عكس هايي از فيلم قلاده هاي طلا

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در ضمن من سینمای ایران رو نگاه میکنم ولی نه هر فیلم پرتی رو..هرچند شما ارزشی های با بصیرت!! چشم دیدن فیلم های موفقی مثل درباره الی و جدایی نادر از سیمین رو هم ندارین که!!!

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
neda 72 یا سودی میبری از اینها یا واقعا دگم و بسته و مغز شستشو شده هستی ازین 2 حالت خارج نیستی....
بهت تبریک میگم درست حدس زدی!!!;)
در ضمن من سینمای ایران رو نگاه میکنم ولی نه هر فیلم پرتی رو..هرچند شما ارزشی های با بصیرت!! چشم دیدن فیلم های موفقی مثل درباره الی و جدایی نادر از سیمین رو هم ندارین که!!!
میشه خواهشا واسه خودت نتیجه گیری نکنی؟!!!
شماها عادت کردین الکی حرف بزنین!!
کی از جدایی و الی گفت؟!!
اتفاقا من عاشق درباره الیم و 10باری دیدمش...
و جداییم در اولین اکران دیدم و دوسش هم داشتم!!!گرچه نقدهاییم بهش دارم که قبلا گفتم...
حالا هرچی میخواهد دل تنگت بگو و عقده گشایی کن...
من به شدت اهل فیلمم و سینمای ایرانم خوب میشناسم...تو به من درس سینما نده!!:smile:

صحبتی با امثال شما ندارم...خوش باشید و از روی اسم فیلم واسه همدیگه نقادی کنید و تشکر بزنید...تا اینجا حرف درست و درمونی ازتون ندیدم..همش بی ربط بود
دیگه ادامه دادن موضوع وقت تلف کردنه!!!

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

نقد فیلم قلاده های طلا : بدترین فیلم تاریخ سینمای ایران !!!

نقد فیلم قلاده های طلا : قلاده های طلا با لقب سیاسی ترین فیلم تاریخ سینمای ایران شناخته شده است که به نظر من این اسم برای این فیلم اضافی است . فیلم خوش ساختی نیست و روایتی مستند وار بر اتفاقات این چند وقته اخیر داشته است پس نمی توان گفت سیاسی ترین فیلم سال است . از بین فیلم های سیاسی که تا به حال دیده ایم به نظرم پایان نامه از همه بهتر بوده تا الان . چون روایتی خطی و داستانی دارد و همین به فیلم کمک می کند اما در قلاده های طلا روایتی مستند وار داریم که این باعث می شود فیلم از ریتم بیفتد و مخاطب دچار خستگی بشود و دیدن فیلم برایش خسته کننده شود . تظاهرات خیابانی را خیلی خوب نشان داده و باسازی کرده است . و هنروران کارشان را به خوبی انجام داده اند . بازی ها عالی بودند مخصوصا امین حیایی و حمید رضا پگاه . محمد رضا شریفی نیا هم متفاوت ظاهر شده است با اینکه بازیگر محبوبم نیست اما بازی خوبی ازش دیدم در این فیلم .
یکی دیگر از نکات مثبت این فیلم ، موسیقی این فیلم است که موسیقی این اثر بسیار عالی و درجه یک است . جلوه های ویژه فیلم هم بسیار حساب شده و دقیق عمل می کند . فیلم از لحاظ مسائل فنی بسیار حرفه ای است . و فیلمی تمام تجهیز است و مشکلی از لحاظ مسائل فنی اش ندارد . مشکلش در فیلم نامه است که فیلم نامه منسجم نیست . قلاده های طلا با یک فیلم نامه حساب شده می توانست فیلمی پر مخاطب شود و مخاطبان با رضایت کامل سالن را ترک کنند . قسمتی از این فیلم در خارج از کشور فیلمبرداری شده است . که به نظر من این کار خرج بیهوده است چون در ایران هم می توانستند این سکانس ها را فیلمبرداری کنند چون هم سکانس های کمی بودند و هم لوکیشن خیلی خاصی احتیاج نداشتن . صدا گذاری فیلم هم به شدت ضعیف است . فیلم سیاسی باید ساخته شود و از فیلم سیاسی خوب حمایت می کنم . فیلمی که فیلم نامه منسجم داشته باشد . قلاده های طلا با اینکه فیلم نامه منسجمی ندارد اما قابل تحمل است و قابل دیدن است .

رمز گشایی پایانی فیلم بسیار جذاب و دیدنی است و مخاطب هیچ گونه حدسی نمی تواند بزند که دکتر (حمید رضا پگاه ) جاسوس بوده . و مخاطبان شک شان به یقین تبدیل می شود که امین حیایی جاسوس است . پس می توان گفت منطق روایتی فیلم مرتب و درست است .

منبع

نقد تقریبا درستی بود اما تیترش به شدت مغرضانه بود!!با عقل جور در نمیاد...حتی با خود متن نقد هم جور در نمیاد!!
واقعا این منتقد بدتر از قلاده ها ندیده؟!!!:eek:
جای بسی تعجب است!!!
در ضمن منتقد ،درست و حسابی و اسم و رسم دار باشه بهتره!;)نه یک وبلاگ نویس ساده!!
...تمام منتقدین با نظری واحد بر این عقیده اند که پایان نامه واقعا افتضاح بود...حالا این منتقد از کجا به این نتیجه رسیده،خدا عالم است چون واقعا پایان نامه مسخره بود اینو هرکی که دیده میگه!!

آخرین ویرایش:

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دست شما ارزشی ها مثه ندا 72 خیلی وقته که رو شده..با تریپ بصیرت و اهل گفتگو بودن میان ولی در حقیقت یک مشت دگم مغز شستشو شده هستن که تازه توهم دانش و معلوماتم دارن در همه زمینه ها!

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی بقیه اجازه ندارن فیلمی مخالف نظر دولت بسازن و توقیف میشه یا به زندان میوفته سازندش(تازه اگه واقعا بتونه بساز)..همون بهتر که امثال شما بره ببینه یک فیلم کاملا جهت دارو بعدشم از شوق دیدن یک فیلم هم جهت با خودش و توهماتش مدتی حال کنه!!..