هر مشكلي داري بگو با حرف زدن درستش ميكنيم..........

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kayvan90

عضو جدید
نسخه ي جديد............
ب دليل حذف تاپيك قبلي اين تاپيك رو راه اندازي كردم چون خيلي از دوستان دنبالش رو ميگرفتن.........
مديريت تالار مشاوره فرمودند كه تاپيك من طبق قوانين بايد حذف بشه!!!!!!!!!!

اما خوب اميدوارم اين يكي حذف نشه.......لا اقل حذف نشه تا با بودن اين تاپيك بچه ها بدونن من فراموششون نكردم و هنوزم مثل قبل با تمام وجودم سعي ميكنم بهشون كمك كنم.......

موفق باشيد عزيزان........

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
نسخه ي جديد............
ب دليل حذف تاپيك قبلي اين تاپيك رو راه اندازي كردم چون خيلي از دوستان دنبالش رو ميگرفتن.........
مديريت تالار مشاوره فرمودند كه تاپيك من طبق قوانين بايد حذف بشه!!!!!!!!!!

اما خوب اميدوارم اين يكي حذف نشه.......لا اقل حذف نشه تا با بودن اين تاپيك بچه ها بدونن من فراموششون نكردم و هنوزم مثل قبل با تمام وجودم سعي ميكنم بهشون كمك كنم.......

موفق باشيد عزيزان........
:razz:

kayvan90

عضو جدید
دوستاني كه ميخوان مشاوره داشته باشن ميتونن با مراجعه به صفحه ي شخصي من و ارسال پيام خصوصي اين ارتباط رو برقرار كنن........

Beautiful girl66

عضو جدید
فهمیدم کسی رو که خیلی دوست داشتم اونی که فکر میکردم نبود:cry:به همین دلیل برای جبران خسارت وارده به دلم یه همسر باکلاس و پولدار و خوش تیپ و خوش قیافه و وفادار میخوام به نظرتون از کجا پیداش کنم یا پیدام کنه؟؟؟!!!:king:

آخرین ویرایش:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
فهمیدم کسی رو که خیلی دوست داشتم اونی که فکر میکردم نبود:cry:به همین دلیل برای جبران خسارت وارده به دلم یه همسر باکلاس و پولدار و خوش تیپ و خوش قیافه و وفادار میخوام به نظرتون از کجا پیداش کنم یا پیدام کنه؟؟؟!!!:king:
چقد تو خوش شانسی دختر؟؟!!!!!:eek::eek::surprised:
پیدات کردم.به آرزوت رسیدی

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز

چه قدر قانع!!!
چرا همچین شخصی باید به شما پیشنهاد بده؟!!

ناییریکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو خواب............:biggrin:(شوخی کردم دوستم ناراحت نشی)

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستاني كه ميخوان مشاوره داشته باشن ميتونن با مراجعه به صفحه ي شخصي من و ارسال پيام خصوصي اين ارتباط رو برقرار كنن........
آخه تومگه رشتت مشاوره اس یاروانشناسی که میخای مشاوره بدی به مردم؟
"تواگرطبیب بودی سرخوددوانمودی"دوداش
جمع کن تاپیکتو

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همه ی این خصوصیات دارم اما دخترم
هیییییییییییییییییی

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من مشکله مالی دارم میشه با حرف زدن حلش کنی برام؟
بیامن حلش میکنم یه راه حل دارم عالی درحدتیم ملی(گند:biggrin:)کلامشکلت ناپدیدمیشه اگه گفتی چی؟
خودتوداربزن بکش رااااااااااحت ازشرمشکلت خلاص میشه:D

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
توکه مشکل مالی داری پس ردییییییییییی
وقتي يه بخچال ساي باي سايد بشه 4700000 تومن ديگه مگه ميشه ازدواج كرد!!!! يه خواستگاري بخواي بري بايد دست كم 200 هزار تومن پول بدي يه دسته گل داغون كوچولو الان كف كفش 50 هزار تومنه وقتي يه پرايد كه آمار كشته هاش از سال توليدش از آمار شهداي جنگ تحميلي بيشتر شده بشه 13 ميليون تومن مگه ميشه فكر زندگي خوب و ازدواج رو كرد
فعلا تنها كاري بي ضرري كه ميبشه كرد درس خوندنه!!!!!!!! پس درس بخونيد كه راهي جز اين نيست

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتي يه بخچال ساي باي سايد بشه 4700000 تومن ديگه مگه ميشه ازدواج كرد!!!! يه خواستگاري بخواي بري بايد دست كم 200 هزار تومن پول بدي يه دسته گل داغون كوچولو الان كف كفش 50 هزار تومنه وقتي يه پرايد كه آمار كشته هاش از سال توليدش از آمار شهداي جنگ تحميلي بيشتر شده بشه 13 ميليون تومن مگه ميشه فكر زندگي خوب و ازدواج رو كرد
فعلا تنها كاري بي ضرري كه ميبشه كرد درس خوندنه!!!!!!!! پس درس بخونيد كه راهي جز اين نيست
درس خوندنم خرج داره هابگم چقدگرون درمیاد؟
پس بیشین خونه تلوزیونتونگاکن....نه نشستن توخونه هم هزارتاخرج داره پول خوردوخوراک بگم چقددرمیاد؟
پس چیکارمیکنی حالا؟؟؟؟؟؟؟؟:D

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
درس خوندنم خرج داره هابگم چقدگرون درمیاد؟
پس بیشین خونه تلوزیونتونگاکن....نه نشستن توخونه هم هزارتاخرج داره پول خوردوخوراک بگم چقددرمیاد؟
پس چیکارمیکنی حالا؟؟؟؟؟؟؟؟:D
در نهايت به اين نتيجه ميرسيم كه بهتره سرمون رو آروم آروم بذاريم روي زمين و بميريم!!!!!( اوه يادم نبود الان خرج كفن و دفنم زده بالا جديدا قبرا دوطبقه شده با سونا جكوزي و پنت هاوس!!!منو نميخاد خاك كنيد خودم فسيل ميشم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مهندس سیاست زندگیتو عوض کن!!!!
مثه من.
کلا از فکر ازدواج و امر خیر بیا بیرون!!!
اصن به درد جوونای ما نمیخوره.
یه سرویس طلا شده 20 میلیون!
رهن خونه 20 میلیون!
وسایل خونه ضروریاشو بخای بخری 20 میلیون!
جشن عروسیم نگیری تا اینجاش 60 میلیون حداقل پول لازم داری!!!
فکر اینارو کردم دیدم اصن امر خیر به جوونای ما نیومده!!!!
همش تقصیر دختراست که توقعشون بالاست!حالا بیان برن شوهر کنن!!
تقریبا 98 درصد دوستام مثه من بیخیال ازدواج شدن!

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
مهندس سیاست زندگیتو عوض کن!!!!
مثه من.
کلا از فکر ازدواج و امر خیر بیا بیرون!!!
اصن به درد جوونای ما نمیخوره.
یه سرویس طلا شده 20 میلیون!
رهن خونه 20 میلیون!
وسایل خونه ضروریاشو بخای بخری 20 میلیون!
جشن عروسیم نگیری تا اینجاش 60 میلیون حداقل پول لازم داری!!!
فکر اینارو کردم دیدم اصن امر خیر به جوونای ما نیومده!!!!
همش تقصیر دختراست که توقعشون بالاست!حالا بیان برن شوهر کنن!!
تقریبا 98 درصد دوستام مثه من بیخیال ازدواج شدن!
اگه منو جز دوستانتون ميدونيد به اون ليست اضافه كنيد!!!!!
در ضمن دخترا مجبورن سطح توقع رو بيارن پايين چون مثل پسرا حاضر نيستن تا آخر عمر عذب عقلي بمون ما پسرا زادواجم نكنيم كسي بهمون چيزي نميگه چون نهايت دستمون رفته تو جييب خودمون ولي دخترا نهايت دستشون تو جيب كسي ديگه ميره مگر اينكه راضي باشن با كسي ازدواج كنن كه خونه وم اشين كه سهله خرج عروسي رو يه مراسم ساده خواستگاريم نداره به قول حاج آقا قرائتي تهش اينكه برن با خانم هاي بيوه ازدواج كنن:biggrin:

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه یه پسر که بیکاره یا تازه میره سرکار با یه حقوق یه میلیون تومنی این چیزارو از کجا میتونه بخره؟؟؟؟
اونوقته که دختره میگه تو که نداشتی چرا اومدی زن بگیری؟؟؟و پسر میمونه و حرف منطقی دختر!!!خوب راست میگه پسری که نداره زن برا چیشه؟؟؟
اونجاست که پسر به خودش میگه حقته ....

گلسا2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستای من زندگی اونقدام سخت نیست البته اگه خود دو طرف بخوان وعاقل و بالغ باشن میتونن زندگی شیرینی داشته باشن
باید واقعا خواست و درک متقابل داشت
خیلی چیزا مهمتر از پول هست

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه منو جز دوستانتون ميدونيد به اون ليست اضافه كنيد!!!!!
در ضمن دخترا مجبورن سطح توقع رو بيارن پايين چون مثل پسرا حاضر نيستن تا آخر عمر عذب عقلي بمون ما پسرا زادواجم نكنيم كسي بهمون چيزي نميگه چون نهايت دستمون رفته تو جييب خودمون ولي دخترا نهايت دستشون تو جيب كسي ديگه ميره

شماهم به لیست اضافه شدی...
بخدا جدی میگم!!
اصن قصد تخریب دخترا و کل کل با دخترا رو هم ندارم.حرف دلم بود و حقیقت محض.
دخترا همش تو رویا هستن.اصن براشون مهم نیست خوب این پسر جوونم مثه ما تا دیروز بیکار بوده الان رفته سر یه کاری و دستش رفته تو جیب خودش!این همه پول از کجا بیاره!!!؟؟؟
اصن دلشون نمیسوزه!!!
منکه فهمیدم با دخترا و ذاتشون فاصله ی زیادی دارم و بیخیال همشون شدم....
واسه خودم دارم زندگی میکنم.الان تنها هدفم شده اینکه برم سرکارو مستقل بشمو پول دربیارمو واسه خودم ایران گردی کنمو با دوستام بریم بگردیم.دخترا هم بمونن با توقعات بالاشون ور دل باباشون

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستای من زندگی اونقدام سخت نیست البته اگه خود دو طرف بخوان وعاقل و بالغ باشن میتونن زندگی شیرینی داشته باشن

میگم تو رویا هستین باورتون نمیشه!!!!
درک متقابل کجا بود؟؟؟؟
بهترین پسر دنیا هم باشی پول نداشته باشی ردت میکنن....
خود دختر این کارو نکنه خونوادش این کارو میکنن...

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
البته دوست من اين بيانات شما متين ولي اين گونه تفكرات رو حداقل ما ايرانيا بوسيديم گذاشتيم كنار با مسائلي مثل چشم و هم چشمي و رو كم كني كه البته مختص ايراني جماعت هست اين گونه زندگي كه شما ميفرماييد غير ممكنه

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
در نهايت به اين نتيجه ميرسيم كه بهتره سرمون رو آروم آروم بذاريم روي زمين و بميريم!!!!!( اوه يادم نبود الان خرج كفن و دفنم زده بالا جديدا قبرا دوطبقه شده با سونا جكوزي و پنت هاوس!!!منو نميخاد خاك كنيد خودم فسيل ميشم
به قول این دوستمون زندگی سخت نیستا داری سخت میگیری خودت دیروزداداشم میگفت یه دختروپسر12-15ساله اومدن آزمایش ازدواجی ببین اوناچجوری ان وشماهاچجوری اگه خودت فکرکنی مشکلت بزرگه واقعااون مشکل واست بزرگ میشه

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته دوست من اين بيانات شما متين ولي اين گونه تفكرات رو حداقل ما ايرانيا بوسيديم گذاشتيم كنار با مسائلي مثل چشم و هم چشمي و رو كم كني كه البته مختص ايراني جماعت هست اين گونه زندگي كه شما ميفرماييد غير ممكنه

دقیقا...
منکه ترجیح میدم تنها باشم تا بدهکار...

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
به قول این دوستمون زندگی سخت نیستا داری سخت میگیری خودت دیروزداداشم میگفت یه دختروپسر12-15ساله اومدن آزمایش ازدواجی ببین اوناچجوری ان وشماهاچجوری اگه خودت فکرکنی مشکلت بزرگه واقعااون مشکل واست بزرگ میشه
اون كارتون بوده داداشتون واستون تعريف كرده پسر تا به سن قانوني(18 سال تمام) نرسه كه نيمتونه ازدواج كنه!!!!!! در ضمن فكر كردي خرج اونا رو كي ميده خب معلمومه خونواده ها شما حاضري همسر آيندت خرجشو خونوادت بده همسرت بشه دوماد سرخونه اگه حاضري كه بسم الله!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

منم دیروز پسر داییم نامزدیش بود!!!19 سالش بود با یه دختر 17 ساله!!!!
اوما درکشون از زندگی خیلی پایینه!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.