جایگاه باشگاه مهندسان

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توی اینترنت چرخ می زدم تا رسیدم به سایت ایران گویا.
این سایت ایران گویا, رتبه بندی سایت های برتر فارسی زبان را برحسب دسته بندی علمی، آموزشی، مذهبی ، ورزشی و... انجام میده.
یعنی در اصل 1500 سایت پربازدید را براساس آمار رتبه بندی نموده است
رفتم ببینم جایگاه باشگاه مهندسان با این همه بازدیدکننده و کابر کجاست.:)
اول رفتم سراغ قسمت سایت های برتر آموزشی اما نبود که!:surprised:
رفتم قسمت بعدکه قسمت انجمن وگفتگو باشه ولی بازم اونجا خبری از اسم باشگاه مهندسان نبود!:cool:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
این سایت ایران گویا, رتبه بندی سایت های برتر فارسی زبان را برحسب دسته بندی علمی، آموزشی، مذهبی ، ورزشی و... انجام میده.
رفتم قسمت بعدکه قسمت انجمن وگفتگو باشه ولی بازم اونجا خبری از اسم باشگاه مهندسان نبود!:cool:
میرفتی تو قسمت دوست یابی حتما اون بالا بالاها پیداش میکردی:D

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
العان این تیکه بود عایا؟!
العان مسخره کردی باشگاه رو؟
الآن 99درصد فعالیت باشگاه مربوط میشه به تاپیک هایی با مضمون دوست دختر ،دوست پسر و...
اون یه درصدباقیمانده هم مال تاپیک بچه های خرم آباده:D

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
الآن 99درصد فعالیت باشگاه مربوط میشه به تاپیک هایی با مضمون دوست دختر ،دوست پسر و...
اون یه درصدباقیمانده هم مال تاپیک بچه های خرم آباده:D

:biggrin: ... نخیر 99 درصدش ماله خرم آباده ، یه درصدش اون یکی!

سیه مو

اخراجی موقت

فک کردی اینجا چ آش دهن سوزیه که بخواد رتبه بالام بیاره ...کافیه یه نگا به تاپیکاییی که مدام بالان بندازی خودت متوجه می شی :)

پ.ن: فک کنم سومین اخطارمو امروز بگیرم :)))))))))))

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز
کم و بیش موافقم باهاتون چون اینجا بیشتر تالار های عمومیش فعاله تا علمیش.42 تا تاپیک علمی زدم یه نفر تشکر نکرده یارو میذاره دوست دختر..... 200000تا تشکر میگیره
این تنها یکی از مشکلاتشه
مهم ترینش اینه که باید چند هفته صبر کنی که تاپیک علمیت تایید بشه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که من نمیدونم واقعا ماجراجویی پشت این تاپیک هست یا خیر! ........هرچند از استارتر محترمش بعیده

ولی میدونم همون سایتهایی هم که اول شدن خیلیهاشون چندان مطلب علمی ندارن! که آمدن در لیست اولیه سایت مرود ادعای شما

اصولا مرجع ترین سایتی که رتبه بندی سایتها رو بر اساس میزان بازدید نشون میده سایت الکساست!

که در این سایت رتبه باشگاه مهندسان 173 در بین تمامی سایتها اعم از سایتهای علمی، فرومها ، تالارهای گفتگو، خبرگزاریها و ......نشان میدهد

http://www.alexa.com/search?q=http://www.www.www.iran-eng.ir&r=home_home&p=bigtop

در شرایطی که مثلا یکی از سایتهای ادعایی در سایتی که اشاره کردین و رتبه 4 رو به خود اختصاص داده با نام دل.... که مشخص است چقدر علمی

است!
http://www.alexa.com/search?q=http://delshekaste.com/&r=site_screener&p=bigtop

طبق الکسا رتبه 251 رو داره و پائین تر از باشگاه مهندسان میباشد

آخرین ویرایش:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که من نمیدونم واقعا هدف خاصی داشتین پشت این تاپیک یا خیر!

