به نظر شما وقتی مردم دنیا اسم ایران را میشنوند یاد چی می افتند؟

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین دوست من من حتی اگر با مسولان کشورم و حکومت دشمن خونی هم باشم مملکتمو نمی فروشم .

اخه مگه میشه اونا دلسوز ما باشن.
حکایت دایه دلسوز تر از مادره مگه؟

دوست عزیز این بیت شعر از عارف قزوینی شاعر ملی ایرانی را تقدیم شما و sam600020میکنم.روش فکر کنید.
خراب مملکت از دست دزد خانگی است *زدست غیر چه نالیم هرچه هست از ماست

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تنها چیزی که می تونم در جواب یه عده که هر چی می گی بازم حرف خودشونو میزنن اینکه

ره اورد گفتگو با نادان دو چیز است : نخست از دست دادن بخشی از عمر و دیگری گرفتار شدن به افکار پوچ و بی ارزش

شهرام خان از آدم منطقی مثل شما بعیده. فراخون جنگ تو تاپیک میدی؟؟؟نظر همه محترمه

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیداست که در خانواده ای بزرگ شدید که بی فرهنگی و بی ادبی ریشه دارد . . .
بی ادبی به دلیل توهین
بی فرهنگی به دلیل عدم توانایی پذیرش حرف منطقی
برید و خوش باشید از ایرانی هر چه یاد کنند از شما به بی ادب و بی فرهنگ یاد خواهند کرد . . .

بچه ها تو این تاپیک به هم توهین نکنید نشد دور هم جمع باشیم و دعوا نشه . از همتون خواهش میکنم .

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
در جواب حرف شما فقط یک مورد رو میگم ...
جنگ 33 روزه ؛
اسرائیل و پشتیبانش آمریکا ؛ حزب الله و پشتیانش ایران .
در بعضی موارد روی کاغذ و واقعیت با هم خیلی فرق دارند ...
در ضمن شما میتونی بگی که صدام اسلحه هاش رو از کی میگرفت ؟؟؟ خود اون کشور اومد و بهش حمله کرد ...
یه چیزه دیگه هم این که الان به نظر شما آمریکا تونسته عراق رو به طور کامل به قول معروف اشغال کنه ؟ یا بعد از 10 سال عراق که هیچ هنوز افغانستان رو نتونسته با ثبات کنه ... جالبه جمع کل جمعیت افغانستان و عراق نصف ایران هم نیست و اینها پشتیبانهایی مثل حزب الله و حماس و موشک های دور برد و و و نداشتند ...

كاملا موافقم

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تو این تاپیک به هم توهین نکنید نشد دور هم جمع باشیم و دعوا نشه . از همتون خواهش میکنم .
من از فرد محترمی مثل شما پوزش میخوام . . .
ولی جواب صحبت منطقی با توهین جواب داده میشه . . . به همون دلایلی که عرض کردم

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش میکنم .ممنون دوست عزیز. من فقط منظورم به شخص شما نبود طرف حرفم همه دوستان بودند.

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
در جواب حرف شما فقط یک مورد رو میگم ...
جنگ 33 روزه ؛
اسرائیل و پشتیبانش آمریکا ؛ حزب الله و پشتیانش ایران .
در بعضی موارد روی کاغذ و واقعیت با هم خیلی فرق دارند ...
در ضمن شما میتونی بگی که صدام اسلحه هاش رو از کی میگرفت ؟؟؟ خود اون کشور اومد و بهش حمله کرد ...
یه چیزه دیگه هم این که الان به نظر شما آمریکا تونسته عراق رو به طور کامل به قول معروف اشغال کنه ؟ یا بعد از 10 سال عراق که هیچ هنوز افغانستان رو نتونسته با ثبات کنه ... جالبه جمع کل جمعیت افغانستان و عراق نصف ایران هم نیست و اینها پشتیبانهایی مثل حزب الله و حماس و موشک های دور برد و و و نداشتند ...
صحبت شما منطقی هست و قابل احترام
صدام اسلحه هاش رو از هر کس میخرید الان شده یاور ملت ایران . . . همون روسیه که الان میبینید . . . منظور من از اسلحه تفنگ نیست . . . هواپیما و . . . هست وگرنه همه جور تفنگ در بازار سیاه موجود هست . . .
با اشغال ایران دیگه نه حزب اللهی وجود خواهد داشت نه سوریه ای . . . که بخوان از ایران پشتیبانی کنند . . .
من منظور شما از اشغال ایران رو نمی فهمم ؟ منظورتون چیه ؟ یعنی سردمداران حکومت بعد از اشغال همچنان سر قدرت هستند ؟
درست در همون روزی که سردمداران ایران دستگیر یا کشته شدند من اولین نفری هستم که برای مقابله با آمریکا میجنگم . . .

