نظزتون راجع به اساتید زن

alborz_3000

اخراجی موقت
یعنی شما می گی مردها در هر صورت و تحت همه شرایط از زنها بهتر درس می دن. این حرفهات دیگه داره غیر منطقی می شه.
نه خوب، قبول دارم بعضی مردا واقعا بدرد لای جرز نمیخورن، و بعضی زن ها خیلی به کاری که میکنن وارد هستن، اما تعداد اینجور زنا واقعا انگشت شمارهف نمیارزه بخاطر اون تعداد انگشت شمارف به بقیه اعتماد کنی. من که اگه زنه وشگل نباشه، امکان نداره برم سر کلاسش

yalda63

عضو جدید
این درسته. ولی این چیزها به وجدان کاری آدمها بستگی داره نه به زن یا مرد بودنشون.
حالا این که وجدان کاری زنها بیشتره یا مردها دیگه از بحث تاپیک ما خارجه.

alborz_3000

اخراجی موقت
نه خوب، قبول دارم بعضی مردا واقعا بدرد لای جرز نمیخورن، و بعضی زن ها خیلی به کاری که میکنن وارد هستن،

این درسته. ولی این چیزها به وجدان کاری آدمها بستگی داره نه به زن یا مرد بودنشون.
حالا این که وجدان کاری زنها بیشتره یا مردها دیگه از بحث تاپیک ما خارجه.
من که شخصا با زنها در محیط کاری مشکل دارم. اگه قرار بشه برم کاندا خدا بدادم برسه. اونجا نه تنها زنها پستای بالا دارن، قانونم ازشون حمایت میکنه، بدتر از اون سیاه پوستا هستن. من شاید بتونم یه زن به عنوان همکار یا رییس قبول کنم، اما یه کاکا سیاه رو هرگز. خدا بداد من برسه، که باید به این ممالک عقب مونده سفر کنم

aminvo

عضو جدید
بار علمی که ربطی به جنسیت نداره ولی به دلیل خود در گیری استاد های زن به نظرم استاد باید مرد باشه، با خانوم دو دقیقه نمیشه بحث کرد، اگه بحث کردی فکر میکنه می خوای اذیت کنی، از بس توی این جامعه اذیتشون کردن هر کی یک ذره باهاشون بحث کنه فکر کرده سر کارشون گذاشته و دیگه واویلا، من فقط یک استاد خوب زن داشتم از 6 تا که اون هم این بسیجی ها کار دستش دادن، بنده خدا این قدر حواسش به سوال و جواب با دانشجو بود ( درس مدار الکتریکی) و بحث می کرد سر کلاس که پشت سرش گفتن این مورد داره ،خیلی با بچه ها گرم میگیره و ..... خدارا شکر که برای دکتری رفت کانادا، به درد ایران نمی خورد، همیشه هم بخاطر مدار 1 ازش ممنون بودم، هر کجا هست که پروردگار متعال نگه دارش باشه،

یک بار هم با یکی از استاده ای خانم بحث کردم که مسئله را اشتباه حل کرده، بنده خدا بغض توی گلوش جمع شد چیزی نمونده بود گریه کنه، من هم که جلسه دوم بود توی حذف و اضافه درسش را حذف کردم، آرزو می کنم که هر کاری میکنه دیگه استاد نباشه.

yalda63

عضو جدید
من که شخصا با زنها در محیط کاری مشکل دارم. اگه قرار بشه برم کاندا خدا بدادم برسه. اونجا نه تنها زنها پستای بالا دارن، قانونم ازشون حمایت میکنه، بدتر از اون سیاه پوستا هستن. من شاید بتونم یه زن به عنوان همکار یا رییس قبول کنم، اما یه کاکا سیاه رو هرگز. خدا بداد من برسه، که باید به این ممالک عقب مونده سفر کنم

به نظرم شما باید بری عربستان کار کنی. محیط اونجا خیلی با شما سازگاره.:smile:

roma88

عضو جدید
واقعاً این افکار شماست؟؟

alborz_3000

اخراجی موقت
به نظرم شما باید بری عربستان کار کنی. محیط اونجا خیلی با شما سازگاره.:smile:
اب و هواش با من سازگار نیست. فکر نکنم دانشگاه هاشم چنگی به دل بزنه. اگه همینجا قبولمون میکردن، لازم نبود بکوبیم تا بلاد دشمن بریم واسه 4-5سال درس خوندن.:Dالبته در بلاد دشمن به هر حال یه عشق و حالی هم هست به گمانم

aminvo

عضو جدید

آرزو می کنم که هیچوقت نری کانادا چون :
1- با این افکار آبروی ایرانی ها را می بری
2- نژاد پرستی
3-خود در گیری داری
4- کلن جنبه کانادا را نداری
5- اطلاعاتت کم هست :کاکا سفید پوست هست و توی تیم ملی برزیل بازی می کنه.

