زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

آره بابا قبول می کنن آماده هم که خود دانشجو ها درست می کنن اصلا ً معلوم نیست.یه سری از دانشجوهای دانشکده درست می کنن شمارشون رو هم زدن رو دیوار. تازه واسه درس سیتماتیک و درس علف هرز هم گیاه درست می کردن که اونو دیگه خودم انجام دادم.

آخه چند تا از دوستام باید حشره اتاله میکردن . وقتی بهشون گفتم چرا آماده نمیخرید گفتن استادشون گفته از بیرون نخرن که متوجه میشه و نمره نمیده :D

آره نی روزا راس میگه
پارسال که چند تا دوستام خریده بودن معلوم بود

رُزا هستم :D

آره مهلومه :)

hamedinia_m51

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم

اگه معلوم هم باشه چاره ای نیست چون واقعا ً چندشه باید خشکشون کنیم بعد با سوزن بزنیم رو یونولیت

واقعا چه کار سختی بود ما اون زمونا با دوستامون حشرات رو عوض می کردیم وهر کسی توی هراستانی از حشرات مخصوص منطقه وفلور خودشون تعدادی می اورد وبا بچه ها عوض می کردیم ...
یادش به خیر

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
چه حرفاایی میزنید؟؟؟؟؟:Dحسابی شده تاپیک کشاورزی ها

آره دیگه آخه کار های عملیمون ایناست

من سر سیتماتیک و علف هرز کلی این ور اون ور رفتم گیاه جمع کردم به سختی. بعد تازه آوردم خونه شستم گذاشتم مرتب لای روزنامه خشک شده تازه بینش هم کلی حشره بود یه بار تو یه گل زنبور گیر کرده بود انداختمش تو کیسه. یه بار هم داشتم می کندم که از ریشه دربیارم آخه باید با ریشه در می یاوردم. از توش یه هزار پا (اییییییییییییییییشششششش) در اومد تازه تو خونه مورچه هست. اونا هم اگه کامل خشک نشن بعدا ً کپک می زنن. هیچی دیگه اینا رو چسبوندم رو کاغد a3 بعد چند بار از تهران هی بردم کرج آوردم. حشره که دیگه بدتره

G1-Asal_lrrtm1

عضو جدید
آره دیگه آخه کار های عملیمون ایناست

من سر سیتماتیک و علف هرز کلی این ور اون ور رفتم گیاه جمع کردم به سختی. بعد تازه آوردم خونه شستم گذاشتم مرتب لای روزنامه خشک شده تازه بینش هم کلی حشره بود یه بار تو یه گل زنبور گیر کرده بود انداختمش تو کیسه. یه بار هم داشتم می کندم که از ریشه دربیارم آخه باید با ریشه در می یاوردم. از توش یه هزار پا (اییییییییییییییییشششششش) در اومد تازه تو خونه مورچه هست. اونا هم اگه کامل خشک نشن بعدا ً کپک می زنن. هیچی دیگه اینا رو چسبوندم رو کاغد a3 بعد چند بار از تهران هی بردم کرج آوردم. حشره که دیگه بدتره
وووووووووی حشره؟؟؟؟؟؟؟؟چه ستمی واقعا!!!!

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
دردونه من بیدارم. مشغول گزارش کار. تا حالا همچین گزارش کاری ننوشته بودم همیشه استادامون زیاد اهمیت نمی دادن ما هم الکی یه چیزی سرچ می کردیم از اینترنت شرح آزمایش و وسایلش رو هم می نوشتیم می بردیم بعضی وقتا عکس وسایل رو هم می گذاشیتم. این کلی کار داره باید وسایل هر آزمایش رو عکس بذاریم در موردشون توضیح بدیم چکیده بنویسیم و کلی سرچ از موادی که داریم و این که مدل دستگاه هایی که استفاده کردیم اندازه ی ظرف هایی که استفاده کردیم. شرح آزمایش و نتایج و بحث. یعنی در واقع یه مقاله ی کامل تازه سومیشم دیگه چشمام نمی بینه :cry: 7 تاست

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
:biggrin: این چند روز 10 جا هم کدوم هم 10 بار گفتم گزارش کار رو دیگه الان همه منو کتک می زنن یه بار دیگه اسم گزارش کار بیارم

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
خب دیگه منم برم بخوابم دیگه گرسنم شده نمی تونم بقیشو ادامه بدم. زیاد هم وقت ندارم. کاشکی بیشتر وقت داشتم یا یه کم کمتر شیطونی می کردم اون یکی کارمو قبلا ً انجام می دادم فقط می موند اینا که تازه برامون توضیح داده چی کار کنیم.

