موسسه مناسب برای آمادگی آزمون اسکیس کنکور ارشد معماری

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز

hastia89

عضو جدید
بچه ها من زنگ زدم ایوانخانه واسه کلاس شقاقی ، گفته برنامه رو تا شب می زارن رو سایت. نمی دونم نذاشتن هنوز یا من نمی دونم کدوم قسمت سایت برم!!!!!!!!!!!

hastia89

عضو جدید
سلامکسی برنامه کلاسای مهندس شقاقی رو داره اینجا بزاره؟ قرار بود بزارن تو سایت ایوان خانه ولی خبری نیست.

sahraaa

عضو جدید
اگر کسی به جز شقاقی و صدیق و طایفه استادای خوب دیگه مشناسه حتما معرفی کنه چون من فکر میکنم به غیر از اینا استادای خوب دیگه ای باشن که وقت بیشتری داشته باشن مخصوصا بچه های شهرستان حتما استادای خوبی تو شهرتون هست معرفی کنند

erisss

عضو جدید
اگه كسي رفت ايوانخانه لطفا از برنامه كلاس شقاقي عكس بگيره توو اين تايپيك بزاره چون تعداد كد كلاس زياده پشت تلفن نميگن

Barf_yakhi

عضو جدید
مرکز معماری مشهد رضا عسگری پور رو قراره بیاره ...... کسی میشناسشون ؟؟؟؟؟؟

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من میخوام یا ورک شاپ شقاقی رو برم یا کلاسشو هر 2ش برا م امکان پذیر نیست! حالا به نظر تجربه دارا کدوم بهتره کدوم نتیجه بهتری میده؟؟ فقط سریع ج بذیذ ممنون میشم اخه داره پر میشه
با تو جه به اینکه دستم معمولیه از 100 به خودم 30 میدم نظر بدید

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من میخوام یا ورک شاپ شقاقی رو برم یا کلاسشو هر 2ش برا م امکان پذیر نیست! حالا به نظر تجربه دارا کدوم بهتره کدوم نتیجه بهتری میده؟؟ فقط سریع ج بذیذ ممنون میشم اخه داره پر میشه

leila.90

عضو جدید

به نظر من ورک شاپ اش رو بیا و تو این مدت با فیلم های آموزشی خودت رو برسون..... اینکار پشتکار خیلی قوی میخواد....حتما به خودت رجوع کن اگه فکر میکنی این 3 ماه کار نمیکنی شده پول قرض کن ولی کلاس بیا که بعدا پشیمون نشی......

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من ورک شاپ اش رو بیا و تو این مدت با فیلم های آموزشی خودت رو برسون..... اینکار پشتکار خیلی قوی میخواد....حتما به خودت رجوع کن اگه فکر میکنی این 3 ماه کار نمیکنی شده پول قرض کن ولی کلاس بیا که بعدا پشیمون نشی......

شما خودت پارسال کلاسشو رفتی یا اینکه امسال میخوای تازه کلاس بری؟اگه رفتی خوب بود؟

meriil

کاربر فعال

ببین من خودم تجربه دار نیستم ولی از بچه های سال قبل که پرسیدم همه گفتن که اون ورکشاپ آخر رو (یا در کل یکی از این ورکشاپایی که همه میذارن) باید بری وگرنه حسابی از بقیه عقب میمونی. ولی اگه الان کلاس نری این مطالبی که الان درس میده رو (مثل سایه و پرسپکتیو و ..... ) رو باید از روی کتاب و سی دی و .... برای خودت جمع کنی.... حالا هرطور صلاح میدونی;)

sweetbrier1989

عضو جدید
اینم برنامه کلاس های استاد شقاقی...
من صبح اونجا بودم، فکر کنم یه سری از گروه ها پر شده...
IMAG0506.jpg

sahelmir

عضو جدید
بچه هاکسی تو شیراز استاد خوب سراغ نداره ؟من خودم اسم خانم حائری رو شنیدم اگر کسی شماره ای یا آدرسی داره بذاره ممنون میشم

مرکز معماری قرار شده امیر شقاقی رو بیاره تو شیراز ولی استاد موقر هم تعریف زیاد شنیدم ازش که شاگردانش 50 تا 80 درصد زدن ولی بستگی به تمرینم داره

همه چی فقط و فقط به تمرین خوذمون بستگی داره.
موقر برای کنکور ازاد خیلی خوب جواب میده.
خانم حایری خیلیا بهش اعتقاد دارن،حضوری برو ذانشکده هنر و معماری .موبایلش09173150264. اگه پایه قوی داشته باشی عالیه.
اشعری هم شنیدم خوبه.یکی دیگه هم هست استاد آپاداناست،اسمش یادم نیست.
علی صداقت هم هست،خیلی خوبه.

