عاشقی یعنی این!!(بازم معرفت پسرها)

Reza.P

کاربر فعال
پسر به دختر گفت اگه يه روزي به قلب احتياج داشته باشي اولين نفري هستم كه ميام تا قلبمو با تمام وجودم تقديمت كنم.دختر لبخندي زد و گفت ممنونم
تا اينكه يك روز اون اتفاق افتاد..حال دختر خوب نبود..نياز فوري به قلب داشت..از پسر خبري نبود..دختر با خودش ميگفت :ميدوني كه من هيچوقت نميذاشتم تو قلبتو به من بدي و به خاطر من خودتو فدا كني..ولي اين بود اون حرفات..حتي براي ديدنم هم نيومدي...شايد من ديگه هيچوقت زنده نباشم.. آرام گريست و ديگر چيزي نفهميد...

چشمانش را باز كرد..دكتر بالاي سرش بود.به دكتر گفت چه اتفاقي افتاده؟دكتر گفت نگران نباشيد پيوند قلبتون با موفقيت انجام شده.شما بايد استراحت كنيد..درضمن اين نامه براي شماست..!
دختر نامه رو برداشت.اثري از اسم روي پاكت ديده نميشد. بازش كرد و درون آن چنين نوشته شده بود:

سلام عزيزم.الان كه اين نامه رو ميخوني من در قلب تو زنده ام.از دستم ناراحت نباش كه بهت سر نزدم چون ميدونستم اگه بيام هرگز نميذاري كه قلبمو بهت بدم..پس نيومدم تا بتونم اين كارو انجام بدم..اميدوارم عملت موفقيت آميز باشه.(عاشقتم تا بينهايت)

دختر نميتوانست باور كند..اون اين كارو كرده بود..اون قلبشو به دختر داده بود..
آرام اسم پسر را صدا كرد و قطره هاي اشك روي صورتش جاري شد..و به خودش گفت چرا هيچوقت حرفاشو باور نكردم

پرندیس

کاربر بیش فعال
فقط می تونم بگم جالب بود....و اینکه شاید باشند پسرانی که.....................!!!!!!!!!!!!

@ RESPINA @

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا نیست مثل این خیلی تخیلی بود در مورد کلیه شنیده بودم ولی نه قلب

• Like
واکنش ها: sh85

leila14

عضو جدید
هههههههههههههههههههههههههههه مرسي خيلي خنديدم! جك با حالي بود!(از نوع احساسي):D

• Like
واکنش ها: sh85

behnam.gas

عضو جدید
.

.

واااااااااای نکنه تو همچین پسری هستی؟
:biggrin:
حوب پس بالاخره پیدا شد:biggrin:

خیلی سریع نتیجه گیری میکنی نیلو خانوم
نگفتم من از این آدمها هستم ولی برای رفیقام (تا الآن پسرا) کم نذاشتم
ولی منظورم اینه که اگه پیدا شد چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:redface:

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچ چیز تو این دنیا غیر ممکن نیست.هیچی هم نیست که قابل باور نباشه
اما هر حرفی برای رد یا قبول شدن نیاز به سندو مدرک و ادله داره
آقا پسرای محترم واسه اینکه دخترا حرفتون رو باور کنن لطفن واسه حرفاتون دلیل بیارین و پابتش کنید
مثل همین عاشق نه(که عشق ناقص و نابارور)مثل همین مرد به حرفاتون عمل کنین

hamid_bargh

عضو جدید
damet garm maha hame inturim va khanooma ham ke faghat khodeshun rast migan va harfe hichkio ghabool nadaran

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این معشوق ها حالا پیدا نمی شود .
معشوق ها؟! یا عاشق ها دلبندم:surprised:
فقط می تونم بگم جالب بود....و اینکه شاید باشند پسرانی که.....................!!!!!!!!!!!!
تا این حد اوسکولند؟

هیچ چیز تو این دنیا غیر ممکن نیست.هیچی هم نیست که قابل باور نباشه
اما هر حرفی برای رد یا قبول شدن نیاز به سندو مدرک و ادله داره
آقا پسرای محترم واسه اینکه دخترا حرفتون رو باور کنن لطفن واسه حرفاتون دلیل بیارین و پابتش کنید
مثل همین عاشق نه(که عشق ناقص و نابارور)مثل همین مرد به حرفاتون عمل کنین
و فک کردی آقا پسرام این همه ... هستن که قلبشونو واسه کی درارن؟!

واقعیتش اینه که جدیدنا همچین معشوقه ها زیاد ارزش همچین کارایی رو ندارن وگرنه مشکل از ما مردا نیست ما اگه بدونیم کسی ارزشش رو داره همچی کاری مکنیم
نه تنها واسه معشوق بلکه واسه رفیق
(برو بچ مرامو حال کنین :دی)

T I T A N I U M

عضو جدید
پسر به دختر گفت اگه يه روزي به قلب احتياج داشته باشي اولين نفري هستم كه ميام تا قلبمو با تمام وجودم تقديمت كنم.دختر لبخندي زد و گفت ممنونم
تا اينكه يك روز اون اتفاق افتاد..حال دختر خوب نبود..نياز فوري به قلب داشت..از پسر خبري نبود..دختر با خودش ميگفت :ميدوني كه من هيچوقت نميذاشتم تو قلبتو به من بدي و به خاطر من خودتو فدا كني..ولي اين بود اون حرفات..حتي براي ديدنم هم نيومدي...شايد من ديگه هيچوقت زنده نباشم.. آرام گريست و ديگر چيزي نفهميد...

