اضافه کردن افکت به سایتی با front page

mahan57

مدیر بازنشسته
سلام بر همه دوستان!
نمی دونم این تاپیک رو تو زیر تالار مناسب ایجاد کردم یا نه؟ اگه سر جاش نیست ببخشید!
یه سئوال داشتم! می خواستم یه سری افکت به یه وب سایت اضافه کنم! مثل انیمیشن یا یه سری تصاویر متحرک و ... . برای ساخت این انیمیشنها و تصاویر وکلا افکتهای تصویری از چه نرم افزارهایی باید استفاده کنم؟
در ضمن وب سایت رو با front page طراحی کردم والان هم داره کارمی کنه!

متشکرم!:gol:

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
ازفایلهای swf که فلش هستند و با نرم افزارهایی مثل swish , flash ,... ساخته می شه
از عکس های متحرک gif استفاده کنید برنامه هایی مثل gif animator
از فیلم های wmv با حجم کم که با نرم افزارهای زیادی از قبیل movie maker و video studio ,... ساخته می شه
و در نهایت از کدهای action script استفاده کنید

ناآشنا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازفایلهای swf که فلش هستند و با نرم افزارهایی مثل swish , flash ,... ساخته می شه
از عکس های متحرک gif استفاده کنید برنامه هایی مثل gif animator
از فیلم های wmv با حجم کم که با نرم افزارهای زیادی از قبیل movie maker و video studio ,... ساخته می شه
و در نهایت از کدهای action script استفاده کنید

از imageready هم مي تونيد استفاده كنيد.

targol_1985

عضو جدید
سلام بر همه دوستان!
نمی دونم این تاپیک رو تو زیر تالار مناسب ایجاد کردم یا نه؟ اگه سر جاش نیست ببخشید!
یه سئوال داشتم! می خواستم یه سری افکت به یه وب سایت اضافه کنم! مثل انیمیشن یا یه سری تصاویر متحرک و ... . برای ساخت این انیمیشنها و تصاویر وکلا افکتهای تصویری از چه نرم افزارهایی باید استفاده کنم؟
در ضمن وب سایت رو با front page طراحی کردم والان هم داره کارمی کنه!

متشکرم!:gol:
سلام
سوالتون در در تالار برنامه نویسی با محصولات مایکروسافت مطرح کنید . اونجا دوستان پاسخ می دن

بالا