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم

اگه معلوم هم باشه چاره ای نیست چون واقعا ً چندشه باید خشکشون کنیم بعد با سوزن بزنیم رو یونولیت
سلام.صبح بخير..نه همشون تابلو نيستن...اون موقع يادمه مايه پسره تو كلاسمون بود كه سه تا پروانه خريده بود 5هزار تومن..سال 87.ولي تابلو نبود...بايد بگردي واسه اونم

آخرین ویرایش:

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی دونم

دردونه من بیدارم. مشغول گزارش کار. تا حالا همچین گزارش کاری ننوشته بودم همیشه استادامون زیاد اهمیت نمی دادن ما هم الکی یه چیزی سرچ می کردیم از اینترنت شرح آزمایش و وسایلش رو هم می نوشتیم می بردیم بعضی وقتا عکس وسایل رو هم می گذاشیتم. این کلی کار داره باید وسایل هر آزمایش رو عکس بذاریم در موردشون توضیح بدیم چکیده بنویسیم و کلی سرچ از موادی که داریم و این که مدل دستگاه هایی که استفاده کردیم اندازه ی ظرف هایی که استفاده کردیم. شرح آزمایش و نتایج و بحث. یعنی در واقع یه مقاله ی کامل تازه سومیشم دیگه چشمام نمی بینه :cry: 7 تاست
من كه ديشب اومدم همتون آف بوديد..تو هم اون لحظه خاموش بودي..خب دقيقا شرح اتفاقيه آزمايشگاه افتادو بنويس...سخت نيست كه..يكمم مطلب اضافه تكميلي سرچ كن كه واسه خودتم مفيد باشه نه واسه خوشي استادت...
واسه اتاله هم از يكي از دوستات خواهش كن واست انجام بده..من گفتم مال من همشو دوستم انجام جمعكدن حشراتمم با آقايون بود..خب بعضيا نميترسن.تو واسشون يه كار ديگه انجاجش.همكاري داشته باشيد..

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
من كه ديشب اومدم همتون آف بوديد..تو هم اون لحظه خاموش بودي..خب دقيقا شرح اتفاقيه آزمايشگاه افتادو بنويس...سخت نيست كه..يكمم مطلب اضافه تكميلي سرچ كن كه واسه خودتم مفيد باشه نه واسه خوشي استادت...
واسه اتاله هم از يكي از دوستات خواهش كن واست انجام بده..من گفتم مال من همشو دوستم انجام جمعكدن حشراتمم با آقايون بود..خب بعضيا نميترسن.تو واسشون يه كار ديگه انجاجش.همكاري داشته باشيد..

همون مطالب اضافیش سخته دیگه مثلا ً باید تو هر آزمایش اگه از ارلن استفاده کردیم تو هر آزمایش در مورد ارلن توضیح بدیم اینا می یاد زیاد می شه دیگه. قبلا ً در مورد یه موضوعی یه چند صفحه سرچ می کردیم شرح و وسایل رو می نوشتیم تموم می شد این گیر داده که کامل باشه باید یاد بگیرید چطور مقاله می نویسن البته خوبه ها یاد بگیریم

