دخترها دارند لوس می شوند!!!!!!!

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترهای گل لطفا ناراحت نشین خودم هم اینو تو مجله خودم ولی واقعیت داره البته بلانسبت شما :D;):) روانشناس ها اینو میگن
دخترهای نسل دوم ـــ یواش یواش نسل سوم و فردا دوهزاری ها به دلایل زیر لوس می شوند ::::
1- تحصیلات بیشتر که درحال حاضر 65 درصد دانشجویان دختراند
2-اقامت بیشتر در خانه پدر و مادر و لذا وابستگی به آنها
3-اشنایی با شبیخون های غربی از طریق رایانه و ماهواره که تقریبا در اکثر خانه ها موجود است
واما از مصادیق لوس گری ها را میتوان چنین عنوان کرد:
1-تکبر ناشی از تحصیلات عالیه
2-خوش نشینی درخانه پدر و مادری مانند مهمان VIP در هتل پنج ستاره
3-تن ندادن به ازدواج های طبیعی که عرف حاکم آن را می پذیرد
4- تظاهرات جاهلانه مانند لایی کشی اتومبیل در رانندگی با ماشین های آخرین سیستم و اما عوارض ناشی از این رفتارهای ناهنجار بسیار است
5- بالا رفتن سن ازدواج و از دست دادن شجاعت تشکیل خانواده
6-بالا رفتن نرخ طلاق به دلیل ناسازگاری های ناشی از مقایسه های غیر منطقی
7-توقع های بالا بلند از همسر بدبخت فلک زده از همان اوایل ازدواج
8- ازدواج های آسیب پذیر که جایی برای عقل و عشق در انها دیده نمیشود مانند:: ازدواج دخترهای بزرگتر از پسر -ازدواج به خاطر مال و مقام پدرو مادر طرف مقابل -ازدواج از نوع اینترنتی یا خیابانی
نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D:D:D:):):)

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز
این دیگه به شما مربوط نیست ( اگه هم می خواین ناراحت بشین)
به اندازه کافی توی این دوره به خانمها سخت می گذره.
بخوایم اجازه بدیم از این به بعد باید بشینیم فقط ظرف بشوریم و کهنه بچه عوض کنیم. شما می تونید خواهرتون رو محدود کنید اما لطفا درباره بقیه خانمها نظر ندین

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
وا چرا اینجوری کردی

وا چرا اینجوری کردی

اولا که ترانه خانم منم خودم دخترم اگه توضیحات بالا رو خونده باشید فهمیدید این حرف روانشناس هاست نه من خواستم بزارم اینجا تا بقیه هم بخونن حالا چرا این بلا رو سر تاپیک من آوردی ؟؟؟؟؟

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا که ترانه خانم منم خودم دخترم اگه توضیحات بالا رو خونده باشید فهمیدید این حرف روانشناس هاست نه من خواستم بزارم اینجا تا بقیه هم بخونن حالا چرا این بلا رو سر تاپیک من آوردی ؟؟؟؟؟
شرمنده ترانه خانم اشتباه شد معذرت میخوام فکر کردم قفل شده اخهEdit و Quote رو تو صفحه ندیدم معذرت ابجی

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضیاشو قبول دارم اما نه همشو
خب پسرا هم میتونن درصدای بالا توقبول شدن دانشگاها به خودشون اختصاص بدن تا دخترارو درک کنن
بعدم به هر حال همه چی داره به سمت پیشرفت میره
:D;)دخترا هم دارن عاقل تر میشن
یکم میدونن چه حق و حقوقی دارن و نمیذارن به این سادگی حقشون پایمال بشه
توقع دخترا اگه داره میره بالا خب در همون حدم دارن تلاش میکنن البته اینم متذکر بشم که نه همشون

q1w2e3r4

عضو جدید

چه قدر شما ها باحالین :w15::w15::w15:

خوشم میاد کم هم نمیارین :w12::w15::w17::w25::w22::w24:

• Like
واکنش ها: spow

mina_1367

عضو جدید
تکبر ناشی از تحصیلات عالیه و خوش نشینی در منزل والدین قبول ولی بقیه اش چه ربطی به لوس شدن داره ؟این روانشناس چه طوری به این نتیجه رسیده که بالارفتن سن ازدواج ناشی از نداشتن شجاعته؟ اینکه بخوای مطمئن تر عمل کنی یعنی می ترسی؟تظاهرات جاهلانه یعنی لوسی یا می خوای بگی لوس و ترسو نیستم.
اگه دیرتر ازدواج کردن و روانشناسا لوس شدن می دونن من به همه دختر خانوما پیشنهاد می کنم کمی لوس شوند این به نفع آنهاست !