ولی میدونم همون سایتهایی هم که اول شدن خیلیهاشون چندان مطلب علمی ندارن! که آمدن در لیست اولیه سایت مرود ادعای شما

اصولا مرجع ترین سایتی که رتبه بندی سایتها رو بر اساس میزان بازدید نشون میده سایت الکساست!

که در این سایت رتبه باشگاه مهندسان 173 در بین تمامی سایتها اعم از سایتهای علمی، فرومها ، تالارهای گفتگو، خبرگزاریها و ......نشان میدهد

http://www.alexa.com/search?q=http%3A%2F%2Fwww.www.www.iran-eng.ir&r=home_home&p=bigtop

در شرایطی که مثلا یکی از سایتهای ادعایی در سایتی که اشاره کردین و رتبه 4 رو به خود اختصاص داده با نام دل.... که مشخص است چقدر علمی

است!

:surprised: هدف چی؟!!! بنده خدا سوال بوده براش....

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا که من نمیدونم واقعا ماجراجویی پشت این تاپیک هست یا خیر! ........هرچند از استارتر محترمش بعیده

http://www.alexa.com/search?q=http%3A%2F%2Fwww.www.www.iran-eng.ir&r=home_home&p=bigtop

است!

سلام
هدف این بود که این سایت با این همه کاربر و بازدید کننده چرا جایی میان سایت های علمی وحتی فروم های عادی نداره
عزیز شما اون سایت دل شکسته رو توی قسمت انجمن و گفتگو دیدی
من منظورم بخش سایت های آموزشی بود....

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
هدف این بود که این سایت با این همه کاربر و بازدید کننده چرا جایی میان سایت های علمی وحتی فروم های عادی نداره

چون سوالات علمی در این انجمن ها پاسخ داده نمیشه ..... منم اولین بار برای یه سوال علمی عضو این باشگاه شدم ، سوالم هنوز که هنوزه پاسخ داده نشده ، ولی نیگا من به کجا رسیدم !!

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این تنها یکی از مشکلاتشه
مهم ترینش اینه که باید چند هفته صبر کنی که تاپیک علمیت تایید بشه

اره موافقم...!!

بعدم واسه تاپیکهای علمی مون از بچه ها دعوت نمیکنیم بیان بازدید کن ولی ی تاپیک غیرعلمی ،عکسی میزنیم همه رو خبر میکنیم!

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چون سوالات علمی در این انجمن ها پاسخ داده نمیشه ..... منم اولین بار برای یه سوال علمی عضو این باشگاه شدم ، سوالم هنوز که هنوزه پاسخ داده نشده ، ولی نیگا من به کجا رسیدم !!

دوست عزیز
همش که نباید منتظر بود که دیگرون بیان جواب سوالای علمی رو بدن!!ادم باید اول از خودش شرو کنه!!
شما خودتون چقدر تو تالار کامپیوتر پاسخ بچه ها رو دادین؟؟

• Like
واکنش ها: etnn

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز
همش که نباید منتظر بود که دیگرون بیان جواب سوالای علمی رو بدن!!ادم باید اول از خودش شرو کنه!!

من در حال کسب مهارت هستم ، و هنوز در زمینه دلخواهم اونقدر متخصص نشدم که بیام جواب سوالای بقیه رو بدم!! تو فکرش هستم که کمک کننده باشم!!

ولی حداقل یه نمیدونم جواب سوال منو ندادن!! و من جواب اون سوالمو تو انجمن آیاپیر 1 روز بعدش گرفتم!

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز

البته ریا نباشه ، یکی دو بار تو انجمنای تخصصی جواب دادم :دی

منم شما رو تو پاسخگوییهای انجمن ندیدم دوست عزیز..... البته دروغ نباشه یه جا دیدم !