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
همون مطالب اضافیش سخته دیگه مثلا ً باید تو هر آزمایش اگه از ارلن استفاده کردیم تو هر آزمایش در مورد ارلن توضیح بدیم اینا می یاد زیاد می شه دیگه. قبلا ً در مورد یه موضوعی یه چند صفحه سرچ می کردیم شرح و وسایل رو می نوشتیم تموم می شد این گیر داده که کامل باشه باید یاد بگیرید چطور مقاله می نویسن البته خوبه ها یاد بگیریم
اتفاقا اگه دوس داشته باشي پيشرفت كني بعدا كلي ذوقو ميكني..استادي كه سخت نگيره دلسوز نيست..من استاد حشره و بيماريمو قشنگ يادمه..اول اومد گفت هر كي بعد من بياد خودش درو وا كرد منو ديد برگرده..گوشي ببينم از پنجره پرت ميش...حشرات بايد كامل و گزارشات بي نقص..حضور در كلاس ها الزامي..اوه اوه مارو ترسونده بود ..ما هم از ترس عادت كرديم..ولي بعد ديديم كه چقد مهربونو دلسوزه...كه الانم كه الانه هنوز با هم ارتبط داريم حتي كارهاي فارغ التحصيليمم خودش انجام داد و هميشه هر جا ميتونه دانشجوشو كمك ميكنه...من با اينكه 3 واحد بيشتر حشره نداشتم اما خيلي چيزا هنوز از توضيحاتش يادمه...خدا عمرشون بده اين مدل اساتيدو..

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
این فقط رو گزارش کار حساسه وگرنه کلا ً زیاد حوصله نداره. آزمایشگاه رو می خواد از گزارش کار واسه پایان ترم بپرسه. یا مثلا ً تئوری رو گفته خودتون سؤال در بیارید بدید به من من از تو اونا امتحان می گیرم کلا ً هم آزمایشگاه 7 جلسه بیشتر نبود. البته استاد خوبیه تا قبل از این که بیاد درس بیوشیمی واحد عملیشو انجام نمی دادن استادای قبلی.

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
این فقط رو گزارش کار حساسه وگرنه کلا ً زیاد حوصله نداره. آزمایشگاه رو می خواد از گزارش کار واسه پایان ترم بپرسه. یا مثلا ً تئوری رو گفته خودتون سؤال در بیارید بدید به من من از تو اونا امتحان می گیرم کلا ً هم آزمایشگاه 7 جلسه بیشتر نبود. البته استاد خوبیه تا قبل از این که بیاد درس بیوشیمی واحد عملیشو انجام نمی دادن استادای قبلی.
يادش بخير ولي من خودم دوران دانشجوييو خيلي دوس دارم...چون خيلي جو گير ميشم همش اكتيو بودم..بدو دنبال همه چيزو تحقيقو اينا...ولي عشق بازديدم...كارداني كه هرز بازديد علمي بوديم..ريحاااااااانه من دانشگامو ميخوام..استاد ذوالفقارمو خدا بيامرزه...حتي تا شب كنكور كارداني به كارشناسي داشت بهمون اس ميداد كه چطور ج بديم تست هارو...

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
يادش بخير ولي من خودم دوران دانشجوييو خيلي دوس دارم...چون خيلي جو گير ميشم همش اكتيو بودم..بدو دنبال همه چيزو تحقيقو اينا...ولي عشق بازديدم...كارداني كه هرز بازديد علمي بوديم..ريحاااااااانه من دانشگامو ميخوام..استاد ذوالفقارمو خدا بيامرزه...حتي تا شب كنكور كارداني به كارشناسي داشت بهمون اس ميداد كه چطور ج بديم تست هارو...

منم همین طوریم عاشق درسای عملی هرکی هم تحقیق می گه یا هر گزارش کاری هست من انجام می دم. این قدر من نوشتم هم گروهیام بلد نیستن بنویسن.
خدا بیامرژه استادتونو

reyhaneh919

کاربر بیش فعال

منم همین طوریم عاشق درسای عملی هرکی هم تحقیق می گه یا هر گزارش کاری هست من انجام می دم. این قدر من نوشتم هم گروهیام بلد نیستن بنویسن.
خدا بیامرژه استادتونو

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا بیامرژه استادتونو
يادش بخير نگو ريحانه الان گريم ميگيره..هواشناسي بالاي كوه چه هوايي..مرتع شناسي.سه بار چه زميني خوردم...استاد گفت من گفتم مردي سرت خورده به سنگ....علف هاي هرز رفتيم تا زانو تو گل بوديم..هي تالاپ تولوپ مي افتاديم...
باغباني تو بارون عملياتئ كنسل نكردم و به استاد گفتم به زور مه گرفتم تا شاهرودو اونور گرگانو بسطامو....
زراعت....اي خدا من چقد درسو دوس دارم..من قبول نشم ميميرم...

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیلااااااااااااااااااااااااام

بالا