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
تکبر ناشی از تحصیلات عالیه و خوش نشینی در منزل والدین قبول ولی بقیه اش چه ربطی به لوس شدن داره ؟این روانشناس چه طوری به این نتیجه رسیده که بالارفتن سن ازدواج ناشی از نداشتن شجاعته؟ اینکه بخوای مطمئن تر عمل کنی یعنی می ترسی؟تظاهرات جاهلانه یعنی لوسی یا می خوای بگی لوس و ترسو نیستم.
اگه دیرتر ازدواج کردن و روانشناسا لوس شدن می دونن من به همه دختر خانوما پیشنهاد می کنم کمی لوس شوند این به نفع آنهاست !
اون هم قبول نیست
مگه درس خودن راحته که آدم تکبر نداشته باشه
درس خوندن نوعی آزمایشه چطور میشه آدم به کسی اعتماد کنه که تحمل سختی مثل درس خوندنو نداشته باشه
اگه هم دوستان می گن درس خوندن راحته پس به آدمی که شعور پیشرفت کردن اون هم به صورت راحتو نداره باز هم نمیشه اعتماد کرد

Behnam.H2009

عضو جدید
دختر داریم تا دختر . اینجا یه سری دختر از صدتا پسر با عرضه ترند . که البته یه سری هاشونم انقدر لوس و ننر و از خود راضیند که آدم حاضره کلاس نره اما اینا رو هم نبینه .:biggrin:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر داریم تا دختر . اینجا یه سری دختر از صدتا پسر با عرضه ترند . که البته یه سری هاشونم انقدر لوس و ننر و از خود راضیند که آدم حاضره کلاس نره اما اینا رو هم نبینه .:biggrin:
کم نیستن از اون سری پسرایی که آدم حاضره تو تابوت بذارنش اما چند ثانیه هم اونو نبینه

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعضي از اينايي كه گفتيد مقصرش مسوولين، جامعه و خان.اده ها هستند نه دخترا.
جامعه اينا رو باعث مي شه. مشكلاتشم بعدا رو ميشه.

Behnam.H2009

عضو جدید
بعضي از اينايي كه گفتيد مقصرش مسوولين، جامعه و خان.اده ها هستند نه دخترا.
جامعه اينا رو باعث مي شه. مشكلاتشم بعدا رو ميشه.
شد یه چیزی تو این باشگاه گفته بشه سریع به جامعه و سیاست ربطش ندن ؟ این دیگه خیلی حرفه والا .

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
دخترهای گل لطفا ناراحت نشین خودم هم اینو تو مجله خودم ولی واقعیت داره البته بلانسبت شما :D;):) روانشناس ها اینو میگن
دخترهای نسل دوم ـــ یواش یواش نسل سوم و فردا دوهزاری ها به دلایل زیر لوس می شوند ::::
1- تحصیلات بیشتر که درحال حاضر 65 درصد دانشجویان دختراند
2-اقامت بیشتر در خانه پدر و مادر و لذا وابستگی به آنها
3-اشنایی با شبیخون های غربی از طریق رایانه و ماهواره که تقریبا در اکثر خانه ها موجود است
واما از مصادیق لوس گری ها را میتوان چنین عنوان کرد:
1-تکبر ناشی از تحصیلات عالیه
4- تظاهرات جاهلانه مانند لایی کشی اتومبیل در رانندگی با ماشین های آخرین سیستم و اما عوارض ناشی از این رفتارهای ناهنجار بسیار است
8- ازدواج های آسیب پذیر که جایی برای عقل و عشق در انها دیده نمیشود مانند:: ازدواج دخترهای بزرگتر از پسر -ازدواج به خاطر مال و مقام پدرو مادر طرف مقابل -ازدواج از نوع اینترنتی یا خیابانی
نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D:D:D:):):)
خب مگه بده! من كه خيلي دوست دارم لوس باشم!:thumbsup2:
نمي دوني چه كيفي داره!:w02:
از دیگر مشکلات بارز دخترها خود درگیریه که تو این تاپیک به وضوح دیده شد
راست مي گه!:w15::w15::w15::w15:
تابلو شديم رفت پي كارش!:w16::w16:

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شد یه چیزی تو این باشگاه گفته بشه سریع به جامعه و سیاست ربطش ندن ؟ این دیگه خیلی حرفه والا .
من مي گم نظر بده:
مي گن ما درحال پيشرفتيم تعداد دانشجوهاي دختر بيشتر از پسره. طرف فكر نكرده تو كشوري كه به آدم مدرك دار كار مي دن به پسر بي مدرك كار نمي دن. وقتي دختر بره تو مثلا مكانيك درس بخونه باباش مي گه :... بكنر بري كارخونه پيش مرداي نامحرم. بايد بشيني خونه. پسره چون درس نخونده كار بهش نمي دن كارم كه نداشته باشه باباي دختره با اردنگي ميندازدش بيرون. اونوقت دختره مي مونه ور دل باباش.
مي گن توقع بالا دارن: كي اينارو ياد دخترا مي ده؟ از آسمون براشون نامه مياد كه مهريه بالا بگير يا فلان خاله خان باجي همسايه مي گه كه دختر فلاني اندازه وزنش سكه گرفته اونوقت مادرم پا مي كنه تو كفش كه ما هم اندازه وزن دردانمون سكه مي خوايم.
فعلا اينارو داشته باش.

