بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yalda_91

عضو جدید
سلام
ببین عزیزم تعریفا رو دوستان ازت کردن من ی ایراد کوچولو میگیرم اونم اینه که کارت بعد نداره درختات انگار به کاغذ چسبیده با هاشور و بازی کردن با سایه ها به کارت جون بده من پم اول همین مشکل داشتم امیدوارم ی روز کتاب اسکیس تا چاپ کنی منم بخرم و لذت ببرم

سلام
خدا کنه آخه من هنوز احساس می کنم خیلی از کلاس عقبم
نمیدونم چیکار کنم

samras

عضو جدید
وااااااااااااااااااااااااااای همیشه خدا این مربعای با ضربدر قرمز همیشه ارور میدن:mad:

samras

عضو جدید
پس کوشن عکسا چرا من نمیبینم؟مامانننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن:eek:

مینی

عضو جدید
سلام دوستان اگه میشه یه شیت از تحلیل سایت برام مزارید

آخرین ویرایش:

farshad_k

عضو جدید
سلام
خیلی ضعیف کار کردین
به اتصالاتتون دقت کنید چه ضعیف هس کاملا معلومه که فوم ها رو هم خوب قرار نگرفتن
عکس اولاتو خوب ببین
عکس 2 نسبتا خوبه و ایرادات نسبتا معلوم نیس

samras

عضو جدید
اسکیس فقط تمرین میخواد و تمرین و باز هم تمرین اما کلاس رفتنم خالی از لطف نیس

razijoon

عضو جدید
من فارغ التحصیل شدم
کارت خوبه اما طریقه چیدمان هم مهمه مخصوصا در نظر اول که آدم رو جذب می کنه:)

fx.nasiri

عضو جدید
سلام
چند دقیقه زمان برد که اینو ساختی ؟
فکر کنم رکورد سرعت در ساخت ماکت رو زدین ... :)

در نگاه کلی خوبه ولی خواهشا برای کارتون ارزش قائل بشین و کمی با شوق بیشتر و نگاهی عمیق تر به کارتون ، ماکتتون رو بسازید

nightstar_m68

عضو جدید
سلام خسته نباشید
دوست خوب عکسایی که گذاشتید ظاهرا مشکل پیدا کرده لطفا بررسی کنید یا دوباره آپلود کنید...

tara 92

عضو جدید
فکر می کنم رسم ادب این که اگر کسی انتقادی را هم بیان می کنه حداقل برای شخص مقابلش یه کم احترام قائل با شه و جوری حرف نزنه که به شخصیت و شعور اون شخص توهین بشه
در مورد اتصالات ماکت من که همتون بدون اینکه دلیلشو بدونید به رگبار انتقاد بستید باید بگم که تمام اجزای این ماکت باید قابلیت جداشدن می داشت برای همین بین طبقات و بعضی دیوارها فاصله هست ..........
در جواب اون کسی هم که گفته رکورد سرعت زدم باید بگم که من این ماکت رو 14 روز ساختم تا بتونم بدون چسباندن قطعات ثابت نگهش دارم
الانم فکر می کنم دیگه دلیلی برای باز موندن این تاپیک وجود نداره

mamali-architect

عضو جدید
سلام دوست عزیز

خسته نباشید،هرچی باشه زحمت کشیدین،ممنون که نمونه کارتونو گزاشتین واسه ما

فقط چندتا سوال

منظورتون از این که ماکتو بشه باز کرد یعنی چی؟یعنی بشه سقفشو برداشتو فضاهای داخلی رو دید؟یا نه کلا بشه جداشون کرد؟

چون خودمم واسه پروژم دارم این ماکت رو درست میکنم کنجکاوم بدونم

اون ستون هارو با فوم چطوری ساختین؟خودم حدس میزنم یه فوم مثلا 5mm رو باریک بریدین بعد با سمباته لبه هاشو گرد کردین البته این کار خیلی حوصله میخواد

ولی برای پیشنهاد واسه کارای بعدیتون اینو میگم که سعی کنید از چمن و مبل و اینجور چیزا که ماکت رو از حالت معماری به بازاری تبدیل میکنه خودداری کنین(البته این یه پیشنهاد بود فقط)

موفق باشین ;)

Bgham

عضو جدید
سلام بچه ها
ممکنه خواهش کنم یکی دو نمونه اسکیس از کیوسک اطلاعاتی ( ترجیحا در اقلیم کوهستانی البته اگه چیزی دم دست بود ) بزارید. Information Kiosk

مرسی از همتون

tara 92

عضو جدید
علاوه بر اینکه طبقات جدا می شن یه سری دیگه از اجزا هم باز و بسته می شن
در مورد ستون: من از چوب حصیر استفاده کردم چون فوم استحکام لازم رو نداره و گرد کردنش هم سخته
ماکت ما باید با مبلمان کامل ساخته میشد ..... چون اکثر مبلمان هم طراحی لوکوربوزیه بوده پس ارزش کار رو پایین نمیاره....

Bgham

عضو جدید
بچه ها کارم اساسی گیره ممکنه خواهش کنم چند نمونه واسه ایده گرفتن بزارید.

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
ممکنه خواهش کنم یکی دو نمونه اسکیس از کیوسک اطلاعاتی ( ترجیحا در اقلیم کوهستانی البته اگه چیزی دم دست بود ) بزارید. Information Kiosk

مرسی از همتون

mahsa93

عضو جدید
salam manam terme avalam va hichi az maket sazi nemido0m be nazare shoma age beram kelase maket sazi kho0be?age kho0be koja beram behtare?:confused:

وضعیت
موضوع بسته شده است.