آخرین ویرایش:

sayeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کسی استاد خوب تو کرمان سراغ داره لطفا بگه... مرسی

ramem86

عضو جدید
اینم برنامه کلاس های استاد شقاقی...
من صبح اونجا بودم، فکر کنم یه سری از گروه ها پر شد!

سلام دوست خوبم. شما میدونی برای شهرستان چه روزایی کلاس گذاشتن آقای شقاقی؟و چه ساعتی؟آخه شنیدم باید حضوری ثبت نام کنم و فقط امروز و فردا ثبت نام می کنن..!!!درسته؟

shhg

عضو جدید
سلام دوستان کسی میدونه کلاس آقای پیرداوری چجوره؟؟کسی رفته پیشش؟؟؟خوبه؟؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دوره مهر 550 تومان بود..... البته براب اعضا ایوان خانه 500 تومان... دقیقا نمی دونم چند جلسه هست. پارسال 14 اسفند الان احتمالا از 1 اسفند شروع بشه.......

آقای مهندس شقاقی را من خیلی قبول دارم. ولی متاسفانه به علت شلوغی کلاس هایش از خود ایشون نمی شه چیزه زیادی یاد بگیرید..... چون assist های خوبی دارند . اونها خیلی می تونند کمک کنند.... چون در شهر شما اومدن assist هاش بعید . پس زیاد نمی تونه مفید باشه .... البته شاید Asiist هاشو بیاره.... اگه بیاره خیلی خوبه. ولی حتما کارگاه 1 ماه آخر را بیایید ..... خیلی عالیه.. چون بهترین ها جمع می شن.. البته تو اون کارگاه سعی نکنید کپی کنید. چون بچه هایی که گپی کردن fail شدن. سعی کنید خودتون بیشتر آماده کنید.
منم شنيدم وركشاپش خوبه
از قول دوست عزيزم ركسانا : اسكيس يه تكنيكه تا نياز به دست قوي
اين خط كشيدنام سرگرميه و از راه به در شدنه
همين كه يكم دست گرم بشه بسه بابا

خیلی ممنون از راهنماییاتون;)
واینکه میشه بگی ماهایی که شهرستان هستیم چطوری میتونیم از این کلاسا استفاده کنیم؟؟؟؟:razz:
ما نميتونيم استفاده كنيم ما ميتونيم دستمونو بزاريم زير چونه و به بقيه نگاه كنيم

سلام بچه ها
شقاقی داره تو شهرمن دوره برگزار میکنه هزینشم 500 تومان هست برای 8 جلسه . می ارزه برم؟
من دستم خیلی قوی نیست ولی طرحام از هر نظر قوی هست و همیشه تو ارائه نهایی نمره کم میشد ولی با این وجود همیشه بالای 18 بودم
به نظرتون برم کلاس یا خودم تمرین کنم؟
اگه پول داري برو

هر کسی باید شرایط خودشو ارزیابی کنه، شاید کلاس برای یکی مفید باشه و برای یکی مضر. مهمترین فایده کلاس رفتن اینه که آدم رو تو شرایط و جو اسکیس قرار میده و در ضمن پولی که از جیب آدم میره باعث میشه قضیه مهمتر بشه و بیشتر تمرین کنه. کسی که کلاس نمیره ممکنه بگه خوب بلدم چیو تمرین کنم، ولی اونی بالای نیم میلیون خرج کرده میگه خب بذار یکمی هم تمرین کنم پیشرفت کنم سر کلاس لاقل پولمون شوخت نشه:D

ولی اگه تصور میکنین توی کلاس اسکیس رازهای مگوی درصدای بالا رو میگن، یا اینکه به راحتی استاد ترکیب حجمی میشین تصورتون اشتباهه. کلاس اسکیس فقط یه محرکه برای تمرین، و چند تا تکنیک. خیلی از کسایی که کلاس رفتن درصداشون پایین شده و خیلیای دیگه که نرفتن بالا زدن، و البته برعکس. همه حرفایی هم که استادش میگه قابل استناد نیست و خیلی وقتا نقضش ثابت میشه.

در مورد نمره دادن، خب اصلا اینجوری نیست که یه گروه خاص نمره بده فقط! هر سال یک یا 2 نماینده از هر دانشگاهی میره برای تصحیح اسکیس ها. یعنی از کل کشور نماینده هست اونجا، ولی عملا وقتی یه استاد با سابقه و اسمی تر یه نظر خاص در مورد کاری میده، استاد فلان شهرستان نمیتونه رو حرفش چیزی بگه و عملا حرف استادای دانشگاههای اصلی برش داره اونجا. اینم بگم که معمولا 2 یا 3 گروه روی کارها نمره میدن و حاصلش با هم جمع میشه و میانگین گرفته میشه برای نمره نهایی. برای همین معمولا درصدا اعشار هم دارن، مثلا 25.34 درصد میشه نمره طرف. البته شاید تو بعضی اسکیسا این اجرا نشه.

احسان طایفه معدود جمله بدردبخور تو زندگیش گفته:D ولی یکی از درست ترین حرفاش این بود که اونایی که به اسکیسا نمره میدن طراح سوال نیستن. یعنی زیاد کاری نداشته باشین موضوع اسکیس چیه، شما برای خودتون اسکی کنید:D یکی از دوستان ما در سالهای قبل میگفت تو یه اسکیسی که اصلا ازمون پرسپکتیو نخواسته بودن(اسکیس مرکز تختی بود فکر کنم) من فقط یه پرسپکتیو زدم و بس، و 50% هم بهم نمره دادن:D برای اینکه یکم دستتون بیاد سیستم نمره دهی تا چه حد کیلویی هست یه حساب کتاب منطقی با خودتون داشته باشین، پارسال 3000 نفر مجاز شدن؟ فرض رو بگیریم مثلا 2400 تا امسال مجاز میشن. اگه فقط و فقط 1 دقیقه برای نمره دادن به هر کاری وقت گذاشته بشه(1 دقیقه برای چیزی که یه عده جوون پر امید چند ماه از زندگیشونو براش گذاشتن زیاده؟) 2400 دقیقه وقت لازمه، یعنی 40 ساعت. آیا 40 ساعت وقت گذاشته میشه؟! طبق شنده ها پروسه نمره داد خیلی وقتا به 2 روز هم نمیکشه:D به نظر من حداکثر 10 ساعته به همه کارا نمره میدن، یعنی برای هر کاری 15 ثانیه. و معمولا 3 تا مدرک از شما میخوان(مثلا یه پلان یه مقطع و یه پرسپکتیو) که برای هر کدومش 5 ثانیه می افته:D حالا تو این 5 ثانیه انتظار دارین چه چیزی درک بشه از طرح شما. به همین دلیله که خیلی وقتا نتایج اعجاب انگیز زیادی رخ میده تو قبولی های معماری و یکی از غیر استاندارد ترین آزمونای دنیاست کنکور ما.
اينم حرفيه
كلاس يه محرك هست واسه تمرين و اعتماد به نفس مياره

من خودم پارسال سر جلسه رفتم به نظر می شد همه وسایلی که مورد نیاز هست با خودت سر جلسه ببری اما نمی دونم دلیلا به دوربین ممکنه گیر بدن یا نه ولی هیچ بازرسی وجود نداره
درباره درخواستم والا من اینو از یه تاپیک از همینجا برداشتم که خودشونم گفتن عکس با کیفیت تر ندارن
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...س-آموزش-و-مشاوره/page93?p=5183671#post5183671

بازم شرمنده دوستم
به نظر من ميشد راحت با خودت مدارك ببري
تو حوزه ما كه تقلب راحت بود كسي كاري به كارت نداشت

یه سوال یه درخواست
چه طور به اسکیسشون دوباره دسترسی پیدا کرده که تونسته ازش عکس بگیره
و در خواستم اینه اگه ممکنه یه عکس با کیفیت بگیرید که نوشته قابل خواندن باشه

ممنون
راس ميگن
من که فکرمیکردم خیلی بیشتر از ایتا سخت بگیرن.....این که خیلی ساده بود....چقدر هم خوب بهش نمره دادن:w16:شانس به این میگن هااااااااااااااا

خوش به حال رشته های تک مرحله ای تکلیف زندگیشون رو آخر اردیبشهت تا 90 درصد می دونن وضعشون هم از ما خیلی بهتر مثلن بعضن دیده شده طرف با رتبه 600 در رشته برق در تهران قبول شده مگر چند نفر ظرفیت دارن که تا 600 دانشگاه های تهران قبول می شوند