arash_441

متخصص انرژی های نو
واه ایران رو خاک پر مهر ایران رو ول کنه بره کجا؟بره توی غربت و با اون...بوققققققققققققق...بازیا
بیخی بابا اونجا واسه اهلش خوبه نه واسه ما که خودمون جا داریم خدا دارم امام داریم

مثل اینکه شما واقعاً حالت.ن خوب نیست . حرف راست از کسی میشنون که تعصب نداشته باشه نه شما که از قبل تصمیمتونو گرفتین. پس بحث کردن با شما بی فایدست. به قول خودت سککوتت ( امضامو بخون)

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل اینکه شما واقعاً حالت.ن خوب نیست . حرف راست از کسی میشنون که تعصب نداشته باشه نه شما که از قبل تصمیمتونو گرفتین. پس بحث کردن با شما بی فایدست. به قول خودت سککوتت ( امضامو بخون)
همچنین شما.!!!

hamedpj

عضو جدید
مهم نیس که بیاد چی میفتن
مهم اینه که ما یادمون نره کی بودیم و چی شدیم
اگه یادمون بره هر کس هر فکری که بکنه فقط افسوسش مال ماست
چون قطعاً کسی راجع به ایران کنونی نظر مثبتی نداره
پس خودمون باشیم و به فکر فرهنگ اصیل ایرانی در حال انقراضمون...

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستای عزیز باز هم تقاضا میکنم حرمت همدیگه را نشکنید اگه می خواهید به همدیگه توهین بکنید مکان خوبی را انتخاب نکردید. اجازه بدید همه نظر بدن هیچ کدوم از ماها وطن فروش نیستیم و بیان مشکلات جامعمون با صراحت دال بر وطن فروشیمون نیست. توی پاسخ هاتون از این اصطلاحات به کار نبرید.:gol:

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از فرد محترمی مثل شما پوزش میخوام . . .
ولی جواب صحبت منطقی با توهین جواب داده میشه . . . به همون دلایلی که عرض کردم

اخه تو منطقت کجا بود
اگه منطق داشتی جوابامو تو تاپیک میری جنگ می دادی نه بیایا اینجا حرفای تکراری بزنی
خوبه خودتم میدونی روی حرفای من با توئه

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
جواب تیکه هایی که قرمز کردم را میدم: اگر اینطوره که فرمودی خوب توی کشور ما هم از آمریکا بد گفته میشه ولی چه بسیار جوانانی که اونجا را دوست دارن و چه بسیار مردمانی ایرانی که اونجا ساکن هستن.
دوست عزیز کاش میانگین دانش آموزانی که ترک تحصیل کردن را هم قید میکردی.

ممنون که پستمو خوندین .
برا حرف اولتون دو جور جواب میدم :
اولا اینکه اینجا از سیاست امریکا بد میگن نه از ملت و پیشرفتشون
یه مثال میزنم : تو فیلمای ایران تحصیلکرده ترین و پولدارترین افراد مقیم امریکا هستن و دانشجوهای نخبه برا ادامه تحصیل میرن امریکا و ... (داریم صراحتا میگیم اونجا یه کشور پیشرفته و با امکانات عالیه ) ولی اونا میان منو تو رو با فیلمی مث 300 به مردمشون معرفی میکنن.

دومم اینکه الان خیلی از ایرانیا فامیل ، دوستی اشنایی اونجا دارن یا اصلا خوشون اونجارو از نزدیک دیدن ... پس اگه اینجا از امریکا بد بگن اکثرا میفهمن دروغه ولی اونجا چی؟ چند درصد امریکایی ها ایرانو از نزدیک دیدن که شناختی که دارن بهشون تلقین میکنن رو بیان بهش شک کنن؟

دوست عزیز این بیت شعر از عارف قزوینی شاعر ملی ایرانی را تقدیم شما و sam600020میکنم.روش فکر کنید.

کاملا حرفتونو قبول دارم
یه خودی خیلی بیشتر از خارجی تو سود و ضرر رسوندن به کشورش موثره ! در گذشته هم اتفاق افتاده
یه نفر خودی با یه امضا تو یه دقیقه نصف کشورو داده به غریبه ( معاهده هایی مث 1881 و ترکمنچای و ...) ولی وقتی داخل همه خوب بودن خارجیا با انواع سلاح ها نتونستن تو 8 سال یه وجبم بگیرن.

