نمیگم تا خودت بخونی...

i am alone

عضو جدید
یه روز یه كامیون گلابی داشته توی جاده می رفته كه یه دفعه می‌افته توی یه دست‌انداز، یكی از گلابی‌ها می‌افته وسط جاده، بر می‌گرده به كامیون نگاه می‌كنه و میگه: گلابی‌ها، گلابی‌ها! گلابی‌ها میگن: گلابی، گلابی! كامیون دورتر می شه، صداشون ضعیف‌تر می شه. گلابی میگه: گلابی‌ها، گلابی‌ها! گلابی‌ها می گن: گلابی، گلابی! بازكامیون دورتر میشه، گلابی میگه: گلابی‌ها، گلابی‌ها! اما صدای گلابی دیگه به گلابی‌ها نمی‌رسه! گلابی‌ها موبایل راننده رو می گیرن و زنگ میزنن به موبایل گلابی،اما چه فایده كه گلابی ایرانسل داشته و توی جاده آنتن نمی‌داده! گلابی یه نفر رو پیدا می‌كنه كه موبایل دولتی داشته، زنگ می‌زنه به راننده و می گه: گوشی رو بده به گلابی‌ها، وقتی كه گلابی‌ها گوشی رو می گیرن، گلابی میگه: گلابی‌ها، گلابی ها! گلابی ها می گن: گلابی، گلابی . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . اون شور و اشتیاقت تو حلقم ، واقعا دوست داری باز هم ادامه داشته باشه؟!؟!؟!؟ هه هه....

shakibam

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه من الان بهت چی بگم؟نمیدونی با چه حسی داشتم میخوندم...

shamoh

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اولش فهمیدم چه خبره اما تا آخر خوندم .

مرسی که سر کار گذاشتیم آخه خیلی وقت بود کسی اینکارو نکرده بود . یاد دوستام افتادم ازشون دورم .....

:redface:

fereshte.m

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن,
کاربر ممتاز
یاد جک معروف خودم افتادم

حالا تعریف میکنم تا شمام فیض ببرید:

یه بار تو یه سالن سه تا در بود
اولی میگه من شماره یکم
دومی میگه من شماره دو باشم
سومی میگه پس من شماره چن باشم
بهش میگن تو شماره سه باش .

:redface::D

Body Guard

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تابلو بود سر کاره کههههههههه....
من از تکرار واژه گلابی خیلی خوشم اومد و تا آخر خوندمش ولی ، بیشتر از اونجایی که ایرانسل توی جاده آنتن نمی ده خوشم اومد!!!

sahar alone

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو بگو با چه حس عمیقی داشتم یخوندددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددم بی مزززززززززززززززززززززززززززززززززه

بالا