن

شماره 10-b1- ساختمان مرکزی87000 wp لابوان خیابان مردکا (استقلال)

شماره ثبت بازرگانی: Il06889

7) شرکت ابزار برشی کاوه: این شرکت توسط سازمان صنایع دفاع اداره و کنترل می شود.

آدرس: مشهد – ایران

صندوق پستی: 91735-549 کیلومتر 4 جاده خلج -شهرک سیدی- انتهای کوچه سیدی شماره 91638

8) صنایع شهید بابایی: این مجموعه صنعتی تحت نظر گروه صنعتی شهید احمد کاظمی ( سازمان صنایع دفاع هوایی موشکی سابق وابسته به سازمان هوا-فضای وزارت دفاع جمهوری اسلامی). سازمان هوا-فضای وزارت دفاع جمهوری اسلامی اداره کننده گروه صنعتی شهید همت و گروه صنعتی شهید باکری است که این هردو در قطعنامه ی 1737 سال 2006 نیزمورد اشاره و تأکید قرار گرفته بود

آدرس: تهران- ایران صندوق پستی -7616535

تهران 16548

بزرگراه امام علی، پارچین

9) دانشگاه صنعتی مالک اشتر: این دانشگاه تحت نظر موسسه آموزشي و تحقيقاتي صنايع دفاعي در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی است و شامل گروه تحقیقاتی فیزیک است که پیش از آن تحت نظر مرکز تحقیقات فیزیک اداره می شد. مقامات جمهوری اسلامی، تا به حال به ناظرین سازمان بین المللی انرژی اتمی اجازه مصاحبه با کارکنان یا بررسی مدارک این دانشگاه را، به منظور روشن شدن نکات مبهم برنامه اتمی ایران نداده است.

آدرس: تهران- ایران

تهران، تقاطع بزرگراه امام علی و شهید بابایی

10) وزارت دفاع و پشتیبانی صادرات نیروهای مسلح: این سازمان مسئولیت و اختیار بازاریابی و فروش تجهیزات نظامی تولید شده ی ایران را به مشتریان خود در سراسر جهان دارد. هرگونه فروش و صادرات فن آوری نظامی ایران به موجب قطعنامه 1747 سال2007 شورای امنیت سازمان ملل متحد ممنوع اعلام شده است.

صندوق پستی 16315-189

غرب خیابان دبستان- منطقه عباس آباد

11) ماشین آلات سازی میزان: این نهاد صنعتی توسط گروه صنعتی شهید همت اداره و کنترل می شود.

صندوق پستی 365-16595

گروه صنعتی امین a.k.a.:3mg

12) شرکت راهکار صنایع نوین : طراح و سازنده قطعات و سازه های ir-40 راکتورهای آب سنگین در اراک است.

آدرس: اراک- ایران

شرکت راهکار، صنایع راهکار، راهکار صنایع نوین.

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سفرنامه رامین خسرو!!

سفرنامه رامین خسرو!!

والا بعد از ازمون هوش چون فرصت زیاد نبود تا مصاحبه، همون تهران اتاق گرفتم موندم. تمام کاراموزی و پروژه رو ترجمه کردم خوندم و مطالب غیره! استرس هم زیاد داشتم .
روزه مصاحبه ساعت 2 وقت داشتم اما من 2 ساعت زودتر رفتم اونجا . اخره سالن میرین ستاده جذب اونجا هستن بتون 2 تا فرم میدن و یک فرم معرفی خودت !
اینا خیلی طول میکشه و اعصاب خورد کنه ! باید حتما کروکی 7 نفرو هم بکشین وگرنه گیر میدن و اینکه سوابق و سال شروع و اتمام تحصیلی و منازلی که سکونت داشتین و شهرها و اسم دوست دختراتون و دوستان دوران کودکی و کهن سالی و ... همه رو بنویسین و واسه من یه 2 ساعتی طول کشید!
بعد هم چون ما روزه اول بودیم کلا یکم ناهماهنگی اونجا بود و کمیته ها باید مشخص میشد و .... در کل اونا هم که حتی صبح نوبت داشتن کارشون به عصر کشید بعضی ها !
منم بم گفتن برو طبقه 5 اتاق 524 اونجا رفتم دیدم چند نفری تو نوبت هستن باید صبر کنم (اینجا که میرسین مخصوصا وقتی تو آسانسور دارین میرین بالا آدرنالین میزنه بالا و استرس و دلشور بیشتر میشه) بعدش یه آقایی میاد صدا میزنه کی بره تو ، هر نفر حدودا از 20 دقیقه تا مثل من 45 دقیقه ممکنه طول بکشه! ضمنا یکی دو نفر پرسیدم که چرا بعضی ها روزه اول هستن بعضی ها تو خرداد !!؟ ظاهرا قضیه همون نمره بالاتر و سهمیه هاست ! یعنی یا نفرات بهتر یا اون سهمیه دارا زودتر مصاحبه میشن اما کسی خودشون انکار میکنن اینو :D
اونجا دو نفر تو راهرو بودن کناره من که یکی دانشجو ارشد صنعتی شریف بود !!!! یکی نفره اول کنکور ارشد دولتی ! یکی هم بود که بوشهری بود اما تمام تجهیزات پالایشگاه رو حفظ بود همه چیز میپرسیدی تند برات میگفت!! کلا همه تاپ بودن و خففففن !
من ساعت 6 نوبتم شد رفتم با کلی اضطراب تو اتاق:
4 نفر بودن یکی روانشناس که آخرش فقط چندتا سوال روانشناسی پرسید!
یه نفرم اولش فقط توضیح داد که شما موقعیت کاریتون سخته و محروم و یا اقماری کار میکنید روزه 12 ساعت دو هفته یا زن داشته باشین بتون خونه میدن اونجا میمونین . در مورد حقوق و ... صحبت کرد.
بعد گفتن خودتو معرفی کن و بعد از اون 3 تا یکیشون که جوان هم بود اما معلوم بود پدره علم پالایشگاست و خیلی مخ بود یعنی مغزشون اون بود و قیافه خشن و جدی داشت و سوال پیچت میکرد از پروژه کاراموزی کلیه تجهیزات و یا حتی از من سوالات فرمولی و هایسیس هم پرسیدن
یکیشون هم بم یه صفحه انگلیسی داد که گفت بلند بخون و ترجمه کن .
زبان لازم نیست مثل من بیچاااااااااااره بشینین کاراموزی و پروزه رو ترجمه کنید و حفظ کنید از قبل! من سره این خیلی وقتم گرفته شد متاسفانه! اما به همه یک صفحه دادن گفتن بخون همین و البته تخصصی است.
سوال هم زیاد پرسیدن باور کنید خیلی هاش یادم نیست اما مثلا گفتن فشاره خروجی تانکی با فلان ارتفاع در خروجی چقدر میشه و بعد که ج دادم گفتن تبدیلش کن به فلان واحد و بگو .. یا تو لب تابش عکس پکینگ ها بود گفت توضیح بده اینا چین کارشون چیه اسمشون و مشخصه ویژه اونها و ...
و یا از فرایند های پالایش گاز مانند علت جداسازی ngl ها چیه و کجا مصرف میشن و ... و یا تو مبدل تیوپ شل سیال ویسکوز کدوم قسمت وارد میشه و چرا؟ کلا هرچیزی با علت و ضمنا سوال ها از همه متفاوت بود خودشون زرنگن میدونن که همه به هم کمک میکنن !
هل نشین اونجا هرچند میدونم اخرش میشین اما سعی کنید کنترل خودتون رو از دست ندین. نتایج هم چندین ماه انگار طول میکشه بیاد ! انشالا همه قبولین

delpier0

کاربر بیش فعال
والا بعد از ازمون هوش چون فرصت زیاد نبود تا مصاحبه، همون تهران اتاق گرفتم موندم. تمام کاراموزی و پروژه رو ترجمه کردم خوندم و مطالب غیره! استرس هم زیاد داشتم .
روزه مصاحبه ساعت 2 وقت داشتم اما من 2 ساعت زودتر رفتم اونجا . اخره سالن میرین ستاده جذب اونجا هستن بتون 2 تا فرم میدن و یک فرم معرفی خودت !
اینا خیلی طول میکشه و اعصاب خورد کنه ! باید حتما کروکی 7 نفرو هم بکشین وگرنه گیر میدن و اینکه سوابق و سال شروع و اتمام تحصیلی و منازلی که سکونت داشتین و شهرها و اسم دوست دختراتون و دوستان دوران کودکی و کهن سالی و ... همه رو بنویسین و واسه من یه 2 ساعتی طول کشید!
بعد هم چون ما روزه اول بودیم کلا یکم ناهماهنگی اونجا بود و کمیته ها باید مشخص میشد و .... در کل اونا هم که حتی صبح نوبت داشتن کارشون به عصر کشید بعضی ها !
منم بم گفتن برو طبقه 5 اتاق 524 اونجا رفتم دیدم چند نفری تو نوبت هستن باید صبر کنم (اینجا که میرسین مخصوصا وقتی تو آسانسور دارین میرین بالا آدرنالین میزنه بالا و استرس و دلشور بیشتر میشه) بعدش یه آقایی میاد صدا میزنه کی بره تو ، هر نفر حدودا از 20 دقیقه تا مثل من 45 دقیقه ممکنه طول بکشه! ضمنا یکی دو نفر پرسیدم که چرا بعضی ها روزه اول هستن بعضی ها تو خرداد !!؟ ظاهرا قضیه همون نمره بالاتر و سهمیه هاست ! یعنی یا نفرات بهتر یا اون سهمیه دارا زودتر مصاحبه میشن اما کسی خودشون انکار میکنن اینو :D
اونجا دو نفر تو راهرو بودن کناره من که یکی دانشجو ارشد صنعتی شریف بود !!!! یکی نفره اول کنکور ارشد دولتی ! یکی هم بود که بوشهری بود اما تمام تجهیزات پالایشگاه رو حفظ بود همه چیز میپرسیدی تند برات میگفت!! کلا همه تاپ بودن و خففففن !
یه نفرم اولش فقط توضیح داد که شما موقعیت کاریتون سخته و محروم و یا اقماری کار میکنید روزه 12 ساعت دو هفته یا زن داشته باشین بتون خونه میدن اونجا میمونین . در مورد حقوق و ... صحبت کرد.
بعد گفتن خودتو معرفی کن و بعد از اون 3 تا یکیشون که جوان هم بود اما معلوم بود پدره علم پالایشگاست و خیلی مخ بود یعنی مغزشون اون بود و قیافه خشن و جدی داشت و سوال پیچت میکرد از پروژه کاراموزی کلیه تجهیزات و یا حتی از من سوالات فرمولی و هایسیس هم پرسیدن
زبان لازم نیست مثل من بیچاااااااااااره بشینین کاراموزی و پروزه رو ترجمه کنید و حفظ کنید از قبل! من سره این خیلی وقتم گرفته شد متاسفانه! اما به همه یک صفحه دادن گفتن بخون همین و البته تخصصی است.
سوال هم زیاد پرسیدن باور کنید خیلی هاش یادم نیست اما مثلا گفتن فشاره خروجی تانکی با فلان ارتفاع در خروجی چقدر میشه و بعد که ج دادم گفتن تبدیلش کن به فلان واحد و بگو .. یا تو لب تابش عکس پکینگ ها بود گفت توضیح بده اینا چین کارشون چیه اسمشون و مشخصه ویژه اونها و ...
و یا از فرایند های پالایش گاز مانند علت جداسازی ngl ها چیه و کجا مصرف میشن و ... و یا تو مبدل تیوپ شل سیال ویسکوز کدوم قسمت وارد میشه و چرا؟ کلا هرچیزی با علت و ضمنا سوال ها از همه متفاوت بود خودشون زرنگن میدونن که همه به هم کمک میکنن !
هل نشین اونجا هرچند میدونم اخرش میشین اما سعی کنید کنترل خودتون رو از دست ندین. نتایج هم چندین ماه انگار طول میکشه بیاد ! انشالا همه قبولین

داداش این سوالا چیه !!!! فشار خروجی از تانک با ارتفاع فلان !!!!!!!!!! این که مساله هست ! پکینگ چیه دیگه ! ngl چیه !؟ مبدل تیوپ شل دیگه خداییی ادم یاده فتوشاپ میفته ؟!!! مهندس شیمی هستی جدا ؟
نفهمیدی چند بهت داد از 100 ؟ به نظرت چه کتابی بخونم الان به دردم بخوره ؟

آخرین ویرایش:

hadishs

عضو جدید

خیلی ممنون داداش
کلی راه گشا بود
راستی شما پارس جنوبی رو انتخاب کردین نه؟ من پارس جنوبی رو انتخاب کردم و فکر کنم جزو آخرین گروهی هستم که قراره بره برای مصاحبه (5 خرداد، کسی رو ندیدم پارس جنوبی باشه و بعد از این تاریخ مصاحبه داشته باشه)! شانسم خیلی خیلی کمه :)
نگفتن تاثیر آزمون هوش چطوریه؟!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله بنده هم پارس جنوبی مهندس شیمی ام . مصاحبه ها گفتن تا 13 ادامه داره اما تست هوش چیزی نگفتن ! نمره کتبی همه تو یه برگه نوشته شده وقتی میرین تو اتاق گزینش یه نفر اینارو فکر کنم میچینه رو هم ولی نمیزاره شما ببینید سعی کنید زرنگ باشین زود ببینید چه نمره شدین وگرنه اینارو میبره بالا میده دست مصاحبه کننده زود

Yadavaran

عضو جدید
داداش این سوالا چیه !!!! فشار خروجی از تانک با ارتفاع فلان !!!!!!!!!! این که مساله هست ! پکینگ چیه دیگه ! ngl چیه !؟ مبدل تیوپ شل دیگه خداییی ادم یاده فتوشاپ میفته ؟!!! مهندس شیمی هستی جدا ؟
آقا جان N.G.L مخفف Natural Gas Liquids هستش یعنی مایعات همراه گاز و معمولا هیدروکربنهای سنگین رو در برمیگیرد .

hadishs

عضو جدید

سوالات تخصصی :) :
لازم نیست خودتو به انگلیسی معرفی کنی؟!
فشار انتهای تانک رو باد برنولی مینوشتی!؟ باید اونجا بشینی حلش کنی؟!
اسم تک تک پکینگ ها رو باید بدونی؟! مشخصاتشون رو هم باید بدونی!؟ خدا رحم کنه!
مگه ngl ها رو جدا میکنن!؟ ngl همون مایعات همراه گاز طبیعی رو میگن اگه اشتباه نکنم! خوب هم نفت خام میتونه همراهش باشه هم چیزای سبکتر. خوب اینا باید جدا بشن مثل بقیه چیزایی که تو پالایشگاه هست! چی جواب دادی داداش؟!
پس اسم خارجکی همه چی رو باید بلد باشیم نه؟! اگه بگی بلد نیستم چی کار میکنن؟! یا اگه جواب الکی و اشتباه بدی چی؟!
هیچ نشانی از قبول شدن یا نشدن از خودشون نشون نمیدن؟!
اخلاقشون چطوره؟! از اینایی نیستن که بخوان هی اعصابت رو خورد کنن؟!
شرمنده زیاد شد داداش. :)

Yadavaran

عضو جدید
آقاجان اینجوری که من از اینترنت آمار گرفتم این شرکت خیلی مشکوک و گمنام است وقتی زنگ زدند منشی آمار نداد گفت من فقط تعیین مصاحبه می کنم . Interview Set

آقا حان اگه ما رفتیم انرژی اتمی میریم باگروه 5+1 راجع به لغو تحریمات مذاکره می کنیم تا همه شما استخدام بشید +بعلاوه خودم خووووووووووووووووووو

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
رفیق گستره مطالب بالاست نمیدونم چی بگم بت هرچی از قبل دیدی و خوندی ممکنه بیاد . توکل کن به خدا

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالات تخصصی :) :
لازم نیست خودتو به انگلیسی معرفی کنی؟!
فشار انتهای تانک رو باد برنولی مینوشتی!؟ باید اونجا بشینی حلش کنی؟!
اسم تک تک پکینگ ها رو باید بدونی؟! مشخصاتشون رو هم باید بدونی!؟ خدا رحم کنه!
مگه ngl ها رو جدا میکنن!؟ ngl همون مایعات همراه گاز طبیعی رو میگن اگه اشتباه نکنم! خوب هم نفت خام میتونه همراهش باشه هم چیزای سبکتر. خوب اینا باید جدا بشن مثل بقیه چیزایی که تو پالایشگاه هست! چی جواب دادی داداش؟!
پس اسم خارجکی همه چی رو باید بلد باشیم نه؟! اگه بگی بلد نیستم چی کار میکنن؟! یا اگه جواب الکی و اشتباه بدی چی؟!
هیچ نشانی از قبول شدن یا نشدن از خودشون نشون نمیدن؟!
اخلاقشون چطوره؟! از اینایی نیستن که بخوان هی اعصابت رو خورد کنن؟!
شرمنده زیاد شد داداش. :)
1-نه از من و بقیه فقط متن زبان دادن و احتمال زیاد روال همینه تا آخر.
2-ذهنی باید حلش کنی خودکار کاغذ نیست - فشار استاتیک سیالات رو یه نگاه بندازه فصل فکر کنم 2 یا 3 بود
3-نه تک تک نه اما یکی دوتا رو بگی میدونه کار کردی من گفتم بش راشینگ و پال
4-بله باید جدا بشن تو پالایش گاز با روش برج جذب با حلال یا توسط جامد اما من علتش یادم نبود که چرا باید جدا بشن !! خونده بودم اما هل شدم فراموش کردم متاسفانه اما فقط روش جداسازی یادم بود !!
5-بهتره بلد باشی چون از عمد چند نمونه میپرسن ازت
6-نه عمراااااااااااااااا
7-نه برخورد خوب و محترمانه داشتن و خوردت نمیکردن
کلا نصف سوالات مصاحبه رو نتونستم ج بدم اصلا :D

آخرین ویرایش:

وحیدعبدی

عضو جدید
دوست عزیز شما کدوم شاخه ی مهندسی شیمی هستین؟ همه امروز یه شاخه بودین؟ من "طراحی فرآیند" هستم. سهمیه فرزند کارکنان هم دارم، مصاحبه ام هم 30 ام هستش

sandis

عضو جدید
حقوق پایه هم گفتن 500 و دریافتی با ضریب حدود 2 (اما به کسی نگین و اطلاعات پیش خودتون بمونه)

عسلویه که ضریب 4 هست ضریب 2 منظورش چی هست ؟ در مورد نتایج نگفتن دقیق کی میاد ؟ فقط بهت گفتن چند ماه دیگه ؟

وحیدعبدی

عضو جدید
حقوق پایه هم گفتن 500 و دریافتی با ضریب حدود 2 (اما به کسی نگین و اطلاعات پیش خودتون بمونه)

دوست عزیز شما کدوم شاخه ی مهندسی شیمی هستین؟ همه امروز یه شاخه بودین؟ شما سهمیه هم داشتین؟ من "طراحی فرآیند" هستم. سهمیه فرزند کارکنان هم دارم، مصاحبه ام هم 30 ام هستش

HAMED A

عضو جدید
سلام
من هنوز کارای فارغ التحصیلی رو نکردم ولی گواهی میتونم از دانشگاه بگیرم که تو بهمن دفاع کردم و معدل و گرایشم هم بنویسه.به نظرتون روز مصاحبه گیر نمیدن؟؟؟؟البته مدرک لیسانسمو دارم...

delpier0

کاربر بیش فعال
دوست عزیز شما کدوم شاخه ی مهندسی شیمی هستین؟ همه امروز یه شاخه بودین؟ من "طراحی فرآیند" هستم. سهمیه فرزند کارکنان هم دارم، مصاحبه ام هم 30 ام هستش
وحید جان این سهمیه رو تو همه مراحل حساب میکنن یا فقط تو کتبی بود ؟

delpier0

کاربر بیش فعال
رفیق گستره مطالب بالاست نمیدونم چی بگم بت هرچی از قبل دیدی و خوندی ممکنه بیاد . توکل کن به خدا

به هر حال دستت درد نکنه رامین جان . ولی خدایی من تا حالا پکینگ و تیوپ شل به گوشمم نخورده / شاید واسه مکانیک سیالات هست که من هنوز نخوندم اصلا یا عملیات و جرم

hadishs

عضو جدید
به هر حال دستت درد نکنه رامین جان . ولی خدایی من تا حالا پکینگ و تیوپ شل به گوشمم نخورده / شاید واسه مکانیک سیالات هست که من هنوز نخوندم اصلا یا عملیات و جرم