ولی در کلی امید وارم بری کانادا تا افکار بهتری پیدا کنی و دیدت عوض بشه.
موفق باشی

I am an engineer

عضو جدید
ببین چون جدی خواستی اینطوری واقعیت رو میگم
هم آره قبول دارن هم نه
ما یه استاد فیزیک داشتیم خودش خودشو فیلم کرده بود اما یه استاد آز داشتیم ازش مثل.... حساب می بردن
آدم متخصصم زیاد داریم

alborz_3000

اخراجی موقت
حالا شما با خانوما مشکل دارین یا با رنگ پوست افراد؟؟
من با هیچکس مشکلی ندارم. میگم هرکس جای خودش
1-مرد سفید پوست(ژاپنی ها رو به عنوان استثنا اضافه کنید)
2-زن سفید پوست
3و4- مرد سرخ پوست و زن سرخ پوست
5و6-مرد و زن سیاه پوست
7و8- بقیه (چینی ها، کره ای ها و همین کشورای بدرد نخور)

yalda63

عضو جدید
ببین چون جدی خواستی اینطوری واقعیت رو میگم
هم آره قبول دارن هم نه
ما یه استاد فیزیک داشتیم خودش خودشو فیلم کرده بود اما یه استاد آز داشتیم ازش مثل.... حساب می بردن
آدم متخصصم زیاد داریم

راستی مهندس جون. یک نکته انحرافی: I am an engineer درست تره.

alborz_3000

اخراجی موقت
آرزو می کنم که هیچوقت نری کانادا چون :
1- با این افکار آبروی ایرانی ها را می بری
2- نژاد پرستی
3-خود در گیری داری
4- کلن جنبه کانادا را نداری
5- اطلاعاتت کم هست :کاکا سفید پوست هست و توی تیم ملی برزیل بازی می کنه.

ولی در کلی امید وارم بری کانادا تا افکار بهتری پیدا کنی و دیدت عوض بشه.
موفق باشی
اگر بتونم در ایران به تحصیل ادامه بدم، خارج نمیشم. فکر نکنم چیزی بتونه نظرات منو عوض کنهف جز 1نفر، که اونم نیست دیگه

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
در کل می خوام بگم استاد زن زیاد جالب نیست نمی تونه حق مطلبو ادا کنه توی رشته ما که اینطور بود نمی دونم دیگه

واقعیتم می گم هدفمم خراب کردن خانم ها نیست. جبهه گیری نکنید

yalda63

عضو جدید
در کل می خوام بگم استاد زن زیاد جالب نیست نمی تونه حق مطلبو ادا کنه توی رشته ما که اینطور بود نمی دونم دیگه

واقعیتم می گم هدفمم خراب کردن خانم ها نیست. جبهه گیری نکنید

این فقط نظر شما بود یا نظر بقیه همکلاسی هات هم همینه؟ چون همیشه نظر یک نفر ملاک نیست.

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
این فقط نظر شما بود یا نظر بقیه همکلاسی هات هم همینه؟ چون همیشه نظر یک نفر ملاک نیست.

نه نظر اکثریت همین بود اخه رشته ما همه پسر بودیم وقتی یه خانم میومد سر کلاس نمی تونست خوب درس بده شایدم بار علمیش بالا بود ولی یه زن جوون خیلی اعتماد به نفس می خواد پیش 50 تا پسر بیاد درس بده

یه استاد شیمی الی داشتیم به خدا درس می داد سر جاش می نشست از روی کتاب می خوند حتی یک کلمه هم پای تخته نمی نوشت هر وقت نیاز به ترسیم نموداری چیزی بود یکی از پسرا رو صدا می کرد کتاب می داد دستش می گفت شکلو بکش

خودم خیلی بهش اعتراض می کردم بابا اینجوری ادم درس ساد نمی گیره . بهش گفتم خودمون بشینیم خونه از روی کتاب بخونیم بازده اش خیلی بالاتره. همین شد باهام لج کرد بهم 12 داد. منی که درسای 100 برابر سخترو با 17 18 پاس می کردم اون بهم 12 داد تازه کلی فیس افاده هم اومد کمکت کردم.

yalda63

عضو جدید

نه نظر اکثریت همین بود اخه رشته ما همه پسر بودیم وقتی یه خانم میومد سر کلاس نمی تونست خوب درس بده شایدم بار علمیش بالا بود ولی یه زن جوون خیلی اعتماد به نفس می خواد پیش 50 تا پسر بیاد درس بده

یه استاد شیمی الی داشتیم به خدا درس می داد سر جاش می نشست از روی کتاب می خوند حتی یک کلمه هم پای تخته نمی نوشت هر وقت نیاز به ترسیم نموداری چیزی بود یکی از پسرا رو صدا می کرد کتاب می داد دستش می گفت شکلو بکش

خودم خیلی بهش اعتراض می کردم بابا اینجوری ادم درس ساد نمی گیره . بهش گفتم خودمون بشینیم خونه از روی کتاب بخونیم بازده اش خیلی بالاتره. همین شد باهام لج کرد بهم 12 داد. منی که درسای 100 برابر سخترو با 17 18 پاس می کردم اون بهم 12 داد تازه کلی فیس افاده هم اومد کمکت کردم.

نه دیگه اینجور استاد رو هیچ کس قبول نداره. حق با شما بوده.