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب دلیلی ام نداره که بدونیم یا سعی کنیم بفهمیم محمد جان ما صاحب اینجا که نیستیم بخایم سر از کار همه در بیاریم......
به فرض که ماجرا جویی باشه اصلا خب که چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما دست اندر کار بودی ما خبر نداشتیم؟؟؟؟؟؟

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همینی که هست شیخ.
خیلی هم خوبه.
از نظر درسی و علمی هم مطالب خوب و مفیدی اینجاست که خیلی هم به دردمون خورده.
از نظر تفریح هم که در حد تیم ملی.... خوبه

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دو گروه تو این قضیه مقصر هستن
1- مدیران
2-کاربران
(خسته نباشی مگه غیر از این دو گروه کسی اینجا هست؟ :دی)

به نظر من مدیران اللخصوص مدیران تالار زنگ تفریح و گفتگوی آزاد باید تغییری تو کارشون بدن.من نمیدونم فعالیتشون چیه؟چیکار میکنن؟ فقط میدونم مدیر زنگ تفریح صندلی داغ راه میندازه(دستش درد نکنه،زحمت میکشه).
باید یه ذره مدیریت بشن این دوتا تالار هرکسی نتونه تاپیک بزنه یا محدودیتی بذارن برا تاپیک زدن که همینجوری کیلویی تاپیک نزنن.
حذف کنن تاپیک های آبکی رو تا درس عبرت بشه برا دیگران:D
و...
گروه دوم که خودمون کاربرا هستیم یه عادتی از همون بچگی داشتیم اونم اینه که عشقمون زنگ تفریحه
یادتونه دیگه مدرسه میرفتیم به جای اینکه به حرف معلم گوش بدیم منتظربودیم ببینیم کی زنگ میخوره بریم استراحت ، الآن هم همش تو تالار زنگ تفریح میچرخیم هنوز ترک عادت نکردیم:D
خود ماها (اولیش خودم) باید بیشتر تو تاپیک های علمی و تالارهای مرتبط با رشته خودمون فعالیت داشته باشیم.
نباید منتظر مدیران باشیم چون مدیر یا تاپیکی رو حذف میکنه یا از تالاری به تالار دیگه انتقال میده(قانون مدیران اینجا اینه):D

• Like

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
جا که دارد ........البته اینجا یک سایت نیست !....یک فروم است .....یک انجمن گفتگو......یک انجمن تخصصی و در کنارش هم عمومی

اگه منظور شما سایت ایران گویا بوده واقعنی .......لطفا بگید کجا منظورتون هست
مشخصا لینک بدید ......بنده که میگم ایران گویا منظورم اینجاست!

http://www.irangooya.ir/

بعد هم انصافا این 1500 از کجا اومده!......هر بخشی زیر 100 سایت هم نداره .....چیزی که من میبینم ......اگه خلاف دیده های من است بگید

بعد هم نکته جالبی که در سایت ایران گویا برخورد کردم!
http://www.irangooya.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=35&Itemid=18

-سایت های دارای تبادل لینک اتوماتیک نیز می توانند ضمن معرفی سایت خود در قسمت تماس با ما ، سایت خود را در قسمت تبادل لینک ایران گویا ثبت نمایند.

- ایران گویا سایتهای موضوعی را به 34 موضوع تقسیم نموده است سایتهایی که خارج از این 34 موضوع می باشند می توانند ابتدا ایران گویا را لینک و سپس از طریق ثبت سایت و یا تماس با ما مراتب را اعلام تا لینک سایت آنها در قسمت تبادل لینک سایتها و بدون در نظر گرفتن رتبه و تنها جهت تبادل لینک در ایران گویا ثبت گردد.

سایتهایی که از بازدید کننده کمتری برخوردار می باشند نیز می توانند ابتدا ایران گویا را لینک و سپس از طریق ثبت سایت و یا تماس با ما مراتب را اعلام تا لینک سایت آنها در قسمت تبادل لینک سایتها و بدون در نظر گرفتن رتبه و تنها جهت تبادل لینک در ایران گویا ثبت گردد.

