پنس بیوپسی biopsy forceps

tsp.co

عضو جدید
سلام!
دوستان اگر اطلاعاتی راجع به پنس بیوپسی دارن لطفا دریغ نکنن. حقیقتش یه جزئی امکانات ساخت دارم و می خوام برای ساخت تجهیزات پزشکی اقدام کنم و با توجه به اهمیت این پنسها و اینکه الان نیاز شدیدی به تولید داخلی اونها داریم تصمیم دارم در ابتدا برای ساخت اونها اقدام کنم. لطفا در این امر خیر کمکم کنین!
ممنونم!

bm-eng

عضو جدید
چیش به ما می رسه!!؟کار خیر به این میگن که یه مشت بیکار رو باکار کنی.اگرما اون اطلاعات رو داشتیم خودمون دست بکار می شدیم و از این بیکاری در می اومدیم.

tsp.co

عضو جدید
چیش به ما می رسه!!؟کار خیر به این میگن که یه مشت بیکار رو باکار کنی.اگرما اون اطلاعات رو داشتیم خودمون دست بکار می شدیم و از این بیکاری در می اومدیم.

خوب بیاید با هم کار کنیم! اتفاقا اینجوری خیلی بهتره!
تو مملکت ما کار زیاد و اهل کار کم!!!!. برعکس اونچیزی که تبلیغ میشه! بهترین زمینه کار هم همین تولید تشکیلات و تجهیزات پزشکی هستش که همیشه مورد نیازه و دامنه کارش هم خیلی گسترده! از تجهیزات خیلی و مصرفی تا رباتهای پیشرفته جراح!
من البته مدت کمی هست که دارم تو این زمینه تحقیق می کنم و امکان سنجی برای سرمایه گذاری!
پنس بیوپسی تا اونجایی که من فهمیدم برای آندوسکوپی و نمونه برداری از معده بکار میره! این تجهیزات باید یک بار مصرف باشن و قبل از تحریم و این جریان اخیر دلار و دلالی ها قیمتی بین 10 تا 20 هزار تومان داشتن ولی الان قیمت اونها نزدیک به 250 هزار تومن رسیده که در نتیجه تو خیلی از مراکز و بیمارستانها از یک پنس برای چندین بیمار استفاده می کنن و برای استریلیزاسیون اونها هم از اتوکلاو استفاده می کنن و خیلی از اهل فن به همین دلیل احتمال انتقال بیماریهای خطرناکی مثل هپاتیت رو میدن!
این وظیفه من و شماست که برای حل این قبیل مشکلات سعی خودمون رو بکنیم! شایذ خدای نخواسته فردا روزی خود ما یا یکی از عزیزاننمون نیاز به این قبیل تجهیزات پزشکی پیدا کنن!
بنظر من بیاین تو این تاپیک در این زمینه و کلا تجهیزاتی که نیاز مبرم بیماران هستن و به بهانه تحریم خارجی و در اصل بدلیل تحریم داخلی!!! و دلالان کمیاب و گران شدن بحث کنیم و برای کاهش این مشکلات که واقعا فکر نکنم کار خیری از این بزرگتر بشه پیدا کرد چاره اندیشی و همفکری کنیم!
نگران پولش هم نباشین! میشه در ابتدا با کارها و امکانات کوچیک زمینه رو برای ساخت تجهیزات پیشرفته و های تک آماده کرد!
دو سه تا مهندس باغیرت اگه با من همراه بشن می تونیم به یاری خدا کار رو شروع کنیم!

بالا