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

با سلام

اگه منصفانه و دقیق به این تاپیک توجه کنیم می بینیم که بیشترش درسته :smile:. در این مورد با روانشناسا کاملا موافقم ;)

Behnam.H2009

عضو جدید
من مي گم نظر بده:
مي گن ما درحال پيشرفتيم تعداد دانشجوهاي دختر بيشتر از پسره. طرف فكر نكرده تو كشوري كه به آدم مدرك دار كار مي دن به پسر بي مدرك كار نمي دن. وقتي دختر بره تو مثلا مكانيك درس بخونه باباش مي گه :... بكنر بري كارخونه پيش مرداي نامحرم. بايد بشيني خونه. پسره چون درس نخونده كار بهش نمي دن كارم كه نداشته باشه باباي دختره با اردنگي ميندازدش بيرون. اونوقت دختره مي مونه ور دل باباش.
مي گن توقع بالا دارن: كي اينارو ياد دخترا مي ده؟ از آسمون براشون نامه مياد كه مهريه بالا بگير يا فلان خاله خان باجي همسايه مي گه كه دختر فلاني اندازه وزنش سكه گرفته اونوقت مادرم پا مي كنه تو كفش كه ما هم اندازه وزن دردانمون سكه مي خوايم.
فعلا اينارو داشته باش.
دارمت . برونش فعلاً به گوشم . قربون دستت لطفاً بیشتر وارد متن اجتماع بشو . شاید به نکات مهم تری رسیدیم

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوشحال مي شم بيشتر توضيح بدي. من نمي گم همه چيزو مي دونم. فقط چيزايي كه ديدم و خوندمو گفتم.

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
درخواست

درخواست

با سلام

خواهش میکنم در نوشتن بیشتر دقت کنید. بزارم از نظر نگارشی غلطه درستش بذارمه :smile:

ترانه

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب شما اگه دختر هستین چرا به این صحبتها گوش میدین و عنوانش می کنید؟
الان جو جامعه به صورتی هست که خانمها باید بتونن گلیم خودشون رو از اب بیرون بکشند و گرنه جنس مخالف قورتشون میدن.اگه خانومها از پس خودشون بر نیان من به شما قول میدم درست کردن حرم سرا برای اقایون توی این مملکت قانونی میشه از طرف همین دولت
الان خانمها بیشتر به دانشگاه میرن چون از دستشون بر میاد .کسی جلوی آقایون رو نگرفته. خوب اگه میتونن برن
من یه خاطره برای شما بگم من دوساله که جایی استخدام شدم و تنها کارشناس مدیرم بودم در حالی که بنا به چارت باید مدیرم چهار تا کارشناس میداشت. و همه کارهاشو خودم انجام میدادم. حالا چند وقتیه یه مهندس برق استخدام کردن و جالب اینه که برای تایید یه سری یاتاقان باید یکی از دفتر ما رو میفرستادن یکی از شهرهای اطراف . مدیرم هم کارشناس آقایی رو که استخدام کرده فرستاد در حالی من کارشناس مکانیک بودم نه اون طرف با تمسخر به می گفت یاتاقان یعنی چی؟جالا جالبه که می خواست به عنوان به کارشناس برای تاییدش بره!!!!!!!
حتما مدیرم فکر کرده چون من دخترم منو می خورن. به خاطر این چیزهاست که من میگم شما تکرار حرف دیگران رو نکنین.

در ضمن قابل توجه بعضی ها لازم نکرده از اب گل الود ماهی بگیرین

delaram_aramdel

عضو جدید
به نظر من دخترهايي اين دوره زمونه خيلي عاقل تر و فهميده تر و اجتماعي تر شدند
من اصلا حرفهاي اين روانشناس رو قبول ندارم خيلي قديمي فكر ميكنند ايشون

نرگس313

عضو جدید
-تکبر ناشی از تحصیلات عالیه
نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:d:d:d:):):)
برای تحصیلات عالیه باید بگم این بیشتر مربوط به سیستم گزینش تو دانشگاه های ایرانه اگه واقعا بر حسب توانایی ها و استعدادهای آدم ها گزینش کنند بهت می گم ترکیب بندیه دانشگاههای ما چجوری میشه!
با خوش نشینی کاملا موافقم ولی اون هم به روحیه و خود آدم بستگی داره دختری که یه رشته قبول شده که باید روز و شب جون بکنه تا توش نمره بیاره خوش نشینه؟
سومی که واقعا مزخرف است!:thumbsdown: به قول استاد ریاضیم میشه ابتدا عرف حاکم را تعریف کنید؟!
جهارمی هم مختص یک عده خاص است مگه چند درصد دخترها جاهل و لایی کش اند؟این روانشناسه نمونه آماری اش رو تو این مورد از دخترای خیابونی انتخاب کرده!
5-همون طور که دوستان گفت بالا رفتن سن ازدواج فقط مربوط به شجاعت داشتن نیست بیشتر مربوط به مشکلات پیش رو تو ازدواجه!
7-این بنده خدا چی کشیده از دست زنش که این جوری تعمیم داده!
8-ازدواج باه خاطر پول طرف مقابل که بیشتر واسه پسراست ولی در مورد ازدواج با پسر کوچیک تر از دختر موافقم خیلی بده!:w09:

• Like
واکنش ها: pme

kordeliya

عضو جدید
وقتی تو 1 ساله بودی مامان بهت غذا می داد و تو رو تر و خشک میکرد...تو هم با گریه کردن در تمام شب ازش تشکر کردی!
وقتی تو 2 ساله بودی مامان بهت یاد داد تا چه جوری راه بری...تو هم وقتی صدات میزد فرار میکردی و اینطوری ازش تشکر کردی!
وقتی تو 3 ساله بودی مامان با عشق برات غذا اماده میکرد...تو هم با ریختن ظرف غذات کف اتاق ازش تشکر کردی!
وقتی تو 4 ساله بودی مامان برات مداد رنگی خرید...تو هم با نقاشی روی در و دیوار خونه ازش تشکر کردی!
وقتی تو 5 ساله بودی مامان لباس قشنگ تنت کرد تا به مهد کودک بری...تو هم با انداختن خودت توی گل و لای ازش تشکر کردی!
وقتی تو 6 ساله بودی مامان تو رو تا مدرسه همراهی میکرد...تو هم فریاد میزدی که نمیخوام برم و اینطوری ازش تشکر کردی!
وقتی تو 7 ساله بودی مامان برات 1 توپ فوتبال خرید...تو هم با شکستن پنجره ئ همسایه ازش تشکر کردی!
وقتی تو 8 ساله بودی مامان برات بستنی خرید...تو هم با چکوندن اون بستنی به تموم لباست ازش تشکر کردی!
وقتی تو 9 ساله بودی مامان هزینه ئ کلاسهای جورواجور تو رو پرداخت...تو هم بدون زحمت دادن به خودت برای یاد گیری ازش تشکر کردی!
...و سالها همین طور گذشت...تا تو 13_14 ساله شدی و مامان دلسوزانه تو رو از همراهی با چند دوست ناجور بر حذر کرد...تو هم با ادامه دادن به این دوستی ازش تشکر کردی!
تا اینکه سرت به سنگ خورد اما مامان با اغوش باز ازت دلجویی کرد.
وقتی 15 ساله بودی مامان از سر کار برمیگشت و میخواست که تو رو تو اغوش بگیره و ابراز محبت کنه...تو هم با رفتن تو اتاقت و بد اخلاقی کردن ازش تشکرکردی!
وقتی سال اخر دبیرستان بودی تو جشن فارق التحصیلی دبیرستانت مامان از خوشحالی گریه میکرد...تو هم تا تموم شدن جشن پیشش نیومدی و اینطوری ازش تشکر کردی!
راستی الان چند سالته...19_20 یا...مبادا 1 روز به خودت بیای و ببینی 40_50 سالته و تو این مدت فقط سالی 1 بار_اونم روز مادر_یاد مهربونی های مامان افتادی و 1 هدیه براش خریدی و 2باره رفت تا ساله دیگه...
نکنه 1 روز به خودت بیای و ببینی خدای نکرده مامان...و تازه تموم کارهایی که در حقش انجام ندادی مثل تندر به قلبت فرود بیاد.
تا مامان مهربوت در کنارته فراموش نکن که بیشتر از همیشه بهش محبت کنی با کوچیکیه 1 بوسه تا بزرگیه این جمله:(مادر دوست دارم.)
روز مادر بزرگترین اسطوره در تمام فرهنگ ها با تاخیر مبارک...

mina_1367

عضو جدید
فکر کنم به این نتیجه رسیدیم که این یارو اصلا روانشناس نبوده به قول jonny deep روانشناس داریم تا روان شناس !!!

آخرین ویرایش:
بالا