این موضوع مشخصه یعنی چی!.....آیا باشگاه مهندسان ایران به این سایت لینک بوده که حالا بخوایم ببینیم رتبه اش چنده؟
آیا قبلا شما اسمی از باشگاه مهندسان در این سایت دیده بودین؟

من نمیخوام بگم فعالیت علمی در باشگاه مهندسان کم نشده که شده!....نمیخوام بگم کاربران و مدیریت حتی از نظر من در این موضوع سهیم نیستن که هستن!
ولی اینها به نظرم مجوز این نیست که سیاه نمایی شود !
طبق همون لینکی که دادم از سایت الکسا رتبه مهندسان در حال مشخصه ....هم در ایران و هم در جهان
و این هم به خاطر اینه که باشگاه مهندسان ایران گنجینه ای از علم و دانش و فناوری است که ممکن است مدتی در اثر بی مهری من کاربر یا شمای کاربر ، عدم تمکین به قوانینی که وضع شده و ما کاربران قول دادیم رعایت کنیم ولی رعایت نمیکنیم و حتی ممکن است سبب بروز مشکلاتی برای سایت بشود یا حتی کم تحملی مدیری (البته مدیران مهندسان واقعا زحمت کش هستند .......شما خودتونو بزاری جای اونها ....با این همه کاربر با این همه درخواست با عقاید و دیدگاه های مختلف .....ببینید میتونید مدیریت کنید ...به نظرم هر مدیری که در اینجا واقعا برای کاربران وقت بذاره ...یک ایثار در عرصه علم در دنیای مجازی کرده ) در این گنچینه نمیچه باز و نیمچه بسته میشه ....گنجینه دانشی که هم باید استفاده بشه و هم بر محتویاتش مدام افزوده بشه ولی امروز مدام فقط برداشته میشه!

http://www.alexa.com/search?q=http://www.www.www.iran-eng.ir&r=home_home&p=bigtop
یادآوری........

آخرین ویرایش:

miss.x0000

عضو جدید
آره بابا اینم شد باشگاه، 4 تا اصطلاح پزشکی در بخش پزشکی پرسیدم ،اینقد جواب ندادن که یادم رفت اصلا کجا تاپیک زده بودم، حالا یه سوال بپرس چگونه دختران را جذب کنیم یا ویژگی های پسران جذاب، بالای 4000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 تا جواب دریافت خواهید کرد....

• Like

سیه مو

اخراجی موقت
آره بابا اینم شد باشگاه، 4 تا اصطلاح پزشکی در بخش پزشکی پرسیدم ،اینقد جواب ندادن که یادم رفت اصلا کجا تاپیک زده بودم، حالا یه سوال بپرس چگونه دختران را جذب کنیم یا ویژگی های پسران جذاب، بالای 4000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 تا جواب دریافت خواهید کرد....

بووخووودا ....

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...:dواسه این پستم اخطار نگیرم خوبه... چون من همیشه رک حرف میزنم از چاپلوسی و پیچوندن بدم میاددر مورد این تالار من تو تاپیک نظر سنجی اقای t3teknik هم گفتم اینجا به مدیریت بشتر نیاز داره.... برخلاف جاهای دیگه اینجا دستیار مدیر ندارهکه در نبود مدیر کاری انجام بده..... تعداد مدیران هم کفاف نمیده... من خودم قبلا مدیر سایت دانشجویان ایران بودم که سایت خودمون بود بدلیل پاره ای از مشکلات مالی حذف شدحالا بگذریم اونجا 12 نفر عضو فعال داشتیم اما خیلیم از اینجا بهتر بود چون بچه ها واقعا زحمت میکشیدن براش... مدیر تالار کامپیوتراستاد خودمون بود که رایگان واسه همه برنامه مینوشتاینجا اگه بخوای دنبال یه سورس کد نویسی بگردی هیچی پیدا نمیکنی یا اگرم باشه کپی پیست شده و کلا کار نمیکنه...خب ادم دوست نداره دیگه تو همچنین محیطی وقت بذارهچون واقعا کسی قدرتو نمیدونه عوضش اگه هی بری مطلب کپی کنی میشی کاربر فعال......من خودم مدتی تو تالار تاریخ مطلب گذاشتم گفتم فعال بشم اونم نشدمنکته ی دوم : بین کاربرا اگه دقت کنید... طرف سال2000 اومده عضو شده 3300 پست داره100 امتیاز داره 10 تا ماله سیستمه هههامتیاز بعدشم فقط تو یکی از این دو جا پیدا میشه: 1. زنگ تفریح .2. پروف همه ی دخترااقا ما نمیگیم دوست دختر پیدا نکن پیدا بکن یکی. کافیه اگه واقعا این کاره. ای نه هزارتا تمام دخترای مردمو بذاری سرکار بعدش جیم بزنی... بقول بچه ها گفتنی دلش شده گاراج.. باهاش حرف بزنی میگه .......خودت خودت.. طرف اصل شعور و منطق درست حسابی هم نداره مثه وزغ دانا و امثالش.......نقطه مقابل این ادما یه عده هم هستن که فقط بلدن امر به معروف کنن به قول خودشون....امر به معروف میکنن میگن چه میدونم موهای اواتارتو بکن تو و....قدرت درک اینو ندارن که تو دنیای مجازی هر کسی یه ازادی نسبی دارههمین ادما هستن که رتبه ی سایت رو میارن پایین بهرحال بنده نظر شخصیمو گفتم ببخشید اگه رک و پوست کتده بود تا وقتی اینمسایل. هستن. نباید انتظار پیشرفت داشته. باشیم...خیلیامون فقط اسم مهندس رو یدک میکشیم!!!!