داداش حتما به گوشت خورده! البته احتمالا اسم فارسیش! پکینگ همون چیزایی هست که تو برج های پر شده استفاده میشه برای افزایش سطح تماس 2 فاز. مثلا زینی، استوانه ای و ...!
تیوب شل هم همون مبدل حرارتی پوسته و لوله ی خودمونه.
بهتره اگه میتونی این جور اصطلاحات رو هم بلد باشی

delpier0

کاربر بیش فعال
داداش حتما به گوشت خورده! البته احتمالا اسم فارسیش! پکینگ همون چیزایی هست که تو برج های پر شده استفاده میشه برای افزایش سطح تماس 2 فاز. مثلا زینی، استوانه ای و ...!
تیوب شل هم همون مبدل حرارتی پوسته و لوله ی خودمونه.
بهتره اگه میتونی این جور اصطلاحات رو هم بلد باشی

اها یادم اومد اره - ولی اونا آکنه بودن که البته الان یادم اومد که تو ازمایشگاه شنیده بودم اسمشو ولی من بیشتر به اسم اکنه میشناختم . عجب . داداش دستت درد نکنه یه لحظه خواستم قید رفتن به مصاحبه رو بزنم :D:

HAMED A

عضو جدید
سلام
من هنوز کارای فارغ التحصیلی رو نکردم ولی گواهی میتونم از دانشگاه بگیرم که تو بهمن دفاع کردم و معدل و گرایشم هم بنویسه.به نظرتون روز مصاحبه گیر نمیدن؟؟؟؟البته مدرک لیسانسمو دارم...

hadishs

عضو جدید
سلام

خوب اگه با مدرک ارشد شرکت کردین که دیگه لیسانس به دردشون نمیخوره! احتمالا همون گواهی که دارین براتون کافی باشه. اما چرا این همه برای گرفتن مدرک لفتش دادین!؟ اگه میتونین حتما تا روز مصاحبه مدرکتون رو بگیرین.

HAMED A

عضو جدید
خوب اگه با مدرک ارشد شرکت کردین که دیگه لیسانس به دردشون نمیخوره! احتمالا همون گواهی که دارین براتون کافی باشه. اما چرا این همه برای گرفتن مدرک لفتش دادین!؟ اگه میتونین حتما تا روز مصاحبه مدرکتون رو بگیرین.
آخه من کارم این روزا خیلی درگیره.12 ساعته با دو روز رست دو روز روزکار و دو روز شبکارم. از طرفی کارای فارغ التحصیلی تو دانشگاه ما حداقل 10-15 روز زمان میبره اگه خود آدم اونجا باشه و دنبالش بدوه:confused:

amin2x

عضو جدید
سلام دوستان
من چند ماه پیش برا مجتمع پارس جنوبی مصاحبه دادم دو نکته رو یاداوری میکنم بدونید خیلی خوبه
اول اینکه اصطلاحات، اسم تجهیزات و فرایند هارو به انگلیسی بدونید و استفاده کنید
سعی کنید به تمام مراحل تصفیه گاز اشراف داشته باشید
ایشالا موفق باشید

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اها یادم اومد اره - ولی اونا آکنه بودن که البته الان یادم اومد که تو ازمایشگاه شنیده بودم اسمشو ولی من بیشتر به اسم اکنه میشناختم . عجب . داداش دستت درد نکنه یه لحظه خواستم قید رفتن به مصاحبه رو بزنم :D:

والا ما معمولا به جوش صورت میگیم آکنه :D :biggrin: :D

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی دوستان دیدم که به اشتباه میگن سهمیه کارکنان !! عزیزان کارکنان سهمیه ندارن! امتیاز بشون تو کتبی یکم تعلق میگیره مثلا اگه نمره کتبی از 100 شده باشین 60 نمره نهایی میشه 72 اما سهمیه ندارین. سهمیه مال شهید جانباز و بومیه فقط

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز شما کدوم شاخه ی مهندسی شیمی هستین؟ همه امروز یه شاخه بودین؟ شما سهمیه هم داشتین؟ من "طراحی فرآیند" هستم. سهمیه فرزند کارکنان هم دارم، مصاحبه ام هم 30 ام هستش
ببینید زمان مصاحبه بر اساس شاخه و رشته و ... اصلا نیست اینو مطمئن باشین . یا بر اساس نمره بالا به پایین میباشد و سهمیه ها و یا به قول خودشون راندوم !! که به نظره من و هیچکس راندوم نمیتونه باشه !!!!!!!!
ضمنا روزی که من رفتم اکثرا مکانیک بودن و مهندس شیمی فکر کنم 11 تا بود

بالا