خطا از من است...... ميدانم

Miss World

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]خطا از من است، ميدانم![/FONT]
[FONT=&quot]از من كه سالهاست گفته ام " اياك نعبد" ، اما به ديگران هم دلسپرده ام[/FONT]
[FONT=&quot]از من كه سالهاست گفته ام " اياك نستعين " اما به ديگران هم تكيه كرده ام[/FONT]
[FONT=&quot]اما رهايم نكن،بيش از هميشه دلتنگم، به اندازه ي تمام روزهاي نبودنم.[/FONT]
[FONT=&quot]خداوندا! معتقدم به كلام، به عنوان بزرگتريم معجزه بشر و تو چه زيبا اين معجزه را برايم مجسم كردي[/FONT]
[FONT=&quot]چرا كه....ديگر قرار نيست....جان، پرده دار حضورت شود تا بيايي.[/FONT]

f_azar1365

عضو جدید
[FONT=&quot]خطا از من است، ميدانم![/FONT]
[FONT=&quot]از من كه سالهاست گفته ام " اياك نعبد" ، اما به ديگران هم دلسپرده ام[/FONT]
[FONT=&quot]از من كه سالهاست گفته ام " اياك نستعين " اما به ديگران هم تكيه كرده ام[/FONT]
[FONT=&quot]اما رهايم نكن،بيش از هميشه دلتنگم، به اندازه ي تمام روزهاي نبودنم.[/FONT]
[FONT=&quot]خداوندا! معتقدم به كلام، به عنوان بزرگتريم معجزه بشر و تو چه زيبا اين معجزه را برايم مجسم كردي[/FONT]
[FONT=&quot]چرا كه....ديگر قرار نيست....جان، پرده دار حضورت شود تا بيايي.[/FONT]

ممنون نوشته ی بسیار زیبایی بود..تحت تاثیر قرار گرفتم...

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
خطا از من است، ميدانم!
از من كه سالهاست گفته ام " اياك نعبد" ، اما به ديگران هم دلسپرده ام
از من كه سالهاست گفته ام " اياك نستعين " اما به ديگران هم تكيه كرده ام
اما رهايم نكن،بيش از هميشه دلتنگم، به اندازه ي تمام روزهاي نبودنم.
خداوندا! معتقدم به كلام، به عنوان بزرگتريم معجزه بشر و تو چه زيبا اين معجزه را برايم مجسم كردي
چرا كه....ديگر قرار نيست....جان، پرده دار حضورت شود تا بيايي.

واز عشق زمینی است که می توان به عشق اسمانی رسید

بالا