آخرین ویرایش:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...:dواسه این پستم اخطار نگیرم خوبه... چون من همیشه رک حرف میزنم از چاپلوسی و پیچوندن بدم میاددر مورد این تالار من تو تاپیک نظر سنجی اقای t3teknik هم گفتم اینجا به مدیریت بشتر نیاز داره.... برخلاف جاهای دیگه اینجا دستیار مدیر ندارهکه در نبود مدیر کاری انجام بده..... تعداد مدیران هم کفاف نمیده... من خودم قبلا مدیر سایت دانشجویان ایران بودم که سایت خودمون بود بدلیل پاره ای از مشکلات مالی حذف شدحالا بگذریم اونجا 12 نفر عضو فعال داشتیم اما خیلیم از اینجا بهتر بود چون بچه ها واقعا زحمت میکشیدن براش... مدیر تالار کامپیوتراستاد خودمون بود که رایگان واسه همه برنامه مینوشتاینجا اگه بخوای دنبال یه سورس کد نویسی بگردی هیچی پیدا نمیکنی یا اگرم باشه کپی پیست شده و کلا کار نمیکنه...خب ادم دوست نداره دیگه تو همچنین محیطی وقت بذارهچون واقعا کسی قدرتو نمیدونه عوضش اگه هی بری مطلب کپی کنی میشی کاربر فعال......من خودم مدتی تو تالار تاریخ مطلب گذاشتم گفتم فعال بشم اونم نشدمنکته ی دوم : بین کاربرا اگه دقت کنید... طرف سال2000 اومده عضو شده 3300 پست داره100 امتیاز داره 10 تا ماله سیستمه هههامتیاز بعدشم فقط تو یکی از این دو جا پیدا میشه: 1. زنگ تفریح .2. پروف همه ی دخترااقا ما نمیگیم دوست دختر پیدا نکن پیدا بکن یکی. کافیه اگه واقعا این کاره. ای نه هزارتا تمام دخترای مردمو بذاری سرکار بعدش جیم بزنی... بقول بچه ها گفتنی دلش شده گاراج.. باهاش حرف بزنی میگه .......خودت خودت.. طرف اصل شعور و منطق درست حسابی هم نداره مثه وزغ دانا و امثالش.......نقطه مقابل این ادما یه عده هم هستن که فقط بلدن امر به معروف کنن به قول خودشون....امر به معروف میکنن میگن چه میدونم موهای اواتارتو بکن تو و....قدرت درک اینو ندارن که تو دنیای مجازی هر کسی یه ازادی نسبی دارههمین ادما هستن که رتبه ی سایت رو میارن پایین بهرحال بنده نظر شخصیمو گفتم ببخشید اگه رک و پوست کتده بود تا وقتی اینمسایل. هستن. نباید انتظار پیشرفت داشته. باشیم...خیلیامون فقط اسم مهندس رو یدک میکشیم!!!!

:biggrin:.............. اینو قبول دارم...