مسي يا رونالدو...؟؟؟

kolaqermezi

عضو جدید
مسي يا رونالدو؟؟;)

سلام دوستان...به نظر شما كدوم بازيكن از تكنيك و محبوب بيشتري برخوردار است؟
من خودم طرفدار پروپا قرص مسي هستم و از تكنيك و اخلاق اين بازيكن خيلي خوشم مياد. دوستان نظر بديد...

تارا پارسا

عضو جدید
منم طرفدار مسي ام...و از بازيش خيلي خوشم مياد و ميدونم كه بازيكن با اخلاقيه...وتكنيك خاص خودشو داره تو اين چنتا بازي اخيرم حسابي گل كاشت دمش گرم...
رونالد هم بازي بدي نداره...اما به پاي مسي نميرسه.............
:D

kolaqermezi

عضو جدید
منم طرفدار مسي ام...و از بازيش خيلي خوشم مياد و ميدونم كه بازيكن با اخلاقيه...وتكنيك خاص خودشو داره تو اين چنتا بازي اخيرم حسابي گل كاشت دمش گرم...
رونالد هم بازي بدي نداره...اما به پاي مسي نميرسه.............
:D
...................;)

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسی بدون شک بهترین بازیکن جهان هست و شاید هم سالها مشابهش نیاد (عشق تیز بودنشم) ..

ولی نمیدونم چرا من رونالدو رو به اون ترجیح میدم .. :D

بنظرم رونالدو خیلی از مسی سرتر هست.

من تو کف شوت های رونالدو هستم که توپ بدون چرخش در هوا مستقیم وارد دروازه میشه.

رونالدو مثه کاکرو تو کارتن فوتبالیست ها هست و مسی مثله سوباسا !

آخرین ویرایش:

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا گفت بگین رونالدو یا مسی .!
بشخصه طرفدار رونالدوام.مسیو (هرچیم که تکنیکش عالی باشه)ما تو غیر از بارسلونا بازیشو ندیدیم(تو آرژانتین که اصلا در حد بازسا بازی نکرده)
اما رونالدو تا الان تو هرتیمی بوده(منچستر و رئال)خوش درخشیده(تو تیم پرتغال هم کارش خوب بوده.)

safa_re5000

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش فقط مسی...

هرچی باشه عین رونالدو مغرور نیست...همین برترین خصلتشه...که ازش یه ستاره ساخته...

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچها این خبرو بخونین مسی یا رونالدو نیست اما توش داره.
جواد نکونام، کامل ترين گلزن لاليگا

تلويزيون ملي اسپانيا جواد نکونام را به عنوان کامل ترين گلزن لاليگا معرفي کرد ؛ بازيکني که توانسته در شرايط مختلف گلزني کند .

تلویزیون ملی اسپانیا عنوان کرده است که نکونام تنها بازیکن لالیگاست که گلزنی شکل های مختلف را در کارنامه خود دارد .

نکو گلزنی با سر ؛ شوت بغل پا ؛ کاشته از چپ و راست ؛ گلزنی با پای چپ و راست را در کارنامه خود دارد و حیث گلزنی کامل ترین بازیکن لالیگا را به خود اختصاص داد .

او در این عنوان حتی بالاتر از مسی و کریس رونالدو قرار گرفته است که افتخار بسیار بزرگی برای جواد نکونام ستاره فوتبال ایران به حساب می آید .

نکونام در سال های حضورش در لالیگا 24 گل برای اوساسونا زده است که آمار گلزن ترین هافبک تدافعی لالیگا را هم در اختیار خود دارد .

مهم ترین گل نکونام در جام یوفا به بوردو زده شد که هنوز وقتی خبری از نکونام در تلویزیون اسپانیا گفته می شود صحنه آن گل را به تصویر می کشند . نکونام در سال 2006 به تیم اوساسونا پیوست

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا گفت بگین رونالدو یا مسی .!
بشخصه طرفدار رونالدوام.مسیو (هرچیم که تکنیکش عالی باشه)ما تو غیر از بارسلونا بازیشو ندیدیم(تو آرژانتین که اصلا در حد بازسا بازی نکرده)
اما رونالدو تا الان تو هرتیمی بوده(منچستر و رئال)خوش درخشیده(تو تیم پرتغال هم کارش خوب بوده.)

آره فقط ب لطف بازیکنای دیگه میتونه بازی کنه!!