چشمانش را باز كرد..دكتر بالاي سرش بود.به دكتر گفت چه اتفاقي افتاده؟دكتر گفت نگران نباشيد پيوند قلبتون با موفقيت انجام شده.شما بايد استراحت كنيد..درضمن اين نامه براي شماست..!
دختر نامه رو برداشت.اثري از اسم روي پاكت ديده نميشد. بازش كرد و درون آن چنين نوشته شده بود:

سلام عزيزم.الان كه اين نامه رو ميخوني من در قلب تو زنده ام.از دستم ناراحت نباش كه بهت سر نزدم چون ميدونستم اگه بيام هرگز نميذاري كه قلبمو بهت بدم..پس نيومدم تا بتونم اين كارو انجام بدم..اميدوارم عملت موفقيت آميز باشه.(عاشقتم تا بينهايت)

دختر نميتوانست باور كند..اون اين كارو كرده بود..اون قلبشو به دختر داده بود..
آرام اسم پسر را صدا كرد و قطره هاي اشك روي صورتش جاري شد..و به خودش گفت چرا هيچوقت حرفاشو باور نكردم

کاش من به جای اون پسره بودم

sambol

عضو جدید
عشق!!!!!!!

عشق!!!!!!!

:heart:به نظر من دخترها میتونند یه همچین کاری بکنند اما پسرها هرگز!! :biggrin:
حالا من یه ماجرا برعکس ماجرای قبلی واستون می نویسم:
توی این دنیای نامرد یه پسر نابینا بود که یه دوست دختر داشت،پسره دوست دخترشو خیلی دوست داشت!!همیشه بهش می گفت: (اگه من دو تا چشم داشتم واسه همیشه باهات میموندم!)
یه روز یه نفر پیدا شد که چشماشو داد به پسره!!!
پسره وقتی تونست دوست دخترشو ببینه،دید که اونم نابیناست؛پس به دختره گفت: (دیگه نمیخوامت،از پیشم برو!!!) :mad:
دختر وقتی داشت میرفت لبخند تلخی زد و با بغض گفت: (مواظب چشم های من باش!!!):cry:

= nAviD =

عضو جدید
توی این دنیای نامرد یه پسر نابینا بود که یه دوست دختر داشت،پسره دوست دخترشو خیلی دوست داشت!!همیشه بهش می گفت: (اگه من دو تا چشم داشتم واسه همیشه باهات میموندم!)
یه روز یه نفر پیدا شد که چشماشو داد به پسره!!!
پسره وقتی تونست دوست دخترشو ببینه،دید که اونم نابیناست؛پس به دختره گفت: (دیگه نمیخوامت،از پیشم برو!!!) :mad:
دختر وقتی داشت میرفت لبخند تلخی زد و با بغض گفت: (مواظب چشم های من باش!!!):cry:

هر دو داستان خوب بود ولی خب غیر واقع
به نظر من به جای دعوا سر اینکه کیا عاشقترند بهتره عشقتون رو به اهلش ثابت کنید

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
واقعا دمام رفت بالا وقتی اینو خوندم!!
میدونی چرا فروشی شده.............چون دخترا خوب بلدن عواطفشونو به کی بفروشن:warn:###

شما آزادی هر جور دلتون می خواد فکر کنین ولی برای روشن تر شدن این موضوع بایدچند نکته را تذکر بدم

1) اولا این دوستی های خیابونی عشق نیست که حالا هر کسی به خاطرش بخواد اون یکی رو متهم کنه که پسرا بی مرام هستند یا دخترا
2)بهتره هر کدوم به جای متهم کردن جنس مقابل فکر کنیم چند بار قلب کسی را شکوندیم و ناراحتش کردیم اونم فقط برای اینکه می خواستیم چند روزی را با یکی بگذرونیم ( فقط یه کم به وجدانمون رجوع کنیم کافیه نه این که بخوایم کل بندازیم و واسه این که کم نیاریم دروغ بگیم )
3) چرا بیخود آدم احساساتشو بده دسته کسی که به خواد باهاش بازی کنه مگر ما بازیچه هستیم (قابل توجه خانم دخترا چرا بیخود ارزش خودتون را انقدر کم کردین که هر کس فکر می کنه این حق مسلمش هست که بخواد با احساساتتون بازی کنه و به نظرش از آب خوردن هم عادیتره )
4)هر کدوم از ما یه کم اطرافمون و نگاه کنیم میبینیم از این داستان ها زیاده برای هر دوطرف ( حالا شاید نه به این شدت)

پس بهتره به جای قضاوت کردن درباره دیگران یه کم به خودمون فکر کنیم

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیچوقت اینقدر با اطمینان صحبت نکن
شاید 1 نفر هم وجود داشته باشه اونوقت پیشش شرمنده میشی
:mad:

:biggrin: آره منم اولش خندیدم اما الان که فکر می کنم عرق شرم رو پیشونیم نشست

:w15::w15::w15::w15:

زیادی فیلم هندی نگاه نکن که هرچی رو شبیه به فیلم هندی نبینی ;)

جدا فیلم هندی بود:w15:
تو که فیلم هندی ندیدی در این زمینه صاحب نظر نیستی پس...

واقعا دمام رفت بالا وقتی اینو خوندم!!
میدونی چرا فروشی شده.............چون دخترا خوب بلدن عواطفشونو به کی بفروشن:warn:###

به کی؟
:w26:

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
در کل دم نویسنده اش گرم
شخصیت کارتونی جالبی طراحی کرده بود
طنز باحالی بود
روحم شاد شد:biggrin: