چرا دانشجوها درس نمیخونن؟؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدا چرا؟ چرا اکثر دانشجوها شب امتحان درس میخونن؟؟؟ اینطوری که به نظرم بازده شیوه آموزش در دبیرستان بیشتر از دانشگاه هست.

sokot92

عضو جدید
داداش جریان همون قیف بر عکسه دیگه
الان بهتر از هر زمان دیگری متوجه میشیم
جالبه شب امتحانی درس میخونیم و....
بعدش یه لیسانس میگیریم.....بعدش هم میگیم بیکاریم اون همه واحد پاس کردیم هیچیش به درد نخورد و....
غافل از این که همون واحدم درست پاس نکردیم....منظورم نمره ی بالا نیست...منظورم اون فهمی هستش که ادم توی هر درسش مخصوص به رشته ی خودش میگیره...

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدا چرا؟ چرا اکثر دانشجوها شب امتحان درس میخونن؟؟؟ اینطوری که به نظرم بازده شیوه آموزش در دبیرستان بیشتر از دانشگاه هست.

درود ..ما که داریم از همین حالا درس میخونیم :D :w10:
دلیل نخوندن یه سری دانشجوها درگیر شدن در مسایل حاشیه ای هست ...که متاسفانه دیر متوجه میشن وترم اخر خودکشی میکنن تا معدلشونو بالا ببرن...

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نظر من چون ما به سیستم چوب بالا سر عادت کردیم
اگر امتحانی نباشه نمی خونیم
اگر نمره ای در کار نباشه سرکلاس نمی ریم
توی دبیرستان به دلیل کویز های متعدد و تعداد کمتر دانش آموزان در یک کلاس بیشتر مجبور به خوندن درس می شیم
ولی در دانشگاه به دلیل کلاس N هزار دانشجویی و استاد نبودی و نبود هرگونه کوییز و غیره همه را ول میکنیم به شب امتحان :d

shabnam...

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزایه دیگه حسش نیست
ببینم تو همون eng mohammad reza ya alireza یا چیزی که رضا داشت هستی؟:|

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای اصلا حسش نیست

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون استادا ما رو از درس سیر میکنن
الان تمام دوستای من میخوان واسه کارشناسی رشتشونو عوض کنن اونم چه رشته هایی...!

*Essi*

اخراجی موقت
ربطی به اجبار و آموزش و پرورش و... ندارد.

آدمی زاد کاری را با حوصله و لذت انجام میدهد که چشم انداز آن کار در نظرش شیرین و مشخص باشد.

در این شیوه مدیریتی کشور، چون دانشگاه فقط روی مدرک کار میکنه و علنا اعلام میکنه تخصص به من ربطی نداره، پس ناخودآگاه چشم انداز دانشجو را کور میکند.

انسان بی چشم انداز، فقط حال نگر خواهد شد و انسان حال نگر، به قول شما شب امتحانی خواهد بود تا فقط :

این نیز بگذرد ......

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای اینکه درسی رو کهتدریس میکنند در دانشگاه با چیزی که در محیطه کار میبینی فرق داره از زمین تا آسمون... سیستم آموزشی ضعیفی که فقط به ما یاد داده برای نمره درس بخونی ...رشته من باید عملی باشه ولی نمیدونم چرا باید آنائی با فرهنگ و تمدن اسلامی رو بخونم به من چه آخه؟ خیلی از دروسی که ارائه میشه نمیتونه آدمو جذب کنه فقط برای گرفتن نمره مجبوری بخونیشون...

some1

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه نیست
من یه ترم اسمبلی خوندم ولی یه بار استاده نگفت کدای اسمبلی رو باید کجا بنویسیم
راحت ترین درس کارافرینیه و تنظیم خانواده به من دادن 15
بی سواد ترین ادمای دنیا ام اون سوالا رو میتونستن جواب بدن

alireza-1991

عضو جدید
رک بهتون بگم. به خاطر اینکه تو سیستم آموزشی این مملکت بخونی و نخونی هیچ فرقی نداره .

ایلین1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هر ترم درسهام رو خیلی میخوندم اما این ترم مادر بزرگم که خیلی دوستش داشتم از دست دادم و اعصابم خیلی خرابه اصلا حوصله درس خوندن ندارم درسمم خیلی سخته حوصله هم ندارم انقدر نگرانم موندم چیکار بکنم