آقایون نظر بدن!!!!

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یه دایی دارم مثه تو دچار توهم خود بزرگ بینی بودو زن قد بلند میخواستو هی شرطو شروط میذاشت........
الا بیا زنشو ببین..........
قد:surprised:
تیپ:surprised:
زیبایی:surprised:
قدرت در منزل;)
:biggrin:

alborz_3000

اخراجی موقت
من یه دایی دارم مثه تو دچار توهم خود بزرگ بینی بودو زن قد بلند میخواستو هی شرطو شروط میذاشت........
الا بیا زنشو ببین..........
قد:surprised:
تیپ:surprised:
زیبایی:surprised:
قدرت در منزل;)
:biggrin:
اره مثل اینکه دایی خودمم اینجوری بوده. ولی این توهمه خود بزرگ بینی نیستا! اصلا خود بزرگ بینیش کجا بود؟
یعنی زن داییت زشته؟ قدش کوتاست؟ جرات داری اینارو جلو خودش بگی؟

aminvo

عضو جدید
چی میشد من تو دهیه 1950 توی اروپا به دنیا میومدم، من عاشق رفتار و ظاهر و بقیه چیزای خانوم های اون دوره هستم. این دوره که هیچی.

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره مثل اینکه دایی خودمم اینجوری بوده. ولی این توهمه خود بزرگ بینی نیستا! اصلا خود بزرگ بینیش کجا بود؟
یعنی زن داییت زشته؟ قدش کوتاست؟ جرات داری اینارو جلو خودش بگی؟
پس راست گفتن حلال زاده به داییش میره...........:D

memar_lahijani

عضو جدید
نه معرفت کافی نیست. نباید زیادی خنگ باشه، چون من واقعا تحمل کار خرابی خانوما رو ندارم، یهو از کوره در میرم. در ضمن باید بچه اولم پسر باشه، تو تربیتشم، فقط از خودم پیروی کنه

به جون خودم اینم یه جور معرفته...:smile:

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
چییییییییییییییییییییی میییییییییییییییییگییییییییییییییییییییی؟؟؟
من تو حسرت موندم شما یک پست درستو حسابی بدین فقط اسپم
استاد اسپمین
ناراحت نشین ها اما اینجوری اطرافیان در مورد حرفهای جدی شما (که ما ندیدیم) اهمیت نمیدهند

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو حسرت موندم شما یک پست درستو حسابی بدین فقط اسپم
استاد اسپمین
ناراحت نشین ها اما اینجوری اطرافیان در مورد حرفهای جدی شما (که ما ندیدیم) اهمیت نمیدهند
خیلی لطف دارین شما به من
واقعا حرف جدی نزدم؟؟

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا من اماده ام، یه دختر خوب حرف گوش کن که اینجا پیدا نشد، بریم اسیر بیاریم از روسیه بهتره

اقا میگن روسیه سرده برای لشگر کشی خوب نیست
اما سواحل هاوائی و امریکای جنوبی مثل کلمبیا هواش خوبه!!

اواتارش خودش کلی حرفه جدیه.

چه فایده نه روسه نه نه قبرس امریکای جنوبی ... شبیه عرب هاست!!!(البته اواتارش ها)

rahaaaaa

عضو جدید
لطفا این تاپیک رو جدی بگیرین به هر حال ممکنه با حرفاتون یه کار کنین تعداد دخترای ایده آل تو جامعه بیشتر شه..ایده آل برای زندگی..یه زندگی با دوام و توام با آرامش..