من اگه حرفی زدم به کسایی گفتم که حالا که میبینن کشورشون از لحاظ تکنولوژی و ... عقبه به جای کمک به پیشرفتش دارن پیشرفت بقیه کشورارو به سرش میکوبن و اونارو به کشور خودشون ترجیح میدن و فراموش کردن که : وطن يعني گذشته ، حال ، فردا……… تمام سهم يك ملت ز دنيا......... وطن يعني چه آباد و چه ويران ……وطن يعني همين جا ، يعني ايران

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای عزیز باز هم تقاضا میکنم حرمت همدیگه را نشکنید اگه می خواهید به همدیگه توهین بکنید مکان خوبی را انتخاب نکردید. اجازه بدید همه نظر بدن هیچ کدوم از ماها وطن فروش نیستیم و بیان مشکلات جامعمون با صراحت دال بر وطن فروشیمون نیست. توی پاسخ هاتون از این اصطلاحات به کار نبرید.:gol:

بیان مشکلات و بیان حقایق با واگشایی عقده های درونی دو مسله جداست
از بحث تو تمامی تاپیک ها می تونی بفهمی یه عده اومدن اینجا عقده گشایی نه عنوان نظرات صحیح

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب حالا من سوال می کنم مملکت ما داغون خراب اصلا منهدم عقب افتاده
به نظرت بیگانه باید درستش کنه یا خودمون ؟

amir-

عضو جدید
کاربر ممتاز
مقاومت-قیام-ایثار-عطوفت
خفت-خفقان-ساده لویی-اعدام

بیتا24

عضو جدید
بحث سیاسی مثل این میمونه که شما آب رو توی هاون بکوبید
وقتتون رو تلف نکنید
و از هر ثانیه زندگی تون استفاده کنید
هروقت تونستید کاری رو انجام بدید ک فک میکنید درسته

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم ديگه نميشه گفت ايران الان عين همون ايرانيه كه قبلا كلي افتخار داشت
جوونا دارن تو اين مملكت حروم ميشن....

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیان مشکلات و بیان حقایق با واگشایی عقده های درونی دو مسله جداست
از بحث تو تمامی تاپیک ها می تونی بفهمی یه عده اومدن اینجا عقده گشایی نه عنوان نظرات صحیح
عقده چی؟
اینجا هرکس ازاده نظرشو بگه .شما هم حق نداری به کسی توهین کنی

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
عقده چی؟
اینجا هرکس ازاده نظرشو بگه .شما هم حق نداری به کسی توهین کنی

به واال...من به کسی توهین نکردم از سخن تو هم نقل قول نگرفتم
اصلا نخواستم جواب تو رو بدم حالا اینکه تو خودت چی دید که فکر می کنی روی سخنم باتوئه اون یه مسله جدا و شخصی خودته

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز

به واال...من به کسی توهین نکردم از سخن تو هم نقل قول نگرفتم
اصلا نخواستم جواب تو رو بدم حالا اینکه تو خودت چی دید که فکر می کنی روی سخنم باتوئه اون یه مسله جدا و شخصی خودته
نقل قول از حرفتو گذاشتم عقده ای توهین نیست پس چیه.
با من نه با هرکس دیگه ای حق نداری اینجا تایپیک نظرسنجی هست وهمه ازادن نظرخودشونو بگن
خودت میدونی هیچکس از کشورش بیزار نیست ومطمن باش هیچکدوم حاضر نمیشیم کشور دیگه ای بخواد برای ما تصمیم بگیره.ولی حقیقت اینه که اوضاع مملکت خوب نیست وما نمیتونیم بگیم که همه چی ارومه........

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا این ترانه روزبه بمانی‌ درد حال همه ما ایرانی‌ هاست:

'...برای اون یه وجب خاک...همه دنیامونو دادیم

ما برای بوی گندم...خیلی چیزامونو دادیم

هیشکی یادمون نداده...خنده ی همو ببینیم

این فقط دردِ وطن نیست...ما تو غربتم همینیم

اینور و اونورِ دیوار...درد ما هنوز همونه

اِی شقایق،ما جماعت...دردمون از خودمونه

تو همه خاطره هامون...حقِ دشمن مُرده باده

حتی راهِ دشمنی رو...هیشکی یادمون نداده..."