من زن می خواهم. کی زن من میشه؟

Z.ANSARI

کاربر فعال
تازه ازخداشون باشه من شوهرشون باشم.فک کنم دلت می خواد باز کی از خودم تعریف کنماا:biggrin:

به جون خودم الآن رستورانها و سوپرها بسته اند.......وگرنه براتون قطعا یه پپسی باز میکردم....
راستی جوابتون ربطی نداشتها.....قیافه شما رو گفتم دیدنی میشه وقتتی اونی که دلتون پیشش گیره این رو ببینه.....:biggrin:

m.khos

عضو جدید
به جون خودم الآن رستورانها و سوپرها بسته اند.......وگرنه براتون قطعا یه پپسی باز میکردم....
راستی جوابتون ربطی نداشتها.....قیافه شما رو گفتم دیدنی میشه وقتتی اونی که دلتون پیشش گیره این رو ببینه.....:biggrin:

گفتم که من دوغ خورم.اونم خودت می تونی خونه درست کنی.بلدی؟:biggrin:گفتی نه بدبخت کسی بهشون زن نمی ده منم جوابشو دادم.اونجام که گفتی چهره ش دیدنی چون زن نداشتم ج ندادم:biggrin:

Z.ANSARI

کاربر فعال
گفتم که من دوغ خورم.اونم خودت می تونی خونه درست کنی.بلدی؟:biggrin:گفتی نه بدبخت کسی بهشون زن نمی ده منم جوابشو دادم.اونجام که گفتی چهره ش دیدنی چون زن نداشتم ج ندادم:biggrin:

آهان......دوغ میخواین یه زحمت بکشید برید سر کوچه بخرید برای منم بفرستید.......در ضمن تا اونجایی که من میدونم آقایون باید دوغ درست کنند.......منتظرما......یادتون نره........
آخه مگه واقعا کسی هم به شما زن میده.......همین منو بدبخت کردید کافیه........:D
اگه عرضه اش رو دارید اول سربازیتون رو تموم کنید بعد بگید چرا دشمن.....

m.khos

عضو جدید
آهان......دوغ میخواین یه زحمت بکشید برید سر کوچه بخرید برای منم بفرستید.......در ضمن تا اونجایی که من میدونم آقایون باید دوغ درست کنند.......منتظرما......یادتون نره........
آخه مگه واقعا کسی هم به شما زن میده.......همین منو بدبخت کردید کافیه........:D
اگه عرضه اش رو دارید اول سربازیتون رو تموم کنید بعد بگید چرا دشمن.....
خب یک کلام بگو دوغم بلد نیستم درست کنم. من درست می کنم.شاید زنشو ندن ولی دخترشونو می دن.انقد ادما هستن که التماس می کنن نمونه ش....:biggrin: عرضه شو داشتم که رفتم به وقتشم به امید خدا تموم میشه.تو غصه شو نخور:biggrin:.ولی واقعا نفهمیدم چرا یهو گفتن دشمن؟منظورش چی بود:eek:

Z.ANSARI

کاربر فعال
خب یک کلام بگو دوغم بلد نیستم درست کنم. من درست می کنم.شاید زنشو ندن ولی دخترشونو می دن.انقد ادما هستن که التماس می کنن نمونه ش....:biggrin: عرضه شو داشتم که رفتم به وقتشم به امید خدا تموم میشه.تو غصه شو نخور:biggrin:.ولی واقعا نفهمیدم چرا یهو گفتن دشمن؟منظورش چی بود:eek:

فکر نکنم منظور خاصی داشتند........خواستند بگند آمار ازدواج پایینه.......یا شایدم چرت و پرت های قبلش رو خونده بودند فهمیدند من چی میکشم اینو گفتند........نه بابا.......بالاخره یه کاری بلد بودید...

Z.ANSARI

کاربر فعال
این تاپیک مثل ه اینکه فقط مخصوص شما 2نفره!!!!!!!!!!!

نه عزیزم ....... من احمق حماقت ایشون رو تکرار کردم و شجاعت اانتخاب کردم.....ایشون هم بنده رو وادار کردند که براشون بنویسم تورو خدا بامن ازدواج کن
هیچ کدوممون هم کوتاه نیومدیم......آخرشم شد این که شما اینو بگید.....هنوزم هیچ کدوممون کم نیاوردیم......شما بیا راحت باش.....:D

m.khos

عضو جدید
فکر کنم الان یکی دیگه پست می گذاره که این تاپیک برا شما 3 نفره:biggrin:

Z.ANSARI

کاربر فعال
کیو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا همه فکر می کنن یکی تو زندگی من هست؟

دیدید گفتم یکی دیگه هم توی زندگیتون هست.......شما اگه توانایی شو ندارید صراحتا اعلام کنید.......نمیخواد بهونه بیارید به خاطر من کم اوردید........

زهره ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجججججججججججججججججججببببببببببا.همه می دونن جز خودم.باشه باشه .ایشا ا... تو بازی شجاعت و حقیقت از خجالتت در می ام:biggrin:
آخه اینم شد جواب!!!!!!!!!!!!!!!
بگو و خودتو خلاص کن، آخه خجالت نداره ک...
:w15: