مشکل در نصب نرم افزار انسیس

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان موقع نصب نرم افزار انسیس ..لایسنس رو که وارد میکنیم و بعد نصب ...آخر سر موقع ران کردن درست اجرا نمیشه ...نمیدونم انگار تو لایسنسش مشکل داره میشه راهنمایی کنید چجوری نصب کنم؟

neda iran mehr

عضو جدید
سلام
انسیس خیلی بدنصبه اگه دوبار نصب کرده باشین باید ویندوز رو عوض کنید دوباره انسیس رو نصب کنید.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل در نصب ANSYS

مشکل در نصب ANSYS

سلام
من بارها تلاش کردم تا ANSYS13 روی لب تاپ نصب کنم، اما همیشه از لایسنس ایراد می گیره! اگر مهمه لب تاپ من LG و ویدوزش هم VISTA است. البته بعید می دونم مربوط به ویندوزش باشه. منتظر راهنمایی هاتون هستم.
البته ANSYS 9 و 10 و 11 رو هم باهاشون مشکلات مشابهی دارم.
در ضمن من از قبل نرم افزار Fluent، Catia ، Solid Works رو نصب داشتم.

neda iran mehr

عضو جدید
سلام
انسیس اصلا با فلوئنت همخونی نداره اگه هر دوتا نرم افزار رو میخواین بایدیه ویندوز مجازی نصب کنید.این از مشکلاته انسیس.درضمن فقط انسیس 12 با ویندوز سون سازگاری داره.
موفق باشید.

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
انسیس 12 هستش
نصبش تموم شد بعد از اجرای برنامه هم مشکلی نداشتها ولی دفعه بعدی یهو به مشکل خورد دیگه کار نمیکنه فکر کنم باید دوباره ویندوز نصب کنم ! چرا اینجوری شده؟ نمیدونم!

neda iran mehr

عضو جدید
به غیرازانسیس دیگه چه نرم افزاری دارین؟ انسیس با فلوئنت سازگاری نداره و درضمن نباید ویندوزی که انسیس روش نصبه متصل به اینترنت باشه.بهتره که روی یه ویندوز مجازی نصبش کنید.

neda iran mehr

عضو جدید
قبلا خودم این مشکل برام پیش اومد.انسیسم غیر فعال شد اما وقتی دوباره نصبش کردم و به اینترنت وصل نشدم خراب نشد.واقعا انسیس با فلوئنت نمیخونه میتونید امتحان کنید.

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبلا خودم این مشکل برام پیش اومد.انسیسم غیر فعال شد اما وقتی دوباره نصبش کردم و به اینترنت وصل نشدم خراب نشد.واقعا انسیس با فلوئنت نمیخونه میتونید امتحان کنید.

ممنونم از راهنماییت دوست عزیز.
یعنی 2تا ویندوز نصب کنم و یکی روش انسیس باشه و یکی به نت؟ چون احتمال میدم مشکلش همون به نت وصل شدن بوده!

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
به غیرازانسیس دیگه چه نرم افزاری دارین؟ انسیس با فلوئنت سازگاری نداره و درضمن نباید ویندوزی که انسیس روش نصبه متصل به اینترنت باشه.بهتره که روی یه ویندوز مجازی نصبش کنید.

ببخشید ویندوز مجازی منظور چیه؟

amiri.sadegh

عضو جدید
سلام به دوستای عزیز
ببین چند نکته در مورد انسیس هست که میگم
اول از همه اگه واقعا کارتون با انسیسه از ویندوز ایکس پی استفاده کنید چون ما از انسیس اورجینال استفاده نمیکنیم و سون اشکال میگیره
بعد کارت شبکه ی مجازیه که باید بسازین که خود این کارم تقلبه
نکته ی مهم اینه که اون لیسنس رو که کپی میکنید حتما اسمشو عوض کنید مثلا لیسنس 1
بعد با کار با انسیس کانکت نباشین
من رو لپ تاپم هم انسیسه هم سالید هم آباکوسو چند ساله با 10 کار میکنم و راحتم
امیدوارم مفید بوده باشه
اگه باز سوالی بود جواب میدم

a.s_akbari

عضو جدید
با سلام
من نرم افزار انسیس 12 رو نصب میکنم اما بعد از یک مدت کار کردن ERROR میده و بالا نمیاد :
could not conect to any license server
the server is down or is not responsive
ansysli_servers: 2225@amir_pc;2325@AMIR-PC
FLEXLM SERVERS :1055@amir_pc;1055@AMIR-PC
اگه ممکنه بگید باید چیکار کنم چون بعد از هر بار بالا نیومدن باید دوباره ویندوز عوض کنم و نصبش کنم .
با تشکر

h.khirandish

عضو جدید
لطفا ایمیل برای من ارسال کنید تا فیلم آموزشی آن برای شما ارسال کنم(h.khirandish@gmail.com)

h.khirandish

عضو جدید
لطفا ایمیل برای من ارسال کنید تا فیلم آموزشی دقیق ترین نصب انسیس تا کنون آن برای شما ارسال کنم(h.khirandish@gmail.com)

alisaadaty

عضو جدید
در مورد ویندوز میگم بهتون لینوکس و مک رو نمیدونم
اول باید بدونی ,ویندوزت32 بیت هست یا 64 بیت
این انسیس هایی که بیرونه اگر روش در این مورد چیزی نزده باشه 32 بیت هست اما اگر ویندوزت 64 بیت هست حتما باید انسیس 64 بیت تهیه کنی چون هیچ جوره نمیزاره نصب کنی
انسیس 13 و انسیس 14 هم من رو WIN7نصب کردم 64 بیتی شو مشکلی نداره
نکته اول موقع نصب اینه که باید اسم کامپیوترت رو وقتی میپرسه دقیق وارد کنی حتی به بزرگ یا کوچک بودن حروف انگلیسی هم حساسه
نکته دوم سعی کن انسیسی که نصب میکنی حتما HELP داشته باشه
موفق باشی

iman.milad

عضو جدید
انسیس

انسیس

یسلام
عنی دیکه راه حلی به جز عوض کردن ویندوز ندارررررررررررررررررررررررررره؟