آه اسکیس لعنت به تو

به خدا یکی از سخت ترین رشته های مهندسی ، معماری هست از یک طرف هم هنره و از طرف دیگه وابسته مهندسی و بدتر از اون یک رشته میان رشته ای هست که تمام رشته ها رو زیر خودش قرار می ده

در واقع معماری سرور تمام رشته هاست
ولی آه که هیچ مسئولی درک نداره یعنی درک معماری نداره یعنی اصلن ندارن
مهم اينه كه با اضطراب سر جلسه ميتوني اينو بكشي يا نه
سر همين سادگيه كه همه دارن ميزنن تو سر و كله هم

سلام دوستان کسی میدونه کلاس آقای پیرداوری چجوره؟؟کسی رفته پیشش؟؟؟خوبه؟؟؟
كتابشو نگا كن
حجماش پيچيدس
معلومه كار يه ادم كار بلده
پيرداوري اقا شاگرد صديق بوده كه وقتي صديق ميبينه كارش قويه به عنوان مدرس تو اتليه صديق كار ميكنه
اين البته واسه قديماست
الان خبر ندارم ازش

arch 1 teh

عضو جدید
همه چی فقط و فقط به تمرین خوذمون بستگی داره.
موقر برای کنکور ازاد خیلی خوب جواب میده.
خانم حایری خیلیا بهش اعتقاد دارن،حضوری برو ذانشکده هنر و معماری .موبایلش09173150264. اگه پایه قوی داشته باشی عالیه.
اشعری هم شنیدم خوبه.یکی دیگه هم هست استاد آپاداناست،اسمش یادم نیست.
علی صداقت هم هست،خیلی خوبه.
فک کنم دکتر قدرت هم دیباگران باشه...........

hastia89

عضو جدید
تبادل اطلاعات و اموخته های کلاس اسکیس

تبادل اطلاعات و اموخته های کلاس اسکیس

سلام بچه ها
من الان چند روزه دارم مشورت میکنم که کلاس اسکیس کجا برم کلاس، هنوز نتیجه ی قطعی نگرفتم از اونجایی هم که شهرستانم گزینه های زیادی ندارم. به این نتیجه رسیدم که من یکی از کلاس ها رو ثبت نام کنم شما هم هر جا رفتین کلاس، هر جلسه که کلاس رفتیم بیایم اینجا نمونه کار و تمرین و اموزش کلاسمون رو اینجا بزاریم.اینطوری مثل این میمونه که داریم همزمان سر کلاس چند تا استاد میریم. در ضمن اونایی که دسترسی به کلاس ندارن و خودشون می خوان تمرین کنن هم میان اینجا و استفاده می کنن. حالا هر کی موافقه اعلام کنه و بگه قراره کلاس کدوم استادو بره. فقط لطفا بحث متفرقه و سوالات غیر مرتبط نپرسین که تاپیک شلوغ نشه و دسترسی به مطالب راحت باشه. مرسی

ziba bandpey

عضو جدید
سلام دوستان من همیشه تاپیک های ارشد و دنبال می کردم..منم الان دقیقا همین مشکل و دارم برای کلاس های اسکیس..کسی تو ساری استاد خوبی میشناسه؟ یا شهرهای اطراف؟

mahshidsa

عضو جدید
من واقعا گیج شدم اصن نمیدونم باید از کی شروع کنم واسه تمرین با توجه به اینکه دستم وافعا ضعیفه ولی ایدم قوی.بعد واقعا دسترسی به کلاساواستادای خوب واسه اسکیس ندارم.فقط استاده خودمونه که اونم مفت نمی ارزه.می ترسم دست دست کنم وقت بگذره:cry::(

arcdoc

اخراجی موقت

sweetbrier1989

عضو جدید
ایمیل زدن به من هم....ولی فکر نکنم وقت و حوصله اش رو داشته باشم....:cool:
مسخرش رو در آوردن...دکون باز کردن واسه خودشون....آمار قبول نشده های سال قبلشون خیلی واضحه...
به نظرتون کدوم استاد خوبه اگه قرار به کلاس رفتن باشه تو تهران؟

sahraaa

عضو جدید
مرکز معماری ایران توی شیراز مثل اینکه قراره استاد از تهران بیاره شماره6340175

بالا