ازدواج بسیار جالب و همزمان این مرد با 4 دختر

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ازدواج بسیار جالب و همزمان این مرد با 4 دختر

مردی از اهالی افریقای جنوبی در اقدامی بی سابقه با برگزاری مراسمی همزمان با چهار دختر ازدواج کرد. این مرد افریقایی به نام میلتون امِبِلی سه سال برای فراهم کردن مقدمات این ازدواج در تلاش بود. وی به مناسبت این ازدواج سی و سه راس گاو به خانواده های همسران خود هدیه داد.

چند همسری که برای مردان در فرهنگ زولو در منطقه کوازولو ناتال افریقای جنوبی قانونی است شامل برگزاری مراسم ازدواج با لباس های سفید و مراسم سنتی است. جاکوب زوما رئیس جمهور افریقای جنوبی نیز که از قوم زولوهاست سه همسر دارد.

البته در چند همسری فقط زن نخست از لحاظ قانونی به رسمیت شناخته می شود و او معمولا از زنان دیگر قدرت و اختیارات بیشتری دارد و به طور سنتی وی مسئولیت در کنار هم نگه داشتن خانواده را بر عهده دارد.

love eternal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اه اه حالم بهم خورد:razz:
ايناچين ميذاري داداشي پسراي مردموگمراه ميكني

atefeh_72

عضو جدید
هه هه
میموندن تو خونه باباشون که بهتر از این وضعیت بود.
حالا سوگلیش کدوم یکیه؟

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به ...خدا زیادشون کنم بشن 400 تا..ایشالا...دعاکنید واسشون...:D

elh@m_arch

عضو جدید
آقا نذار ازين عكسا بدآموزي داره ها؟؟؟
واقعا كه.آدم انقد حريص؟؟مباركشون باشه با آرزوي بيشترين ها براشون:mad:

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداشییییییی یه وقت به سرت نزنه ازین کارا کنی:mad:؟؟؟؟؟این زنا بهم دیگه حسادت نمیکنن:surprised:؟؟؟مگه میشه من میمیرم اگه همسرآیندم به یکی نگاه کنه دیگه .... حالا ایشالله که خوشبخت شن اگه فک میکنن خوشبختن...دوره ی آخروزمون که میگن حالاهستا

آخرین ویرایش:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگه تمکن مالی داره 6تا بگیره سی و سه راسگاو کم نبوده که :D

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مرد افریقایی به نام میلتون امِبِلی سه سال برای فراهم کردن مقدمات این ازدواج در تلاش بود

اینجا 3 سال تلاش می کنن کار می کنن هیچی نمیخورن بلکان بتونن با یکی ازدواج کنن !.....چرا من فکر می کردم آفریقایی ها همشون گرسنه ان ؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مرد افریقایی به نام میلتون امِبِلی سه سال برای فراهم کردن مقدمات این ازدواج در تلاش بود

اینجا 3 سال تلاش می کنن کار می کنن هیچی نمیخورن بلکان بتونن با یکی ازدواج کنن !.....چرا من فکر می کردم آفریقایی ها همشون گرسنه ان ؟

:biggrin: